Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Sizce İstanbul Nasıl Bir Şehir?

The Gold Standard

polis
Yönetici
Yönetici
Konu
2,957
Toplam Beğeni
1,907
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
İstanbul, içinde yaşayanların pek çoğunun "böyle şehrin içine edeyim" demesine sebep olan, bir kısmının da güzel yanlarını, tarihini öne çıkardığı ve insanları bölen bir şehir. Sizin gözünüzde İstanbul nasıl bir şehir?

Atiba

british master
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
139
Toplam Beğeni
1,588
RPG Karakteri
CM Punk
Kredi
925
İstanbul'da yaşamıyorum ancak 15 sene İstanbul'da yaşayan birisi olarak, yaşamak için leş ancak gezip, keşfetmek için muhteşem ötesi bir şehir.

Akashi

x x x
Emekli
Konu
215
Toplam Beğeni
1,466
Favori Güreşçisi
OMOS
Kredi
2120
Dünya'nın en iyi şehri. Kalabalık malabalık ayağı çekecekler gelsinler bizim mahallede kalsınlar yok burada kalabalık falan. Memlekette yapılan etkinliklerin çoğu da burada yapılıyor daha ne olsun?

Eta

switchblade
Yönetici
Admin
Konu
93
Toplam Beğeni
1,030
İstanbul'un görünen yüzü harika. Ama görünmeyen yüzü, görünenden çok daha fazla. İstanbul'da yaşamaya alıştığımız için o kalabalık, keşmekeşlik, sürekli bir yerlere bir şeylere yetişme çabası, stres çok normal geliyor bize. Ama İstanbul'u bir süre terk ettiğinizde anlıyorsunuz İstanbul'un aslında insanı ne kadar yorduğunu.

Sabre43

Diyarbakırlı Şıhk
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
139
Toplam Beğeni
523
Kredi
920
Gezmek, görmek için oldukça güzel bir yer. Yabancı şarkıcıların konserleri burada olur, dövüş müsabakaları burada olur. Genel olarak hayat burada. Ama yaşanmıyor işte... İzmir'de veya Aydın'da yaşamayı çok isterdim.

Danke

solo
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
112
Toplam Beğeni
1,078
Kredi
250
İstanbul'a hiç gitmedim fakat deprem tehlikesinden dolayı korkutuyor beni.

The Goat

el capitano
Emekli
Premium++
Konu
528
Toplam Beğeni
2,534
Favori Güreşçisi
Daniel Bryan
RPG Karakteri
Wade Barrett & Tyler Reks & Curt Hawkins
Kredi
3500
Dünyanın en güzel şehri olma potansiyeli var(dı) ama biz ellerimizle mahvettik o ihtimali. Çarpık kentleşme ve kalabalık çok büyük bir sorun. Ayrıca şehrin sınırlarının genişletilmesi de. 23 yıllık İstanbulluyum, iki yakada da uzun süre oturdum hala hiç geçmediğim yerleri bile vardır.

Kill Em With Kindness

Ladybaby
Premium Üye
Konu
136
Toplam Beğeni
536
Favori Güreşçisi
Hana Kimura - Alicia Fox - Tam Nakano - Kairi Sane
RPG Karakteri
Tam Nakano
Kredi
2710
Ben beğenmemiştim her yer insan ve ilk kez o kadar çok yüksek binalar gördüm bir de çok yabancı insanlar vardı. Denizi güzeldi ama.