Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Cyberpunk 2077 Tartışma Konusu

Twelve

poor boy
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
259
Toplam Beğeni
442
Favori Güreşçisi
Joey Janela
Kredi
550

Evet malumunuz oyunun çıkmasına çok az bir süre kaldı. Bu konu altından herkesin merakla beklediği bu oyunu tartışabiliriz ve oyun hakkındaki dedikodu, haber ve video gibi şeyler konu altında paylaşabiliriz.

Oyun Hakkında Bilgiler

Çıkış Tarihi: 19 Kasım 2020
Yapımcı: CD Projekt RED
Oyunun Çıkış Yapacağı Platformlar:
PlayStation 5 ve 4, Xbox X ve S Serisi, Stadia, Xbox One, PC

runO

Ev her zaman kazanır.
Premium Üye
Konu
82
Toplam Beğeni
967
Favori Güreşçisi
Eddie Guerrero
RPG Karakteri
Jay Lethal & Truth Martini
Kredi
80
Bu oyunda vuruş hissiyatı sıkıntı yaratacakmış diye korkuyorum. Oyunu çektik kasımlar bizimdir diyip bekliyoruz.

Kobe's

#jobfinished
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
36
Toplam Beğeni
281
Favori Güreşçisi
-
WoW: Shadowlands'in ertelenme haberi ile ayılar gibi bekliyoruz kendilerini. Gone gold olduğuna da göre artık tırsacak durum yok çıksın çıkalım yolculuğa.

Coup de Grâce

🍓
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
1,772
Toplam Beğeni
1,389
Kredi
2600
İnanılmaz heyecanlıyım. Senelerdir beklediğim oyun doğum günümden 1 hafta önce elimde olacak. Gün sayıyoruz günnnn....

Centria

Enio
Premium Üye
Konu
45
Toplam Beğeni
145
Favori Güreşçisi
Jay White
Kredi
400
Potansiyeli israf edilen bir oyun. Oyunu buglara rağmen, oynanış sorunlarına rağmen beğendim ama cidden daha iyisi olabilirdi.

Look! A Wizard

WZRD
Yönetici
Yönetici
Konu
2,986
Toplam Beğeni
3,068
Favori Güreşçisi
Jericho/Balor/Asuka
RPG Karakteri
EVIL KANA
Kredi
2175

Centria

Enio
Premium Üye
Konu
45
Toplam Beğeni
145
Favori Güreşçisi
Jay White
Kredi
400
Bana hiç bug ve oynanış sorunu olmadı ya?
Oyunu bozacak derece bana da az oldu da kaplama sorunları gibi küçük küçük bugları illaki olmuştur. Dün güncellemeden sonra biraz daha oynadım oyun cidden daha iyi olmuş oyunu çökertecek bug görmedim. Ama hala küçük küçük buglar var ve yapay zeka hala çok iyi değil.

runO

Ev her zaman kazanır.
Premium Üye
Konu
82
Toplam Beğeni
967
Favori Güreşçisi
Eddie Guerrero
RPG Karakteri
Jay Lethal & Truth Martini
Kredi
80

Connecticut Blue Blood

Re7olutioN
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
395
Toplam Beğeni
626
Favori Güreşçisi
Triple H
Kredi
165
Neyini tartışacaksınız kankalar Dünyanın en kötü oyunları sıralamasında kaçıncı sırada olduğunu mu?

The Goat

el capitano
Emekli
Premium++
Konu
558
Toplam Beğeni
3,006
Favori Güreşçisi
Daniel Bryan
RPG Karakteri
Wade Barrett
Kredi
3525
2 hafta önce aldım, dün yeni indirdim. Şu ana kadar fena gitmedik ya, daha 10-15 dakika oynadım ama bir sıkıntı yok. Hatta beni baya şaşırttı. Şu anda Ultra RTX ayarda 36-42 arası FPS alıyorum. Sanırım normalmiş, düşürünce 70'e kadar çıkıyor. Görüntü kalitesi de aman aman değişmiyor cisimlerdeki yansımalar hariç kaliteyi düşürünce. Yalnız oyun ve kullandığı İngilizce baya karışık geldi. Yani oyun merak ettiriyor ama ulan ben bu oyunu aylarca oynarım şekli çekmedi beni içine. Yani trafikte gidiyorsun insana şu şehrin her yerine bir gireyim havası gelemiyor.