Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


Sin Cara (Caristico) Kariyer İncelemesi


Gerçek Adı: Luis Ignascio Urive Alvirde

Doğum: 22 Aralık 1982 Mexico City, Meksika

Ring İsimleriMístico

Dr. Karonte, Jr.

Komachi

Astro Boy

Sin Cara

Sin Cara Azul

Myzteziz

CarísticoÇıkış: 30 Nisan 1998Consejo Mundial de Lucha Libre (2004 - 2009)

2004'te dini bir kişiliğe sahip Místico olarak yeniden paketlendi . Haziran ayında Arena México'da çıkış yaptı ve sonraki ayların çoğunu , karttaki ikinci veya üçüncü maçlarda Volador, Jr. ve Misterioso, Jr. ile takım olarak geçirdi . 6. Yıllık Leyenda de Plata turnuvasına katıldı, ancak "Místico es chévere" iddiasıyla tanınmış yıldız El Hijo del Santo ile Gran Alternativa takım turnuvasını kazanana kadar hamlesi devam etmedi. Kısa bir süre sonra, rezervasyon yaptıranlar diğer yerleşik onu başlayan ekip TECNICOS (yüzler) gibi zenci Casas veBüyük rudo (topuk) gruplarına, Los Guerreros del Infierno ve La Furia del Norte'ye karşı şok edici . Boyu onu bir güçsüz kıldı ve dalma gibi yüksek uçan hareketleri onu Mexico City kalabalıkları arasında popüler yaptı. Wrestling Observer Newsletter, Místico'ya "Yıl Sonu Ödülleri" nde 2006 "Yılın Performansı", "En Büyük Gişe Çekilişi" ve "En İyi Uçan Güreşçi" seçildi. Ayrıca Pro Wrestling Illustrated'ın 2007'nin en iyi 500 güreşçisi listesinde üçüncü sırada yer aldı2005 yılında Los Guerreros'a karşı çalışmaya devam etti ve CMLL'nin ikincil arenası Arena Coliseo'da Rey Bucanero , Mephisto ve Tarzan Boy'a karşı önemli tekler maçları kazandı . O Guerreros üyesi yenerek ilk şampiyonluğunu kazandı Averno için NWA Dünya Orta Siklet Şampiyonası'nda takdir belirtisi olarak ringe Şubat 11. maçı iyi para attı halka yakın katılım ve taraftarların içinde seyirci tarafından alındığı üzerinde. İki hafta sonra, Guerreros lideri Último Guerrero ile karşılaştığı ilk single ana etkinlik maçına katıldı.Arena Meksika'da. Guerrero'nun ilk sonbaharda diskalifiye edilmesinden ve ikincisinde küçük bir paketle tutturulmasından sonra iki düşüşte düşüşü kazandı. Maç, son zamanlarda Dr. Wagner, Jr.'ın Místico ile Último Guerrero ve Rey Bucanero'ya karşı takım kurmasıyla bir program başlattı . Bu program sona erdikten sonra Místico, Perro Aguayo, Jr. ve Los Perros del Mal grubuyla bir kan davasına karıştı . Tekler maçında Aguayo yu mağlup ettikten sonra, ikisi saç ve maske mücadelelerini değiştirdi, böylece Místico, kafesteki son adamın saçını veya maskesini kaybettiği önceden planlanmış sekiz kişilik kafes maçına eklendi . Místico, Negro Casas, Heavy Metal , Universo 2000 ve Máscara Mágica'ya katıldıAguayo'nun grubuna karşı Damián 666 , Halloween ve Héctor Garza maça çıkarken, ancak ne Místico ne de Aguayo, Damián'ın Máscara Mágica'yı tuşladığı maçın bitişine dahil olmadılar.Eylül ayında, Último Guerrero ile olan kavgasını başka bir single maçıyla yeniden kızdırdı, ancak üçüncü sonbaharda Atlantis tarafından saldırıya uğradı ve Atlantis topuğunu çevirdi. Místico, Atlantis ile kısa bir program üzerinde çalıştı ancak Ekim ayında bir tekler maçında Atlantis'i mağlup ettikten sonra, Atlantis daha çok eski takım arkadaşı Blue Panther'e odaklandı.

WWE (2011 - 2014)

30 Ocak 2011'de SuperLuchas Magazine , Urive'ın WWE ile bir sözleşme imzaladığını doğruladı . 24 Şubat'ta WWE Mexico City'de Urive'ı yeni adı Sin Cara'yı tanıtmak için bir basın toplantısı düzenledi. Bu , kelimenin tam anlamıyla "Yüzsüz" anlamına geliyor. 25 Mart 2011 tarihinde, Sin Cara yaptığı WWE giriş yaptı Raw 'ın canlı etkinliğe yenerek Champaign, Illinois Meclis Salonu'nda Primo bir single maç içinde. 28 Mart'ta WWE, Sin Cara'nın televizyonda ilk çıkışını 4 Nisan Raw baskısında yapacağını duyurdu . Sin Cara ilk çıkışında WWE Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonu Sheamus'a saldırarak eski şampiyonu kurtardı.Daniel Bryan ve kendini bir yüz olarak tanımlıyor. Aynı hafta SmackDown baskısında , Sin Cara da benzer bir görünüm sergiledi, bu sefer Jack Swagger'a saldırdı ve yüz durumunu pekiştirdi. On 11 Nisan bölüm Raw , Sin Cara Primo mağlup ederek televizyonda halka ilk yaptı. Londra'da gelecek hafta, Sin Cara ile takım John Cena sonra yenmek için WWE Şampiyonu , Miz ve Alex Riley .

2011 WWE Draft , Sin Cara için hazırlandı SmackDown!, 29 Nisan bölümünde kadrosunun bir parçası olarak ilk görünümünü Jack Swagger'a yenerek yaptı. Sin Cara daha sonra konuklarla maçlarını yorumlamaya başlayan Chavo Guerrero ile bir hikaye başlattı ve Sin Cara'nın dehşetine rağmen maçlara müdahale ederek kazanmasına bile yardım etti. Sin Cara, 22 Mayıs'ta Over the Limit'te Chavo Guerrero'yu yenerek izleme başına ödeme yaptı . Daha sonra Sin Cara, Cody Rhodes ve Ted DiBiase ile rekabete devam ederken, Daniel Bryan ile takım oldu ve ikisi birbirlerini 3 Haziran'da ikiye bir dövüşten kurtardı.ve 10 sürümleri arasında SmackDown . Sin Cara'nın yenilmez serisi, 1 Temmuz SmackDown baskısında, eski Dünya Ağır Siklet Şampiyonu Christian'a yenildiği zaman sona erdi . 18 Temmuz'da Sin Cara, ikinci yıllık Money in the Bank PPV'ye katıldı , ancak bir hikaye sakatlığı ile maçtan çıkarıldıktan sonra bir Dünya Ağır Siklet Şampiyonası fırsatı kazanmak için merdiven maçını kazanmada başarısız oldu . Ertesi gün WWE, Sin Cara'yı Wellness programını ilk kez ihlal ettiği için 30 günlüğüne askıya aldığını duyurdu.. Daha sonra bir röportajda neyin pozitif olduğunu bilmediğini ve Meksika'da yaralı bir diz için yalnızca rutin bir enjeksiyon yaptırdığını iddia etti.


Sin Cara Negro ile kan davası (2011-2012)​

Sin Cara karakteri 9 Ağustos'ta SmackDown'un 12 Ağustos baskısında Tyson Kidd'i yenerek geri döndü ; Ancak Urive hala askıya alınırken , Sin Cara bu görünümdeyken WWE gelişimsel güreşçisi Hunico tarafından canlandırılırken , Meksika'da "Mistico" halka adıyla da gitmişti. Arias'ın Sin Cara'yı canlandırdığı bir hafta daha sonra Urive, 20 Ağustos'ta Washington Tacoma'daki canlı bir etkinlikte maskeli olarak geri döndü . 26 Ağustos'ta , Arias'ın Sin Cara maskesi altında bir kez daha televizyonda görünmesiyle birlikte, Urive'ın haftanın SmackDown kayıtlarından eve gönderildiği bildirildi . Urive'ın WWE'den uzak kaldığı süre boyunca, Sin Cara karakteri Daniel Bryan'a saldırarak dümdüz döndü.
16 Eylül SmackDown baskısının kayıtlarında Urive, karakterin sahtekar versiyonuyla yüzleşen orijinal Sin Cara olarak geri döndü. On 19 Eylül baskısında Raw , orijinal Sin Cara Cody Rhodes yüz rezervasyonu ancak dolandırıcı karakteri tarafından saldırıya maç başlamadan önce oldu. Kısa bir kavgadan sonra, sahtekar yenilmiş halkadan kaçacaktı. On ve Eylül 23 baskısında SmackDownsahtekar Sin Cara, Daniel Bryan ile yaptığı maç sırasında orijinal versiyona saldırdı, ardından maçta yerini aldı ve Bryan'ı galibiyet için sıkıştırdı. Ertesi hafta sahtekar, kendisini orijinal versiyondan ayırmak için yeni bir siyah kıyafet ortaya çıkardı ve aynı zamanda Urive'ın Místico kimliğini ondan çalması gibi Urive'dan Sin Cara kimliğini çalacağını açıkladı. Bir Hücredeki Cehennemdeki iki Sin Caras . WWE, iki karakter arasındaki ayrıma daha fazla yardımcı olmak için orijinalden Sin Cara "Azul" (Mavi) ve sahtekardan Sin Cara "Negro" (Siyah) olarak bahsetmeye başladı . 2 Ekim'deki izleme başına ödemede Sin Cara Azul, tekler maçında Sin Cara Negro'yu yendi.üzerinde Ekim 7 Edition SmackDown , Sin Cara Azul tekrar Sin Cara Negro saldırısına uğradı. Bir maske vs Maskesi maç sona erdi rekabet 16 Ekim Çekimlerin SmackDown maçtan sonra zorla Sin Cara Negro maskesini düşürmek Sin Cara Azul galip geldi Mexico City,. Survivor Series'de Orton Takımı'nda yarıştı ancak maç sırasında sakatlandı ve 6 ay boyunca hareketsiz kaldı

1 Haziran 2012'de Sin Cara, kırmızı ve beyaz renklere sahip yeni bir kostümle Smackdown'a geri döndü. Heath Slater ile karşılaştı ve kazandı. Sin Cara daha sonra ertesi Pazartesi Raw'a döndü ve Hunico'yu yenerek bitiricisinin farklı bir girişini ve varyantını gösterdi. Üç gün sonra Sin Cara, bir tekler maçında eski rakibi Hunico'yu yenerek Raw'a döndü. Bu düşmanlıklarını yeniden alevlendirdi ve 17 Haziran'da No Way Out'ta Sin Cara, Hunico'yu yendi. On Raw 9 Temmuz bölüm , Sin Cara hak kazanmak için Heath Slater mağlup Dünya Ağır Siklet Şampiyonası at Banka Merdiven maçında para Bank Moneyizleme başına ödeme olayı, ancak Dolph Ziggler tarafından kazanılan maçın kendisinde başarısız oldu


Rey Mysterio ile Takım Kurmak (2012-2013)​

Ağustos ayında Sin Cara, çirkin yüzünü örtmek için maske taktığını iddia eden Cody Rhodes ile rekabeti yeniden alevlendirdi. Sin Cara, hem Raw hem de SmackDown'da peş peşe oynanan maçlarda Cody Rhodes karşısında pinfalllar aldı, her ikisi de Rhodes'un maskesini çıkarmaya çalışmasından yararlandı. Daha sonra maskeli güreşçi Rey Mysterio'yu Rodos'un maskesinden düşürmekten kurtardı ve ardından Mysterio ile takım kurarak maskelerinden birini Rodos'a taktı. Şampiyonluk maçında WWE Kıtalararası Şampiyonu The Miz'i yendikten sonra . Sin Cara'ya Night of Champions'ta , Rhodes ve Mysterio'nun da dahil olduğu ölümcül bir dörtlü maçta şampiyonluk kazanma fırsatı verildi ve The Miz'in unvanı koruduğunu gördü. Ertesi gün Raw programında Sin Cara ve Mysterio yenmek için bir araya geldiEpico ve Primo bir etiket takımı maçında. Sin Cara ve Mysterio, WWE Takım Şampiyonası'nın bir numaralı yarışmacısını belirlemek için bir turnuvaya katıldı ve finallere yükselmek için Epico ve Primo ile Prime Time Players'ı ( Darren Young ve Titus O'Neil ) mağlup etti. Sin Cara ve Mysterio 22 Ekim Raw programında son turnuva maçını Team Rhodes Scholars'a (Cody Rhodes ve Damien Sandow ) kaybetti . At Survivor Series , Sin Cara ve Mysterio yanında 10 kişilik bir eleme maçında galip Brodus Clay , Justin Gabriel veTyson Kidd , Prime Time Players, Epico ve Primo ve Tensai'ye karşı . 16 Aralık'ta TLC: Tablolar, Merdivenler ve Sandalyeler'de Sin Cara ve Mysterio WWE Takım Şampiyonası için bir numaralı yarışmacılar maçında Team Rhodes Scholars tarafından mağlup edildi. İki gün sonra, Sin Cara meşru bir bacağı yaralandı ve The Shield'ın saldırısının ardından televizyondan yayınlandı .

Sin Cara 27 Ocak 2013'te Royal Rumble'da döndü ve yirmi dokuz numaradan Royal Rumble'a girdi, ancak Ryback tarafından elendi . On Smackdown aşağıdaki bölüm , Sin Cara ve Rey Mysterio WWE Tag Takım Şampiyonlar mağlup Takım Hell No (Daniel Bryan ve Kane olmayan bir başlık maçında). Daha fazla yaralanma nedeniyle televizyonda iki ay geçirdikten sonra Sin Cara, 10 Mayıs'ta Shreveport , Louisiana'da bir WWE ev şovunda geri döndü ve Michael McGillicutty'ye karşı kazanan bir çaba için Adrian Neville ve Bo Dallas ile takım oldu.ve Prime Time Oyuncuları. Sin Cara, 15 Mayıs Superstars bölümünde televizyona geri döndü ve Şampiyonluk maçında Kıtalararası Şampiyonu Wade Barrett'ı mağlup etti . Sırasında Raw 19 Ağustos bölüm Sin Cara ile bir maç sırasında yüzük parmağı yerinden Alberto Del Rio . 2 Aralık tarihinden itibaren Raw , Jorge Arias (Hunico) Sin Cara rolünü tekrarladı. Ocak 2014'ün sonlarında Urive, Meksika'da güreşe geri döndüğünü duyurdu ve muhtemelen WWE'deki zamanının sona erdiğini ifade etti.


Asistencia Asesoría y Administración (2014–2015)

19 Şubat 2014'te Wrestling Observer Newsletter , Urive'ın Asistencia Asesoría y Administración ile anlaşma imzaladığını ve iki gün sonra çıkış yapacağını bildirdi. AAA'ın 21 Şubat olayın sonunda, AAA'ın ana rudo istikrarlı, La Sociedad , promosyonun üst saldırıya TécnicoBlack Warrior'ın yardımıyla. Bu, AAA başkanı Marisela Peña Roldán'ın karanlık giriş sahnesinde görünen, ancak ringe girmeyen veya hiçbir şey söylemeyen kendi sürpriz güreşçisi Urive'ı ortaya çıkarmasına yol açtı. Daha sonra Urive'ın Mayıs ayına kadar WWE rekabet etmeme hükmü altında olduğu ve bu nedenle maskesini gösteremediği bildirildi. 17 Mayıs'ta Urive, La Sociedad'a saldırarak yalnızca "gizemli bir güreşçi" olarak anıldığı başka bir görünüm yaptı.ve özellikle AAA çıkışını yapan eski rakibi Averno'yu hedef alıyordu. 28 Mayıs'ta AAA, Urive'ın Místico yüzük adına geri döneceğini öneren tanıtım materyalini açıkladı, ancak 5 Haziran'da promosyon yeni yüzük adını Myzteziz olarak açıkladı. Yüzük adı AAA'ya özeldir ve Urive, promosyon dışında Sin Cara olarak çalışmaya devam edecektir. Myzteziz 7 Haziran tarihinde yaptığı yılında halka ilk yapılan Verano de escandalo tv o, Cibernético ve La Parka Averno, mağlup Satrançtaşı Myzteziz sunulması ile, altı adam etiketi ekibi ana olay ve El Hijo del Perro AGUAYO AAA Latin Amerika Şampiyonu Satranç ustası galibiyet için.

Bitirici Hareketler!

La Mística
Moonsault side slam
Hurricanrana Driver


Şampiyonluklar ve Başarılar

Consejo Mundial de Lucha Libre
 

Peder

Infestation
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Ekim 2020
Konu
146
Mesaj
3,205
Toplam Beğeni
395
Konum
Kocaeli
Favori Güreşçisi
Roman Reigns
RPG Karakteri
Rey Fenix
Kredi
85
İlk incelemem... Kötüyse özür dilerim.
 

ERO

SUPER DUPER
Yönetici
Üst Süper Moderatör
Katılım
5 Nisan 2020
Konu
2,678
Mesaj
21,573
Toplam Beğeni
2,678
Konum
Osaka'nın Dağları
Favori Güreşçisi
Jericho/Balor/Asuka
RPG Karakteri
EVIL KANA
Kredi
2175
Elllerine sağlık dostum. İlke göre güzel olmuş!
 

Pink Floyd

role model
Emekli
Premium++
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
1,112
Mesaj
10,703
Toplam Beğeni
1,412
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Bayley
Kredi
495
İncelemene göz gezdirdim. Çeviri konusunda kendini biraz daha geliştirmen gerekiyor bir de şu link şeklinde görünen yazılar görüntüyü çirkinleştirmiş onun dışında beğendim eline sağlık.
 

Peder

Infestation
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Ekim 2020
Konu
146
Mesaj
3,205
Toplam Beğeni
395
Konum
Kocaeli
Favori Güreşçisi
Roman Reigns
RPG Karakteri
Rey Fenix
Kredi
85
İncelemene göz gezdirdim. Çeviri konusunda kendini biraz daha geliştirmen gerekiyor bir de şu link şeklinde görünen yazılar görüntüyü çirkinleştirmiş onun dışında beğendim eline sağlık.
Çeviri konusunda haklısın kendimi geliştireceğim. İncelediğin için teşekkür ederim.
 

Black Sea Wolf

Kratos Herkesi Keser
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Temmuz 2020
Konu
369
Mesaj
5,885
Toplam Beğeni
1,018
Konum
Bafra Samsun
Favori Güreşçisi
John Cena/Mickie James
RPG Karakteri
Emin Cahit
Kredi
445
Şu adama harbi üzülüyorum biz küçükken bunu çok severdik fakat hak ettiği pushu maalesef alamadı.
 

Peder

Infestation
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Ekim 2020
Konu
146
Mesaj
3,205
Toplam Beğeni
395
Konum
Kocaeli
Favori Güreşçisi
Roman Reigns
RPG Karakteri
Rey Fenix
Kredi
85
Şu adama harbi üzülüyorum biz küçükken bunu çok severdik fakat hak ettiği pushu maalesef alamadı.
Sakatlıklar çok etkiledi bence. Özellikle MITB de yediği powerbomb... Takım kemerini alsaydı bari.
 

The Goat

el capitano
Emekli
Premium++
Katılım
8 Nisan 2020
Konu
545
Mesaj
7,914
Toplam Beğeni
2,819
Konum
Nitro Zone
Favori Güreşçisi
Daniel Bryan
RPG Karakteri
Wade Barrett
Kredi
3500
Eline sağlık Kerem. Çeviri konusunda kendini geliştirirsen çok daha iyilerine de imza atacağına inanıyorum. İstersen ara ara bunda da düzeltmeler yapabilirsin kendini geliştirdikçe.
 

Peder

Infestation
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Ekim 2020
Konu
146
Mesaj
3,205
Toplam Beğeni
395
Konum
Kocaeli
Favori Güreşçisi
Roman Reigns
RPG Karakteri
Rey Fenix
Kredi
85
Eline sağlık Kerem. Çeviri konusunda kendini geliştirirsen çok daha iyilerine de imza atacağına inanıyorum. İstersen ara ara bunda da düzeltmeler yapabilirsin kendini geliştirdikçe.
Çeviri konusun da gelecek tüm eleştirilere katılıyorum. Kendimi geliştirip daha iyi şeylere imza atacağıma inanıyorum. İlk incelemem. Devamı gelecek şu an bir güreşçi ile ilgileniyorum. Direkt yapmayacağım ama kariyerini iyice gözden geçireceğim, çevirisini en iyi şekilde yapmaya çalışacağım, tam hazır olduğun da karşınıza gelecek.
 

Black Sea Wolf

Kratos Herkesi Keser
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Temmuz 2020
Konu
369
Mesaj
5,885
Toplam Beğeni
1,018
Konum
Bafra Samsun
Favori Güreşçisi
John Cena/Mickie James
RPG Karakteri
Emin Cahit
Kredi
445

Üst