Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Brooklyn Nine-Nine Tartışma Konusu

Twelve

poor boy
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
248
Toplam Beğeni
403
Favori Güreşçisi
Joey Janela
Kredi
525
Dün başladığım ve konusunu forumda göremediğim için açmak istedim. Bu harika sitcom'u izleyenler varsa konu altında tartışabiliriz.

Konusu

Aslına bakarsanız B99‘un uzun uzun anlatılacak bir konusu yok. Dizi, Brooklyn‘in 99 numaralı polis bölgesinde yer alan bir karakolda görev alan bir grup dedektifin ve karakol çalışanlarının yaşadığı komik ve eğlenceli olayları, bölümlük konular eşliğinde anlatıyor. Kahramanlarımız her bölümde birbirinden garip davaları araştırırken, birbirleriyle yarışmaktan ve başlarını belaya sokmaktan da geri durmuyorlar.

Karakterler

Dedektif Jake Peralta

Çok iyi bir polis olmasına rağmen yetişkin olma konusunda çok da başarılı olamayan biri; dizimizin de esas karakteri. Polis departmanındaki dedektiflerimiz arasında en çok suç çözme oranına sahip. Ancak iyi bir polis olsa da adeta bir çocuk gibi davranıyor. Ray Holt’un karakola yeni amir olarak gelmesiyle, rahatı biraz bozulsa da eğlenmenin bir yolunu hep buluyor.

Başkomiser Ray Holt

Kahramanlarımızın görev yaptığı karakola yeni atanıyor. Ne hissederse hissetsin yüz ifadesinin değişmemesiyle meşhur. Yine de özünde iyi kalpli biri. Özel hayatı sebebiyle bulunduğu konuma gelebilmek için bir hayli çaba göstermiş. Bir önceki yüzbaşı çok vurdumduymaz biri olduğundan, Holt’un gelişi ve kuralcı tutumu -özellikle- Jake’in huzurunu bozacak gibi duruyor. Tabii bu kadar çatlak insanın arasında kendisinin de normal kalmasını beklemiyoruz.

Dedektif Amy Santiago

Hepsi polis olan 7 erkek kardeşle birlikte büyümenin etkisiyle, sürekli kendisini kanıtlamaya çalışan biri haline gelmiş hırslı bir polis. Bu uğurda her türlü yalakalığa da hazır. Ancak bu durum, kendisini zaman zaman komik durumlara düşürebiliyor. Bilhassa Jake ile girdiği rekabet, Amy’nin hassas noktası.

Komiser Muavini Terry Jeffords

Sert görünüşünün ardında yumuşacık bir kalbe sahip. Birtakım olaylar sebebiyle eline silah almaya bile korkar olmuş, eşine ve çocuklarına bağlı biri.

Gina Linetti

Gina’nın herhangi bir rütbesi yok, kendisi sivil bir görevli. Yüzünde sürekli laf sokmaya hazır, acı içindeymiş gibi bir duran bir ifade taşıyor. Üstelik başkomiser, dedektif dinlemeden herkese karşı dobra dobra laf yetiştiriyor. Onu eğlenceli yapan özelliği de bu zaten. Kendisinin en sevdiğim karakter olduğunu da ekleyeyim.

Dedektif Rosa Diaz

Akıllı, gizemli, pek ciddi ve çetin ceviz bir dedektif. Peşinde dolaşan Charles’a pek yüz vermiyor. Bir hayli sert biri.

Dedektif Charles Boyle

Pısırık diyebileceğimiz, saflıklarıyla ünlü bir dedektif. Kendisine örnek olarak Jake’i alıyor ve her fırsatta da onu yerlere göklere koyamıyor; varın, halini siz düşünün. Duygusal olarak da ümitsiz bir şekilde Rosa’nın peşinde.

Atiba

british master
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
173
Toplam Beğeni
2,103
RPG Karakteri
CM Punk
Kredi
70
İlk çıktığı sene ilk sezonunu izlemiştim. Güzel gidiyordu ancak sonrasında bıraktım, diğer klişe sitcomlar gibi değildi. İzleme listesine atalım.

DoctorMK

padrone
Yönetici
Admin
Konu
219
Toplam Beğeni
1,140
Favori Güreşçisi
Matt Riddle
RPG Karakteri
Jay Briscoe
Kredi
220
İzlediğim en samimi ve bu yüzden de en iyi sitcom'dur bana göre. Ayrıca içinde yeryüzüne gelmiş geçmiş en harika, en başarılı, en zeki, en havalı ve en mütevazı insan olan Gina Linetti'yi de bulundurması Brooklyn Nine Nine'ı diğer dizilerden 100 adım daha öne taşıyor.

Kobe's

#jobfinished
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
31
Toplam Beğeni
220
Favori Güreşçisi
-
Bi ara çok sıkı izliyordum. İpin ucu kaçtığından beri saldım ama tekrar yakalamak istiyorum diziyi. Hoş dizi çok güzel olsa da şu sıralar polisiye/drama daha bi ilgi çekici geliyor.

Holt reis > all.

Whirling Dervish

Glasgow's Twisted Sister!!
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
19
Toplam Beğeni
275
Favori Güreşçisi
Curtis Axel
Vereceğim bilginin spoiler olmadığını düşündüğüm için açıktan yazacağım. Asıl eğlence 2.sezon ile başlıyor.

OhMyMind

whatever
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
274
Toplam Beğeni
1,264
Favori Güreşçisi
Riho
Kredi
1705
Abi yeni sezon ne zaman gelecek kuruduk vallahi. The IT Crown'dan sonra benim için en iyi sitcom budur.

Gina'yı geri döndürseler keşke, köpeği ettiler karakterin sonra çıkardılar diziden.

Twelve

poor boy
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
248
Toplam Beğeni
403
Favori Güreşçisi
Joey Janela
Kredi
525
Diziyi izlerken egleniyorum ama HIMYM gibi arka arkaya 20 bolum izleme istegi gelmiyor nedense.

Necro

the x
Dev
Emekli
Konu
733
Toplam Beğeni
2,158
Bugün başladım 1. sezon 4. bölümde felanım çok güzel dizi. Bir üstteki mesajın aksine izleme isteği yaratıyor benim bünyede.