Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Brooklyn Nine-Nine Tartışma Konusu

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
3,224
Toplam Beğeni
2,786
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
3. Sezon

Vulture'un ekibin başına geçmesi bayağı tadımı kaçırmıştı ve uzun sürecek diye üzülüyordum fakat Peralta abim yine işi çok güzel kurtardı. Şu ana kadar izlemiş olduğum en iyi sezon oldu ya her şeyiyle. Gina yaptıklarıyla bu sezon beni daha da çok kendine çekti. Gördüğüm en özgün karakter olabilir. Onun dışında Scully ve Hitchcock'ın da biraz daha ön planda olması ve senaryolarda aktif kullanılması mutlu etti beni. Kendi tarzlarından dışarı çıkmadan ekibe yardım etmelerini izlemeyi çok istiyordum, bu sezonda bunu gani gani gördüm. Sezon finali... Az önce bitirdim ve kelimenin tam anlamıyla muhteşemdi. Bu sezonun son birkaç bölümünü muhtemelen sürekli izleyeceğim, çünkü dediğim gibi 3. sezonu gerçekten çok beğendim.

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
3,224
Toplam Beğeni
2,786
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Az önce tarihin en iyi evlilik teklifini izledim ya. Uzun bir süre etkisinden çıkamayacağım sanırım bu teklifin. 5x4 diyerekten bölümün adını da kazıyalım şöyle.