Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

RPG Karakter Merkezi

Look! A Wizard

WZRD
Yönetici
Yönetici
Konu
2,986
Toplam Beğeni
3,068
Favori Güreşçisi
Jericho/Balor/Asuka
RPG Karakteri
EVIL KANA
Kredi
2175
Karakterim olan Evil Kana'yı maalesf bırakıyorum.

Nedenim ise yazın gelmesi ve RPG'ye kafamı veremem. Her şey için teşekkürler ekibe.

(Grafikler dewam edecek. ;) )

Chairman

#puredaizbırak
Chairman
Konu
428
Toplam Beğeni
1,746
Austin Theory, Gedo, Jeff Hardy, Kevin Owens karakterleri sahiplerinin şovlara karşı gösterdiği inaktiflikten ötürü boşa çıkarıldılar.

Nunzio ne ya bir an gaza geldik... Adam Cole var mıdır?

Sizindir.

Neredeyse bir ay önce size ilettiğim gibi Dolph Ziggler'ı bırakıyorum.

Verdiğiniz emekler için çok teşekkürler. Bu güzel senaryoya devam etmeyi çok isterdim ancak dediğim gibi mentalim gereğinden fazla patlak ve bu oyuna her zaman yaptığım gibi %100'ümü vereceğimi sanmıyorum. Dile kolay geçen sene Nisan'da, PURE başlarken geldim. İz bırakma konusunda elimden geleni yaptığımı düşünüyorum doğrusu. Geçtiğimiz Ekim ayında da RPG defterini dürmüştüm kafamda ama yine kendimi oyunda buldum. Çünkü PURE ile hem karakterimin hem de kendimin çok ayrı bir bağı var. Bu yüzden RPG defterini bu seferlik dürmüyorum. Kafamı toparladığım, güneşli günlerde tekrardan diyelim.... Teşekkür ediyorum tekrardan, adios.

Teşekkürler etrafındaki herkesi yok eden adam. Belki Drew'a "ben olmalıydım" dedin ve olamadın ama PURE oldun.
Karakterim olan Evil Kana'yı maalesf bırakıyorum.

Nedenim ise yazın gelmesi ve RPG'ye kafamı veremem. Her şey için teşekkürler ekibe.

(Grafikler dewam edecek. ;) )

Teşekkürler ERO. Ne zaman istersen tekrar bekleriz.

DIO

Matane
Premium++
Konu
93
Toplam Beğeni
1,421
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Tama Tonga & Tanga Loa / "Ticking Time Bomb" Hiromu Takahashi
Kredi
40
Kendimden nefret ediyorum...
Hiromu Takahashi alabilir miyim? PURE'da bir iz bırakmak istiyorum.

Gorogorogoro-chan

I AM NOAH
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
10
Toplam Beğeni
167
Favori Güreşçisi
Go Shiozaki - Utami Hayashishita - Mina Shirakawa
Kredi
100
Karakterim Dick Togo'yu maalesef bırakma kararı aldım. Yoğunlaşan üniversite ve final haftalarından ötürü şovlara katılım gösterebileceğimi düşünmüyorum ve işler zorlaşacak gibi... Millete promolarda sallamak güzeldi, Dick'le beraber olan herkese teşekkürler.

Chairman

#puredaizbırak
Chairman
Konu
428
Toplam Beğeni
1,746
Kendimden nefret ediyorum...
Hiromu Takahashi alabilir miyim? PURE'da bir iz bırakmak istiyorum.

Onayladım.

Karakterim Dick Togo'yu maalesef bırakma kararı aldım. Yoğunlaşan üniversite ve final haftalarından ötürü şovlara katılım gösterebileceğimi düşünmüyorum ve işler zorlaşacak gibi... Millete promolarda sallamak güzeldi, Dick'le beraber olan herkese teşekkürler.

Ben teşekkür ederim.

tunaeseer

LİV-KO
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
21
Toplam Beğeni
42
Favori Güreşçisi
KEVİN OWENS
RPG Karakteri
LİV MORGAN