Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


DUYURU PG BÜYÜYOR!

Eta

switchblade
Yönetici
Admin
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
113
Mesaj
2,328
Toplam Beğeni
1,276


Arkadaşlar merhaba. Bu büyük duyuruyu yapmak için yılbaşı gecesinden daha uygun bir zaman olduğunu düşünmüyorum.

ProfesyonelGüreş.com, henüz 9. ayını dahi kutlamamış olmasına rağmen bir marka haline geldi. İstatistikleri, aktifliği, hitap ettiği kitle itibariyle Türkiye'nin spesifik bir konuda hizmet veren en büyük forumlarından biriyken, Profesyonel Güreş alanında ise hiç kuşkusuz en büyük forum durumunda.

Öncelikle, daha önce defalarca olduğu gibi size ne kadar minnettar olduğumuzu tekrar söylemek istiyorum. Forumun bir parçası olduğunuz için değil, bize olan güveniniz için minnettarız. Foruma girip çıkmak, mesaj atmak tabii ki önemli ama bazen sadece sayıdan ibaret. Bizim için önemli olan kaç bin mesajın atıldığı değil, kaç insanın kalbine dokunduğumuz. Bize bu imkanı verdiğiniz için, size ulaşma çabamıza olumlu geri dönüş sağladığınız için çok teşekkür ediyoruz.

ProfesyonelGüreş yönetimi ve üyeleri olarak, sahip olduğumuz yönetim anlaşıyla beraber çok daha fazla başarıyı elde edebileceğimize olan inancımız her geçen gün yerini sağlamlaştırarak arttı. Bunların sonucunda da, markamızı sağlamlaştırmaya, büyümeye karar verdik. Sadece profesyonel güreş hizmeti sunan bir forum olmaktan çok daha fazlasını yapabilecek üyelere ve bunu destekleyecek bir yönetim ekibine sahip olduğumuzu düşünüyorum. Hem yeni medyada yer edinebilecek, hem de daha geniş kitlelere ulaşabileceğiz. Size süreci kısaca şöyle anlatmak istiyorum:

Şahsi olarak birkaç yıl önce hayal edip, çeşitli engeller dolayısıyla hayata geçiremediğimiz Tezat Medya'yı 01.01.2021 itibariyle hayata geçiriyoruz. Önceliğimiz dışarıya açılıp, profesyonel güreş içerikleri (podcast başta olmak üzere) ve diğer birçok farklı içeriği oluşturmak. Büyümeyi bir anda değil, yavaş yavaş ve planlı bir şekilde işlemek istiyoruz. ProfesyonelGüreş.com, Tezat Medya'nın bir dalı olarak kalmaya devam edecek ve işleyişi aynen olduğu gibi sürecek. Asıl hedefimiz, süreçle beraber forum anlayışımızı geliştirmek ve genişletmek. Henüz net bir şey yok. Ya bu forumu genel bir forum haline çevireceğiz ya da geniş kitlelere hitap etmek için yeni bir forum daha kuracağız. Bu cümleyi okuyunca biraz çekinmiş olabilirsiniz, çekinecek herhangi bir şey yok. Eğer ilk seçeneği işlemeye karar verirsek, emin olun değişecek tek şey forumda bulunan alt forum başlıkları olacak. Güreş içerikleri üretilmeye ve aynı önemi görmeye devam edecekken, sadece güreş izlemeyen kişiler de geldiğinde içerik üretecek alt forumlar bulacak. İkinci seçeneği uygularsak, burası olduğu gibi devam edecekken geniş alt forumları olan başka bir forum açılacak. Bu alt forumlar ya da ikinci seçeneğe göre geniş alt forumlar, başta spor alt forumları olmak üzere, televizyon ve sinemanın başı çekeceği kategoriler olacak. Türkiye'de ciddi bir spor ve televizyon-sinema odaklı forum açığı olduğunu düşünürsek, önümüzün açık, başarıya ulaşmak için sadece bir adımla başlamak gerektiğini söyleyebilirim.

Az önce de söylediğim gibi, bu büyüme bir anda değil, yavaş yavaş ve planlı bir şekilde olacak. Bunu şimdiden açıklamamızın sebebi, bu zamana kadar size her zaman şeffaf olduğumuz ve bundan sonra da olacağımızı göstermekten başka bir şey değil. Nasıl hep beraber bu noktaya geldiysek, hep beraber de büyüyeceğiz. Alınacak kararları da tabii hep beraber alacağız.

Birkaç ay önce düşünmeye cesaret edemeyeceğimiz büyük vizyonlara sahip olmamızda yardımcı ve destekleyici olduğunuz için çok ama çok teşekkürler.

Yeni yılınız kutlu, mutlu, başarılarla dolu olsun. Unutmayın Profesyonel Güreş yönetimi, öhm, Tezat Medya yönetimi sizi çok seviyor.​
 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,711
Mesaj
20,138
Toplam Beğeni
3,775
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Seneyi bu kadar keyifli kapatacağımı tahmin etmezdim. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun.
 

Mr. Eyys

Eyys
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Ekim 2020
Konu
2
Mesaj
292
Toplam Beğeni
59
Favori Güreşçisi
Becky Lynch
Hayırlı olsun. Daha da büyüyebilmek dileğiyle.
 

Fegelin

The Loose Cannon
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
4 Aralık 2020
Konu
64
Mesaj
1,188
Toplam Beğeni
164
Favori Güreşçisi
Y2J
Genel foruma çevirmek mantıklı yeni forum açmak gereksiz gibi tabi işinize karışmak gibi olmasında.
 

Look! A Wizard

WZRD
Yönetici
Yönetici
Katılım
5 Nisan 2020
Konu
2,982
Mesaj
22,888
Toplam Beğeni
3,066
Konum
Osaka'nın Dağları
Favori Güreşçisi
Jericho/Balor/Asuka
RPG Karakteri
EVIL KANA
Kredi
2175
Yasss girl we are growwwww.
 

Eta

switchblade
Yönetici
Admin
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
113
Mesaj
2,328
Toplam Beğeni
1,276
Çok güzel bir gelişme. Her daim yanınızdayım.
Arda, bazen çok isyan ediyoruz. Çok yorulduğumuz anlar oluyor. Niye bu işi yapıyoruz ki diye sorguladığımız çok an oluyor. Bazen o kadar buraya endeksli oluyor ki hayatımız, gerçekten gerçek hayat gibi tepkiler verebiliyoruz burada. Ama şu yanınızdayız mesajı o kadar değerli, o kadar önemli ki, her şeyi sıfırlıyor resmen. Şu mesajları gördükten sonra bi 9 ay daha aynı tempoda çalışabilirim ve karşılığında hiç para kazanmayabilirim, sıkıntı yok. Cansınız arkadaşlar, çok sağ olun.
 

Üst