Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


The Rainmaker'ın Notebook Maçları: 2021

The Rainmaker

the end
Yönetici
Co-Admin
Katılım
1 Nisan 2020
Konu
3,697
Mesaj
12,145
Toplam Beğeni
2,208
Konum
Hatay
Favori Güreşçisi
Tomohiro Ishii
Kredi
680
The Rainmaker'ın Notebook Maçları: 2020

Listeme 2021'den devam ediyorum..

Listeme göre yılın en iyi 10 maçı

Sıra​
Şirket​
Tarih​
Maç Türü​
Maç​
1
NJPW
5 Ocak 2021
IWGP Heavyweight & IWGP Intercontinental Championship
Kota Ibushi vs. Jay White
2
STARDOM
3 Mart 2021
Wonder of Stardom Championship
Giulia vs. Tam Nakano
3
NJPW
29 Ocak 2021
NEVER Openweight Championship
Hiroshi Tanahashi vs. Shingo Takagi
4
NJPW
4 Ocak 2021
Singles Match
Kazuchika Okada vs. Will Ospreay
5
NJPW
4 Mayıs 2021
IWGP World Heavyweight Championship
Will Ospreay vs. Shingo Takagi
6
STARDOM
13 Şubat 2021
Wonder of Stardom Championship
Giulia vs. Starlight Kid
7
NJPW
14 Mart 2021
New Japan Cup 2021 Second Round Match
Will Ospreay vs. Zack Sabre Jr.
8
NJPW
4 Ocak 2021
IWGP Heavyweight & IWGP Intercontinental Championship
Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito
9
AJPW
3 Mayıs 2021
Champion Carnival
Jake Lee vs. Kento Miyahara
10
NJPW
21 Mart 2021
New Japan Cup 2021 Final Match
Shingo Takagi vs. Will Ospreay
11
ICE RIBBON
24 Nisan 2021
ICExInfinity Championship Match
Tsukasa Fujimoto vs. Tsukushi Haruka


Ocak
Şirket
Tarih
Maç Türü - Kemer
Maç
Yıldızım
Ice Ribbon
31/12
Six Man Tag Team Match
Hamuko Hoshi, Nanae Takahashi & Tsukasa Fujimoto vs. Ibuki Hoshi, Rina Yamashita & Tsukushi Haruka
4
Ice Ribbon
31/12
ICExInfinity Championship
Suzu Suzuki vs. Saori Anou
4.25
AJPW
02/01
AJPW World Tag Team Championship
Kento Miyahara & Yuma Aoyogi vs. Violent Giants
4,25
AJPW
03/01
Triple Crown Championship
Suwama vs. Yuma Aoyagi
4,5
STARDOM
03/01
Singles Match
Syuri vs. Momo Watanabe
4
NJPW
04/01
IWGP Heavyweight & IWGP Intercontinental Championship
Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito
4,75
NJPW
04/01
Singles Match
Kazuchika Okada vs. Will Ospreay
5
TJPW
04/01
Singles Match
Maki Ito vs. Miyu Yamashita
4
NJPW
05/01
IWGP Heavyweight & IWGP Intercontinental Championship
Kota Ibushi vs. Jay White
5
NJPW
05/01
IWGP Junior Heavyweight Championship
Hiromu Takahashi vs. Taiji Ishmori
4,25
NJPW
05/01
Singles Match
SANADA vs. EVIL
4
NJPW
05/01
NEVER Openweight Championship
Shingo Takagi vs. Jeff Cobb
4,75
AEW
06/01
AEW World Championship
Kenny Omega vs. Fenix
4,25
STARDOM
09/01
Six Man Tag Team Match
AZM, Utami Hayashisihta & Momo Watanabe vs. Natsupoi, Giuia & Maika
4
Ice Ribbon
09/01
Six Man Tag Team Match
Sareee & Tsukasa Fujimoto vs. Ibuki Hoshi & Suzu Suzuki
4
SEAdLINNNG
11/01
Tag Team Match
Yoshiko & Saree vs. Arisa Nakajima & Tsukasa Fujimoto
4.25
NXT UK
14/01
WWE United Kingdom Championship
A-Kid vs. WALTER
4
WWE
15/01
Singles Match
Daniel Bryan vs. Cesaro
4
IMPACT
16/01
Six Man Tag Team Match
Chris Sabin, Moose & Rich Swann vs The Good Brothers & Kenny Omega
4
STARDOM
17/01
World of Stardom Championship
Maika vs. Utami Hayashishita
4
STARDOM
17/01
Singles Match
Tam Nakano vs. Starlight Kid
4
AEW
21/01
Singles Match
Dax Harwood vs. Jungle Boy
4.25
Ice Ribbon
23/01
International Ribbon Tag Team Championship
Maika Ozaki & Maya Yuki vs. Rina Shingaki & Tae Honma
4
Ice Ribbon
23/01
ICExInfinity Championship Match
Suzu Suzuki vs. Tsukasa Fujimoto
4.5
AJPW
24/01
Triple Crown Championship
Suwama vs. Shotaro Ashino
4
Stardom
24/01
Tag Team Match
Syuri & Natsupoi vs. Momo Watanabe & AZM
4
Stardom
24/01
Tag Team Match
Tam Nakano vs. Mau Iwatani
4.25
NJPW
25/01
Six Man Tag Team Match
Hiromu Takahashi, SANADA & Shingo Takagi vs. Hiroshi Tanahashi, Kota Ibushi & Master Wato
4
NJPW
30/01
No Disqualification
Satoshi Kojima vs. Will Ospreay
4.5
NJPW
30/01
NEVER Openweight Championship
Shingo Takagi vs. Hiroshi Tanahashi
5
STARDOM
30/01
Tag Team Match
Tam Nakano & Unagi Sayaka vs. Giulia & Tam Nakano
4
STARDOM
30/01
SWA Championship
Syuri vs. Momo Watanabe
4

Şubat

ŞirketTarih
Maç Türü - Kemer
MaçYıldızım
AEW
03/02
Six Man Tag Team Match
Jon Moxley, PAC & Rey Fenix vs. Karl Anderson, Kenny Omega & Luke Gallows
4
STARDOM
06/02
Singles Match
Giulia vs. Unagi Sayaka
4
FREEDOMS
09/02
King Of FREEDOM World Championship Match
Toru Sugiura vs. Toshiyuki Sakuda
4.25
NJPW
10/02
IWGP Jr. Heavyweight Championship
SHO vs. Hiromu Takahashi
4
SEAdLINNNG
10/02
Tag Team Match
Arisa Nakajima & Nanae Takahashi vs. Momo Watanabe & Saya Iida
4.5
NJPW
11/02
NEVER Openweight Championship
Jay White, Tama Tonga & Tanga Loa vs. Tomohiro Ishii, Hirooki Goto & YOSHI-HASHI
4
NJPW
11/02
IWGP Heavyweight & IWGP Intercontinental Championship
Kota Ibushi vs. SANADA
4.25
TJPW
11/02
International Princess Championship
Yuki Kamifuku vs. Mirai Maiumi
4
TJPW
11/02
Princess Of Princess Championship
Rika Tatsumi vs. Miu Watanabe
4.25
NOAH
12/02
Tag Team Match
Jun Akiyama & Naomichi Marufuji vs. Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura
4
NOAH
12/02
GHC National Heavyweight Championship
Kenoh vs. Masakatsu Funaki
4
NOAH
12/02
GHC Heavyweight Championship
Go Shiozaki vs. Keiji Mutoh
4
STARDOM
13/02
SWA Championship
Syuri vs. AZM
4
STARDOM
13/02
Wonder of Stardom Championship
Giulia vs. Starlight Kid
4.75
DDT
14/02
KO-D Openweight Championship
Jun Akiyama vs. Tetsuya Endo
4.25
DDT
14/02
DDT Universal Championship
Yuki Ueno vs. Yukio Sakaguchi
4.5
STARDOM
15/02
Goddesses Of Stardom Championship
Konami & Bea Priestley vs. Himeka & Maika
4
AEW
15/02
Eliminator Tournament Japan Bracket First Round
Veny (Asuka) vs. Emy Sakura
4
AEW
19/02
Eliminator Tournament America Bracket First Round
Riho vs. Serena Deeb
4.25
AEW
19/02
Six Man Tag Team Match
Jon Moxley, Rey Fenix & Lance Archer vs. Eddie Kingston, The Butcher & The Blade
4
Ice Ribbon
20/02
ICExInfinity Championship Match
Tsukasa Fujimoto vs. Rina Yamahashita
4
AJPW
20/02
AJPW World Junior Heavyweight Championship
CIMA vs. Koji Iwamoto
4
AJPW
23/02
Triple Crown Championship
Kohei Sato vs. Suawama
4
DDT
23/02
KO-D Tag Team Championship
Kazusada Higuchi & Yukio Sakaguchi vs. Konosuke Takeshita & MAO
4.25
STARDOM
23/02
Tag Team Match
AZM & Momo Watanabe vs. Syuri & Natsupoi
4
NJPW
26/02
IWGP United States Championship
KENTA vs. Jon Moxley
4
NJPW
27/02
Singles Match
Jay White vs. Tomohiro Ishii
4,25
NJPW
28/02
IWGP Intercontinental Championship
Tetsuya Naito vs. Kota Ibushi
4,5
NJPW
28/02
IWGP Junior Heavyweight Championship
El Phantasmo vs. El Desperado vs. BUSHI
4
NJPW
28/02
NEVER Openweight Championship
Hiroshi Tanahashi vs. Great O'Khan
4

Mart
Şirket
Tarih
Maç Türü
Maç
Yıldız
WWE
02/03
Singles Match
Drew McIntyre vs. Sheamus
4
STARDOM
03/03
Singles Match
Momo Watanbe vs. Nanae Takahashi
4
STARDOM
03/03
World of Stardom Championship
Saya Kamitani vs. Utami Hayashishita
4.5
STARDOM
03/03
Singles
Yoshiko vs. Mayu Iwatani
4.5
STARDOM
03/03
Wonder of Stardom Championship
Giulia vs. Tam Nakano
5
NJPW
04/03
New Japan Cup 2021 First Round
Kazuchika Okada vs. Shingo Takagi
4.5
NJPW
04/03
New Japan Cup 2021 First Round
Tomoaki Honma vs. Minoru Suzuki
4
NJPW
04/03
New Japan Cup 2021 First Round
KENTA vs. Juice Robinson
4
AJPW
06/03
Ten Man Tag Team Elimination Match
Dan Tamura, Hikaru Sato, Koji Iwamoto, Shotaro Ashino & Suwama vs. Hokuto Omori, Jake Lee, Koji Doi, TAJIRI & Yusuke Kodama
4
AEW
06/03
AEW Women's World Championship
Ryo Mizunami vs. Hikaru Shida
4
NOAH
07/03
GHC Tag Team Championship
Katsuhiko Nakajima Masa Kitamiya vs. Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura
4.25
NJPW
07/03
New Japan Cup 2021 First Round
Gabriel Kidd vs. Zack Sabre Jr.
4
NJPW
08/03
New Japan Cup 2021 First Round
SANADA vs. Tomohiro Ishii
4.25
AEW
10/03
Singles Match
Matt Jackson vs. Rey Fenix
4
AEW
11/03
Lights Out Match
Britt Baker vs. Thunder Rosa
4.25
NJPW
13/03
New Japan Cup 2021 Second Round Match
Shingo Takagi vs. Hirooki Goto
4.25
DDT
14/03
DDT Universal Championship
Yuki Ueno vs. Yusuke Okada
4.25
NJPW
14/03
New Japan Cup 2021 Second Round Match
Will Ospreay vs. Zack Sabre Jr.
4.75
NOAH
14/03
GHC Junior Heavyweight Championship Match
Atsushi Kotoge vs. Seiki Yoshioka
4
NJPW
15/03
New Japan Cup 2021 Second Round Match
Hiroshi Tanahashi vs. Jay White
4
NJPW
18/03
New Japan Cup 2021 Quarter Final Match
David Finlay vs. Jay White
4
NJPW
18/03
New Japan Cup 2021 Quarter Final Match
SANADA vs. Will Ospreay
4.25
NJPW
20/03
New Japan Cup 2021 Semi Final Match
Will Ospreay vs. David Finlay
4.25
NJPW
21/03
New Japan Cup 2021 Final Match
Shingo Takagi vs. Will Ospreay
4.75
NOAH
21/03
GHC National Championship Match
Kazuyuki Fujita vs. Kenou
4.5
AJPW
21/03
Triple Crown Championship
Suwama vs. Yoshi-Tatsu
4
FREEDOMS
23/03
King of FREEDOM World Championship Match
Toru Sugiura vs. Takayuki Ueki
4.25
AEW
24/03
AEW World Championship Eliminator Match
Kenny Omega vs. Matt Sydal
4
STARDOM
26/03
Artist of Stardom Championship
AZM, Saya Kamitani & Momo Watanabe vs. Unagi Sayaka, Tam Nakano & Mina Shirakawa
4.25
Ice Ribbon
27/03
ICExInfinity Championship Match
Maya Yukihi vs. Tsukasa Fujimoto
4.25
DDT
28/03
KO-D Openweight Championship
Jun Akiyama vs. Kazusada Higuchi
4.5
STARDOM
28/03
Six Man Tag Team Match
AZM, Utami Hayashishita & Saya Kamitani vs. Giulia, Himeka & Maika
4

Nisan
Şirket
Tarih
Maç Türü
Maç
Yıldız
STARDOM
04/04
World of Stardom Championship
Bea Priestley vs. Utami Hayashishita
4.5
STARDOM
04/04
Wonder of Stardom Championship
Tam Nakano vs. Natsupoi
4.25
STARDOM
04/04
Goddesses Of Stardom Championship
Himeka & Maika vs. Syuri & Giulia
4
NJPW
04/04
IWGP World Heavyweight Championship
Kota Ibushi vs. Will Ospreay
4.25
NXT
07/04
NXT UK Championship
WALTER vs. Tomaso Ciampa
4.5
NXT
08/04
Unsanctioned
Adam Cole vs. Kyle O'Reily
4.25
GCW
08/04
Bloodsport
Jon Moxley vs. Josh Barnett
4
AJPW
09/04
Champion Carnival
Shinjiro Otani vs. Yuma Aoyagi
4
AJPW
09/04
Champion Carnival
Zeus vs. Kento Miyahara
4.5
WWE
10/04
Singles Match
Cesaro vs. Seth Rollins
4
WWE
10/04
WWE Smackdown Women's Championship
Sasha Banks vs. Bianca Belair
4.5
AJPW
10/04
Champion Carnival
Jake Lee vs. Suwama
4
AJPW
10/04
Champion Carnival
Kento Miyahara vs. Shinjiro Otani
4
WWE
11/04
WWE Universal Championship
Daniel Bryan vs. Roman Reigns vs. Edge
4.5
DDT
11/04
KO-D Openweight Championship
Danshoku Dino vs. Jun Akiyama
4
AJPW
11/04
Champion Carnival
Suwama vs. Zeus
4.25
STARDOM
17/07
Tag Team Match
AZM & Momo Watanabe vs. Syuri & Giulia
4
TJPW
17/04
Princess Of Princess Championship
Rika Tatsumi vs. Maki Itoh
4.5
AJPW
18/04
Champion Carnival
Jake Lee vs. Yuma Aoyagi
4
NJPW
20/04
NEVER Openweight Six Man Championship
Hirooki Goto, Tomohiro Ishii & YOSHI-HASHI vs. KENTA, Taiji Ishimori & Yujiro Takahashi
4
AEW
21/04
AEW Women's World Championship
Hikaru Shida vs. Tay Conti
4
Ice Ribbon
24/04
ICExInfinity Championship Match
Tsukasa Fujimoto vs. Tsukushi Haruka
4.5
Ice Ribbon
24/04
Hardcore Match
Suzu Suzuki vs. Masashi Takeda
4
Ice Ribbon
24/04
International Ribbon Tag Team Championship
Hiragi Kurumi & Hiroyo Matsumoto vs. Maika Ozaki & Maya Yukihi
4
AJPW
24/04
Champion Carnival
Koji Doi Vs Shinjiro Otani
4
AJPW
24/04
Champion Carnival
Kento Miyahara Vs Kohei Sato
4
AJPW
24/04
Champion Carnival
Suwama Vs Yuma Aoyagi
4
AJPW
25/05
Champion Carnival
Kento Miyahara vs. Suwama
4.5
AJPW
28/04
Champion Carnival
Kento Miyahara vs. Shuji Ishikawa
4
NOAH
29/04
GHC National Heavyweight Championship
Kazuyuki Fujita vs. Takashi Sugiura
4.5
AJPW
29/04
Champion Carnival
Yuma Aoyagi vs. Kento Miyahara
4.25
AJPW
29/04
Champion Carnival
Shotaro Ashino vs. Suwama
4

Mayıs
Şirket
Tarih
Maç Türü
Maç
Yıldız
STARDOM
02/05
Goddesses Of Stardom Championship
Giulia & Syuri vs. AZM & Momo Watanabe
4.5
NJPW
03/05
NEVER Openweight Championship
Hiroshi Tanahashi vs. Jay White
4.25
AJPW
03/05
Champion Carnival
Jake Lee vs. Kento Miyahara
4.75
AJPW
03/05
Champion Carnival
Suwama vs. Shuji Ishikawa
4
NJPW
04/05
IWGP World Heavyweight Championship
Will Ospreay vs. Shingo Takagi
5
TJPW
04/05
Princess Of Princess Championship
Miyu Yamashita vs. Rika Tatsumi
4.25
DDT
04/05
DDT Extreme & DDT Iron Man Heavy Metal Championship
Chris Brookes vs. Saki Akai
4
AEW
05/05
Blood And Guts
Cash Wheeler, Dax Harwood, MJF, Shawn Spears & Wardlow vs. Chris Jericho, Jake Hager, Ortiz , Sammy Guevara & Santana
4
AEW
12/05
AEW TNT Championship
Miro vs. Darby Allin
4
STARDOM
15/05
Goddesses Of Stardom Championship
Giulia & Syuri vs. Mayu Iwatani & Starlight Kid
4.5
STARDOM
16/05
Tag Team Match
AZM & Utami Hayashishita vs. Giulia & Syuri
4.25
MATANE
23/05
Singles Match
ASUKA vs. Kagetsu
4.25
STARDOM
23/05
Singles Match
Mayu Iwatani vs. Giulia
4
MATANE
23/05
Tag Team Match
ASUKA, Mio Momono, Natsupoi & Syuri vs. Death Yama-san, Hazuki, Kagetsu & Konami
4.5
SEAdLINNNG
26/05
SEAdLINNNG Beyond The Sea Tag Team Championship
Arisa Nakajima & Nanae Takahashi vs. ASUKA & Makoto
4
AEW
30/05
AEW World Championship
Kenny Omega vs. Orange Cassidy vs. PAC
4.25
AEW
30/05
Singles Match
Adam Page vs. Brian Cage
4
AEW
30/05
AEW World Tag Team Championship
Eddie Kingston & Jon Moxley vs. Matt Jackson & Nick Jackson
4.5
AEW
30/05
NWA World Women's Championship
Riho vs. Serena Deeb
4.5


Nisan

ŞirketTarihMaç TürüMaçYıldız
NJPW
02/06
NEVER Openweight Six Man Championship
BUSHI, SANADA & Tetsuya Naito vs. Hirooki Goto, Tomohiro Ishii & YOSHI-HASHI
4.25
 
Son düzenleme:

Iago

love, love, love
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
251
Mesaj
4,375
Toplam Beğeni
1,393
Konum
İzmir
Favori Güreşçisi
Giulia
Kredi
810
Hayırlı olsun yeni liste.
 

Netuno

Flowers For You
Premium++
Çalışkan Üye
Katılım
3 Ekim 2020
Konu
908
Mesaj
11,847
Toplam Beğeni
2,077
Favori Güreşçisi
Kazuchika Okada
RPG Karakteri
Kazuchika Okada
Kredi
5010
Sene sonu inceleyeceğimiz maçların belirlendiği liste demek ki bu.
 

Netuno

Flowers For You
Premium++
Çalışkan Üye
Katılım
3 Ekim 2020
Konu
908
Mesaj
11,847
Toplam Beğeni
2,077
Favori Güreşçisi
Kazuchika Okada
RPG Karakteri
Kazuchika Okada
Kredi
5010

Netuno

Flowers For You
Premium++
Çalışkan Üye
Katılım
3 Ekim 2020
Konu
908
Mesaj
11,847
Toplam Beğeni
2,077
Favori Güreşçisi
Kazuchika Okada
RPG Karakteri
Kazuchika Okada
Kredi
5010
WK 15 sonrası puanlama yok. :/
 

Bloody Sunday

01.30.1972
Premium Üye
Katılım
30 Nisan 2020
Konu
72
Mesaj
2,691
Toplam Beğeni
515
Konum
İzmit
Favori Güreşçisi
Finn Bálor
RPG Karakteri
Kenny Omega
Kredi
200
Reis iyi hoş Dave Meltzer'dan daha iyi yapıyorsun ama Finn Balor vs Kyle'o Reilly II aradım listede. Ellerine sağlık.
 

Bloody Sunday

01.30.1972
Premium Üye
Katılım
30 Nisan 2020
Konu
72
Mesaj
2,691
Toplam Beğeni
515
Konum
İzmit
Favori Güreşçisi
Finn Bálor
RPG Karakteri
Kenny Omega
Kredi
200
@The Rainmaker Finn Balor vs Kyle'o Reilly II kaç yıldız sence reis ?
 

Üst