Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


DUYURU İÇERİK ÜRETİCİSİ ARIYORUZ!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eta

switchblade
Yönetici
Admin
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
93
Mesaj
2,166
Toplam Beğeni
1,030
Dostlar selam. Yılbaşı gecesi bir haber vermiştik bildiğiniz üzere, ProfesyonelGüreş.com büyüyor ve Tezat Medya'ya dönüşüyor. Çok vakit kaybetmeden bir an önce işe koyulmak istedik. Tezat Medya'nın forum ayağından sonra en büyük içerik üreteceği alan podcast alanı olacak. Ben de şahsi olarak eski bir radyocu, şimdinin podcast yayıncısı olarak birebir ilgileneceğim.

Podcast gerçekten inanılmaz potansiyeli olan, geleceği olan bir yayın alanı. Dolayısıyla biz de her türden içerik üretecek arkadaşlar arıyoruz. Nasıl başvurabilirsiniz?

Ad Soyad:
Yaş:
Podcast'in İçeriği:
Podcast kaç kişiyle olacak?:
Bu işi sürdürebileceğinize inanıyor musunuz? Süreklilik bizim için çok önemli:
Ses kayıtlarını düzenleme işinden anlıyor musunuz?:


Bu kısa formu doldurup bana özel mesaj atabilirsiniz. Eğer verdiğiniz cevaplar bizim için yeterli olursa, mikrofon kalitenizi ve konuya hakimiyetinizi anlayabilmemiz için ufak bir deneme kaydı isteyeceğiz. Sonrasında beraber, çok uzun bir zaman çalışmanın hayalini kuruyoruz.

Sizi seviyoruz, görüşmek üzere.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst