Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

NXT Spoiler | Kupa Galipleri Alanda

RiseGen

HZ
Yönetici
Üst Moderatör
Premium++
Konu
115
Toplam Beğeni
870
Kredi
940
Segmenti MSK taşımış diye yorumluyorum. ✍️✍️

Kemer el değiştirir mi bilmem ama iki tarafın karşılaşması ilk kez verilen unvan için değerli.

Women's Revolution

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
69
Toplam Beğeni
1,046
Favori Güreşçisi
Sasha Banks
Kredi
135
Nefret ediyorum Street Profits'ten ne sevmesi. NXT'de fena değillerdi de ana kadroya geldiler, geçen sene bu zamanlar kemerleri alıp anasını ağlattılar. O zamanlardan beri hasımım kendileriyle.
Ana kadrodaki ilk zamanlari mukemmeldi. Sampiyon olduktan sonra WWE'de sampiyon olan herkese oldugu gibi biraz bozdular tabii ama nefretlik degil ya. 😖

Beast Incarnate

ax & smash
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
2,413
Toplam Beğeni
2,186
Favori Güreşçisi
Brock Lesnar
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14275
Ana kadrodaki ilk zamanlari mukemmeldi. Sampiyon olduktan sonra WWE'de sampiyon olan herkese oldugu gibi biraz bozdular tabii ama nefretlik degil ya. 😖
Viking Raiders ile segmentlerinde eğleniyordum yalan olmasın. Ama bu tarz takımları pek sevemiyorum ben, tek tip ve klişe geliyorlar.