Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

AEW Spoiler: Riho vs. Serena Deeb

OhMyMind

whatever
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
232
Toplam Beğeni
1,061
Favori Güreşçisi
Riho
Kredi
1680
Canımı sıkan şey Thunder Rosa vs. Serena Deeb maçının şu maçtan çok daha iyi olması fakat kimsenin umurunda bile olmaması. Çünkü o maç maalesef kimsenin ilgini çekemedi, sebebini de yazdığım ilk mesajda söyledim. Ayrıca konuyu açan kişinin ya da sizin özelinizde attığım bir mesaj değil ki bu, neden bu kadar alındınız anlayamadım. Tartışma konusunu görmeden önce cagematch.com'da aldığı puana bakmıştım, ilk olarak orada abartıldığını gördüm. E aynı şeyi burada da görünce içimden geleni söylemem neden sizi rahatsız etti? Sizin beğendiğinizi başkası beğenmeyebilir, başkasının beğendiğini de siz beğenmeyebilirsiniz. Ayrıca benim eleştirime saygısızlık deyip eleştiri hakkımı elimden alman saygı çerçevesine girer mi, onu da bir düşünmek gerek. Özellikle de Netuno dostum, War Games PPV'si sonrası forumdaki tutumunu göz önünde bulunduracak olursak, bu forumda zevklere karşı olan saygıdan bahsedecek son kişi olabilirsin. Eğer daha fazla kişisel derdiniz varsa duvarım mesajlarınıza açık.
Benim hatırladığım kadarıyla Rosa vs Deeb maçı da günlerce konuşuldu ve defalarca övüldü. Hem forum içerisinde hem de sosyal medyada, en azından ben defalarca kez rastladım. Cagematch puanları da üyelerin çoğunluğunun puroresu izleyicisi olmasından kaynaklı olarak değişkenlik gösterebilir, zaten oradaki puanlar belirleyici bir unsur da değil.

Alınma konusuna gelirsek de yukarıda maçı öven 3 kişinin hemen ardından şöyle
Serena Deeb'in AEW'da çok daha kaliteli maçlarını izledim. Nedense işin içinde bir Japon güreşçi olunca insanlar aşırı tepki veriyor ve bu durum her yerde böyle. Sıradan bir maçtı yani, çok da abartmaya gerek yok.
bir yorum yazınca sanıyorum ki insanların bunu üstüne alınması da gayet doğal.

Bulletproof

emeklilikte yaşa takılanlar
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
92
Toplam Beğeni
291
Favori Güreşçisi
Stone Cold Steve Austin
RPG Karakteri
Santos Escobar de El Eleganté
Kredi
480
Benim hatırladığım kadarıyla Rosa vs Deeb maçı da günlerce konuşuldu ve defalarca övüldü. Hem forum içerisinde hem de sosyal medyada, en azından ben defalarca kez rastladım. Cagematch puanları da üyelerin çoğunluğunun puroresu izleyicisi olmasından kaynaklı olarak değişkenlik gösterebilir, zaten oradaki puanlar belirleyici bir unsur da değil.

Alınma konusuna gelirsek de yukarıda maçı öven 3 kişinin hemen ardından şöyle

bir yorum yazınca sanıyorum ki insanların bunu üstüne alınması da gayet doğal.
Alınma konusunda senden bahsetmiyorum dostum, sen güzelce fikrini belirtmişsin sadece.

Netuno

Sultan of Sarcasm
Premium++
Ayın Üyesi
Çalışkan Üye
Konu
482
Toplam Beğeni
1,026
Favori Güreşçisi
Mayu Iwatani
RPG Karakteri
Bea Priestley
Kredi
2250
Canımı sıkan şey Thunder Rosa vs. Serena Deeb maçının şu maçtan çok daha iyi olması fakat kimsenin umurunda bile olmaması. Çünkü o maç maalesef kimsenin ilgini çekemedi, sebebini de yazdığım ilk mesajda söyledim. Ayrıca konuyu açan kişinin ya da sizin özelinizde attığım bir mesaj değil ki bu, neden bu kadar alındınız anlayamadım. Tartışma konusunu görmeden önce cagematch.com'da aldığı puana bakmıştım, ilk olarak orada abartıldığını gördüm. E aynı şeyi burada da görünce içimden geleni söylemem neden sizi rahatsız etti? Sizin beğendiğinizi başkası beğenmeyebilir, başkasının beğendiğini de siz beğenmeyebilirsiniz. Ayrıca benim eleştirime saygısızlık deyip eleştiri hakkımı elimden alman saygı çerçevesine girer mi, onu da bir düşünmek gerek. Özellikle de Netuno dostum, War Games PPV'si sonrası forumdaki tutumunu göz önünde bulunduracak olursak, bu forumda zevklere karşı olan saygıdan bahsedecek son kişi olabilirsin. Eğer daha fazla kişisel derdiniz varsa duvarım mesajlarınıza açık.
Dediğin maç radarıma girmemiş olabilir ki bu gayet normal. Başkalarının radarına girmemiş olması da normal. İnsanların beğenileri sonuçta. O maçı insanlar bana önermedi ve/veya o kadar da ön plana çıkmadı, benim maçtan bile haberim şimdi oluyor. Bunlar normal. Canını sıkabilir ama olay budur. Çoğunluk beğenirse maçın adı duyulur ve insanlar izler. Beğenip beğenmemek gayet normal. Sen beğenmemişsin, biz beğenmişiz ki bu çok normal. Dostum herkes sevdiği maçları insanlara dayatamaz. Örneğin ben gidip Iwatani vs. Iroha maçının Charlotte vs. Becky'den daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Ama insanlar izlemeyince; "şu Amerikalı güreşçiler de çok abartılıyor ya" diyemem. Bunu alıntılayınca insanlar da "Ama ben gidip x sitesindeki puanlara göre dedim" diyemem.

Moderatör tarafından düzenlendi: