Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

SD Spoiler | Ava Giden Avlanır

Beast Incarnate

ax & smash
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
2,384
Toplam Beğeni
2,174
Favori Güreşçisi
Brock Lesnar
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14275

Veee gecenin ana maçı için ringdeyiz. Heel ekip ringdeki yerini alıyor ilk olarak. Jey ve Zayn hafif münakaşada. Bu sırada Edge'in müziği duyuluyor! Edge anonsör masasına geçiyor. Face ekip de yerini aldıktan sonra maç başlıyor.

Maç hızlı başlıyor ve face ekip üstün. Heel ekipte büyük anlaşmazlıklar var. Corbin ve Jey, Zayn'e cephe almış durumda. Cesaro, Zayn'i hırpaladıktan sonra Corbin tag alıyor. Cesaro Swing'e alıyor şimdi ama yapamıyor??? Mark Henry'i saniyelerce çevirmiş adamsın sen ya. Direkt reklamlara gidiyor, umarım sakatlık falan yoktur... Döndüğümüzde Cesaro, Corbin'e Cesaro Swing yapıyor paşalar gibi ohhhhh. İlk defa bir botcha sevindim vallahi çok garip, sakatlık olmasın da... Neyse sonlara saralım. Ufak bir sekansın ardından Zayn ve Bryan devam ediyor. İkisi de turnbuckle'da ve Bryan alıyor onu yere ve YES Lock! Zayn pes ediyor! Bitti maç! Bryan sevinirken Corbin ona dalıyor ve End of Days! Owens giriyor ve Corbin'e Stunner! Sami giriyor ve Owens'a Exploder! Cesaro'dan Zayn'e Pop-Up European Uppercut! Jey'den Cesaro'ya Superkick! Adam kalmadı a derken EDGE GİRİYOR VE JEY USO'YA SPEAR! EDGE AYAKLANDIĞI GİBİ ROMAN RİNGDE VE EDGE'E SPEAR! İŞTE İPLER KOPTU ŞİMDİ! ROMAN KEMERİNİ KALDIRIRKEN ŞOV SONA ERİYOR.​

Women's Revolution

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
67
Toplam Beğeni
1,046
Favori Güreşçisi
Sasha Banks
Kredi
135
Bu tarz maclarin sonunda gerceklesen finisher party kelimenin tam anlamiyla guilty pleasure'im ya. Ne zaman ne kosulda olursa olsun hayvan zevk aliyorum.

Mr Perfection

the standard
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
442
Toplam Beğeni
752
Favori Güreşçisi
Sasha Banks
Kredi
185
Bu tarz maclarin sonunda gerceklesen finisher party kelimenin tam anlamiyla guilty pleasure'im ya. Ne zaman ne kosulda olursa olsun hayvan zevk aliyorum.
Yemin ederim aynı şekil. Bunu yapan Eva Marie bile olsa zevk alırım o derece.

Spear vs. Spear bir nebze azdırdı açıkçası...

Whirling Dervish

Red Magic
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
19
Toplam Beğeni
246
Favori Güreşçisi
Curtis Axel

Beast Incarnate

ax & smash
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
2,384
Toplam Beğeni
2,174
Favori Güreşçisi
Brock Lesnar
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14275
Şuna imza oğlu imza ya. Aha yine klasik şeyler derken mest oldum aynı zamanda. Ama bu finisher sekansının bitişi çok daha özel ve güzeldi. Ani gelen Edge ve Roman Spearları... Spear vs. Spear'ın ilk haftasında Roman ayakta kapattı, Edge bunun intikamını illaki alır...