Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

RPG Dirayet

Atiba

british master
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
137
Toplam Beğeni
1,554
RPG Karakteri
CM Punk
Kredi
925

This Fire Burns! Arenayı adeta kaplayan karışık tepkiler eşliğinde CM Punk, Luke Gallows ikilisi giriş kısmında gözüküyor. İki isim, en önde CM Punk olmak üzere ringe doğru ağır adımlarla yürüyorlar, Punk elindeki mikrofonu dik bir biçimde elinde döndüre döndüre arenayı süzüyor. Ring kenarında bir süre duraklayıp Gallows’a kısa bir bakış attıktan sonra ringe giriyorlar. Punk girer girmez konuşmasına geçiyor.

CM Punk: Acının ne olduğunu biliyor musunuz? Evet, bir çoğunuz bu kelimeyi hayatınızın her anında duydunuz, çocukluğunuzdan ergenliğinize ve oradan da yetişkinlik çağınıza dek uzanan bu yolculuğunuzda birçok kere, farklı varyasyonları ve farklı tatları ile buna çeşitli sebeplerle maruz kaldınız. Fakat yine başınıza her ne gelmiş olursa olsun, neler yaşamış olursanız olun belirli bir azınlık haricinde sadece kelime anlamını bildiğinizden eminim, çeşitli kafa yapıcı maddeler kullanarak ve sarhoş bir paçavra gibi ortalıkta gezmeniz yaşadığınız acıları masumlaştırmıyor, tıpkı sizi masumlaştırmadığı gibi! Bu sözlerin aksine, bu duygu benim hayatıma öyle bir sirayet etmiş durumdaydı ki, tarifi kelimelerle ve anlatımı jest, mimiklerle mümkün değildi. PURE Wrestling bünyesinde, ondan daha önce güreştiğim onca platformda veyahut bu ring dışında, beni sadece bu dört köşenin ortasında tanıyanların bilmediği günlük yaşantımda. Bütün bunların geride kaldığını biliyorum, PURE Wrestling’in çatısı kurulduğu andan itibaren yaşananlarla ve bazı gelişmelerin hayat bulmasıyla bu duygu ben de biraz daha artmıştı, bu şirket bünyesine adım attığım andan itibaren de bu biraz daha arttı. Evet, katsayısı en görkemli dağların doruklarına ulaşan bir duygu birikiminden bahsediyorum ancak son şov ile birlikte bu duygunun bendeki yerini bambaşka şeylere bıraktığını bahsettiğim gibi. Bu acıyı artık ben kendi üzerimden atıyorum, bugüne kadar yaptıklarıyla bedenleri bütünüyle kirlenenlere aktarıyorum, Joey Janela ve Hunico! Bu iki sapkın p*ç kardeşin bedenleri, yaşadıkları kirli hayatın ve bu malum hayatlarını diğer insanlara negatif bir şekilde yansıtmalarının bedeli ödediler ve ödemeye devam edecekler. Tüm yaşamları boyunca! Onlar seçilmiş kişiler değiller, onlar bu bedeli ödemek için doğmadılar. Onlar yaşadıkları ve en önemlisi yaşattıkları şeylerin cezasını çekiyorlar. Aralık ayında bu şirkete adım attığım günden bu yana HoT denilen oluşumun başta benim olmak üzere bir yığın insana neler çektirdiğini herkesten iyi sizler biliyorsunuz, sizler bütün bu aşağılık hareketlere gözleriniz ile şahit oldunuz! Onların neler düşündüklerini, neler istediklerini ve neler planladıklarını en başından beri biliyordum, bunu zaten daha önce defalarca dile getirmiştim. O oluşumun en gözde bebeği Lethal’in karşısında söylediklerimi hatırlamıyor musunuz? Brodie Lee’nin ardından benim de aynı sonu yaşayacağımı tahmin ettiler, yapamayacağımı ve söylediklerimin sadece lafta kalacağını düşündüler. Bu akıl ve stratejik noksanlıkları sadece kendilerine zarar verdi. Kendi yarattıkları o hakikatler zinciri hiç olmadık bir yerden kırıldı, onların büsbütün bir şekilde bel bağladığı Truth Martini onları sonsuzluğa feshetti. Layık oldukları bir biçimde, eriyerek ve sonunda tek kişi kalarak bütün bu yaşananların bedelini ödediler. Lethal akıl hocasından sonra, önce zevcesini ve hemen ardından da yanında tasmasıyla gezdirdiği iki or*spu çocuğunu kaybetti. Hayır! Hayır! Ben bunu intikam için yapmadım, Janela ve Hunico’yu bu basit ve anlamsız kelime için harabeye döndürmedim. Olması gereken buydu ve ben basit bir şekilde içinde nefes aldığımız bu hayatın istediğini yerine getirdim. Bu arada, Janela’nın uzunca bir süre hayat ile bir ilişkisinin olmayacağını söylemem gerekiyor.

Gallows, Punk’a bir şeyler fısıldıyor ve ikili kısa bir süre gülüyor. Arenada yine karışık tepkiler var. Punk devam ediyor.

Acıdan bahsetmiştim, acıların mental anlamda en büyüğünü yaşadığımı da… Kafam her geçen gün daha büyük bir sancıyla karşı karşıya idi, bunu göstermiyordum, dirayetim sayesinde yansıtmıyordum fakat tüm benliğimle bunu hayatımın her anında yaşıyordum. Şimdi ise bütün bunların nasıl bir his olduğunu en yakından tecrübe edinen Hunico’ya buradan selam göndermek istiyorum. Zamanında Pachuca’nın en gözde fahişesinin oğlu olmanın verdiği o hissi çabuk unutmasının pişmanlığını yaşıyordun, sana belki de kendi çapında büyük bir hediye sunmuş oldum. Sesimi bir yerlerde duyuyorsan, isminin Hunico olduğunu hatırlatarak sana selamlarımı gönderiyorum. (Gülüyor CM Punk ve bunun ardından belirli bir kısımdan olumsuz tepkiyi anında alıyor) PURE Wrestling’in vermiş olduğu ara boyunca ona kimsenin aklının alamayacağı şeyler yaptım. O Straight Edge’in en karşı olduğu şeyleri hayatına sermiş bir adamdı. Bunu biliyorsunuz; madde bağımlılığı, alkol, evlilik dışı cinsel ilişkiler ve belki de en kötüsü, berbat bir insan olmak… Pişman mı ya da ders çıkardı mı bilmiyorum ki zaten bütün bunların hiçbir önemi yok. Artık kendisi uzunca bir süre ot gibi bir yaşam sürecek, sonrasında neler olacağının da beni ilgilendirmiyor. Baksanıza Jay Lethal denilen aşağılık herif bile onu hiç umursamıyor iken benim bütün bunları onun adına düşünmem ne kadar mantıklı olabilir? Evet, Jay Lethal! Bu dutluğun güzide şampiyonu, artık tek başınasın. Hiç olmadığı kadar çaresiz ve savunmasız durumdasın. Artık fiziksel bir faaliyetin kalmadığı gibi sözcüklerin ile de bir yere varamayacaksın, burnunun dikine her gidişinde sana olacakları söylemiştim, kendi Haçlı Seferlerimin başladığını ve yakın gelecekte kendi adına inanılması güç bir durumda kalacağını defalarca yüzüne vurmuştum fakat sen yine kendi bildiğini okudun, oluşumuna içi boş bir hissiyat ile güvendin. Fakat şimdi tamamen çaresiz bir biçimde sağ sola küfürler savuran, vasıfsız bir hücre yuvasına dönüştün. Şimdi roller değişti Jay! Yalnız arada yine büyük bir fark var, dediğim gibi senin yanındaki adamlar çıkar için ve itibar, şan, şöhret ve kendi b*ktan hayatlarına farklı b*kluklar katmak adına senin yanında her aldılar ve bütün bu kaynakların suyu tükenince de defolup gittiler Jay. Ben CM Punk! Sana ve diğer bütün güreşçilere benzemeyen bir adamım, yanıma aldığım ve dost bellediğim isimler senin sahte dostluklarınla karşılaştırılamaz bile. Bu adamlar benim için, reklam ve kendi isimlerini duyurmak için yanımda yer almıyorlar. Uğruna bir hayat yaşadıkları tüm yeryüzünün sahip olduğu en insani felsefenin büyüklüğünden dolayı buradalar, yanımdalar. Onlar tıpkı benim gibi doğdukları ilk andan, ölecekleri son ana dek bunu yaşatmayı sürdürecekler ve ömürleri yettikçe benim yanımda yer alacaklar. Ben bu oluşumun dünya üzerindeki lideriyim. Bu felsefenin, fikir akımının yol göstericisiyim, onlarda bana bu yolda ışık tutan ve her geçen gün aldığım nefesi avuç içlerinde saklayarak gökteki en görkemli yıldızlara kadar ulaştıran kişiler. Şu anda yanımda bulunan adamın adı Luke Gallows ve başlattığımı söylediğim kendime has Haçlı Seferlerinin bu çetin mücadeledeki engin komutanı. Söz sen de Luke. Bu elimde en büyük silaha dönüşen şeyi, daha da kuvvetlendir!

CM Punk, elindeki mikrofonu Luke Gallows’a veriyor. Luke Gallows mikrofonu almadan evvel CM Punk’a sarılıyor ve yine gelen karışık tepkilerin hemen ardından konuşmasına başlıyor.

Son düzenleme:

Solskjaer

olm bu mami tüm kötülüklerin anası mı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
17
Toplam Beğeni
130
Kredi
50
Gallows, bir süre yüzünde küçük bir tebessüm ile seyircilerden gelen karışık tepkileri dinledikten sonra konuşmasına başlıyor.

Luke Gallows:
Tanrı, her bozulmuş ve yozlaşmış kullarına, bir kurtarıcı vaat eder. Herkes başlarda bu kurtarıcıların söylediklerinden rahatsız olur, ona karşı kulaklarını tıkar ve ondan kurtulmanın yollarını arama başlar. Henüz sizler, onu sadece buradaki sıradan bir adam olarak tanıyorsunuz. Fakat o, benim, arka alandaki diğer insanların ve hepinizin kurtarıcısı. O, üzümü mayalamayı öğrenip alkol üreten, keneviri yakıp uyuşan ve tütünü yakıp kendi akciğerlerini, Tanrı'nın ona emaneti olan akciğerlerini kömür karasına boyayan insanoğlunu yozlaşmış iğrenç dünyasından kurtarmak ve Tanrı'nın adaletini yeryüzüne taşımak için burada. Beş para etmez ruhlarınızın üstündeki o bedenleri, sizlere onu bahşeden Tanrı'ya borçlusunuz ve bu bedeni çarçur etmenizin cezası erkene alındı. Bayanlar baylar, artık ölmeyi beklemenize gerek yok. CM Punk, Tanrı'nın adaletini yer yüzüne taşımak için burada. Ondan korkmayın, ondan çekinmeyin. Sadece, basit ve saf ruhlarınızı ona teslim edin. Bu yolda, isminizi dahi unutabilir, benliğinizden dahi şüphelenebilirsiniz. Fakat sizlere söz veriyorum dostlarım, kurtulacaksınız. İçinde sürüklendiğiniz kötü alışkanlıklardan; sürekli bırakmaktan söz ettiğiniz sigaradan, artık eşinizi ve çocuklarınızı rahatsız eden sarhoş eve gelmelerinizden, zihninizden ve gerçek dünyadan kaçmak için tüttürdüğünüz kenevirlerden ve çirkin drajelerin içindeki saf zehirlerden kurtulacaksınız. O sizi kurtaracak. Onu dinleyin ve kulak verin. Emin olun, Straight Edge Society, Tanrı adına burada ve sizleri birer kardeş ve birer yoldaş olarak kucaklamaya hazır.

Gallows ellerini iki yana açarak kendi etrafında bir tur atıyor. Seyircilerden hala karışık tepkiler geliyor. Ardından Gallows sert bir şekilde CM Punk'a sarılıyor ve mikrofonu ona veriyor.

Atiba

british master
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
137
Toplam Beğeni
1,554
RPG Karakteri
CM Punk
Kredi
925
CM Punk kendisine gelen tepkileri alaycı bir yüz ifadesiyle ölçerken, Gallows'a dönüp bir şeyler söylüyor. Ne konuştuklarını gelen tepkiler neticesinde anlayamıyoruz, Luke Gallows ise Punk'ın omzuna birkaç kez "vurup" ona destek oluyor. Punk ortamın sakinleşmesinin hemen ardından sözlerine başlıyor.

CM Punk:Onbir koca yılı devirdikten sonra yeniden onunla aynı yolu, eskisinden farklı zihinsel çeşitlilikle yürüyoruz. Geçmişte yaşananların aksine, aynı hisleri farklı frekanslarla alıyor ve diğer tüm insanlığa yansıtıyoruz. Onun hataları vardı, bunlardan ders çıkardı ve bana hem lideri hem de en yakın dostuna yeniden itaat etti. Ben de onun bana sunduğu bu manevi duygu sancağını tüm gücümle, avuçlarımda tutacağım. O bana yemin etti, ben de ona söz verdim. Bu yolda yürürken beraber inşa edeceğimiz yeni farkındalıklara beraber ışık tuttuk, onca sene sonra yeniden bir araya gelişimiz üzerinden pek vakit geçmemesine rağmen yaşattıklarımızın ne denli şeyler olduğunu kendi aranızda iki gündür konuşuyor oluşunuzdan gayet iyi biliyorum. Etkilendiniz, korktunuz ve merakla şov günlerine şafak sayıyorsunuz. Bütün cebinizdeki paraları bu şovlara katılım sağlamak adına, bu platformun hazinesine aktarıyorsunuz. Bu platformda bütün bu yaşananlardan memnun çünkü onlarında ceplerine bir dünya para giriyor. Fakat bütün bunlar benim umurumda bile değil! Ben ve Luke’un yaşadığı dünya ile biraz önce aktardığım sizlerin dünyası aynı değil. Biz sizinle ve o diğer bütün cüzdanı şişik, yaşlı heriflerle aynı dünyada yaşamıyoruz! Bu dünya farklı, bu dünya herkesin anlayabileceği ve içerisinde barınabileceği bir dünya değil. Herkesin hak ettiği bir yerde değil. Bu dünyanın ufuk çizgisini ben çizdim! Bu dünyada barınabilecekleri de ben tayin ederim. Ben bu temizlenen ruhların, paklanmış hayatların tek rol modeliyim, elimdeki bu kötülere ve pis ruhlara, düşüncelere savaş açan şeyi kullandıkça güçlüyüm. Sonsuza kadar sürecek bir kudretten bahsediyorum, hiç dinmeyecek bir ateşin fitiliyle mesajımı iletiyorum. Tüm insanlığın ihtiyacı olduğu bu rol modelinin söyleyecekleri asla bitmeyecek, tıpkı ona ait olan silahların hiçbir zaman tükenmeyeceği gibi.

Gallows, CM Punk’a cebindeki tıraş makinesini çıkarıp veriyor. Punk ise tıraş makinesini havaya kaldırarak konuşmasına devam ediyor.

Bu bir tıraş makinesi! En azından sizler için öyle. Fakat benim için, felsefem için ve bu değerli dostlarım ile yürüdüğüm bu yoldaki en güçlü silahım. Evet, elimdeki bu şeyden bile güçlü olan devasa bir silah! Bunun ile tanışan özellikle de kendi iradesiyle, rızasıyla buna merhaba diyen kişi… Yaşadığı yaşamını tam tersine döndürerek mutluluk kapısını sonuna kadar aralayacak olan kişidir. Yok, hayır şu anda böyle bir şey gerçekleştirmeyeceğim. Az önce eskisi gibi bir yöntem ile bu yolda yürümeyeceğimi belirtmiştim, en azından şimdilik. Kendi dünyamızın huzurundan kopup, sizlerin dünyasına bir süreliğine odaklanmak istiyorum. Sizin bu dünyanızdaki Straight Edge’in tam zıttı olan pislikler, yerini daha da başka şeylere bırakmış durumda. Kin, nefret, yalan ve sayamayacağımız kadar çok olan onca şey. Tıpkı Jay Lethal’in büsbütün bir şekilde üzerinde barındırdığı şeyler gibi, o bu hususta çok büyük bir örnek. İşte, lafımın varacağı nokta da yine kendisi olacak. Bu elimdeki iki silahla, sizlerin geçmişte tanıklık ettiği şeylerden çok daha farklı şeyler yaşatacağımı bilmenizi istiyorum. Bütün bunları yaparken bizler onur duyacağız, sizler ise ister isteyerek isterse de istemeyerek saygı duyacaksınız! Bakın Janela’ya, Hunico’ya yaptığım gibi şeylerden bahsediyorum. Bu şeyleri onlarla tanıştırdığım gibi, Jay Lethal ile de tanıştıracağım. En kısa zamanda, olması gereken yerde ve olması gereken şartlarda. Ona aylardır bu cümleleri kuruyorum fakat House of Truth’a rağmen bir yerlere saklanıp, kaçmayı tercih ediyor. Şimdi yalnız başınasın Lethal! Şimdi ne yapacaksın? Seni bu elimdeki şeylerden kim kurtaracak, seni bu yanımdaki dev adamın en sevdiği şey olan kötülere davranış biçiminden kim kurtaracak? Son demlerini yaşıyorsun Jay! Daha önce söylediğimin aksine, sana yapacaklarım ile seni Ring of Honor dahi bünyesine katmayacak. Güreşecek halin kalırsa, kendi adına açtığın güreş şirketinde koltuk altında ve cinsel bölgelerindeki kılları henüz çıkmamış çocuk ve ergenlerle istediğin kadar maçlara çıkabilirsin. Jay Lethal! Şampiyon adam! Beni iyi tanıyorsun, benim neler yapabileceğimi ilk buraya adım attığım günden bu yana biliyordun. Laflarınla beni aşağılamaya çalıştın, çünkü elinden tek gelen şey buydu. Bundan sonra da aynı şeyleri yapacaksın, seni senden daha iyi tanıyorum Jay! Kendi ellerinle yarattığın ve doyumsuz bir şeytana dönüştüğün o “cehennem” hayatındaki son günlerini yaşamanı istiyorum. Sefil bir duruma geleceksin, buradan buruşturulup bir yana savrulan kağıt parçasından daha da aşağılık bir şekilde gideceksin. Beni iyi dinlemeni istiyorum, bu sayede son laflarını daha iyi hazırlarsın. Önce senin gücünü aldım, sonra yakınındaki soytarılarını ve bütün bunların finalini ise aylardır elinde tuttuğun unvanı alarak yapacağım. Ben senin elindeki altını alacak adam, Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olacak ismim. Seni tarih sahnesinden silmek, buralarda bıraktığın bütün kötü şeyleri temizlemek benim yapacağım şey olacak ve bunlarla da kalmayıp seni o aydınlık gördüğün, karanlık cehennemden çıkarıp bambaşka bir hayatın içine atacağım. Memnun olup, olmamak senin elinde değil. Bütün bu insani dürtüleri konuşmak için artık çok geç. Straight Edge senin hakkındaki kararını çoktan verdi ve Straight Edge senden çok daha iyi Jay Lethal!

CM Punk ve Luke Gallows ciddi bir tavırla kameraya bakarken, arenayı yeniden kaplayan karışık tepkiler ile birlikte ekran kararıyor.

Son düzenleme: