Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

RPG 23 Şubat 2021 PURE #62

Chairman

Executive
Chairman
Konu
319
Toplam Beğeni
925
ŞOV BİLGİLERİ​
PURE #62​
23.02.2021 - 21.00​
Blue Cross Arena​
Rochester, New York​

ŞOVU TAKİP ETMEK İÇİN BEŞ NEDEN
1-
Hakemlere ne oluyor?
2- Becky Lynch bedel ödetiyor
3- Şirketin otoparkına yaklaşan limuzin
4- Canavarı uyandırdın, kaç!
5- "Sen, Dünya Şampiyonu olamayacaksın Punk."

EXCLUSIVE

Kameralar Joey Janela'nın esir tutulduğu depoda açılıyor. Kendisini kolları yukarı bakacak şekilde bağlanmış, ayakta çıplak halde görüyoruz.

Joey Janela: Değil, dal yeşil değil, gök mavi değil..

Yumruk ve tekme izleri dolu gözünü zar zor şekilde açıyor.

Joey Janela: Bilsen! Ben hangi alemdeyim, sen hangi alemde!

Etrafına bakıyor ve kimsenin olmadığını görüyor.

Joey Janela: Aklından geçer mi dersin aklımdan geçen şeyler?

Kapının açıldığını duyuyor.

Joey Janela: Geldiler, geldiler! Terapi! Terapi! Terapi!

Luke Gallows'un ona lapa pilav getirdiğini görüyoruz.

Joey Janela: OROSP* ÇOCUĞU! Yemeyip öleceğim! GÖRÜRSÜN!

Gallows onu çözmek için yanına gelirken Janela ona dişlerini gösteriyor.

Luke Gallows: Köpek herif. Zamanı değil. Yemek yemelisin.

Gallows, Janela'nın yukarı bağlanmış kollarını çözüyor ve ona yemek vermek istiyor fakat Janela çözüldüğü gibi onun üstüne atlayıp kıyafetlerini ısırmaya başlıyor! Gallows onunla baş etmek isterken dişlerini bu sefer onun koluna geçiriyor sertçe. Daha sonra ise sürünerek esir tutulduğu depodan çıkıp kaçıyor!

Janela yağmurdan dolayı saçlarının ıslandığını düşünüp onları arkaya atmak istiyor fakat elini kafasına koyduğunda artık saçlarının olmadığını fark ediyor. Büyük bir ormana giriyor ve aşağısı ana yola çıktığı için kendini yuvarlıyor. Yaprakların arasından bir süre aşağı yuvarlandıktan sonra arabaların geçtiği anayola çıkıyor ve otostop çekmeye başlıyor.

Uzun bir süre hiçbir araba onun için durmazken en sonunda bir arabanın ona yanaştığını görüyoruz. Janela sevinçle yan koltuğun camını tıklatırken şoför camı aşağı indiriyor.

CM Punk: Bu kadar gezi yeterli öyle değil mi? Hadi şimdi seni küçük kulübene tekrar bırakayım.

Janela öylece Punk'a bakıyor.

CM Punk: Hadi Joey, hadi oğlum.

Punk köpek çağırırcasına ona ıslık çalıyor. Janela onun arabasını tekmelemeye başlıyor. Punk arabadan iniyor ve onun yüzüne bir yumruk darbesi vuruyor, Janela düşüp kafasını kaputa çarpınca onu kaldırıp arka koltuğa yatırıyor ve tekrar Luke Gallows'un esir tuttuğu depoya götürüyor. İkilinin arasında konuştuğunu görüyoruz.

Luke Gallows: Son zamanlarda iyice saldırganlaştı.

CM Punk: İnsani duygularını ve reflekslerini yavaş yavaş yitiriyor. Hunico gibi bir durumda olmaz diye düşünmüştüm fakat iyi iş başarmışsın.

Luke Gallows sırıtarak böbürleniyor.

CM Punk: Ama bir daha sakın onu ana yolda bulmuş olmayayım.

Luke Gallows: Bir daha olmayacağına emin olabilirsin.

Joey Janela: Sen,

CM Punk ve Gallows kendine zar zor gelen Janela'ya bakıyor.

Joey Janela: Sen kendi gecende gidersin, ben kendi gecemde.

Janela ekstra çaba sarf ederek devam ediyor.

Joey Janela: Vazgeç, kardeşim, ayrıdır, bindiğimiz, gemiler.

Janela şiiri hızlı hızlı okumaya başlıyor.

Değil kardeşim, dal yeşil değil, gök mavi değil..
Bilsen! Ben hangi alemdeyim, sen hangi alemde!
Aklından geçer mi dersin aklımdan geçen şeyler?
Sanmam! Yıldız ve rüzgar payımız müsavi değil..
Sen kendi gecende gidersin, ben kendi gecemde..
Vazgeç kardeşim, ayrıdır bindiğimiz gemiler!

Tugay Karabulut'un anısına...

Dolph Ziggler arka alanda bir görevliyle konuşurken görüntüye geliyor. Yanında Omos var her zamanki gibi. Bu sırada birisi çıkageliyor.

Bu Samoa Joe!

Dolph Ziggler: Selam Joe. Biraz acelen var gibi, ha?

Samoa Joe: Bak, Ziggler. İşi uzatmayacağım. Geçen hafta o maçta ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ve yaşananlar bildiğin üzere beni pek de memnun edecek şeyler değildi. Neyden bahsettiğimi anlamıyor gibi davranma diye de kayıt bile getirdim. Bir açıklama istiyorum, önce şunları izle.

Joe telefonunu çıkartıyor ve bir görüntü açıyor.
...Cody bir takla atıp rakibinin arkasına düşüyor ve roll-up yapıyor! 1......... 2........

Cody yerde, Joe tuşa gidiyor! 1... 2...

Cody hemen tuşa gidiyor! 1............ 2...........

Tuşa gidiyor Cody! 1..................... 2....................

Tuşa gidiyor Joe! 1, 2,

3!

Samoa Joe: Nedir bu?

Dolph Ziggler: Joe, artık kontrolün kimde olduğunu biliyorsun. O yüzden orası benim bilebileceğim bir iş değil. Sana da burnunu sokmamanı tavsiye ederim. Bu şirketin nasıl ayağa kalktığını sanıyorsun ki? Bir şeyler olması gerekliydi ve oldu. Galibiyetini aldın ve kendini kanıtladın Joe.

Samoa Joe: Bir şeyler olduğunun farkındayım Ziggler. Hiç memnun değilim ama. Burnuma gelen kokular da hiç temiz değil.

Joe sinirli bir şekilde bakarken birisi daha yaklaşıyor oraya.

Bu isim ise Cody Rhodes!

Cody Rhodes: Tam da aradığım adamları buldum. Geçen hafta olanları konuşuyordunuz anladığım kadarıyla. Bunun bir açıkl...

Samoa Joe: Dolph, bana bu adamı yenersem kendimi öne atacağımı söyledin ve ben bu adamı yendim. Burada konuşacak bir şey kalmadı gibi görünüyor.

Joe havlusunu düzeltip orayı terk ediyor. Cody arkasından bakıyor bir süre ve sonrasında Ziggler'a dönüp lafına devam etmek istiyor.

Cody Rhodes: Evet Dolph, bir açıklaması var mı bunun?

Dolph Ziggler: Elbette var Cody. İşlerin Joe'ya anlattığım kadar basit olmadığını biliyorsundur muhtemelen. Hanımefendi tarafından sunulan teklifi reddettin, anlaşmayı bozdun ve her şeyin bir bedeli olacağını da çok iyi biliyordun bunu yaparken sanıyorum. İşte o bedel buydu. Artık ödeştiniz. Hesabınızı kapattınız ve buradan sonrası artık sana bağlı. Hanımefendi'nin gözünde güçlü bir rakipsin ve seni bu çekişmede görmeyi istiyor o da. Bunu da eline yüzüne bulaştırmayacağını umuyorum. Şimdi müsaade edersen yetişmem gereken işlerim var yine. Görüşmek üzere.

Ziggler Cody'nin cevap vermesine müsaade etmeden orayı terk ediyor ve biz de reklamlara gidiyoruz.

HALLELUJAH, HALLELUJAH! Damien Sandow karışık tepkilerle birlikte girişte gözüküyor. Her zamanki gibi bornozuyla birlikte karşımızda kendisi. Ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor ve çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor. Köşesinde bornozunu çıkardıktan sonra rakibini beklemeye başlıyor.

Recording! PURE'un ışıldayan yıldızı Tam Nakano tüm enerjisiyle girişte gözüküyor. Hızlı adımlarla ringe geliyor ve iplerden ringe giriyor. Ringde birkaç tur attıktan sonra iplerde klasikleşmiş hareketini yapıyor. Ardından o da köşesindeki yerini alıyor.

Damien Sandow vs Tam Nakano

Hakem son uyarılarını yaptıktan sonra zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isim ringin ortasından lock-up alıyorlar. Kısa bir sürenin ardından Sandow bu mücadeleden üstün çıkıp rakibine wristlock yapıyor. Nakano kurtuluyor, iplerden sekiyor ancak dönerken Sandow eğilerek sıyrılıyor ve rakibini yakalayıp Neckbreaker yapıyor. Nakano hızlıca ayağa kalkıyor, Sandow'un üstüne bir kere daha koşuyor derken Sandow'dan bir de shoulder block geliyor. Nakano ayağa kalkamadan karnına sert bir tekme geçiriyor, saçından çekerek kaldırıyor şimdi ve Backbreaker! Ardından üstüne bir de Neckbreaker! Sandow tuşa gidiyor hemen, 1..... 2..

Tam Nakano atmayı başarıyor. Sandow ayağa kalkıyor, yavaş yavaş ayaklanan Nakano'nun kafasından tutup kaldırıyor ve bir clothesline deniyor ancak Nakano eğilerek son anda sıyrılıyor. Sandow'un karnına bir tekme atıyor ve Roundhouse Kick vuruyor. Sandow sendeleyerek iplere kadar gidiyor, Nakano üstüne koşuyor ancak Sandow sıyrılarak arkasına geçiyor. Şimdi yakalıyor german suplex için ancak Nakano arka arkaya dirseklerle rakibinden kurtuluyor. İkinci iplerden destek alarak zıplıyor ve diving forearm smash vuruyor. Sandow yere düşüyor, Nakano sekiyor ve çok sert bir Penalty Kick geçiriyor rakibine! Nakano tuşta, 1.... 2.....

Damien Sandow maçı bırakmıyor. Nakano saçlarını düzeltip ayaklanıyor, Sandow da iplere tutunarak yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Nakano arkasından tutuyor ve german suplex yapmak istiyor ancak Sandow iplere tutunuyor. Hakemin uyarısıyla Nakano bırakıyor, Sandow aniden dönüp iplerden sekiyor ve running knee strike! Nakano yere yapışıyor. Sandow tuşta, 1..... 2....

Nakano yine atıyor. Sandow rakibini kolundan çekerek kaldırıyor ve maçı bitirmek için tauntunu atıyor. Silencer için rakibini kaldırıyor derken Nakano çevik bir hamleyle kurtuluyor. Rakibini çeviriyor ve Tiger Suplex pozisyonuna alıyor derken bu sefer de Sandow kurtulmayı başarıyor. Nakano rakibinin üstüne koşuyor ancak Sandow'den çok sert bir european uppercut! Nakano başı döner gibi etrafında dönerken Sandow arkasından kollarını yakalıyor ve YOU'RE WELCOME! SANDOW'DAN ANİ BİR YOU'RE WELCOME! Sandow hızlıca tuşa gidiyor, 1...... 2......

3!

Kazanan: Damien Sandow

Damien Sandow kazanıyor. Tam Nakano üzgün bir şekilde ringden ayrılırken hakem Sandow'un elini kaldırıyor. Sandow görevliden bir mikrofon istiyor. Mikrofon Sandow'a uzatılıyor ve Sandow konuşmasına başlıyor.

Damien Sandow: 1 aylık aranın ardından galibiyetle geri dönüş. Nakano bu arayı pek iyi değerlendirmişe benzemiyor. Siz insanların sorunu bilgisizlik değil, bildiğini sanmak. Nakano da bildiğini sanıyordu, beni, rakiplerini, PURE'u.. Dersine çalışmamıştı ve ben de ona öğrenmesi gereken şeyleri öğrettim. Kendimi, gelecekteki rakiplerine çalışması gerektiğini, PURE'un nasıl bir yer olduğunu.. Bu bir başlangıçtı. En yüksek noktaya olan çıkışın başlangıcı. Sand-

WORD LIFE. John Cena.. John Cena, PURE'da! Tüm seyirciler ayaklanıp müziğe ritim tutarken John Cena muhteşem tarzıyla girişte gözüküyor. Elindeki mikrofonu Sandow'a doğru uzatarak ringe doğru ilerlerken bir anda duruyor ve kafasını sallayarak rampada duruyor. Müzik kesilince söze giriyor.

John Cena: Bu ringde konuşan g*toşa daha fazla katlanmak arka alanda çok zordu oğlum! Şimdi, her şeyi bir kenara bırak. Evet, çünkü Doctor of Thuganomics burada! Bu yüzden her şeyi unut ha? Haftaya, aynı ringde sen ve ben! Ama bornozun olmadan, evet. Çünkü bu hem seni, hem beni rahatsız eder oğlum. Burada ol, bu ringde. Kemiklerinin bir bir toplanacağı bu s*ktiğimin ringinde beni bekle.

Sandow ringde bu sözlerin ardından çıldırmışa dönüyor, Cena'yı "şimdi" diye bağırarak ringe çağırıyor. Cena, Sandow'a bakarak mikrofonu rampaya yavaşça bırakıyor ve tauntunu atarak Sandow'a gözdağı veriyor. Cena'nın bu görüntüsü eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Arka alanda Bobby Fish ve Kyle O'Reilly görüntüye geliyor. Arka alanın tenha bir yerinde birbirleriyle konuşuyorlar ve gergin görünüyorlar.

Kyle O'Reilly: Bak, buraya ilk geldiğimiz gün kemerleri kazanacak kadar iyiydik ama bunun bizi kötü etkilediğini düşünüyorum. Kendimizi çok büyük gördük. İnsanların küçümseyerek baktığı iki adamdık ve şampiyon olmuştuk ilk günümüzde.

Bobby Fish: Şimdi de insanların küçümseyerek baktığı iki kadına ilk maçlarında kaybettik.

Kyle O'Reilly: Aynen öyle Bobby. Aynen öyle.

Bobby Fish: Bunu düzeltmek zorundayız. Bir şeylere sıfırdan başlamamız gerek.

"Zaten sıfırsınız, çok da beklemenize gerek yok!"

Arkadan gelen bu sesi ağır aksak adımlama sesleri takip ediyor. Bu kişi Sgt. Slaughter!

Sgt. Slaughter: Şimdi susun ve beni dinleyin. Ben bir askerdim. En iyilerindendim hem de. Sizi de öyle sanıyordum. Uzun zamandır izliyordum sizi. Ancak iki kadına yenilmek... SİZ CİDDİ MİSİNİZ? Kendinizi fiziksel acının en üst limitine kadar dayanabilecek deliler olarak tanıtırken toplam ağırlıkları bir taneniz kadar etmeyen iki insana mı yenildiniz? Siz kendinizi nerede sanıyorsunuz? Artık bu saçmalıklara mahal yok. Artık Çavuş Slaughter var. Artık disiplin var. Bir şeylere yeniden başlamak istiyorsanız tek şansınız benim. Ancak acı çekmeye hazır olun çünkü düştüğünüz bataklıktan çıkmak çok zor olacak. Hayatınızın en zor dönemine hazır olun.

...

Sgt. Slaughter: "Emredersiniz efendim" diyeceksiniz!

Bobby Fish & Kyle O'Reilly: E... em... emredersiniz efendim.

Sgt. Slaughter: DAHA YÜKSEK!

Slaughter'ın bağırışları eşliğinde kameralar kapanıyor.

Strong! Geçen haftanın belki de en merak konusu olan adamı ringe giriyor.

Don Callis: Bakalım ne uyduracak?

Roderick Strong: Geçen şov yaşananları, nasıl yorumladığınızı anlıyorum fakat şuna bir şekilde açıklık getirmem gerek. Ben, Janela’yı herhangi bir tuzak kurmadım.

Seyircilerden karışık tepkiler geliyor.

Roderick Strong: Dostlar, benim yaratılış amacım zor durumda olan kardeşlerime yardım etmek. Ve bu yardımın şekilleri her insana doğru bir şekilde sirayet etmeyebiliyor. Janela’nın oraya gitmesini önlemeye çalışıyordum ama bunu başaramadım sizin de gördüğünüz gibi.

O sırada bir müzik duyuluyor.

Bu Becky Lynch! Lynch ringe doğru yürüyor müziği keserek.

Becky Lynch: Kesin şunu! Kesin şu müziği. Sen ne anlatıyorsun aptal? Her şey alenen ortada. Daha neyin yardımı. Maske niye taktın peki o çirkin suratını saklamak için mi?

Roderick Strong: Becky. iyilikler kimi zaman gizli kalmalıdır.

Becky şimdi ringe girip Strong’un karşısına dikiliyor.

Becky Lynch: Benim şu anda burada olma sebebim apaçık ortada. Aptalca felsefelerin beni ilgilendirmiyor zayıf herif!

Diyor ve mikrofonu Strong’un kafasına geçiriyor. İçeriye eliyle işaret yapıyor ve bir hakem geliyor.

Excalibur: Sanırım bir maçımız var!

Singles Match
Becky Lynch vs Roderick Strong

Maç hızı başlıyor ve Becky yerde stompluyor Strong’u. Kaldırdı. İplere atıyor ve leaping clothesline. Tuşa gidiyor. 1..2.. Sonuç yok. Şimdi bir side headlock bağladı Becky. Yere yatırdı ve kötü bir şekilde sıkıyor rakibini. Kalktı ve bir elbow drop. 1..2.. olmadı. Şimdi Becky tuttu rakibini ve pumphandle suplex! 1..2..

Olmadı Strong tekrardan koydu barı. Becky kaldırdı tekrar rakibini ama ani bir rising knee strike. Becky çenesini tutuyor. Strong tuttu rakibini ve saito suplex! 1..2.. Olmadı. Strong canlandı. Rakibini köşeye attı şimdi. Bir knife edge chop. Bir tane daha. Strong şimdi gerildi ve bir tane d- Becky sıyrıldı. Strong köşeye gömüldü ve german suplex! Becky maça tutunuyor. Strong dışarı çıkmak zorunda kalıyor. Becky köşeye çıktı şimdi ve crossbody! Hayır. Strong yakaladı ve pendulum backbreaker! Müthiş. Şimdi içeri attı rakibini. Kalkmasını bekliyor ve Sick Kick! Sick Kick! 1..2..

Üüüüüüüüüüüüç gelmedi! Becky son anda kaldırdı omzunu. Strong attı rakibini köşeye. Özür de diliyor sanki bu hareketleri yaparken. Koştu ve corner knee strike. Sırtladı. Death by roderick denemesi fakat Becky arkaya düştü tuttu kolunu rakibinin ve bexplex! 1..2.. Olmadı. Becky şimdi manhandle slam için tuttu ve man- Strong dirsek vurdu. Bir tane daha. Becky kendine gelemedi. Şimdi iplerden destek aldı Strong ve taklalı lariat! Becky olduğu yerde dünyasını şaşırdı. Şimdi Sidewalk backbreaker! Beline kuvvet diyemeyeceğiz Becky için bundan sonraki hayatında. Şimdi Strong son hamle için kaldırdı ve Death by Roderick! 1..2..

Olmuyor. Becky Lynch yine kurtuldu. Strong başını salladı olumsuz anlamda. Şimdi bir northern light denemesi. Becky arkaya geçti ve itti rakibini. Strong tekrar hamle için koşuyor ama reverse big boot! Strong bir hamle için daha koşuyor ama arm wrench ddt! Becky üstünlüğü ele aldı gene. Strong kalkmak istiyor. Becky şimdi köşeden geliyor ve headscissor- Strong havada yakaladı onu ve over the shoulder backbreaker. Becky hiç beklemiyordu. Şimdi tuttu Strong ve end of he- Crucufix driver! Becky ölürken dirildi! Strong şimdi toparlanmaya çalışıyor ama Becky tuttu ve manhandle slam! 1…2…

3!

Kazanan: Becky Lynch

Becky kazanıyor. Janela’ya yapılanların hıncını bir nebze olsa da çıkarıyor. Eğilip mikrofon alıyor köşeden ve bir şeyler daha söyleyecek.

Becky Lynch: Zayıf adam.

Becky Lynch mikrofonu atıyor ve ringi terk ediyor.

Shotgun Şampiyonu Evil Kana'yı arka alanda yürürken görüyoruz. O sırada gideceği yolda Cara Noir'in beklediğini görüyoruz. Bir nevi onun yolunu kesiyor. Evil Kana "şimdi hiç uğraşamam" tarzında bir hareket yapıp yolunu değiştirecekken diğer yolda da birinin yumruklarını sıvazlayarak beklediğini görüyor.

Bu Chris Jericho! Evil Kana kaçamayacağını anlayıp Cara Noir'e doğru koşuyor saldırmak için ama bir uppercut! O sırada Kana unvanını yere düşürüp sendeledikten sonra Chris Jericho'ya doğru koşuyor ve bir uppercut'da ondan yiyor! Cara Noir hızlıca koşuyor ona ve Kick to Chest! Chris Jericho'dan Codebreaker! Evil Kana iptal!

Chris Jericho ve Cara Noir yerdeki unvana bakıyorlar, ikisi de elini uzatıyor fakat yerde birbirleriyle karşılaşıp bakışıyorlar. Unvanın bir tarafı Jericho'nun, bir tarafı Noir'in elinde! Şimdi ikisi de çekiştiriyor unvanı, FAKAT NE OLUYOR?

İkisinin de üstüne arka alandaki çöp kutularının üstünden iki kişi atlıyor! Jericho ve Cara Noir ne olduğunu anlamamışken yerden kalktıkları gibi bir de Superkick yiyorlar ve yıkılıyorlar!

Şirketin otoparkına bir limuzinin yaklaştığını görüyoruz! İçinden takım elbiseli biri iniyor ve olay yerine doğru yaklaşıyor. Çöp kutusunun üstünden atlayan ikilinin yanına gelip dikiliyor. Kamera şimdi yerden yavaş yavaş yukarı doğru çıkıyor.

Bu Alberto El Patron! Yanında ise Andrade ve Santos Escobar var!

Alberto El Patron: Sen gidebilirsin Kana.

Evil Kana şaşkınlıkla yerdeki unvanını alıp oradan uzaklaşıyor.

Alberto El Patron: Burası önüne gelenin kafasına göre davranacağı üç kuruşluk bir şirket değil, caballeros. Zaten içerisi böyle bir yer olsaydı, limuzinimizin mazotunu harcamaya gerek bile duymazdık.

Andrade: Biz, El Eleganté'yiz.

Santos Escobar: Meksika'nın her biri farklı şehrinden toplanmış kartel ortaklarının rotası burayı gösterdi.

Alberto El Patron, yerdeki Chris Jericho'nun çenesinden tutup ona bakarak sessizce konuşmaya başlıyor.

Alberto El Patron: Beni iyi dinle, Chris. Bundan çok daha fazlası var. Emin ol. Hanımefendi ödüllendirdiyse, korumasını da bilir. Beni anlıyorsun değil mi? Biz senin gibi perte çıkmış bir güreşçi eskisi değiliz. Bunun yanında güreş sadece asıl işin paravanı. Perde arkasında neler dönüyor bilmek ister misin Jericho? Uluslararası gidip gelen tırlar, silahlar, g*tü senin müzik kariyerinden büyük Latin kadınlar... Bundan bile fazlası Chris. Her şeyi Hanımefendi sağlıyor. Ve sen...

Alberto El Patron sözünü kesip Jericho'yu ayağa kaldırıyor ve ona sert bir tokat atıyor.

Alberto El Patron: Geri-zeka-lı

Bir tokat da Cara Noir'e vuruyor.

Alberto El Patron: Herifler sizi!

Cara Noir gücünü toplayıp Alberto El Patron'a saldıracakken Santos Escobar ve Andrade onu tutup duvara doğru itiyor.

Santos Escobar: Sakın, sakın aptal herif.

Andrade: O, burada bu konuşmayı yaparak sizin belki de kariyerinizi kurtardı cabrones. Hanımefendi'nin ödül layık gördüğüne el sürmek de ne ha? Siz ne yiyor ne içiyorsunuz a**na koyayım? Sizin taş*ağınız teraziyi yerle bir mi ediyor?

Alberto El Patron: Eğer tekrar böyle bir girişimde bulunursanız sizinle Andrade'nin sorduğu şeyin cevabını birlikte öğreniriz.

Üçlü ters ters Jericho ve Noir'e baktıktan sonra takım elbiselerini düzeltiyorlar ve arka alanda şirketi keşfetmeye doğru yol alıyorlar.

Rhea Ripley’i gecenin bir vakti aydınlatması iyi olmayan bir odada görüyoruz.

Rhea Ripley: Bea Priestley. Bir amacın vardı. Bir geliş sebebin. Bir kadın olarak bir şeyler başarmak istiyordun. Başardın da. Şampiyonsun. Parlaklığın bütün PURE dünyasını aydınlatıyor. Fakat benim de bir amacım var Bea. Hiçbir şey ebedi değil. Senin de olduğun gibi. Sana karşı galibiyetim bunu gösterdi. Ve o kemeri alışım da bunu tescillendirecek.

“dışarı bak”

Ripley bir ses duyduğunu zannediyor. Arkasında duran pencereye bakıyor. İlerliyor ve dışarı bakıyor. Karşı binaya yansıtılmış bir Bea Priestley silueti görüyoruz. Altında da “canavar uyandı, kaç” yazıyor. Ripley bakmaya devam ederken ringe dönüyoruz.

Arka alanda kameralarımız, arenaya giriş kapısının yakınlarında açılıyor. Birkaç saniye bekledikten sonra bavul sürüme sesi geliyor ve sesler yaklaştıkça bu seslerin sahibini de görüyoruz...

Bu isim Triple H! Kendisi pek kısa denilemeyecek bir aranın ardından yeniden PURE'da! Kendisine yardımcı olmak için tüm arka alan çalışanları işini gücünü bırakıp yanına geliyorlar Triple H'in. Kimisi bavulunu taşımak isterken kimisi herhangi bir yardıma ihtiyacı olup olmadığını, eğer olursa kendisini nerede bulabileceğinden falan bahsediyor. Kendisi bu ilgi yumağının etrafında ilerlemeye devam ediyor ama adımlarını ani bir şekilde kesmesi gerekiyor. Bunun sebebi ise onun karşısında duran isimden başkası değil.

Seth Rollins: Görkemli bir giriş, bunu ne kadar yapmak istemiyor gibi gözüksen de... Gözüksen de diyorum çünkü içten içe bunu istediğini biliyorum Hunter. Bunun için yanıp tutuştuğunu biliyorum, çünkü kibrin, kibrin senden hep bir adım ötede. Sen girmeden bile, kibrinin o kapıdan giriş yaptığını gözlerimle gördüm. Arka alandaki her bir görevliyi panik bastı bile, neden? Çünkü büyük adam geliyor, öyle değil mi Hunter? Ama baylar... Size kötü haberlerim var, bu adamdan alabileceğiniz hiçbir şey yok. Onun devri için artık çok geç... Benim arkama geçin ve tüm bu yaşananları benim gözümden görün, bizim gözümüzden görün. Benim vizyonumdan, bizim vizyonumuzdan görün ve artık neyin ne olduğunu a-...

Triple H: Her şeyin çıkar üzerine olduğunu mu sanıyorsun? Çakma İsa'dan bunu beklemezdim, insanlar benim için yanıp tutuşuyor çünkü zamanında onlara yanıp tutuşturabileceği her şeyi ben verdim. Onlara iş verdim, aile verdim ve bugün buradalar. Benim sayemde. Ve tüm bu saydıklarıma sen de dahilsin evlat. Ben olmasam, muhtemelen basketbol potalarının altında karın tokluğuna güreşmeye devam ediyor olurdun. O yüzden, bir daha laflarına dikkat et. Çünkü bir dahakine bunun için çok geç ola-...

Triple H'in sözünü beklenilenin aksine Seth Rollins kesmiyor, Triple H'in sözünü kesen isim...ler...

Pat McAfee: Bizi tüm olanları dışarıdan izleyen iki çift göz olarak görün baylar. Zaten sesiniz tüm koridoru inletiyor ve sen... Sen Rollins, Bay Hunter'ın bugüne kadar yaptığı herhangi bir işten daha iyisini yaptın? Hatta sen en iyi işini yaparken bile arkanda bu adam vardı. Bizim gibi isimleri için bile bir basamak olan yerde kendisi elinden gelen her şeyi yapmışken, sen ne yaptın? Yani bu bir tartışma mı bilemiyorum ancak neyin ne olduğu yeterince ortada gibi... Ve sen Hunter. Yaptıkların için minnettarız ancak Rollins'in haklı olduğu noktalar var. Maalesef senin için çok geç, ne sen eski sensin ve ne burası senin çiftliğin. O yüzden baylar, bizim tavsiyemiz bundan sonra nerede ne yaptığınıza dikkat etmeniz.

Triple H: Biliyor musunuz çocuklar, tanıdık simalar görmek güzel. Ama bilmeniz gereken birkaç şey daha var, zaman hala benim zamanım ve sen... (McAfee'yi gösteriyor) Benim bir daha nerede konuşacağıma veya neyi konuşacağıma karar vermekte ısrarcı olursan, kendini muhtemelen yeni podcastinde bulursun. Şimdi... çekilin önümden.

Triple H, Rollins ve McAfee ile Lorcan ekibinin tam ortasından geçiyor. Arkasında kalan ekip önce Triple H'in arkasından, ardından birbirlerine bakarken bizler de reklamlara gidiyoruz.

Arka alana bir arabanın yaklaştığını görüyoruz. Bu Janela'nın şovun başında otostop çektiği araba. CM Punk ve Luke Gallows PURE'da! Ana olayda! Reklamlardan sonra!

This Fire Burns! Girişte CM Punk ve Luke Gallows'u görüyoruz. İkili ringe ilerliyorlar ve turnbuckle'da klasikleşmiş tauntlarını yapıyorlar. O sırada Gallows dışarıdan bir mikrofon istiyor ve onu CM Punk'a veriyor. Şarkı kesiliyor ve Punk konuşmaya başlıyor.

CM Punk: Uzun zaman oldu, öyle değil mi? Özellikle benim için, herkesten çok daha uzun. Çünkü benim, herkesten daha yoğun işlerim vardı. Tek başarabileceğim, fakat Luke ile olduğu kadar iyi başaramayacağım işler. Bayanlar ve baylar, çocuklarınızın kulaklarını kapayın çünkü birazdan duyacakları şeyler psikolojilerini olumsuz yönde etkileyebilir. Bunun yanında onları tüm kötü alışkanlıklardan koruyup kollayın. Çünkü bunu yapmadığınızda, onlar içinde bulunduğumuz toplumda Hunico Jorge Arias gibi kanserli hücreler oluyorlar. Hangi ebeveyn oğlunun onun gibi olmasını ister ki? Kimsenin bundan yana olacağını sanmıyorum.

CM Punk: PURE'un ara verdiği süreçte hiç boş durmadım. Söz konusu kanserli hücre Hunico Jorge Arias'ı topluma kazandırmak için Luke ile ona çok yoğun bir terapi uyguladık. Bu terapinin içeriğinden bahsetmem gerekirse-

Jay Lethal! Dünya Ağırsıklet Şampiyonu kendi şarkısıyla girişte görünüyor ve yanında sadece Becky var! Ağır adımlarla ringe yürüyor ve Punk'ın karşısına geçip onunla bir süre face-face yaptıktan sonra mikrofonu geliyor ve konuşmaya başlıyor.

Jay Lethal: Hiç gelmeyeceksin sanmıştım. Çünkü en başından beri Punk, işin benimle değil Ev veya Ev'in üyeleri ile oldu.

CM Punk: Yanlış düşünüyorsun, Jay. Benim işim hep senleydi. Truth Martini ile ya da Meksikalı bir sokak köpeğiyle değildi. Benim tek yaptığım şey, senden her şeyini almak oldu. Senden akıl hocanı aldım, senin arkanı kollayacak adamları aldım. Onları almakla beraber, tarihten sildim. Jay, Hunico şu an nasıl bir halde biliyor musun? Ona yaptığım şeyleri biliyor musun? Eğer bu şirketin ara verdiği süreçteki bir ay boyunca ona yaşattığım şeyleri bilseydin şu anda burada olmazdın bile.

CM Punk: Hunico ile işimiz bittiğinde kendisini bile hatırlayamıyordu Jay. Lapa pirinçten başka bir şey yediğinde midesi bunu algılamıyor ve geri kusuyor. Bunun yanında içmek istediği her sigara için onu günlerce karanlık bir su kuyusunda bıraktığımızda bu alışkanlığını yitirdi bile. Her gece uykusunun REM döneminde onu kaldığı depoya yerleştirdiğimiz ses sistemi sayesinde 95 desibellik bir Rock konseri kaydı ile uyandırarak ise insanlığın en büyük tembelliklerinden biri olan uykudan soğuttuk. Artık günde en fazla iki saat uyuyabiliyor. Çünkü iki saat bir dakika olduğunda o yüksek desibelli kayıt beyninde kendi kendine çalıyor. Daha saymamı ister misin? Ona kim olduğunu unutturmak için ağzına dayadığımız ilaçları, kimyasalları... Her şeyi sayabilirim Lethal.

CM Punk: Şimdi ne olacak biliyor musun? Luke bunun aynısını Janela'ya yapıyor. Ve... Janela, ağabeyinden çok daha zayıf çıktı bile. Şu anda bir insandan çok agresif bir sokak köpeği gibi davranıyor. Yapabildiği tek şey, karşısındakine dişlerini göstermek. O çok sevdiği saçları da artık yok. Onunla işimiz bittiğinde ise Hunico'dan çok daha kötü olacak. Sana her şeyden çok daha kötü olanı söyleyeyim mi Lethal? Terapi sırasının kimde olduğunu biliyor musun?

CM Punk gülerek Lethal'ın arkasındaki Becky Lynch'e bakıyor.

CM Punk: Senden, onu alacağım. Lethal. Tıpkı bu zamana kadar yaptığım gibi. House of Truth'u aldığım gibi. Hunico'yu aldığım gibi. Janela'yı aldığım gibi. Seni kaybeden bir şampiyondan çok kaybeden bir adam-

LETHAL'DAN BİR YUMRUK! ARDINDAN UPPERCUT! CM PUNK SENDELEDİKTEN SONRA BİR DE ELİNDEKİ UNVANLA KAFASINA VURUYOR! PUNK YERE DÜŞÜYOR VE LETHAL ONA YERDE ÜST ÜSTE YUMRUK DARBELERİ VURMAYA BAŞLIYOR!

Gallows hemen saldırmak istiyor fakat Becky Lynch'den bir dropkick! Gallows kendini dışarı atıyor ve Becky onun peşinden gidip kafasından tutarak merdivenlere doğru fırlatıyor!

Lethal'ın hala yerdeki Punk'a yumruklar saydırdığını görüyoruz! Bir hışımla çıkıyor ve ringin dışından bir sandalye alıyor. Ringe giriyor ve yerde yatan CM Punk'a saydırmaya başlıyor! Punk kıvranırken Lethal durmuyor bile! 15 darbeden sonra sandalye yamuluyor ve Lethal öfkeli bir şekilde sandalyeyi ringin dışına fırlatıyor!

LETHAL'IN HALA İÇİ SOĞUMADI! RİNGİN DIŞINDAN BİR MASA ÇIKARIYOR VE ONU RİNGE DİKİYOR! Punk'ı kaldırıp onun üstüne koyuyor. Becky ise dışarıdan olanları izlerken bir yandan Gallows'un kalkıp kalkmadığına bakıyor. Lethal'ın çok sert küfürler ederek turnbuckle'a doğru çıktığını görüyoruz. Bir süre ringin ortasındaki masaya ve üstündeki Punk'a bakıyor. LETHAL KONTROL! MASA YERLE BİR OLUYOR!

YETMEDİ! CM Punk hareketsizce yerde yatarken Lethal ona bakıyor ve ayağa kalkıyor. CM Punk'ın saçlarından tutuyor ve girişe doğru götürüyor. O sırada Becky'nin de Gallows'u götürdüğünü görüyoruz.

Lethal, Punk'ı, Becky ise Gallows'u giriş rampasının tam köşesine bırakıyorlar. Punk ve Gallows giriş rampasında yan yana duruyorlar, Becky ve Lethal ise onların karşılarında!

DOUBLE SUPERKICK! PUNK VE GALLOWS GİRİŞ RAMPASINDAN AŞAĞI DÜŞÜYORLAR! Seyirciler "this is awesome" chantleri atarken Becky Lynch ve Dünya Ağırsıklet Şampiyonu Jay Lethal birbirlerine sarılıyor. Şov bu görüntüyle sona eriyor.

PURE #62
PURE WRESTLING
TM & © 2021
All Rights Reserved for "The Gentlewoman"
Huzur içinde uyu, Tugay.

Son düzenleme:

Atiba

british master
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
142
Toplam Beğeni
1,670
RPG Karakteri
CM Punk
Kredi
70
Ulan Gallows ne mal adamsın adam kaçtı...

DIO

Bisexual God
Premium++
Konu
71
Toplam Beğeni
774
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
"Mr. MITB" Nigel McGuinness w/Steve Corino
Kredi
40
Janela'nın kafalar tertemiz maşallah...

keka

üstteki üye
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
42
Toplam Beğeni
618
Kredi
155
Nedenler fena kafa karıştırdı ya. Exclusive'ı da okuyalım bakalım.