Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


RAW Spoiler | Şampiyon Şovu Açıyor

The Gold Standard

polis
Yönetici
Yönetici
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
2,957
Mesaj
12,109
Toplam Beğeni
1,907
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375

John Morrison ringde ve Miz'i anons ediyor. Miz görkemli bir giriş gerçekleştiriyor ringe kemeriyle.

Miz "şimdi ne düşünüyorsunuz hakkımda" diye başlıyor. On altı yıl önce WWE'ye geldiğinde onun birkaç ay içinde kovulacağı düşünülmüş ama bu kadar yılın ardından WWE Şampiyonu olmuş. Kendi jenerasyonundaki büyük yıldızların hepsi gitmiş ama kendisi hala tepedeymiş. Batista dandik polis filmleri çevirirken John Cena da reklamlarda oynuyormuş.

Batista, Cena, Triple H, Big Show, Bobby Lashley, Daniel Bryan, Edge... Bunların hiçbiri onun yıldız gücüne ve azimli tutumuna erişemezmiş. Miz, Edge'e Drew'un üzerinde cash-in yapacağını bile söylemiş.

Miz daha sonra başarılarını sayıyor ve iki kez grand slam şampiyonu olarak bir ilki başardığını, saygı talep ettiğini söylüyor.

Bobby Lashley ve MVP bölüyor onu. MVP Miz'i tebrik ediyor ama Lashley'nin Drew'u dövdüğünü ve cash-inin bu sayede gerçekleştiğini unuttuğunu söylüyor. Miz ondan da bahsetmek üzere olduğunu söylüyor ve teşekkür ediyor ikisine de. Morrison ile kutlama yapacaklarını söylüyor ve gitmeye yelteniyorlar sonra.

MVP onları durduruyor ve anlaşmalarını hatırlatıyor. Morrison Lashley'e USC kemerini kaybettirmiş. Lashley'nin Miz'e yardım etmesiyle ona bir kemer maçı hakkı doğuyormuş. Miz bu anlaşmayı kabul ettiğini ama kemeri ne zaman savunacağını söylemediğini belirtiyor. Yapacak çok işi varmış ve vakti yokmuş.

MVP daha az önce Lashley'nin onun seviyesine erişemeyeceğini söylediğini söylüyor Miz'in. Miz geri vites yapmaya çalışıyor ama Lashley onun yakasına yapışıyor ve ona istediğini vermek için bir saati olduğunu söylüyor. Eğer bunu yapmazsa Miz "Lashley beni nasıl acile yolladı" adlı bir reality showda bulurmuş kendini.


Lashley kemeri alacağını ve bunun muhteşem olacağını söylüyor.

Arka alandayız, Lucha House Party Riddle'ı tebrik ediyor geçtiğimiz gece gelen galibiyetten ötürü. Riddle da Call of Duty'de aldığı galibiyete seviniyor. Lince Dorado da kemer maçını kastettiğini söylüyor. Riddle ondan ötürü de mutluymuş. Dorado ona Morrison ile karşılaşacağını ve ringin diğer tarafta olduğunu hatırlatıyor. Riddle da scooterına at gibi biniyor ve "deh" diyerek gidiyor.


Miz'in bir saat vakti olduğu hatırlatılıyor tekrar.​
 

The Master Manipulator

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Ekim 2020
Konu
1
Mesaj
520
Toplam Beğeni
47
Konum
Eskişehir/Denizli
Favori Güreşçisi
Edge
Güzel bir açılış segmentiydi. Lashley baya iyi konuştu. Mizi belkide 1 hafta şampiyon görebilme olasılığımız olsa da yine de güzel bir an oldu benim için.
 

Beast Incarnate

ring general
Yönetici
Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
2,217
Mesaj
8,123
Toplam Beğeni
2,054
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
Brock Lesnar
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14275
Ya bir de Bobby Lashley'i WWE Şampiyonu olarak görmek istemeyenler var... Bu adam şampiyon olmasın da taşa mı dönsün aga, segmentte alev aldı resmen ya. Miz gibi bir şovmene uyum sağlayabilmek hiç kolay değildir yani bir de.
 

Üst