Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


RAW Spoiler | Riddle vs. JoMo, Miz Tırsıyor

The Gold Standard

polis
Yönetici
Üst Yönetici
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
2,996
Mesaj
12,404
Toplam Beğeni
1,962
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375

Riddle ve John Morrison, USC kemerinin ortada olmadığı bir maçta karşı karşıya geliyor.

Maçın sonlarında Riddle'ın Bro To Sleep'ine Morrison bir superkick ile cevap veriyor ve Starship Pain deniyor ama Riddle onu yakalıyor ve Bro Derek vurup maçı kazanıyor.


Rhea Ripley'nin RAW'a geleceği duyuruluyor.


Bad Bunny reklamı dönüyor. Damian Priest'in köşesinde olacakmış bu gece.

Bad Bunny ile röportaj yapılıyor daha sonra. Priest'in yanında olacakmış her hafta kemeriyle birlikte. R-Truth da o sırada bir hakemle birlikte geliyor sinsi sinsi ama Priest onu görebildiğini söylüyor. Truth salağa yatıyor ve Bugs Bunny falan diyerek şakamatik yapıyor. Priest de düzeltiyor bu ismi. Truth "benim hatam" diyor. Priest'in tip tip bakışları eşliğinde gidiyor.


Miz arka alanda Adam Pearce'a serzenişte bulunuyor. Pearce Miz'in dediklerine katılıyormuş, insanlar onu sorgulamış ama şimdi şampiyonmuş o. Şimdi tüm meydan okumalara cevap verme zamanıymış ve Lashley'den daha büyüğü de yokmuş bu konuda. Miz bir meydan okuma istiyormuş ama bu gece istemiyormuş. Pearce da karar vermesi gerektiğini söylüyor.

 

Beast Incarnate

ax & smash
Yönetici
Üst Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
2,384
Mesaj
8,887
Toplam Beğeni
2,174
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
Brock Lesnar
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14275
Riddle vs. JoMo fena maç değildi. Morrison'ın gerçekten güreşiyor olduğunu görmek güzel oldu.

Ripley keşke Asuka'ya WM'de meydan okuyup kemeri kazansa ya, ama çok zor...
 

Üst