Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


RAW Spoiler | Ali İsyanlarda, Miz Kararını Veriyor mu?

The Gold Standard

polis
Yönetici
Üst Yönetici
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
2,996
Mesaj
12,404
Toplam Beğeni
1,962
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375

Kofi Kingston ve Xavier Woods ile T-Bar ve Mace karşı karşıya geliyor. New Day ekibi Mia Yim'in dönüşünden ötürü çok mutlu.

Kingston double chokeslami yiyor ve tuş olacak gibi görünüyor ama Ali tuş etmemelerini, tekrar yapmalarını söylüyor. O sırada Woods geliyor ve Mace'i ringden yolluyor, Kofi de T-Bar'a Trouble In Paradise vurup maçı kazandırıyor.

Ali mikrofon alıyor ve ekibine sövüyor. Ona uzun zamandır saygısızlık ediyorlarmış, uzun zamandır bu saçmalıkla uğraşıyormuş.


Adam Pearce ringde. Miz ve Lashley'i çağırıyor. İkili geldikten sonra Lashley pek mutlu değil çünkü Miz daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu söylüyor. Lashley de vaktini harcamamasını söylüyor Miz'e. Miz kendisini savunmaya çalışıyor ama MVP bir anlaşmaları olduğunu söylüyor. Miz de vakit kazanmak için uğraşmaya devam ediyor, zamana yayarlarsa şampiyonluk maçının kemerin hak edeceği kalibrede olacağını falan söylüyor. Gelecek hafta bile yaparmış maçı.


Braun Strowman geliyor bu sırada ve kendisinin daha kalifiye bir rakip olduğunu söylüyor Lashley'e göre.


Shane McMahon bölüyor bu sefer de. Pearce'ın işleri sıkılaştırması gerektiğini söylüyor. Strowman'a da "buraya gelip bir şeyler talep edemezsin öylece" diyor. Geçmişte Universal Şampiyonuymuş, WWE Şampiyonu değil.


Strowman da Shane'in de Miz'in de Lashley'nin de tüm bu olayın da berbat olduğunu söylüyor. Kemer maçı istiyormuş bu gece. Shane de bu fikrin berbat olduğunu söylüyor. Lashley ile karşılaşmak istiyor bu kez Strowman. Shane'in hoşuna gidiyor bu fikir.

Shane ikisi arasında bir maç ayarlıyor ve Strowman kazanırsa triple threat izleyeceğimizi söylüyor kemer için gelecek hafta. Miz bundan hoşlanmıyor. Lashley bu sırada Strowman'a dalıyor, Miz ve Morrison da kaçıyorlar.

 

Agaoglu23

est
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Ekim 2020
Konu
2
Mesaj
885
Toplam Beğeni
156
Favori Güreşçisi
Kofi Kingston
Retributionun kocasi KOFI KINGSTON.
 

The Master Manipulator

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Ekim 2020
Konu
1
Mesaj
535
Toplam Beğeni
49
Konum
Eskişehir/Denizli
Favori Güreşçisi
Edge
Retributionun umarım dağılır ve kendi yollarını çizerler. Braun ne alaka dedim açıkcası izlerken çünkü geçen hafta gayet iyi açıkladılar ec maçına girmemesini. Shane ile feudunu böyle bağlayacaklar gibi. Harika segmenti Lashley gümbür gümbür geliyor.
 

Beast Incarnate

ax & smash
Yönetici
Üst Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
2,386
Mesaj
8,891
Toplam Beğeni
2,175
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
Brock Lesnar
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14275
Retribution, Allah aşkına yormayın be agalar... Hayır normal şartta çok umurumda olmaz ama Shane Thorne, Dominik Dijakovic gibi potansiyeller hiç olup gidiyor bu salakça oluşumun altında.

Miz yine şahane kıvırdı ya ölecem sdfkjlkdfslkjsdfdfsjlkdfsjkldfsjlk. Strowman da çok yoruyor bu arada, WM 37'de Shane McMahon ile kapışırsa şaşırmam.
 

Üst