Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


RAW Spoiler | Hurt Business, Bad Bunny ve Priest, Orton Kusuyor

The Gold Standard

polis
Yönetici
Yönetici
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
2,948
Mesaj
11,989
Toplam Beğeni
1,899
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375

Takım Şampiyonları Shelton Benjamin ve Cedric Alexander, Lucha House Party ile karşı karşıya geliyor ve kemerler ortada değil.

Hurt Business genel olarak üstünlük kuruyor maçta. Benjamin'in Gran Metalik'i indirmesinin ardından Alexander da Dorado'ya dizi geçiriyor ve Benjamin de Paydirt vurup tuşu buluyor.


Daha sonra Damian Priest yanında Bad Bunny ile geliyor ve Angel Garza ile maça çıkıyor.


Maç altı dakika civarı sürüyor ve Priest iplerden vurduğu spinning heel kickin ardından Hit The Lights'ı (Reckoning) vurup maçı kazanıyor. Garza maç sırasında Bad Bunny ile ilgilenmese daha fazla şansının olacağını söylüyor spikerler.


Priest kutlarken bir anda 24/7 tayfa koşturmaya başlıyor. Priest, Akira Tozawa ve Humberto Carrillo'yu indiriyor. Bad Bunny de Gulak'ı ring dışına atmayı başarıyor ve kurtuluyorlar.


Rhea Ripley videosu izliyoruz.

Randy Orton'ın geçen hafta Alexa Bliss tarafından count-out edilmesini hatırlıyoruz. Sonrasında Orton promo kesiyor arka alandan. Başarısızlık kelimesine alışkın değilmiş ama son zamanlarda bunu çok görüyormuş. Gauntlet maçını kazansa çember maçını da kazanırmış ama bunun yerine ilk elenen olmuş. Orton sorunlarını çözermiş ve Fiend'i de bu yüzden ateşe vermiş. Videosu ekrana geliyor bu anın. Orton'ın dikkati dağılmış ve bu yüzden şampiyon değilmiş şu an. Fiend tarafından dikkati dağıtılmış, Bliss tarafından dikkati dağıtılmış. Öksürüyor konuşurken. Bliss'in geçen hafta Funhouse'ta gülerkenki hallerinin videosu geliyor ekrana. Orton'a dönüyoruz ve yine öksürüyor. Ağzından bir sıvı akmaya başlıyor, Bliss'in ağzından akana benziyor. Orton gidiyor oradan, spikerlerimiz de "bu ne lan" diyorlar.

 

The Master Manipulator

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Ekim 2020
Konu
1
Mesaj
513
Toplam Beğeni
45
Konum
Eskişehir/Denizli
Favori Güreşçisi
Edge
Garza baya iyi dayandı kısa sürmemesine sevindim. HB harika ilerliyor zaten. Cadı Alexa işini yaptı ve Randye büyü yaptı sanırım. Şaka bir yana Fiend vs Randy hikayesi Aralıkta başlanınca ve WM Nisanda olduğu için ben buna hazırlıklıydım. Yinede Mart gibi bu feud toparlanır.
 

Beast Incarnate

ring general
Yönetici
Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
2,169
Mesaj
7,901
Toplam Beğeni
2,014
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
Brock Lesnar
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14275
Hurt Business'ı dağıtmayacaklar galiba, şükürler olsun yüce rabbime...

Priest güzel momentum kasıyor avantadan, şimdilik pek ses çıkarmayacağım ama WM'den sonra ciddi potalarda kullanılmalı artık bu adam.

Randy Orton çok fena tadımı kaçırdı ya akşam akşam, o neydi öyle bilader... Getirecekseniz getirin artık Fiend'i, ne preze yaptınız.
 

Üst