Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

DUYURU Mart 2021 | Yönetim Kararları & Duyuruları

The Gold Standard

polis
Yönetici
Üst Yönetici
Konu
3,096
Toplam Beğeni
2,150
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Aralık ayında gelen istek ve önerilerin ardından konuyu açmak bugüne nasipmiş. Konulara gelen öneriler sizler de takdir edersiniz ki bizleri "yormaya" başlamıştı biraz. Bir süre ara vermek bizler için de sizler için de iyi olmuştur diye düşünüyoruz ve kararlara geçiyorum hemen.
  • Güreş şirketleri için yıl sonu ödülleri tadında bir etkinlik yapılıp yapılmayacağı sorulmuştu, hepsini yaptık.
  • Forum içindeki etkinliklerin fazlalaştırılmasıyla ilgili bir öneri gelmişti. Buna biz de katılıyoruz. Söz konusu dönemde bu etkinlikleri yapamayışımızın sebebi tüm forumun yoğun bir sınav döneminden geçmesi ve ne vakit ne heves bulamayacak olmamızdı. WrestleMania dönemiyle birlikte sağlı sollu girişeceğiz bu mevzulara.
  • Üyelere etkinlik konusunda inisiyatif tanınması istenmiş fakat böyle bir durum zaten mevcut. Üyeler yalnızca ödül konusunda bizimle iki saniye sohbet ettikten sonra (buna bile gerek olmayabilir premium özelliklerden birini ödül olarak dağıtmak istemediğiniz sürece) istediği etkinliği düzenleyebilirler kantarın topuzunu kaçırmadıkça.
  • Bilgi yarışması düzenlenmesi önerisi dikkate alınacak, etkinlik sorumlumuz Broken Dreams ile bir plan yapılacak ve buna yer verip veremeyeceğimize bir bakılacak.
  • Fotoğraf konularına ve gereksiz (?) serbest kürsü konularına sınırlama getirmeyeceğiz. İnsanların açtığı konuları kısıtlayamayız. Girmemekte, gerekli (?) konuları açmakta özgür tüm üyelerimiz. Söz konusu dönemden bugüne bu gereksiz olduğu düşünülen konularla ilgili de biraz olsun ilerleme kaydedildi diye düşünüyoruz yine de.
  • Üç karakterli sözcükleri (NBA, BTE, WWE) arama kutucuğuna yazdığınızDa sorun çıkması mevzusu yine gündeme geldi. Bunu düzeltmiştik, yine düzeltilir diye düşünüyoruz. Mete'ye ilettik, kendisi ilgilenecek yine.
  • Masaja götürülmem konusunda yeterli bütçeye sahip değilmişiz. O isteği gerçekleştiremiyoruz maalesef. Onun yerine ben kendimi dizginledim biraz. Yine de masaja gitmemi isteyenler şuradan Premium üyeliklerimizden satın alarak bize yardımcı olabilirler.
  • Lite temalarda "Premıum" ve "Twıtch" gibi ifadeler var. Bunu aslında lite olmayan temalarımızda "PREMİUM" gibi şeyler yazmasını düzeltirken yapmıştık farkında olmadan. Mete bir çözüm bulacaktır buna da, ilettik kendisine.
  • Mesaj yolladığınızda birden fazla kez gitmesi kişisel bir sorun muhtemelen. Mesajınız giderken uzun bir süre geçiyorsa ve "cevapla" butonuna iki kez basıyorsanız bunu yapmayarak önüne geçebilirsiniz belki bu durumun. Onun dışında yapabilecek bir şeyimiz yok gibi duruyor.
  • Son mesajlar kısmındaki "serbest kürsü" ve "RPG" gibi kategorilerde görünmemesi gereken konular görünüyordu. Onları düzelttik.
  • Dikkat çeken ama navbar kısmına almadığımız STARDOM şovlarını oraya koymaya başladık. Eğer navbarda eksik olduğunu düşündüğünüz önemli bir güreş şovu orada yer almıyorsa lütfen bizimle iletişime geçin ve ilgilenelim hemen.
İstek, öneri ve katkılarınız için hepinize teşekkür ediyoruz ve hepinizi sevdiğimizi tekrar iletiyoruz. Birinci yılımıza yaklaşıyoruz ve bu bir yıla yakın süreçte sizlerin de çok payı olduğunu bilmenizi isteriz. Nice PG.comlu günlere! :)

Son düzenleme:

Netuno

Sunrise
Premium++
Çalışkan Üye
Konu
729
Toplam Beğeni
1,498
Kredi
3975
Dikkat çeken ama navbar kısmına almadığımız STARDOM şovlarını oraya koymaya başladık. Eğer navbarda eksik olduğunu düşündüğünüz önemli bir güreş şovu orada yer almıyorsa lütfen bizimle iletişime geçin ve ilgilenelim hemen.
Şunun için cidden minnettarım.

Yaptıklarınız için teşekkürler.

The Goat

el capitano
Emekli
Premium++
Konu
545
Toplam Beğeni
2,819
Favori Güreşçisi
Daniel Bryan
RPG Karakteri
Wade Barrett
Kredi
3500
Ellerine sağlık yönetimin, başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

Kişisel bir düşüncemi belirtmek istedim bu arada, lafım meclisten dışarı lütfen kimse üstüne alınmasın. Arkadaşlar forumda konu açılmasından, mesaj atılmasından neden rahatsızlık duyuyorsunuz? Uzun yıllar forum(lar)da üye oldum, yöneticilik yaptım şunu cidden anlayamadım. Beğenmediğiniz bir konudan çıkmak 5 saniye bile sürmüyor yahu. Şahsen bir insanı engellemek bile (bazı rahatsız etme vakaları hariç) bana abartı geliyor, bunu hiç anlayamıyorum.

Pink Floyd

role model
Emekli
Premium++
Konu
1,112
Toplam Beğeni
1,412
Favori Güreşçisi
Bayley
Kredi
495
Ellerine sağlık yönetimin, başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

Kişisel bir düşüncemi belirtmek istedim bu arada, lafım meclisten dışarı lütfen kimse üstüne alınmasın. Arkadaşlar forumda konu açılmasından, mesaj atılmasından neden rahatsızlık duyuyorsunuz? Uzun yıllar forum(lar)da üye oldum, yöneticilik yaptım şunu cidden anlayamadım. Beğenmediğiniz bir konudan çıkmak 5 saniye bile sürmüyor yahu. Şahsen bir insanı engellemek bile (bazı rahatsız etme vakaları hariç) bana abartı geliyor, bunu hiç anlayamıyorum.

Eskiden ben de aynı eleştirileri yapardım "çok ve boş konu var." gibisinden. Ama olayların içinde olunca daha iyi anladım. Konular, mesajlar forumun devamlılığını sağlayan ortamını canlı tutan şeyler. İnsanların ilgisini çekebilecek konular açılması son derece doğal. Özellikle güreşe ilgi çok azalmışken. Bence konu açılması, mesaj atılması son derece güzel bir şey.

OhMyMind

whatever
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
274
Toplam Beğeni
1,264
Favori Güreşçisi
Riho
Kredi
1705
  • Masaja götürülmem konusunda yeterli bütçeye sahip değilmişiz. O isteği gerçekleştiremiyoruz maalesef. Onun yerine ben kendimi dizginledim biraz. Yine de masaja gitmemi isteyenler şuradan Premium üyeliklerimizden satın alarak bize yardımcı olabilirler.
Şuna kahkaha attığımı belirtmek istiyorum dskfnclaönclqasl. Elinize sağlık.

The Goat

el capitano
Emekli
Premium++
Konu
545
Toplam Beğeni
2,819
Favori Güreşçisi
Daniel Bryan
RPG Karakteri
Wade Barrett
Kredi
3500
Eskiden ben de aynı eleştirileri yapardım "çok ve boş konu var." gibisinden. Ama olayların içinde olunca daha iyi anladım. Konular, mesajlar forumun devamlılığını sağlayan ortamını canlı tutan şeyler. İnsanların ilgisini çekebilecek konular açılması son derece doğal. Özellikle güreşe ilgi çok azalmışken. Bence konu açılması, mesaj atılması son derece güzel bir şey.

Ya lafım sırf forumun aktifliği, aldığı hit ya da istatistik açısından değil. Yani çok küçük şeyleri kendimize sorun ediyoruz. Kaldı ki herkes de birbiriyle aynı zevklere sahip olmayabilir. Herkesin zevkleri, konuşmak istediği şeyler farklı olabilir. Her konunun ya da başlığın açıldıysa bir alıcısı vardır. Ana sayfadaki koskoca 30-40 konuluk listeden 1-2 konunun, günde okunan taş çatlasa 100-200 mesaj arasından 5 mesajın bizi bu kadar germemesi gerekiyor. Hepimiz için geçerli bu.