Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

İstek/Öneri Mart 2021: İstek, Öneri ve Şikayetleriniz

The Gold Standard

polis
Yönetici
Üst Yönetici
Konu
3,096
Toplam Beğeni
2,150
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
11. ayımız geliyor, istek öneri konumuzu da beraberinde getiriyor. Forumu bir adım daha ileri götürmemizi sağlayacak, eksiklerimizi gidermemize yardımcı olacak istek, öneri ve şikayetlerinizi bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ederiz. Atış serbest.​

Yerin7Kat6

in the blake midwinter
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
1
Toplam Beğeni
46
Favori Güreşçisi
Randy Orton
Forumda Streamable'a yüklenen videolar doğrudan görüntüleniyor mu?

The Goat

el capitano
Emekli
Premium++
Konu
545
Toplam Beğeni
2,819
Favori Güreşçisi
Daniel Bryan
RPG Karakteri
Wade Barrett
Kredi
3500
Tüm yönetim arkadaşlarıma iyi çalışmalar diliyorum, foruma az ama öz girsem de her şeyi tıkır tıkır işlerken görüyorum. Aktiflik de güzel.

Benim bir önerim var. Ayın üyesine aynı zamanda çalışkan üye rankı vermek biraz garip olmuyor mu? Yani bir akademisyeni profesör yapıp doçent rütbesini kullanmasına izin vermek gibi. Bence ayın üyesi seçilince, çalışkan üye rankı yönetimin uygun göreceği şekilde konu ya da mesaj sayısında rankı kılpayı kaçıran birine verilebilir. Bir düzenleme getirilebilir oraya.

Bence herkesin telefondan ya da tarayıcıdan katılabileceği oyun/turnuvaların arttırılması lazım bir de. Among Us etkinliği olabilir, yine tavla-bilardo-okey olabilir vs. Yönetim eliyle düzenlenmelerinin insanları daha çok şevke getireceğini düşünüyorum katılmak konusunda.

Kolay gelsin.

RebelVoice

0305
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
2,387
Toplam Beğeni
515
Favori Güreşçisi
Chris Jericho
Kredi
925
Etkinliklerin sayıları arttırılmalı.

Edit: Cevabı verilmiş öteki konuda, sorumu şöyle değiştireyim, 1.yıla özel etkinlikler yapılacak mıdır?

gladio

mankind
Premium Üye
Konu
43
Toplam Beğeni
337
Favori Güreşçisi
MOX - Beki
RPG Karakteri
Alberto El Patron de El Eleganté
Kredi
375
Spoilerlardaki gri kısım kaldırılsa güzel olur.