Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

PPV Revolution Spoiler | Exploding Barbed Wire Deathmatch

worldclass

الحمد لله
Premium++
Konu
117
Toplam Beğeni
1,002
RPG Karakteri
Los Nómadas
Kredi
350
Maçtan sonra yaşananlar ne öyle ya........... Onita'nın Funk'a yaptığını yapmak istemişler bütünüyle ama fikir bile kötü bence. Benim için bile fazla romantik işler bunlar. Pyrolar osursun diye Onita'yla hypelattığınız maç da kötü. Eddie Kingston'ın olayı ölmüş gibi satması ayrı kötü. Ringdekilerin yapabileceği bir şey yok ama prodükisyon bayağı sınıfta kalmış. Başlı başına hayal kırıklığı olan Tremont vs. Onita (sonradan 3'e 3 takım maçı oldu gerçi) bile daha iyi yaptı bu işleri. Bazı maçların iyi olmayacağını bile bile heyecanlanırsın ya, Revolution öncesi de bu maça dair düşüncelerim öyleydi. Yanılmayı çok isterdim ama beklediğimden kötüsü oldu.

AEW bana hiçbir zaman orijinal hissettirmemesiyle bir -'ye sahip zaten ama prodükisyonda şaşmaması gerekir en azından. Üstesinden gelemeyeceğin bir uğraşa niye girersin? Eline yüzüne bulaştıracağın dünden belli olan bir olay yüzünden herkes aptal gibi göründü ringde. Onita'nın da Amerika'dan asla tam verim alamaması üzücü. Üzerinden 30 yıl geçti geçecek, yaptıklarını birebir kopyalamalarına rağmen etkileyiciliğinin yanına bile yaklaşamıyorlar. Beceremiyorlar bile daha doğrusu. FMW'nun ve Onita'nın da böyle ucuz kopyalar sonrası beklenen saygıyı hiçbir zaman kazanamayacak olmasına ayrı bozuğum. İnanılmaz kötü bir son ya............

Yani yazdıkça yazasım geliyor. Uzun zamandır daha kötü hiçbir şey izlemedim ve bunun güreşçilerle hiçbir alakası yok. İçten içe AEW'in başarılı olmasını istiyorum ama genel kanı çizgilerini korudukları yönünde olsa da asla tam randımanı sağlayamıyorlar. TNA'in 00'ların sonlarında hypeladığı maçlarının çoğunun ne kadar kötü bittiğini hatırlayanlar vardır. Umarım TNA gibi AEW için de bu kronik olmaz. Benim ilgimi çeken her şey aynen bu tadı veriyor çünkü.

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
3,228
Toplam Beğeni
2,786
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena