Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


DUYURU ProfesyonelGüreş.com 1. Yıl ve WrestleMania Etkinlikleri

The Gold Standard

polis
Yönetici
Üst Yönetici
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
3,096
Mesaj
13,915
Toplam Beğeni
2,151
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375

Başında sabahlara kadar oturduğumuz, içindeki ortamı sağlamak ve korumak için en hassas şekilde didindiğimiz, sitemizde üyelik açmış her birimizin katkılarıyla gün geçtikçe büyüyen, içinde her duyguyu hissedebildiğimiz, bambaşka insanlarla arkadaşlık kurduğumuz, aynı zamanda Türkiye'nin açık ve net şekilde en kaliteli ve en büyük profesyonel güreş forumu olduğunu söyleyebileceğimiz ProfesyonelGüreş.com 7 Nisan 2021 tarihinde birinci yaşına giriyor!

E tabii WrestleMania haftası da tam olarak o günlere denk geliyor. Biz de bundan yararlanarak birinci yıl etkinliklerimizi WrestleMania etkinliklerimizle birleştirmeye karar verdik. 5-11 Nisan tarihleri arasında büyük bir etkinlik haftası düzenliyoruz!

Muhtemelen çoğumuzun sınav haftası yaklaşıyor olacak fakat her gün bir iki saatlik eğlenceye ayıracak vaktimizin olacağını düşünüyoruz, katılımlarınızı bekliyoruz.

Şimdiden bir senedir bu siteye verdiğiniz her emek için sizlere teşekkür ediyor, oluşan bu güzel ortamın birer parçası olduğunuz için son derece minnettar olduğumuzu hepinize iletiyoruz. Nice yıllara, nice PG.comlu günlere. Birinci yaşımız kutlu olsun!WrestleMania Özel Podcast: Konuğumuz Hakan Haktanır

Yönetim ekibimizden The Rainmaker, pek çoğunuzun aşina olduğu podcast yayınlarına devam ediyor ve çok sevgili Hakan Haktanır bizleri bir kez daha kırmayarak Salih'in konuğu oluyor. Türk profesyonel güreş dünyasında çok önemli bir yeri olan Hakan Haktanır ile yapılacak olan bu yayını dinlerken keyif almanızı diliyoruz!

Tokyo Merkez: Hakan Haktanır ile Wrestlemania Özel!YouTube Yayınları


Hafta boyunca birden fazla kez canlı yayında olacağımız, gerek birinci yılımızı kutlayacağımız, gerekse WrestleMania üzerinde kesinlikle yanılacağımız analizler yapacağımız YouTube yayınlarımıza hepiniz davetlisiniz! Ödüllü bir bilgi yarışması görürseniz şaşırmayın!

1. Yıl Özel CANLI YAYIN
WrestleMania Özel Canlı Yayını!
PURE 1.YIL ÖZEL #BurasıYeniPUREOyun Günlükleri

Y
önetim ekibimizden Broken Dreams'in organize edeceği oyun günlükleri etkinliğimizde üyelerimizle beraber toplanıp Haxball, Gartic, Krunker, FIFA 11, satranç, okey, Brawlhalla, Town of Salem ve/veya başka oyunlar oynayıp bu haftanın keyfini bir de bu şekilde çıkaracağız!

Brawlhalla Günlükleri #1 | 31.03.21 - 21:00
Haxball Günlükleri #2 | 03.04.2021 - 21.00
Town of Salem Günlükleri - #2 | 05.04.2021 - 22:00Köşe Yazısı Yarışması


Yönetim ekibimiz tarafından belirlenecek WrestleMania ile ilgili bir konu hakkında hevesli üyelerimiz kalemlerini ellerine alacaklar ve akıllarındakileri karalayacaklar, üyelerimize açacağımız oylama ile kazananı belirleyeceğiz. Parmaklar çıtlatılsın!

Ayrıca duruma göre WrestleMania haftasına özel bir de inceleme yarışmamız olabilir, kesin olmadığını özellikle belirteyim.

PG.com | WrestleMania Köşe Yazısı YarışmasıBe a Booker Yarışması


Hayallerinizdeki şovu yapmanızı istiyoruz bu sefer de, WrestleMania haftasına özel bir Be A Booker yarışması sizlerle olacak!

WrestleMania 37 Be A Booker YarışmasıNick Değiştirme Hakkı ve Premium Üyelik Çekilişi


Hediyesiz bayram olur mu? Olmaz elbette. Nick değiştirme hakkı ve Premium üyelik dağıtıyoruz bu etkinlik haftasında da. Tek yapmanız gereken açılacak olan konuya "katılıyorum" yazmak! Sonrasında iş şansınıza kalmış.

Etkinlik Haftası 1.Yıl Özel Çekiliş | Nick Değiştirme ve Premium ÇekilişiWWE Network Çekilişi


Yukarıdaki üç kelime zaten olayı çok net şekilde anlatıyor. Siz "katılıyorum" yazıyorsunuz, aranızdan şanslı kişiler de WWE Network üyeliği kazanıyor!

1. Yıl Özel Çekiliş | WWE Network ÇekilişiBirinci Yıla Özel Avatar ve İmzalar


Yönetim ekibimizin aydınlık yüzü ERO, yine tasarımcılık yükünü üstleniyor ve hem birinci yıla hem de WrestleMania'ya özel birbirinden güzel grafik tasarımlarıyla karşınızda oluyor!

PG.com 1. Yıl Özel ve WM 37 GrafikleriWrestleMania ve TO Maç Sırası Tahmin Yarışması


Yine ismi kendini anlatan bir yarışma ile birlikteyiz. Siz WrestleMania'da hangi maçın hangi sırada olacağını tahmin ediyorsunuz, tutturursanız ödül bizden!

WrestleMania 37 Maç Kart Sıra Tahmin YarışmasıRPG: Chairman Sorularınızı Cevaplıyor


Sandalye Adam ve Ekibine Sorularınız? isimli konuda sorulan sorular Chairman ve ekibi tarafından cevaplanıyor! RPG ile ilgilenen tüm oyuncularımızı sorularını sormaya bekliyoruz!RPG: 1. Yıl Özel Şovu


12 Nisan 2020 tarihinde ilk şovu yayınlanan PURE birinci yılına giriyor ve birinci yıla özel şovuyla RPG oyuncularının karşısında oluyor!

PURE: 1. Yıl Dönümü ŞovuEtkinlikler özelinde duruma göre ekleme ve eksiltmeler olabilir. Bu konuda üyelerimizin görüşlerini alabileceğimiz bir öneri konusu yakın zamanda açılacak.
 
Son düzenleme:

The Unpredictable

R A H
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
3 Nisan 2020
Konu
233
Mesaj
6,398
Toplam Beğeni
1,666
RPG Karakteri
Samoa Joe
Kredi
875
1. yılımız şimdiden kutlu olsun.
 
Son düzenleme:

worldclass

الحمد لله
Premium++
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
117
Mesaj
2,010
Toplam Beğeni
1,002
RPG Karakteri
Los Nómadas
Kredi
350
1. yaşın kutlu olsun Ebu Bekir Sıddık... katılmaya çalışacağız birkaçına.
 

The Goat

el capitano
Emekli
Premium++
Katılım
8 Nisan 2020
Konu
545
Mesaj
7,914
Toplam Beğeni
2,819
Konum
Nitro Zone
Favori Güreşçisi
Daniel Bryan
RPG Karakteri
Wade Barrett
Kredi
3500
1 yıla o kadar inanılmaz şeyler sığdırdık ki -iyi manada- 1 yıl gözüme geriye dönüp bakınca dolu dolu bir 5-10 yıl gibi geldi nerdeyse. Nice yaş dönümlerine.
 

Atiba

british master
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
173
Mesaj
6,780
Toplam Beğeni
2,103
Konum
Bursa | Çanakkale
RPG Karakteri
CM Punk
Kredi
70
Katılmak farz, ilk yaşımız hepimize kutlu olsun.
 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
3,230
Mesaj
12,689
Toplam Beğeni
2,786
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Ayı gibi iyi hafta olacak vallahi, şimdiden uyandırayım üyelerimizi. Hem WM haftası hem kutlu doğum haftası... Çifte bayram gibi düşünün yani bunu, gerçekten çok eğleneceğiz her türlü açıdan. Sabırsızlıkla bekliyorum.
 

Anti-Christ

Willow the Whisp!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
15 Nisan 2020
Konu
14
Mesaj
329
Toplam Beğeni
50
Konum
Balıkesir
Favori Güreşçisi
Jeff Hardy
RPG Karakteri
Jeff Hardy
Kredi
725
FIFA 11 olursa iddialıyız.
 

Kill Em With Kindness

Televape
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
8 Nisan 2020
Konu
154
Mesaj
3,373
Toplam Beğeni
666
Konum
İzmir
Favori Güreşçisi
Hana Kimura - Alicia Fox - Tam Nakano - Kairi Sane
RPG Karakteri
Tam Nakano
Kredi
2710
1 yıl su gibi geçti valla nice yıllara olsun çekilişlere katılacağım.
 

Pink Floyd

role model
Emekli
Premium++
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
1,112
Mesaj
10,703
Toplam Beğeni
1,412
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Bayley
Kredi
495
1 yıl harbiden çabuk geçti. Ancak kendi adıma yönetimde bulunduğum dönemi ayırmam gerek. Cidden büyük emek gösterdik forum için ve sanki 7-8 ay değil de daha uzun bir süreymiş gibi gelmişti bana. Forum 1 senede dehşet bir yol katetti. Yıl dönümü kutlu olsun.
 

Ganbarimasu

Kayıtsız Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
13 Nisan 2020
Konu
813
Mesaj
11,103
Toplam Beğeni
2,399
Kredi
1850
Krunker'e çağırın beni.
 

Üst