Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


NXT Spoiler | Sürpriz Sonlu Main Event

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
3,224
Mesaj
12,678
Toplam Beğeni
2,786
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675

Gecenin ana maçı için ringdeyiz. Bir Battle Royal maçı gerçekleşecek Gauntlet Eliminator katılımcıları arasında. Son 6'ya kalan isimler gelecek haftaki maçta bir avantaj elde edeceklermiş. Isaiah Scott ringe doğru geliyor şimdi. O gelirken ona Leon Ruff saldırıyor aniden! Çetin bir kavgaya tutuşuyorlar ve Ruff üstün çıkıyor. Reklamlara gidiyoruz.


Dönüşte Pete Dunne ringe geliyor, tüm katılımcılar da yerlerini almış. Maça geçiyoruz. İlk elenen isim Jake Atlas oluyor, ardından Scott da Rust'ı eliyor. İlerleyen sürede Reed, Hip Attack ile Theory'i düşürüyor ama Theory'nin ayakları hala ringde. Ayaklarını çekiyor ve havada. Yere değmemek için uğraşıyor. Sonra birden kip-up yapıyor ve ayakları zemine değince eleniyor puhaahhhdkjsldkhfdldflkhlkhs. Feci gümledik ya buna. Ringdeki kapışma da devam ediyor bu sırada. Ayrıca tüm bunlar yaşanırken Lumis ringde donuk yağ gibi bakaraktan izliyor her şeyi. Lumis hariç ringdeki herkes yerle bir olmuşken Dunne ile Kushida ayakta kalıyor. Yüzleşiyorlar şimdi ve tatlı bir teknik kapışma izletiyorlar bize. Dunne'ı Triangle'a aldığı sırada Dunne onu aprona bırakıyor. Derken Kushida sağlam bir manevra ile Dunne'ı dışarı doğru Arm Bar ile çekiyor! Bağlıyor hareketi ama ikisi de ringin dışında kalarak eleniyorlar. Muazzam sekanstı valla. Hakemler ayırıyor ikiliyi ve maç da kaldığı yerden devam ediyor.


Son 6'ya Scott, Ruff, Reed, Knight, Grimes ve Lumis kalıyor. Ruff ile Scott köşede kapışırken Reed ikisini birden omuzluyor ve sıra sıra düşürüyor! Önce Scott'ı sonra Ruff'ı atıyor ve maçın ilk 2 sırası belli oluyor böylece. Reed ringde yargı vermeye devam ederken Knight onu püskürtüyor. Ardından Lumis, Grimes ve Knight bir olup Reed'i eliyorlar! Son üç Reed'i eleyen bu tayfa oluyor. Grimes şimdi elinde bir tomar para ile geliyor ve Lumis ile Knight'a uzatıyor paraları. Derken Lumis'ten sağlam bir aparkat! Ardından tutup eliyor Grimes'ı! Lumis ile Knight kalıyor son 2'ye. Bir süre kapışıyor ikili. Aprona kadar geçiyorlar. Knight aprona aldığı Lumis'e doğru koşuyor ama Lumis çekilip atıyor Knight'ı birden. Ama Knight düşmesine rağmen elenmiyor??? Anlamadım ya bir şey, sonra Lumis'i aprondan aşağı çekip ringe giriyor ve bitiyor maç! Knight kazanıyor! Gauntlete sondan girecek, Lumis ise beşinci. Çok garip bir bitişti pek anlayamadım bir şey, botch değildi muhtemelen ama garip. Knight maçı anonsör masasından takip eden Gargano ile sözlü münakaşa halinde şimdi.


Derken Io Shirai'nin müziği duyuluyor???? Yaşıyormuş lan kjdsflkjdfsakşljfadsşljkfdsa. Ringe geliyor şimdi ve Japonca bir şeyler söylüyor. Raquel'i çağırıyor muhtemelen. Derken Raquel bir hışımla geliyor ve kapışıyorlar! Arka alandan ne kadar kadın varsa gelip ayırıyor ikiliyi. Io ringde, Raquel dışarıdaki kalabalıktan 2 defa sıyrılıyor ama ikisinde de Io ona apronda Dropkick'i koyuyor! Ardından dışarıdaki kalabalığın üzerine uçuyor Springboard Crossbody ile! İlginç bir bitiş oluyor gerçekten! Şov bu görüntülerle sona eriyor.​
 
Moderatör tarafından düzenlendi:

Itsuzai

widerstand
Yönetici
Admin
Katılım
1 Nisan 2020
Konu
1,831
Mesaj
8,852
Toplam Beğeni
2,837
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Hiroshi Tanahashi
Kredi
2,540
Raquel ablanın şov boyu Io'ya hüküm sürmesi çok iyi olsa da işin mentali açısından öğrenmesi gereken çok şey olduğu da açık. Maçın sonucunu ise pek kestiremiyorum.
 

Controlled Chaos

Unchained
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
11
Mesaj
2,585
Toplam Beğeni
389
Konum
Bursa/Eskişehir
Favori Güreşçisi
Triple H
RPG Karakteri
Oney Lorcan
Kredi
550
Lumis'in son 3'e kalana kadar donuk bir vaziyette köşede durması, Theory'nin elenmesi, Knight'ın kurnazlıkları... İzlediğim en eğlenceli battle royal maçlarından biriydi gerçekten. TakeOver'da da Lumis ve Knight sona kalacaktır.
 

Üst