Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


SD Spoiler | Sıra Dayağı

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
3,233
Mesaj
12,693
Toplam Beğeni
2,788
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675

Reklamlardan sonra main event için ringdeyiz. Jey Uso geliyor ringe, ardından Daniel Bryan hızla ringe geliyor ve girizgahı hiç uzatmadan Jey Uso'ya girişiyor! Maç direkt başladı! Kısa süre içinde dışarı taşınıyor. Bryan, Jey'i bariyerlere fırlatmak istiyor ama Jey terse çeviriyor hareketi. Bir kere daha bariyerlere attıktan sonra ringe sokup bir sandalye alıyor. Dönecekken Bryan onu püskürtüyor ve iplerden sekiyor ama Jey sandalyeyi kalkan yapıp Bryan'ı alaşağı ediyor! Maç bir süre daha devam ediyor. Bryan sandalye ile şovunu yaparken Roman Reigns'in müziği duyuluyor! Heyman ile beraber geliyorlar, Heyman deri sandalyeyi de getiriyor, Roman Babam girişte köşesinden takip edecek yine maçı.

Maç devam ediyor tabii bir yandan. Jey Uso, Bryan'ı WM'den SAF DIŞI bırakmak için kariyer bitirmeye oynuyor haliyle. Bu arada Edge konuk yorumculuğu ile bayağı ön plana çıkıyor maç esnasında söyledikleriyle. Bu konumda bunu yapabilecek yegane adam olabilir ya, muhteşem bir adam muhteşem... Maç dışarı taşındığı esnada Jey üstünlüğü hakimken Bryan ani bir Suplex ile işi tersine çeviriyor. Peş peşe sandalye darbelerinin ardından ringe dönüyor maç. Bryan YES Kicklerin ardından maçta kullanılan zinciri dirseğine dolayıp o zincirle Jey Uso'nun suratına suratına vuruyor. Ardından zincirle YES Lock bağlıyor ve Jey Uso pes ediyor! Öldü lan adam.

Bryan direkt ringden iniyor bu sırada ve Edge daha doğrulamadan ona High Knee vuruyor! Ardından kaldırıp bariyerlere fırlatıyor Edge'i ve biraz daha yumrukluyor. Şimdi girişteki Roman'a çeviriyor gözünü. Hışımla ona doğru ilerlerken Roman kalkıp elindeki sandalyeyi fırlatıyor Bryan'a ama Bryan bir manevra ile çekilip High Knee'yi koyuyor Roman'a! Ardından YES Lock bağlıyor! Roman'ı da yatırıyor Bryan! OĞLUM NELER YAPIYOR LAAANN BU ADAM? RİNGE DÖNÜYOR ŞİMDİ VE KÖŞEYE ÇIKIP YES ÇEKTİRİYOR. AYI GİBİ İYİ MAİN EVENT, BİTİYOR BURADA ŞOV...​

 

The Master Manipulator

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Ekim 2020
Konu
1
Mesaj
654
Toplam Beğeni
63
Konum
Eskişehir/Denizli
Favori Güreşçisi
Edge
Harika bir maçtı. DB maç sonu çıldırmasına bayıldım. Haftaya da Roman ayaka kapatacak bunu bile güzel ayarladılar. 3'de kemerle ayrılsa gıkımı çıkarmam çok iyilerdi çünkü ama Roman seneye WM dönemi yine ya kemerle gider ya da kemeri zaten kazanır gibi. O yüzden DB ve Edge'in kazanmasını daha çok istiyorum ama dediğim gibi üçü de hak ediyor maçı. Ben bu feuddan çok memnum. Main Eventten çok ümitliyim bu sene.
 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
3,233
Mesaj
12,693
Toplam Beğeni
2,788
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Daniel Bryan yine aşık etti bizi kendine ya... Şu main eventten sonra Bryan da kemeri alsa gıkımı çıkarmam yani, muhteşem işlere imza attı. Hala etkisindeyim.
 

Üst