Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


WrestleMania Haftası Güreş Takvimi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RiseGen

HZ
Yönetici
Üst Moderatör
Premium++
Katılım
9 Nisan 2020
Konu
186
Mesaj
6,049
Toplam Beğeni
1,097
Konum
Ankara
Kredi
1140
WresleMania haftasında yapılacak ve yayınlanacak tüm şovlar günlerine göre aşağıdaki gibidir. Başlangıç saatleri ABD'deki "East" dilimine göre verilmiştir. Şov programına ve izleme linklerine aynı zamanda forumumuzun Discord kanalından ulaşabilirsiniz.

P.M.: öğleden sonra
A.M.: öğleden önce
Noon: öğlen vakti (eğer varsa)

5 NİSAN PAZARTESİ:

Monday Night RAW
Start time: 8:00 PM
Drew McIntyre vs. King Corbin
“The All Mighty” WWE Champion Bobby Lashley vs. Cedric Alexander
Xavier Woods vs. AJ Styles
Rhea Ripley & Asuka vs. Nia Jax & Shayna Baszler

AEW Dark: Elevation
Start time: 7:00 PM
The Dark Order’s 10 vs. Danny Limelight
Baron Black vs. Lance Archer (w/Jake “The Snake” Roberts)
Hangman Page vs. Bill Collier
Vary Morales vs. Michael Nakazawa
Matt Hardy vs. The Dark Order’s Alan “5” Angels
Tesha Price vs. Ryo Mizunami
Big Swole vs. Jazmin Allure
Dr. Britt Baker, D.M.D (w/Rebel – Not Reba) vs. Alex Gracia
Max Caster (w/Anthony Bowens) vs. Colt Cabana (w/Evil Uno)
Scorpio Sky & Ethan Page vs. Matt & Mike Sydal

------------------

6 NİSAN SALI:

AEW Dark
Start time: 7:00 PM
Vary Morales vs. Matt Hardy
KC Navarro & Aaron Fyre vs. Sonny Kiss & Joey Janela
JD Drake vs. Baron Black
Sea Stars vs. Vertvixen & Jazmin Allure
Mike Magnum vs. Matt Sydal
Rex Lawless & Dean Alexander vs. Jurassic Express
The Hybrid2 vs. Bear Country
Fuego Del Sol vs. Ryan Nemeth
Team Taz vs. Brick Aldrigde, Justin Law & Hayden Backlund
Evil Uno, Stu Grayson & Alex Reynolds vs. Jake St. Parick, Sage Scott & Chandler Hopkins
Red Velvet & Kilynn King vs. Madi Wrenkowski & Vipress
Jon Cruz vs. The Butcher

Pro Wrestling 2.0 Super Show Legends & Heroes
Start time: 7:00 PM

------------------

7 NİSAN ÇARŞAMBA:

NXT Takeover: Stand & Deliver 1. Gece
Start time: 8:00 PM
Io Shirai (c) vs. Raquel González (with Dakota Kai) – NXT Women’s Championship
MSK (Wes Lee & Nash Carter) vs. Grizzled Young Veterans (James Drake & Zack Gibson) vs. Legado Del Fantasma (Raul Mendoza & Joaquin Wilde) – NXT Tag Team Championship
Six man Gauntlet Eliminator match to determine the #1 contender for the NXT North American Championship (on Night 2) – Leon Ruff vs. Isaiah “Swerve” Scott vs. Bronson Reed vs. Cameron Grimes vs. Dexter Lumis vs. LA Knight
WALTER (c) vs. Tomasso Ciampa – NXT UK Championship
Pete Dunne vs. KUSHIDA

AEW Dynamite
Start time: 8 PM
Jon Moxley & The Young Bucks vs. Kenny Omega & The Good Brothers
Jurassic Express vs. Bear Country
Darby Allin vs. JD Drake - TNT Championship
The Bunny vs Tay Conti

No Peace Underground “Fatalism”
Start time: 8:00 PM
Eric Ryan vs. Nolan Edward – No Peace Underground Championship
John Wayne Murdoch vs. Matthew Justice
Bam Sullivan & G-Raver vs. The Hallowed
Jamie Senegal vs. Atticus Cogar
Kennedi Copeland vs. Sawyer Wreck
1 Called Manders vs. Parrow

------------------

8 NİSAN PERŞEMBE:

NXT Takeover: Stand & Deliver Night 2
Start time: 8 PM
Finn Bálor (c) vs. Karrion Kross (with Scarlett) – NXT Championship
Adam Cole vs. Kyle O’Reilly – Unsanctioned match
Johnny Gargano (c) vs. Winner of Gauntlet Eliminator match (Night 1) – NXT North American Championship
Jordan Devlin vs. Santos Escobar – NXT Cruiserweight Championship
Ember Moon & Shotzi Blackheart (c) vs. The Way (Candice LeRae & Indi Hartwell) – NXT Women’s Tag Team Championship

Josh Barnett’s Bloodsport 6
Start time: 8 PM
Josh Barnett vs. Jon Moxley
KZT vs. Janai Kai
Shlak vs. Superbeast
Lio Rush vs. Yoya
Allysin Kay vs. Masha Slamovich
Rocky Romero vs. Chavo Guerrero Jr.
Alex Coughlin vs. Royce Isaacs
Matt Makowski vs. Heddi Karaoui
Bad Dude Tito vs. Victor Benjamin
Simon Grimm vs. Alexander James
Chris Dickinson vs. Shane Mercer
Davey Boy Smith Jr. vs. KTB

IWTV Family Reunion Part 1&2
Part 1: Start time: 12:00 PM (Noon)
Lee Moriarty (c) vs. Edith Surreal – Independent Wrestling Championship
Wheeler Yuta vs. Adam Priest
Daniel Makabe vs. Jaden Newman
Jake Christ (c) vs. John Wayne Murdoch – IWA Mid-South Heavyweight Championship
Dominic Garrini vs. Robert Martyr
Boomer Hatfield, Boar & Erica Leigh Vs. A Very Good Professional Wrestler, Travis Huckabee & Matt Makowski
Johnny Butabi, D-Rogue & James C Vs. Funnybone, Nurse Ratchet & Super Beast

Part 2: Start time: 3PM
Mysterious Q (c) vs. Ryan Davidson – New Texas Pro Championship
Cabana Man Dan vs. Derek Neal (c) – New South Heavyweight Championship
Daniel Garcia (c) vs. Kevin Ku – C*4 Championship
Bryan Keith vs. Alex Kane
Downey’s Irish Drinking Team (Dan Champion, Lucky 13, Jigsaw, Arik Cannon) vs. A Very Good Professional Team (Daniel Makabe, Wheeler Yuta, A Very Good Professional Wrestler, Tre Lamar)
Gary Jay vs. Billie Starkz

Jimmy Lloyd’s Degeneration-F
Start time: 12:00 PM (Noon)
Nolan Edward vs. Daniel Garcia
Jimmy Lloyd vs. Starboy Charlie
Myron Reed vs. Dante Leon
Juicy Finau vs. 1 Called Manders
Skye Blue vs Billie Starkz vs Rok-C
Jordan Oliver vs. Everett Connors
Gino Medina vs. El Hijo de Canis Lupus
JJ Garrett vs. Marcus Mathers
The Unguided (Ace Of Knaves & Harlequin Of Hate) vs. YDNB
Atticus Cogar vs. Tre Lamar
Announced talent: Ninja Mack

The Acid Cup: 1. Gün
Start time: 4 PM
First-round match: Dragon Bane vs. KTB
First-round match: Laredo Kid vs. Brayden Lee
First-round match: Tony Deppen vs. Cole Radrick
First-round match: Colby Corino vs. Calvin Tankman
First-round match: Arez vs. Aramis
First-round match: AJ Gray vs. Nate Webb
First-round match: Lee Moriarty vs. Treehouse Lee
First-round match: Jordan Oliver vs. Edith Surreal

CRAB Pro Wrestling: We Wrestle With Mania
Start time: 6 PM
Gino Medina vs. Rhett Titus – Pure Rules
Mikey Banker vs. “The Dread King” Logan – CRAB Heavyweight Championship
MM3 vs. Mr. Grimm vs. Myron Reed
Death Threat Army vs. Terrence & Terrell vs. Capital Vices
Jaden Newman vs. RokC – CRAB United States Championship
Ace Austin (c) vs. Vendetta vs. Price vs. Sin vs. Money – Impact Wrestling X Division Championship

Flophouse Wrestling Booze-A-Palooza
Start time: 6 PM
Hoodfoot (c) vs. Suge D – Flophouse Championship
Apollo Star vs. Lee Moriarty
Big Ass Motherfucking Eliminational Invitational Scramble – Schwartzy, Anakin Murphy, Peter B. Beautiful, Vladimir Koloff, Christian Rose, Jordan Dye, Che Guzman, Mikey, Johnny Butabi, Solomon Stone, Arthur McArthur…
Carvers Monsters Ball Match – Satu vs. Cash vs. Zodiak vs. Stein vs. Knuckles
Schwartzy & Big Cuz (c) vs. The Bitcoin Boiz – Flophouse Wrestling Tag Team Championship

ICW No Holds Barred Vol. 11: Then & Now
Start time: 8 PM
Jon Davis vs. Dom Garrini
Dan Maff vs. Calvin Tankman
Justin Kyle vs. Bruce Santee
Jake Crist vs. Nolan Edward
The Rejects (John Wayne Murdoch, Reed Bentley & ???) vs. New Jack & Carnage Crew (Luc & DeVito)
Steve Madison vs. Lee Moriarty
Brandon Kirk vs. Danny Demanto
Tony Deppen vs. Daniel Garcia
Special appearance: “The Black Nature Boy” Scoot Andrews

No Peace Underground “MurderMania”
Start time: 11:59 PM
Tony Deppen vs. Jake Something
Casanova Valentine vs. Mad Man Pondo – Special Guest Referee: Markus Crane
Shane Mercer vs. Neil Diamond Cutter vs. Jake Crist vs. Gary Jay vs. Lucky 13
The Hallowed vs. Nolan Edward & Wolfe Taylor
Ace Austin vs. Jamie Senegal
Orin Veidt & The End (Parrow & Odinson) vs. Colby Corino & The Rejects (John Wayne Murdoch & Reed Bentley)
Treehouse Lee vs. JJ Garrett

For the Culture
Start time: 11:59 PM
Rich Swann vs. 2 Cold Scorpio
Lee Moriarty vs. Lio Rush
Bryan Keith vs. Darius Lockhart
AJ Gray vs. JTG
Think n Juicy vs. Fire & Flavia
Myron Reed vs. Ken Broadway vs. Calvin Tankman vs. Andy Brown
Tre Lamar vs. Eli Knight
Mysterious Q vs. D-Rogue vs. Alpha Zo vs. Rob Martyr vs. Troy Hollywood vs. AC Mack
PB Smooth vs. Jon Davis

------------------

9 NİSAN CUMA:

Friday Night SmackDown: WrestleMania Edition
Start time: 8:00 AM
Dolph Ziggler & Robert Roode vs. The Street Profits vs. Rey & Dominik Mysterio vs. Otis & Chad Gable - SmackDown Tag Team Championship
Andre The Giant Memorial Battle Royal
Katılımcılar: Akira Tozawa, Angel Garza, Cedric Alexander, Drew Gulak, Elias, Erik, Gran Metalik, Humberto Carrillo, Jaxson Ryker, Jey Uso, Kalisto, King Corbin, Lince Dorado, MACE, Murphy, Mustafa Ali, Ricochet, Shelton Benjamin, Shinsuke Nakamura, SLAPJACK, T-Bar, Tucker

Action Wrestling & Southern Underground Pro’s Have Fun Be Sad
Start time: 12:00 PM (Noon)
O’Shay Edwards vs. Jon Davis
Arik Royal vs. Daniel Makabe
AJ Gray vs. JD Drake
Myron Reed vs. AC Mack
Logan Reed & Alex Kane vs. Manders & Derek Neal
Kevin Ku & Dom Garrini vs. David Finlay & Juice Robinson
Adam Priest vs. Matt Makowski
The Good Hand (Sugar Dunkerton & Kevin Ryan) vs. OG’s (Brett Ison & Cabana Man Dan)
Nolan Edward vs. Angelus Layne – Unsanctioned Match

Allie Kat’s Real Hot Girl Shit
Start time: 12:00 PM (Noon)
Allie Kat vs. Billie Starkz
Holidead vs. Dark Sheik
Tasha Steelz vs. Trish Adora
Faye Jackson’s Grey Sweatpants Battle Royal – Mysterious Q, Daniel Garcia, PB Smooth, JTG, Rickey Shane Page
Brooke Valentine vs. Willow Nightingale
Davienne vs. Erica Leigh
Allysin Kay vs. Faye Jackson
Edith Surreal vs. Lady Frost

The Acid Cup: Day 2
Start time: 4 PM

ICW No Holds Barred Pit Fighter X: Battle of the Tough Guys – Part 1
Start time: 8 PM
16-Man Tournament (2 Shows. 4 Rounds)
1st Round Match – Bruce Santee vs. Dan Maff
1st Round Match – Dom Garrini vs. Kevin Ku
1st Round Match – Calvin Tankman vs. Jon Davis
1st Round Match – Reed Bentley vs. John Wayne Murdoch
1st Round Match – Shlak vs. TBD
1st Round Match – Nolan Edward vs. JD Drake
1st Round Match – Brett Ison vs. Daniel Garcia
1st Round Match – Justin Kyle vs. Gary Jay

rSpring Break 5
Start time: 8 PM
Rickey Shane Page vs. Nick Gage
Joey Janela vs. Chris Dickinson
Atticus Cogar vs. MASADA
Lio Rush vs. Jordan Oliver
Starboy Charlie vs. Billie Starkz
Gringo Loco, Black Taurus & Arez vs. Laredo Kid, Dragon Bane & Aramis
Effy vs. Gregory Iron – Control of Effy’s Big Gay Brunch vs. Being bitch for a day
Rich Swann vs. Lee Moriarty
Special appearance by Virgil

GCW We Run This Town 2021 (Çoklu Etkinlikler)
10AM – Best in Class with The Young Professor
Lio Rush vs. KC Navarro
Janai Kai vs. Killa Kate
The Mane Event (Ringleader Midas & Blazin’ Lyon) vs. Culture Inc. (Mark Bosede & Eli Knight)
Captain Aaron Nova (c) vs. Speedy Ricky vs. Mr. King vs. Rey Fury vs. Izzy James vs. Ron Bass Jr. – Rex Bacchus Defender of Humanity Championship
The Make Its (Da Russell Twins & Izaiah Zane) vs. Viva Las Amish (Jebediah Moss, Hezekiah Hoskins & Danny Vegas)
Jake Painter vs. JC Vega
The Coda (Kayden Greene vs. Ronnie Rios) vs. Merrik Donovan & Stacee Alexander
T-Gainz vs. Leila Grey

12PM – Pile Driver Pro “Once Upon a Time We Blew the Budget”
Blanco Loco vs. Logan Creed vs. ???
Zack Monstar vs. Mad Man Pondo
Omar Amir vs. Ryzin
Remy vs. Axton Ray vs. Gustavo
Faboo vs. Dillon McQueen
The Ugly Ducklings vs. That Klassic Tag Team

2PM – New Texas Pro Wrestling “Texas When I Die”
Deanna Purazzo (c) vs. Rok-C – Impact Wrestling Women’s Championship (New Texas Pro)
Mysterious Q (c) vs. Gino Medina – New Texas Pro Championship
Bryan Keith vs. AJ Gray
Myron Reed vs. Izzy James vs. Max Heights vs. Fuego del Sol
Myron Reed vs. Izzy James vs. Max Heights vs. Fuego del Sol (New Texas Pro)
Six Shooter Battle Royal
Raychell Rose (c) vs. Jordynne Grace – New Texas Pro Women’s Championship

4PM – DFW All Pro vs. The World
Jacob Fatu vs. Low-Ki
Kari Wright vs. JTG
Lou Gotti vs. Michael Tarver
Korey O’Neal vs. Shane Taylor
Rache Chanel vs. Alejandra Lion vs. Holidead
Killa Kate vs. Stephanie Vaquer
Zarek Camacho vs. Exodus Prime vs. Mecha Wolf vs. Alexander Hammerstone
Announced talent: Low-Ki, Shane Taylor, Mecha Wolf, Stephanie Vaquer, Jacob Fatu, Alejandra Lion, Zarek Camacho, Ocho Camacho, Onix Camacho, Michael Tarver, Holidead, Alexander Hammerstone, Nastico, Rache Chanel, JTG, Eddie Martinez, Korey O’Neal, Killa Kate.

8 PM – GCW We Run This Town
Chuckles the Clown vs. Stung Marshall – GCW World Championship
Dynasty (Alex Hammerstone & Richard Holliday) vs. Devil’s Doormen
Timmy Lou Retton vs. Mr Grimm
Jennacide vs. Willow Nightingale
Culture Inc vs. Stone and Stone – GCW Tag Team Championship
Queen Aminata (c) vs. Rache Chanel – GCW Women’s Championship
Renee Michelle vs. Missa Kate
EC3 vs. Moose
Logan Cruz vs. Daniel Starling – Street Fight
Remy Marcel vs. Mecha Wolf vs. Wolfe Taylor
Suge D vs. Storm Thomas
KC Navarro vs. Mike Bennett
Skye Blue vs. Kiera Hogan

11:59 PM – Ladies Night Out “Midnight in Tampa”
Ivelisse (c) vs. Su Yung – LNO Championship
Jazz vs. Kiera Hogan
Jordynne Grace vs. Allie Kat
Rache’ Chanel vs. Heather Monroe
Rok-C vs. Raychell Rose
Announced talent: Jordynne Grace, Su Yung, Kiera Hogan, Jennacide, Faye Jackson, Heather Monroe, Allie Kat, Harlow O’Hara, Holidead, Alejandra the Lion.

Guavamania ZOWA Live
Haretenbower vs. Lt. Dan
Country Air vs. Controversial Inc.
Malice and Wonderland vs. Skimahorns
Sage Phillips vs. CJ Esparza vs. Damien Deschain
Brubaker vs. Christian Rose
Mikey vs. Bryan Idol
Brooke Valentine (c) vs. Randi West – ZOWA Live Women’s Championship
Missa Kate vs. JJ Garrett

ICW No Holds Barred Pit Fighter X: Battle of the Tough Guys – Part 2

Violence X Suffering “Lucid Dream”

Lio Rush vs. Low Ki
Dr. Cube vs. JTG
Jordan Oliver vs. Jimmy Lloyd
AJ Gray vs. Daniel Garcia
2 Cold Scorpio vs. Eli Everfly
Brian Cage vs. Chris Dickinson
Jack Evans vs. Tony Deppen

------------------

10 NİSAN CUMARTESİ:

WWE WrestleMania 37, 1. Gece
Sasha Banks (c) vs. Bianca Belair – WWE SmackDown Women’s Championship
Bobby Lashley (c) (with MVP) vs. Drew McIntyre – WWE Championship
Bad Bunny (with Damian Priest) vs. The Miz (with John Morrison)
The New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods) (c) vs. AJ Styles & Omos – WWE Raw Tag Team Championship
Braun Strowman vs. Shane McMahon
Cesaro vs. Seth Rollins

Effy’s Big Gay Brunch
Start time: 11 AM
Edith Surreal vs. Devon Monroe
Dark Sheik vs. AC Mack
Parrow’s Twink Hunter Tag Gauntlet – Participants: Pretty in Pink (Kenzie Page & Dillon McQueen)
MV Young vs. JD Drake
AJ Gray vs. Billy Dixon – Pup Collar Match
Effy vs. Ace Perry – Soul on a Pole Match
The Boy Butter Lube Slippery Scramble – Allie Kat vs. Ashton Starr vs. The Whisper vs. Jared Evans vs. Killian McMurphy, Frontman Jah
Official Host: Pollo del Mar

Tony Deppen’s BierHaus
Start time: 12:00 PM (Noon)
JD Drake vs. Jordan Oliver
Brayden Lee vs. Ace Austin
Myron Reed vs. Matt Vertigo
Tank vs. One Called Manders
Simon Grimm vs. Brandon Kirk
Eric Corvis vs. Cole Radrick vs. The Whisper vs. Ellis Taylor vs. Jared Evans vs. Joey Silver

Planet Death (Alex Colon Produce)
Start time: 3 PM
Eric Ryan vs. MASADA
AJ Gray vs. TBD
Shlak vs. Nolan Edward
Mad Man Pondo vs. Matthew Justice
Jimmy Lloyd & Jason Gory vs. G-Raver & Brandon Kirk
Alex Colon vs. Lucky 13 – Danny Havoc Tribute Match
Announced participants: Orin Veidt

Beyond Wrestling “Time Capsule”
Start time: 4 PM
Facade vs. Dave Cole
Gary Jay vs. HERZOG
Anthony Stone vs. Chase Burnett
Dan Barry vs. Eric Corvis
Allysin Kay vs. Sugar Dunkerton
Announced participants: , Anthony Stone, Besties In The World (Davey Vega & Mat Fitchett), Chase Burnett, Dan Barry, Dave Cole, Eric Corvis, Facade, Faith In Nothing (Rickey Shane Page & Vincent Nothing), Gary Jay, HERZOG, Island Kings (Jaka & Sean Maluta), Jollyville Fuck-Its (Nasty Russ & T-Money)

Unsanctioned Pro “Fueled by Spite”
Start time: 7 PM
Cole Radrick vs. Jake Something
Pretty Boy Smooth vs. Lord Crewe
Casanova Valentine vs. Hoodfoot
Scramblemania – Sage Phillips vs. Awesome Odyssey vs. Billie Starkz vs. Robert Martyr vs. Rob Killjoy vs. Freddie Hudson
Lexus Montez vs. Jordan Oliver
Aaron Williams vs. Everett Cross (c) – Unsaction Pro Heavyweight Championship
Myron Reed vs. Tre Lamar
Announced participants: Jordan Oliver, Conor Claxton, Robert Martyr, Leux Montez, Sage Phillips, Billie Starkz, Freddie Hudson, Rob Killjoy, Awesome Odyssey (Chris Copeland & Jack Andrewz)

ICW No Holds Barred Volume 12 – Farewell to the Pawn Shop
Start time: 8 PM
Satu Jinn vs. Ruben Steel
John Wayne Murdoch vs. Eric Ryan
Shane Mercer vs. Shlak
Dan Maff vs. Nolan Edward
Atticus Cogar vs. Reed Bentley
Neil Diamond Cutter vs. Jeff King
Orin Veidt vs. TBD
Brandon Kirk w/Kasey Kirk vs. Alex Ocean w/Riley Madison

No Peace Underground “Shallow Graves”
Start time: 11:59 PM
Su Yung vs. G-Raver
Bam Sullivan vs. Bobby Beverly
Mance Warner vs. Conor Claxton
Alex Colon vs. MASADA
Announced participants: Erick Redbeard, The Hustle and The Muscle, Jimmy Lloyd, The End (Parrow & Odinson)

------------------

11 NİSAN PAZAR:

WWE WrestleMania 37, 2. Gece
Roman Reigns (c) (with Paul Heyman) vs. Edge vs. Daniel Bryan – WWE Universal Championship
Asuka (c) vs. Rhea Ripley – WWE Raw Women’s Championship
The Fiend (with Alexa Bliss) vs. Randy Orton
Big E (c) vs. Apollo Crews – WWE Intercontinental Championship
Kevin Owens vs. Sami Zayn (w/Logan Paul)
Riddle (c) vs. Sheamus – WWE United States Championship
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst