Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


RAW Spoiler | Main Event

Coup de Grâce

nxt
Yönetici
Moderatör
Katılım
20 Nisan 2020
Konu
1,470
Mesaj
6,411
Toplam Beğeni
1,221
Konum
İzmit
Kredi
2000
Şimdi arenaya dönüyoruz reklamlardan. Spiker ekibimiz Wrestlemania'da gerçekleşecek maçları tekrar hatırlatıyorlar. Arka alanda Lashley var. Lashley, McIntyre'nin Cumartesi günü kendisini yenemeyeceğini çünkü Hurt Lock'tan baygın olacağını söylüyor. Şimdi sırada Main Eventimiz var. Bu maç içinde yorum köşemizde MVP olacak tekrardan.

İlk önce ringe Drew geliyor, ardından Kral Corbin ve maç başlıyor.

İkili güzelinden bir maç izletiyor bizlere. İki isime de gidip gelen bir maç oluyor. Arada McIntyre'da dönüp ringin dışında yorumculuk yapan MVP'ye dönüp laf atmayı da unutmuyor maç esnasında. Maçın sonlarına doğru McIntyre Glasgow Kiss ve Future Shock DDT vuruyor, tuşa gidiyor fakat kalkıyor Corbin. Arından top rope'a çıkıyor Drew fakat Corbin onu yakalıyor ve Superplex vuruyor. Ardından bir de Deep Six, tuşa gidiyor fakat başarısız! MVP kalkıyor ayağa, olayın onu yenmek olmadığını, onu Wrestlemania için saf dışı bırakmak olduğunu söylüyor Corbin'e. Ardından ona sopasını veriyor. Corbin tam sopayı geçirecek iken dodgeluyor McIntyre ve gelişine Claymore Kick. Ardından tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor Drew.


MVP hemen rampaya doğru yöneliyor maç sonuçlandığı gibi. Arkasından Lashley geliyor. Gözlerini dikiyor McIntyre'a doğru. Bu sırada da şovumuzun sonuna geliyoruz.

 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
3,233
Mesaj
12,693
Toplam Beğeni
2,787
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
WM öncesi King Corbin yenerek momentum kasmaca. Dünyanın en kötü fikri olabilir.
 

Bulletproof

emeklilikte yaşa takılanlar
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
27 Mayıs 2020
Konu
142
Mesaj
2,412
Toplam Beğeni
485
Konum
Antalya/İstanbul
Favori Güreşçisi
Karrion Kross
RPG Karakteri
Santos Escobar de El Eleganté
Kredi
1865
Sonunda... İyi bir Corbin maçı.
 

Üst