Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

RPG PURE: 1. Yıl Dönümü Şovu

Chairman

Executive
Chairman
Konu
360
Toplam Beğeni
1,252
ŞOV BİLGİLERİ​
PURE: 1. Yıl Dönümü Şovu
12.04.2021 - 20.30 (Kick-Off)
Madison Square Garden
New York, USA

Poster:

Maç Kartları:

ŞOVU TAKİP ETMEK İÇİN TEK NEDEN:

PURE 1 YAŞINDA!

EXCLUSIVE:

Arka alanda birilerini görüyoruz...

Bunlar CONTRA Unit! Jacob Fatu, Simon Grimm ve Josef Samael! 1 yıl sonra PURE'dalar! Fakat buranın eskisi gibi olmadığını hemen fark ediyorlar...

Simon Grimm: Burası sanki...

Jacob Fatu: Sen de benim hissettiğim şeyi hissetmişsin.

Josef Samael: Burası PURE değil. Gibi.

Üçlü arka alanda dolaşmaya devam ediyor. O sırada duvarda asılı kocaman bir tablodaki fotoğraf gözlerine çarpıyor.

Simon Grimm: Bu kadın da kim?

O sırada yanlarından bir güreşçi geçiyor. CONTRA Unit üyeleri fark edilmeyi bekliyorlar fakat güreşçi onlara bir saniye bakıp öylece yoluna devam ediyor.

Jacob Fatu: Nasıl tanımaz?

Üçlü şaşkınlıkla etrafa bakıyor. O sırada birkaç güreşçi daha geçiyor fakat kimse onlara dönüp bakmıyor bile.

Josef Samael: Eskilerden... Kimse yok burada. Her şey çok değişmiş.

O sırada yanlarına biri yaklaşıyor! Sonunda biri onları tanıdı!

Teoman: Canım sizi dışarı alalım. Burada dilenci kabul etmiyoruz.

Simon Grimm: Hey! Ne dilencisinden bahsediyorsun? Dünkü bok? Biz buranın ilk şovunda yer alan adamlarız.

Jacob Fatu'yu gösteriyor.

Simon Grimm: Bu adam bu şirketin ilk maçını yapan adam!

Teoman: Anladım. Burası neresi?

Simon Grimm: Neresi olacak? PURE.

Teoman: Yanlış. Burası YENİ PURE.

Sözünü bitirip gülümsüyor ve bir ıslık çalıyor. O sırada Teoman'ın adamları Gecekondu üyeleri Ciclope ve Miedo'nun ve tüm Gentlewoman Side güreşçilerinin oraya geldiğini görüyoruz!

El Eleganté üçlüsü ilk gelenler oluyor! Ardından Oney Lorcan & Pat McAfee Damien Sandow, HHH, Wade Barrett, Kyle O'Reilly, Bobby Fish! Hepsi CONTRA Unit'in etrafına toplanıyorlar!

CONTRA UNIT'I ARAYA ALIYORLAR VE ONLARA SALDIRIYORLAR! ÜÇLÜ YERDEYKEN HEPSİ ONLARI TEKMELİYORLAR!

Omos ve Joey Janela'nın Teoman'ın yanına yaklaştığını görüyoruz. Teoman "sıkıntı yok" dercesine bir hareket yapıyor. Bu üçlü yanyana dururken dayağı çekmiş El Eleganté üyeleri ilk başta onların karşısına dikiliyor.

Daha sonra ise El Eleganté'nin de onların yanında durduğunu görüyoruz. Bu altılı, Gentlewoman Side güreşçilerinin yerde CONTRA Unit'in hakkından gelmesini izlerken kameralar duvardaki Hanımefendi'nin fotoğrafına ve altında Teoman'ın nazar boncuğuna odaklanarak kapanıyor.

Kick-off paneline hoş geldiniz! Spiker masamızda Excalibur ve Don Callis ikilisi bizleri selamlıyor.

Don Callis: Biraz sonra Mickie James dedikodusunun suçlusunu bulacağız Excalibur ne düşünüyorsun?

Excalibur: O YAPMADI! O YAPMADI! O SUÇSUZ! MURPHYDİ! #EminYapmadıMurphyYaptı

Callis anlamsız bakışlarla Excalibur'a bakarken ilk katılımcının müziği duyuluyor.

Buddy Murphy girişte! Kendisi bir süre girişte duruyor ve istavroz çıkarıyor. Sonrasında ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Seyircileri süzdükten sonra köşesine geçiyor ve rakibini bekliyor.

EMİN CAHİT! PURE'un gözde adamı yeni ismiyle girişte beliriyor. Öfkeli bir şekilde ringe giriyor ve Murphy'e bakıyor. Şimdi iki elini açıp sübhaneke okuyor! Hakem son kontrolleri yaptıktan sonra kick-off resmi olarak başlıyor!

Kaybeden Tutuklanır
Emin Cahit vs. Buddy Murphy

Zil çalar çalmaz Emin Cahit, Murphy'nin üzerine koşuyor ve üstüne atlıyor onun! Acımadan Murphy'nin yüzünü vuruyor ve bir yandan ''Bana İftira Attın Pis Müşrik'' diye bağırıyor. En sonunda hakem Cahit'i durdurmak zorunda kalıyor. Seyircilerden öfkeli Cahit'e büyük destek varken Murphy şaşkın bir yüz ifadesiyle Cahit'e bakıyor. Şimdi Murphy kalkacakken Cahit Dropkick'i tam ağzına yapıştırıyor! Murphy bu sefer yıkılmıyor ve iplere bırakıyor kendisini, ama dönünce Rolling Savate vuruyor Cahit! Murphy bu sefer kendini yere bırakıyor. Cahit tuşa gidiyor 1....... Attı! Cahit şaşırmamış bir yüz ifadesiyle ona bakıyor. Şimdi Murphy'i saçından tutuyor ve kendisi koşarak iplere gidiyor, ama Murphy kendisine koşarak gelen Cahit'e Clothesline'ı yapıştırıyor! Cahit havada ters dönüyor AMA İKİ AYAĞININ ÜSTÜNE DÜŞTÜ. İNANILIR GİBİ DEĞİL! MURPHY ŞOK OLMUŞ BİR ŞEKİLDE ONA BAKIYOR. Cahit ''Ne Oldu Şaşırdın Pis Müşrik'' diyor ve Standing Sea Fire vuruyor! Murphy yerde, Cahit tuşa gitti 1.........2...

Murphy attı! Cahit şaşkın. Olanlardan sonra tekrardan öfke krizine giriyor ve yerdeki Murphy'e tekme üstüne tekme vuruyor. Şimdi onu kaldırıyor derken Murphy aniden Cahit'i kendisine çekiyor ve Knee Strike! Cahit Allah'ın ı şaşırmışken Murphy koşarak köşelere tırmanıyor ve seri bir Diving Meteora! Tuşa gitmiyor ve şimdi Cahit'i Powerbomb için kaldırıyor. Ama Cahit onun kafasına vurmaya başlıyor! Murphy şimdi dengesini kaybediyor ve Cahit onun arkasına düşüyor. Murphy'e doğru zıplıyor ve Hurricanrana. Şimdi Murphy kalkmadan ona koşmak istiyor ama Murphy çekildi! Cahit turnbuckle'a yapışmışken Murphy onu kendine çeviriyor MURPHY'S LAW! BİTİRİCİ HAREKETİNİ YAPTI! TUŞA GİDİYOR! CAHİT'E HAPİSHANE ŞOKU MU GELİYOR 1.................2..............

Attı! Murphy şok olmuş bir şekilde Cahit'e bakıyor. Cahit resmen Allah'ından güç alıyor. Şimdi Murphy karşı köşede onun kalkmasını bekliyor. Cahit iplere tutunarak kalkıyor ama aniden ringden iniyor! Seyirciler dahil hiç kimse anlam verememişken Cahit mikrofon alıyor görevliden...

Emin Cahit: Vay Müşrik Vay Az Kalsın Kaybedecektim
Demek Sinsilik Yapacaksın Ha.
Senin Vlad'dan Daha Tehlikeli Olduğunu Biliyordum
Artık Senin Kurallarına Göre Oynayacağım
Kelime-i Şahadet Getir Hemen Pis Müşrik.

Emin Cahit birden ringin altına giriyor ve sandalye çıkarıp ringe damlıyor! Hakem onu durdurup bu maçın normal maç türünde gerçekleştiğini söylüyor. Bu sırada Murphy sinsice pozisyonunu alıyor. Emin Cahit ''Çekil Yolumdan Hakem Ben Senden Değil Allah'tan Korkarım'' diyor hakemi itmeye başlıyor. O sırada Murphy, Cahit'in üstüne Bicycle Knee Strike ile atlıyor AMA CAHİT HAKEMİ İTİNCE DARBE HAKEME GELİYOR!

Hakem yerde acı içinde yuvarlanırken Murphy ağzı açık bir şekilde hakeme bakıyor. Ama sırtına sandalyeyi yiyor! Emin Cahit acımadan Murphy'nin sırtına sandalye darbeleri vuruyor! En son Murphy yere yapışıyor! Cahit acımasız darbelerini vurmaya devam ediyor. En sonunda ringin kenarına koyduğu mikrofonu alıyor.

Emin Cahit: Senin Yüzünden Dolph Ziggler'ı Suçladım
O Zavallı Berduş Adamın Günahını Aldım
Bana Hata Yaptırdın
Şimdi Yaptığın Pisliklerin Cezasını Ödeyeceksin.

Cahit sandalyeyi ringin ortasına kuruyor ve hareketten kesilen Murphy'i onun üstüne oturtuyor. Cahit mikrofonla konuşmaya devam ediyor.

Emin Cahit: Bu Stacy için!

Sandalyedeki Murphy'e YES Kick vuruyor!

Emin Cahit: Bu Benim İçin!

Bir tane daha vuruyor!

Emin Cahit: Bu İslam İçin!

Son bir tekme daha vuruyor. Cahit, Murphy'nin amel defterini kapatıyor resmen. Şimdi elindeki mikrofona bakıyor uzunca..

Emin Cahit: BU DA MICKIE İÇİN!!!

Mikrofonu ters çeviriyor ve Murphy'nin kafasına geçiriyor! MURPHY ACI İÇİNDE SANDALYEDEN GERİYE DÜŞÜYOR. EMİN CAHİT RESMEN DOMİNE EDİYOR MURPHY'İ! Cahit sandalyeyi katlayıp Murphy'nin altına yerleştiriyor, sonra da duygulu bir şekilde turnbuckle'a tırmanıyor. Tüm arena onu alkışlıyor resmen! Cahit, Allah-u Ekber diye bağırıyor VE EN SON GÖKYÜZÜNÜ GÖSTERİYOR. BU SENİN İÇİN MICKIE DİYOR VE BAĞIRARAK ATLIYOR!!! AIRBOURNE!! YANİ YENİ ADIYLA ŞEHADET KILICI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AMA MURPHY ÇEKİLDİ! KENDİNİ SON ANDA RİNGİN DİĞER TARAFINA DOĞRU YUVARLADI! CAHİT YÜZÜSTÜ RİNG ZEMİNİNDEKİ SANDALYEYE YAPIŞIYOR! Kendi oyununa kendisi düştü! Acıdan tir tir titriyor. Ama hareket etmeye devam ediyor. Ellerini kullanarak destek almaya çalışıyor. YA ALLAH diye bağırarak titreyen ellerini kullanmaya çalışıyor ve kalkmaya yelteniyor. O sırada acı çekse bile bağırmaya çalışıyor...

Emin Cahit: Allah büyüktür... Allah büyüktür! ALLAHU EKB-

STOMP! CURB STOMP! EMİN CAHİT EKBER DİYEMEDEN ALLAHINA KAVUŞUYOR.

Seth Rollins aylar sonra PURE'da! İnanılır gibi değil. Karşı köşede kafasını tutan Murphy şaşkın bir şekilde Rollins'e bakıyor. Rollins ona doğru bakıp sadece kafasını sallıyor ve yerdeki sandalyeyi iteledikten sonra kendisi de ringden iniyor. Murphy kendine yeni yeni gelmeye başlayan hakemi kendisine doğru çekiyor ve Emin Cahit üzerinden tuşa gidiyor 1...........2..........

3!

Kazanan: Buddy Murphy

Murphy kazanıyor! Emin Cahit artık bir mahkum! Rollins bir baba edasıyla Murphy'e bakıyor. Seyirciler büyük hayal kırıklığına uğramış vaziyetteler. Murphy şaşkınlığını bir tarafa bırakıyor, ringden iniyor ve Rollins'in yanına gidiyor. Rollins ona iyice yaklaşıyor ve Murphy'i kendisine çekip gururlu bir şekilde ona bir şeyler fısıldıyor.

Şimdi kendi boynundaki haç kolyesini çıkarıyor ve Murphy'e takıyor! Murphy boynundaki haç kolyesine bir daha bakıyor ve Rollins'e sarılıyor. Bu olaylar yaşanırken Emin Cahit ringde halen hareketsiz. Seyirciler Emin Cahit adına tezahüratlar yaparken Rollins ve Murphy birlikte arka alana doğru ilerliyor. O sırada arenanın dışında bir takım sesler duyuluyor..

Siren sesleri arenanın dört bir tarafında yankılanırken girişte yavaş yavaş New York Polis Departmanı beliriyor. Polis memurları ringe girerken Emin Cahit de yeni yeni kendisine geliyor. Kendisi yaşananları şimdi idrak ediyor. Polislere hüzünlü bir şekilde sitem ediyor ''Benim Suçum Yok Ben Mickie'yi Çok Sevdim, Eğer Beni Hapise Atarsanız Hata Yaparsınız Çünkü Arkamda Bir Mafya Var'' diyor. Önündeki takım elbiseli amirin yakasına yapışıyor. Amir şaşırmış bir ifadeyle Emin Cahit'e bakıyor. Seyirciler hep bir ağızdan #EminYapmadıMurphyYaptı tezahüratları atıyor. Amir bu şaşırtıcı destek sonrası arkasında hazır pozisyonda bekleyen memurlara bakıyor.

VE TUTUKLAYIN EMRİ VERİYOR! Emin Cahit kaçmaya yeltenemeden üstüne tüm teşkilat atlıyor! Onu etkisiz hale getirip ters kelepçe takıyorlar. Emin Cahit avazı çıktığı kadar bağırıyor ve bunun bir hata olduğunu söylüyor. Bir süre sonra direnmeyi ve bağırmayı kesiyor. Polisler onu ayağa kaldırırken kısık bir sesle ''Katerina'ya Onu Çok Sevdiğimi Söyleyin'' diyor. Arena ciddi anlamda Emin için tezahüratlar atarken ringde yaşanan olaylar yuhalanıyor. Polisler şimdi dikkatli bir şekilde ters kelepçelenmiş Emin Cahit'i ringden indiriyor...

Girişte olanları hain bir gülümsemeyle izleyen Rollins ve Murphy ikilisinin görüntüsüyle ile kick-off reklam arasına gidiyor.

Kameralarımız arka alanda açılıyor ve Rey Fenix ile karşılaşıyoruz! PURE'da yeni bir yüz daha! Kameraya bakarak konuşmaya başlıyor Fenix.

Rey Fenix: Benim gibi görünen bir adamı gördüğünüzde aklınıza hemen bir stereotip gelir. Maskem vardır, etkileyici hareketler sergilerim, uçarım kaçarım ama asla kazanamam. Bu bir tabudur aslına baktığınızda. Kafanızda kurduğunuz bir saplantıdır. Ancak ben benzerlerimden farklı olduğumu göstermek için buradayım. Lucha Libre'nin aklınızda kurduğunuz konsept kadar basit olmadığını, zafere gidebileceğini göstermek için buradayım. Ben Rey Fenix, buraya...

O sırada omzuna bir el dokunuyor, bu Kenny Omega!

Kenny Omega: Burası son gördüğümden biraz daha farklı, Fenix. Yönetim değişmiş, farklı yollarla para kazanıyor şirket. Güreşçiler değişmiş, bambaşka isimler var. Bir de senin gibi yalancıların buraya girmesi kolaylaşmış, ona da şaşırdım. Ancak beni buradayken biraz olsun izlediysen muhtemelen senin gibi yalancılara ne yaptığımı biliyorsundur. BANG! Hıphızlı bir mermi ve tamam, işin bitti. O yüzden bu konuşmayı fazla uzatmaman ve sahneyi bana bırakman ikimiz için de iyi olur gibi. Yani...

O sırada biri daha geliyor, öksürerek ikilinin yanına yaklaşıyor. Jay White bu!

Jay White: Kenny, mermilerden bahsetmek senin için biraz demode olmadı mı? En son baktığımda arkadaşlarını satıp yükseklere oynamaya çalışıyordun ama tepe taklak olman çok uzun sürmemişti. Yorgun mermi gibi düşüyordun Kenny (gülüyor). Burada mermilerden bahsetmesi gereken kişi benim Kenny. Çok yakında ne dediğimi daha iyi anlayacaksın. Sana da merhaba, Latin dostum. Yoluma çıkmazsan iyi edersin.

Jay White oradan gidiyor. Kenny ve Fenix bir birbirlerine bir Jay'e bakıyorlar sinirli sinirli ve bu görüntülerle kickoff sona eriyor!

PURE: 1.YIL DÖNÜMÜ ŞOVU
BAŞLIYOR!

"Oh you didn't know? Your ass better call somebody!"

PURE #1'i açan New Age Outlaws ekibi girişte görünüyor!

Tauntlarını attıktan sonra seyircilerle selamlaşarak ringe doğru ilerliyorlar. Ringe girdikten sonra bir süre kalabalığın sesini dinliyorlar. Road Dogg bir mikrofon istiyor. Kendisi aldıktan sonra bir tane daha isteyip Billy Gunn'a veriyor ve konuşmaya başlıyor.

Road Dogg: Doghouse'a HOŞ GELDİNİZ! 1 YIL SONRA!

Çok büyük bir heyecan var herkeste. Tezahüratlar eşliğinde iki isim de ringde bir iki tur atıyorlar. Road Dogg en son sakinleşip, mikrofonu yavaşça ağzına götürüyor.

"TE EE 01" duyuluyor. Girişte Teoman gözüküyor, yanında genel menajer Omos ve Joey Janela var! Omos, ringde gördüğü manzaradan pek memnun görünmüyor! Teoman onu zar zor sakinleştirirken hemen girişte konuşmaya başlıyor.

Teoman: A**ına koyayım? Siz ne yapıyorsunuz orada?

Billy Gunn: Hey! Sen de kimsin?

Teoman: Ben Babo. Asıl sen kimsin? Ve burada ne yapıyorsunuz?

Road Dogg: Ladies and gentlemen, boys and girls, children of all ages...D-Generation X proudly brings to you, it's 6 times, TAG TEAM CHAMPIONS OF THE WOOOOORLD! The Road Dogg, Jessie James! The Badd Ass, Billy Gunn! The NEW...AGE...OUTLAWS!"

Seyirciler bütün bu sözlere harfi harfine eşlik ediyorlar. Teoman'ın sabrı taşıyor.

Teoman: Bana bak ihtiyar, benim kafamı attırma. Zaten zor tutuyorum kendimi.

Teoman: BURASI-ARTIK-ESKİ-PURE-DEĞİL! Anladın mı? Hemen çıkın oradan. Açılış programında yoksunuz bile. Şovu Omos ve Joey ile açmamız gerekiyordu. Buraya nasıl girdiniz ya siz?

Billy Gunn: PURE bizim bıraktığımız gibi değil, bunda hemfikiriz çocuk. Ama biz buraya aitiz ve istediğimiz zaman gireriz.

Teoman: Bunak herif. Söylediğin şeyleri kulağın duyuyor mu? Yazık sana a**ına koyayım. Bak, götündeki kıllar tel tel kadayıf olmuş iki ihtiyarın güreş dünyasının en büyük şirketinin 1. yıl şovunun açılışını çalmasından şu an son derece rahatsızım ve ben rahatsız olursam, kimse rahat olamaz. Bu yüzden şimdi o ringi terk edin yoksa...

Road Dogg: Yoksa ne? Sakın aklından bile geçirme çocuk. Sonuçlarını görmek istemezsin.

Teoman bunu duyunca öylece gülüyor ve elindeki mikrofonu Omos'a bırakıp öylece ringi izlemeye başlıyor. Joey Janela ve Omos ise son derece sinirli gözüküyorlar.

O sırada girişten tüm Gentlewoman Side güreşçileri çıkıp teker teker ringe yürümeye başlıyorlar!

El Eleganté hariç Gentlewoman Side tam kadro! Oney Lorcan & Pat McAfee, Triple H, Wade Barrett, Damien Sandow, Kyle O'Reilly & Bobby Fish! En son ise Teoman girişten on saniye ayrılıp arka alana bir ıslık çalıyor ve onun fedaileri Ciclope ve Miedo'da girişten bir sokak köpeği gibi ringe koşuyorlar! GENTLEWOMAN SIDE GÜREŞÇİLERİ ŞİMDİ RİNGİN ETRAFINI SARIYOR! Ama Road Dogg ve Billy Gunn'ın bir planı var gibi!

Billy Gunn: Sana sonuçlarını görmek istemezsin demiştim çocuk.

SEYİRCİLERİN ARASINDAN BAZI İSİMLER ÇIKMAYA BAŞLIYOR! BUNLAR ESKİ PURE GÜREŞÇİLERİ! LOW KI, KEVIN STEEN, SAMI ZAYN, SHEAMUS, TOMMASO CIAMPA, JOHNNY GARGANO! HEPSİ BİR ANDA ÇIKIYORLAR VE RİNGE KOŞARAK GİRİP NEW AGE OUTLAWS'IN ETRAFINDA BİR BARİKAT OLUŞTURUYORLAR!

Gentlewoman Side geri adım atar gibi oluyor! Teoman, Omos, Joey Janela üçü de şaşkın bir şekilde bu manzaraya bakıyorlar! İçeri nasıl girdiler? AMA O DA NE? SEYİRCİLERİN ARASINDAN BİRİLERİ DAHA ÇIKIYOR!

BU PURE SIDE! PURE SIDE! PURE'UN TARAFINDA OLAN GÜREŞÇİLER GELİYOR ŞİMDİ DE!
BECKY LYNCH, JAY LETHAL, BOBBY GUNNS, RAVEN, JEFF HARDY! RİNG RESMEN ÜÇE BÖLÜNÜYOR!

OLD PURE SIDE
GENTLEWOMAN SIDE
PURE SIDE!

NE! PURE SIDE GÜREŞÇİLERİ BİR BİR GENTLEWOMAN SIDE GÜREŞÇİLERİNİN YANINA DİZİLİYORLAR! BU İKİ TARAF BU GECE BİRLİK OLUYOR! HEPSİ KAFALARIYLA BİRBİRLERİNİ ONAYLIYORLAR! RİNGDE BEKLEYEN OLD PURE SIDE ŞAŞKIN! ŞİMDİ İÇERİ GİRİYORLAR VE RİNGDEKİLERİN HEPSİNİ ARAYA ALIYORLAR! PURE SIDE VE GENTLEWOMAN SIDE, BU GECE BİRLİKTE ÇALIŞIYOR!

NEW AGE OUTLAWS ADETA EŞEK SUDAN GELİNCEYE KADAR DAYAK YİYOR BU İKİ TARAFTAN DA! DİĞER GÜREŞÇİLER BİRAZ DİRENSELER DE DAHA FAZLA DAYANAMIYORLAR! ONEY LORCAN, KEVIN STEEN'İ RİNGİN ORTASINA KOYUYOR! JEFF HARDY İSE KÖŞEYE ÇIKMAYA BAŞLIYOR!

Don Callis: Ne garip... Haftalardır birbirlerini bu ringde öldüren taraflar bu gece birlik!

SWANTON BOMB! KEVIN STEEN'İ ŞİMDİ RİNGDEN ATIYORLAR KALDIRIP!

Teoman, Omos ve Joey Janela bu beraberliği alkışlıyorlar! Ringde ne New Age Outlaws kaldı ne de onları koruyan güreşçilerden biri! O sırada Triple H'den Jay Lethal'e bir yumruk!

Don Callis: Dışarıdakiler gittiğine göre, iç savaş tekrar başlayabilir demek bu!

TRIPLE H RESMEN FİTİLİ ATEŞLİYOR VE İKİ TARAF DA ALIŞILDIĞI ÜZERE BİRBİRİNE GİRİYOR!

Omos: HEY! BUNU HEMEN KESİN! BURADA DUYURMAM GEREKEN ŞEYLER VAR!

İki taraf da ayrılıyor. Omos devam ediyor. Teoman ve Joey Janela'da öylece ringe bakıyorlar.

Omos: Bu gecenin ana olayında, ben ve yanımda görmüş olduğunuz iki adam Roderick Strong, Cody Rhodes ve John Cena'ya karşı olacak. Elemeli bir maç. Bunun yanında olacak unvan maçlarımız da var. İşte bu, biraz sessizlik sağlayın ki görevimi yapabileyim ha?

Pat McAfee: Hey! Bound for Glory puan durumunda bir sorunumuz olduğunu biliyorsundur umarım!

Joey Janela, Pat McAfee'nin üzerine yürüyor. Oney Lorcan hemen vaziyet alırken Teoman, Janela'yı tutuyor.

Omos: Bu bir sorun değil. Joey Janela'nın 100 puanda bulunması Hanımefendi'nin bilgisi dahilinde olan bir şey.

Triple H: Omos, Hanımefendiyi savunma sebebimiz burada herkesin kazanacak olmasını düşünmemiz. Fakat görüyoruz ki bizim yararımıza bir şeylerin olması için kan bağı şart?

Joey Janela: Senin yararına olacak tek şey annem ile flörtleşmen. Başka ne şekilde bir şirkette tutunabilirsin ki?

Triple H: Çok oluyorsun.

Omos: TAMAM! Joey, burada biraz haklı gibiler. Onlara biraz istediğini verelim. Ana olaydaki maçta eğer biz kaybedersek, Joey'in BfG listesindeki 100 puanı silinecek.

Oney Lorcan, HHH ve diğer güreşçilerin hepsi bundan memnun gözüküyorlar! Joey Janela ise Omos'a "ne yapıyorsun?" diye isyan ediyor.

Omos: Tabi bu mümkünse. Merak etme Joey. Sadece krizi yönetiyorum. Şimdi, bunun yanında bir tag team maçınız var. Oney Lorcan ve HHH, Wade Barrett ve Damien Sandow'a karşı olacaklar. Normalde Bound for Glory puanları takım maçlarında işlemiyor fakat bu maçta geçerli olacak. Tıpkı ana olaydaki 3v3 maçtaki gibi! Bence bu teraziyi gayet dengede tutuyorum? Öyle değil mi baylar?

Omos: Şimdi, hepimiz ringi terk ediyoruz çünkü bu insanların az sonra izleyeceği bir maç var. Samoa Joe, PURE Championship için Nigel McGuinness'e karşı!

SUSAMAM duyuluyor, Omos mikrofonu atarken yanında Teoman ve Joey Janela ile ringi terk ediyorlar. Diğer güreşçiler de yavaş yavaş arka alana giderlerken kameralarımız kapanıyor.

Samoa Joe girişte görünüyor! Ana şovun ilk maçı dillere destan! Joe, Joe, Joe tezahüratları eşliğinde ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Suratında kendinden emin bir ifade var ve bu maçı kazanmaya çok kararlı olduğu belli. Joe ringe giriyor ve havlusunu fırlatıp elini havaya kaldırdıktan sonra rakibini beklemeye koyuluyor.

Şampiyon geliyor! Nigel McGuinness ve Steve Corino girişte görünüyorlar ve ringe doğru yürüyorlar. Corino menajerliğini yaptığı Nigel'a güveniyor, bu her halinden belli. Nigel da kemerini korumaya kararlı. O da ringe giriyor ve klasik bir şekilde ringe uzanarak kameraya poz veriyor. Sonrasında anonslarımız başlıyor.

Justin Roberts: Hanımlar ve baylar, sıradaki maç PURE kuralları altında gerçekleştirilecek! İşte o kurallar:
- Maç sırasında her güreşçinin tuş veya pes ettirme hareketlerinden kurtulmak için üç kez iplere temas etme kuralını kullanma hakkı vardır. Bu haklar bittikten sonra iplerin olduğu bölgede gerçekleşen tuş veya pes ettirme hareketleri kurallara uygun sayılacaktır.

- Yüze yumruk atmak yasaktır. Yalnızca yüze el açık olacak şekilde vurulan tokatlar veya choplar serbesttir. Low blow dışında vücudun diğer bölgelerine yumruk atmak serbesttir. Yüze atılan ilk yumrukta güreşçi uyarı alır, ikinci yumrukta güreşçinin bir rope break hakkı elinden alınır. Eğer rope break hakları bitmişse diskalifiye olur.

- Her güreşçi yere düştüğünde 20 saniyelik bir sayım başlatılır. Bu 20 saniye içinde ayağa kalkamayan güreşçi maçı kaybeder.

- PURE Şampiyonluğu artık diskalifiye veya countout sonucu el değiştirebilir.

Roberts kuralları açıkladıktan sonra güreşçileri de anons ediyor ve şampiyonluk maçı başlıyor!

Bound for Glory Series
PURE Championship
PURE Kuralları Geçerli

Nigel McGuinness (c) vs. Samoa Joe

Maç başlıyor. Nigel gülerek Joe'ya doğru yürüyor ve suratını uzatıyor. Joe'nun kuralları bilmediğini düşünüyor hala muhtemelen. "Vur yumruğu" diyor. Joe dik dik bakılıyor ve öylece dikiliyor Nigel'ın karşısında. Nigel dalga geçmeye devam ediyor gülerek. Joe'nun vurmayı reddettiği iyice netleşince Nigel bir anda dirseği geçiriyor Joe'ya ve kavga başlıyor! Köşeye kadar dirsekler atıyor Joe'ya Nigel. Sonrasında diğer köşeye atmak istiyor ama Joe bunu tersine çevirip Nigel'ı yolluyor ve hiç durmadan koşarak corner clothesline yapıyor! Sonrasında kafasından yere yuvarlıyor Nigel'ı ve iplerden gelip koşarak yerde oturan rakibinin kafasına big bootu vuruyor! Hemen iplerden geliyor ve bir de running senton yapmak istiyor ama Nigel hemen yuvarlanarak ringin dışına kaçıyor, Joe da hareketi yapmıyor ve rakibini ringe çağırıyor.

Nigel ringe dönmek zorunda, Joe da bunu bildiği için hiç zahmet etmiyor. Nigel rakibinin kurallara hakim olmasından biraz rahatsız, biraz da endişeli görünüyor. Nigel bunu saklayarak ringe dönüyor. Ellerini gard alacak gibi kaldırıyor, Joe ona saldırmak istiyor ama Nigel ondan sıyrılıyor ve bacağını yakalıyor rakibinin. Onu yere düşürmeye çalışıyor ama Joe ona dirsek atıyor. Sonrasında bir de yumruk sallıyor ama Nigel bu sefer kolunu yakalıyor ve bir anda rakibinin kolunu çevirip çok sert şekilde çekiyor, ardından karnına bir tekme atıyor. Üstüne bir de double knee armbreaker! Zayıflığı yakaladı Nigel, yere düşen rakibinin koluna tekmeler atmaya başlıyor! Joe'nun sağ koluna çalışmaya başlıyor bu tekmelerle.

Joe kurtulmaya çalışsa da Nigel izin vermiyor, en sonunda bir cross arm breaker bağlamaya çalışıyor ama Joe ellerini birleştirerek Nigel'a engel olmak için uğraşıyor. Nigel ayaklarıyla ondan kurtulmaya çalışsa da Joe rakibinin ayaklarını gevşetmesini fırsat bilerek bir anda onu itiyor. Nigel hemen takla atıp kalkıyor ve kalkmaya çalışan rakibine çok sert bir penalty kick vuruyor! Joe göğsünü tutarak sürünüyor yerde. Nigel ona doğru ilerliyor ve koluna bir tekme daha atıyor, ardından rakibinin sırtına yatıyor ve üst üste dirsekler vurmaya başlıyor boynuna doğru! Joe iyice halsizleşiyor, Nigel hemen rakibinin kollarını yakalıyor ve adeta rakibine düğüm attığı bir bridging scissored armbar bağlıyor! Joe acı içinde bağırıyor! İplere uzanmaya çalışıyor ayağıyla, kollarını kullanamıyor çünkü!

Joe yerde sürüne sürüne bir şekilde ayaklarından birini iplere koymayı başarıyor! Nigel hareketi bırakmak zorunda ama Joe'nun bir hakkını çaldı bile. Joe kolunu tutarak toparlanmaya çalışıyor, Nigel hiç durmadan ona doğru ilerliyor ve bir tekme atıyor. Sonrasında onu köşeye kaldırıyor ve eliyle kafasını itip "bu benim oyunum, benim kurallarım, asla başaramayacaksın" diyor ve diğer köşeye gidiyor. Oradan hızla koşuyor ve köşedeki rakibine running European uppercut için atlıyor ama Joe onu aniden yakalıyor ve çok güzel bir Uranage vuruyor! Joe şimdi köşede çöküyor ve kendini toparlıyor! Nigel ise yerde ve Corino endişeli!

Nigel kalkıyor, Joe ona doğru ilerliyor ve jab diyeceğimiz yumruklardan atmaya hazırlanıyor ama son anda kuralı hatırlıyor ve vazgeçip çok sert bir chop vuruyor rakibinin göğsüne! Nigel çıkan sesin kulakları çınlatmasıyla birlikte göğsünü tutarak dizlerinin üzerine çöküyor. Joe şimdi onu kaldırıyor ve bir chop daha vuruyor! Sonrasında rakibini iplere gönderiyor Joe ve dönüşte inverted atomic drop yapıp hemen iplere koşuyor! Dönüşte bir de single leg dropkick vuruyor! Hemen ayaklanıp tekrar iplerden geliyor ve bir de running senton! Joe şimdi ayağa kalkıyor ve ellerini iki yana açıp rakibinin kalkmasını beklemeye koyuluyor!

Nigel şimdi ayaklanıyor, Joe ona arkadan yaklaşıyor ve kafasını yakalayıp Coquina Clutch bağlıyor! Ancak tam anlamıyla saramıyor vücudunu çünkü Nigel yere düşmemekte ısrarcı! Nigel çırpınıyor, Joe uğraşmaya devam ediyor! Nigel kurtulmak için köşeye doğru gidiyor ve ayaklarıyla basamakları çıkıp geriye doğru atlıyor! Bu ona bir takla atma fırsatı veriyor ve Joe da bu hareket karşısında rakibinin kafasını elinden kaçırıyor! Nigel bunu fırsat biliyor ve çok sert bir European uppercut vuruyor! Ardından rakibini kolundan yakalıyor ve hammerlock pozisyonuna alıyor, ardından single arm DDT vuruyor bu pozisyonda! Divorce Court! Joe'nun kolu felaket halde, tuşa gidiyor Nigel! 1... 2...

Joe atıyor! Nigel çok sinirleniyor buna ve şimdi ayağa kalkıp rakibinin de kalkmasını beklemeye başlıyor. İplerin yanında duruyor, Joe kalkarken kendisini iplerin arasından sektiriyor ve hızla koşarak Jawbreaker Lariat deniyor ama Joe bundan bir anda kaçıyor ve yine Coquina Clutch bağlıyor! Nigel kilit tam bağlanamadan hemen sıvışıyor ama! Sonrasında bir anda rakibinin kolunu yakalıyor ve arm wringer yapıyor! Joe hasarlı kolundan dolayı karşılık koyamıyor ve o cüssesine rağmen savruluyor! Ardından Nigel iplerden sekiyor ve JAWBREAKER LARIAT!

Tuşa gidiyor! 1... 2...

Joe ayağını iplere koyuyor! İkinci rope break hakkı da gitti! Nigel yerleri yumrukluyor sinirden!

Nigel şimdi tekrar ayaklanıyor ve Joe'yu çekiştirerek köşeye doğru götürüyor. Hakemin yirmiye kadar saymasıyla ilgilenmiyor bile. Köşeye götürdüğü rakibini kaldırıyor zorla ve güç bela tepeye çıkartıyor! Joe izin vermemek için uğraşsa da Nigel'dan çok sert bir uppercut geliyor! Ardından Nigel rakibini iplere asarcasına kafasından yakalayıp çekiyor ve Tower of London için her şey hazır! TOWER OF LONDON!

Derken bir anda Joe çırpınıyor ve ayaklarını yere indirmeyi başarıyor! SONRASINDA BİR ANDA COQUINA CLUTCH BAĞLIYOR! NIGEL ÇIRPINIYOR! ÇOK KRİTİK!

Nigel çok sert bir dirsek atıyor! Joe sersemliyor, ardından Nigel artık uğraşmaktan vazgeçiyor ve yumruğu geçiriyor rakibinin suratına! Hakem uyarı yapmaya uğraşıyor ama Nigel hiç oralı değil! Çığlık atıyor Nigel! Geriliyor ve hızla koşarak running European uppercut deniyor ama Joe onu üzerine koşarken yakalıyor ve exploder suplex ile köşeye fırlatıyor! Ardından hemen kaldırıyor ve çok sert bir spinning enzuigiri vuruyor köşede! Şimdi de hiç beklemeden onu tepeye çıkartıyor, sırtlanıyor ve MUSCLE BUSTER!

Vurdu hareketi Joe! DERKEN BİR ANDA KAFASINI DA YAKALADI VE COQUINA CLUTCH! COQUINA CLUTCH GELDİ! BOĞUYOR NIGEL'I!

NIGEL'IN BİLİNCİ KAPANIYOR, HAKEM DE BUNU GÖRÜNCE ZİLİ ÇALDIRIYOR! YENİ BİR ŞAMPİYONUMUZ VAR!

Kazanan ve Yeni PURE Şampiyonu: Samoa Joe

Joe kazanıyor! İkinci kez PURE Şampiyonu olan ilk isim oluyor!

Kemeri takdim ediliyor Joe'ya, Joe büyük bir sevinçle kaldırıyor kemerini! Samoa Joe yeni şampiyonumuz ve bu sefer kemerini direkt olarak kaybedebileceği bir tehdit yok!

Samoa Joe zaferini kutlarken seyirciler de büyük bir coşkuyla seviniyorlar. Nigel McGuinness ise kendi evinde, kendi kurallarında kaybediyor maçı. Corino ve Nigel'ın üzüntüsünü, Joe'nun sevincini izlerken bu maçın sonuna geliyoruz.

Arka alanda bu maçı ve ardından Samoa Joe'nun kutlamasını izleyen birini görüyoruz...

Bu Raven! Televizyonun yanından ayrılacakken bir görevli röportaj için onun yanına gelip mikrofon uzatıyor.

Raven: Bir soru sormadan bile direkt mikrofon uzatmak mı? Aslında çok şey anlatıyorsun. Çünkü sen de benim kadar şu anda o ringde o kutlamayı kimin yapması gerektiğini biliyorsun. Bunun yanında, bana bir bak derim. Ben 55 yaşında bir bunağım. En azından insanlar böyle söylüyorlar. Ama bu bunak, bir hafta önce şirketteki ilk maçında şampiyonu devirdi.

Raven: Ben bir ilham kaynağıyım, kızım. Şovun açılışında o ringe çıkan New Age Outlaws bile beni gördüğünde güreş hormonları salgılar. Çünkü istiyorlar. Yaşlarına rağmen, o ringde olmak istiyorlar. Olduklarında ise ellerinden neler geliyor? Tutunamıyorlar bile. Ama ben, ben g*tümdeki kıllar kadayıf olmasına rağmen bu şişirilmiş balonların hakkından geldim. Geleceğim.

Raven: Sen de benim kadar gerçekleri görüyorsun.

Bir süre öylece baktıktan sonra oradan ayrılıyor.

Arka alanda yürüyen ve burada gözlerimizin ısırdığı birini görüyoruz! Salina de La Renta! Onu Eski PURE'dan tanıyoruz! Tüm görevliler, çalışanlar... Herkesin gözü onda, o sırada yanına onun bu endamını Shinsuke Nakamura görüyor ve onun giydiği elbiseyi bir süzüp ıslık çalıyor.

Shinsuke Nakamura: Tezat Podcast'in amina koyayim. Hadsizleme kanalı video yayında. Kücük Shinsuke kalkisa hazir. Kücük Shinsuke kalkiyor. Oooooooooooooooooooofffffffffffffffffff. S*kerim lan. Tutamiyorum. Seninle bir gece icin. Her seyimi verirdim. Gerci neyim var ki? Hanımefendi olacak orosbu beni buraya getirip her seyimi aldı. Guya yapmam gereken tek sey ringe cıkıp bilerek yenilmekti. Para kazanmak icin muthis yoldu. Ama artik yok. Beni ne zaman kovacaklar? Lutfen kovmayin.

Salina de La Renta'ya bakıyor. Saçını başını düzeltip tribe giriyor ve onun yanına yaklaşıyor.

Shinsuke Nakamura: Hey! A**na koydugum! Ah, pardon. Bazen kendimi tutamiyorum. Kufur olarak algilama. Sadece hayalimi soylemistim. Neyse. Cok sexy gorunuyorsun. PURE'da kalma sebebim olmak ister misin?

Salina de La Renta şaşkınlıkla Shinsuke Nakamura'ya bakıyor. Ardından aldırmayıp yoluna devam ediyor. Nakamura yürürken arkasından bakıp ıslık çalıyor.

Shinsuke Nakamura: Kirk yillik yogurtcuyum boyle kase gormedim. Simple Past Continuous Present Gerund Infinitive Tense. Of amina koyayim. Bu ingilizcenin.

Nakamura öylece arkasını dönüp gidecekken bir çatapat sesi duyuyor! SALINA DE LA RENTA'YI TUTUP BİR ÇÖP KUTUSUNA FIRLATIYORLAR! BUNLAR SASHA BANKS VE BAYLEY! NAKAMURA ŞAŞKINLIKLA BU MANZARAYI İZLİYOR!

Sasha Banks: BURASI-ESKİ-PURE-DEĞİL. ANLIYOR MUSUN CANIM? YENİ PURE'DA BÜYÜLEYENLER BİZİZ. SENİN DEVRİN...

KALDIRIYOR VE DUVARA FIRLATIYOR!

Sasha Banks: Artık geçti!

Salina de La Renta acılar içinde yatarken Nakamura onun yanına yaklaşıyor ve bir şeyi var mı diye bakmak istiyor fakat Sasha Banks'den bir tokat yiyor! Nakamura şaşkınlıkla ona bakıyor?

Shinsuke Nakamura: Amina koydugum ne yapıyorsun?

NAKAMURA KAFA ATIYOR! NAKAMURA SASHA BANKS'E KAFA ATIYOR! SASHA BANKS ACILAR İÇİNDE SALINA DE LA RENTA'NIN YANINDA KIVRANIRKEN AĞLAYARAK KONUŞUYOR!

Sasha Banks: GERİZEKALI! SADECE SENİ KISKANMIŞTIM!

Ağlayarak oradan uzaklaşıyor! Bayley onun peşinden koşarken Nakamura da bir süre "naptım ben!" dercesine kafasını öne eğerken onların arkasından gidiyor.

Kameralar yerde yatan Salina de La Renta'ya dönüp kapanıyor.

El Eleganté ekibinin müziği çalıyor arenada! Andrade "Cien" Almas ve Santos Escobar ikilisi girişte gözüküyor. Şampiyonlarımız alaycı tavırlarla ringin yolunu tutarken, merdivenlerde bir süre duraksıyorlar. Seyircileri şöyle bir süzdükten sonra ikili, yüzlerinde bir gülümseme ile ringe giriyorlar. Köşelerine geçtikten sonra, rakiplerini bekliyorlar..

Oedo Tai ekibi geliyor şimdi de! Hazuki ve Kagetsu oldukça enerjik şekilde karşılıyor bizleri. Hızlı adımlarla ringin yolunu tutan ikili, köşelerinde yerlerini aldıktan sonra bekliyorlar maçın başlamasını.

Tag Team Championship Match
El Eleganté (c) vs. Oedo Tai

Maça Santos Escobar ve Hazuki başlıyor. İkili birbirlerini lock-up'a almaya hazırlanıyor, Hazuki ellerini uzatıyor havadan lock-up için ama Santos Escobar biraz uzatıp, geri çekiyor! Ardından alaycı bir gülümseme takınıyor Santos Escobar! Andrade'nin de aynı şekilde karşılık verdiğini görüyoruz Escobar'a ancak tüm bunlar yaşanırken Hazuki'den bir tekme geliyor Escobar'ın sol bacağına! Escobar'ın hiç beklemediği bu darbe sonrası, iplerden geliyor Hazuki ama Santos Escobar'dan shoulder block! Yerinden kıpırdamıyor bile Santos Escobar! Escobar şimdi iplerden geliyor ancak Hazuki kalkmayı başarıyor! Kalkıp hemen Escobar'ın önüne yatıyor, Escobar onun üstünden geçiyor. Devamında Hazuki, Escobar'a bir dropkick vuruyor! Escobar ağzının kenarını siliyor yerde, Hazuki'ye sert bir bakış atıp kalkıyor ayağa. Hazuki üstüne doğru geliyor Escobar'ın ama Escobar çok sert bir arm-drag vuruyor Hazuki'ye! Devamında kolunu bırakmadan, kilide alıyor Hazuki'yi!

Hazuki uzun çabalar sonucunda iplere varmayı başarıyor, Escobar sırtını Andrade'in olduğu köşeye yaslıyor Hazuki'nin kalkmasını beklerken. Bu arada Andrade ondan tag alıyor. Andrade şimdi toparlanmakta olan Hazuki'ye doğru ilerliyor ama Hazuki'den bir back-elbow geliyor! Andrade'in dizine bir tekme atıyor ve devamında superkick geliyor Andrade'ye! Hazuki'de bu sırada takım arkadaşı Kagetsu'ya tag veriyor. Kagetsu şimdi hızla ringe girip, kalkmakta olan Andrade'yi chin-lock'a alıyor! Andrade ağır ağır toparlanmaya çalışıyor şimdi. Ayağa kalkmayı başarınca Kagetsu'yu sırtında turnbuckle'a sürüklüyor ve başarıyor Kagetsu'yu turnbuckle'a vurdurmayı! Devamında Kagetsu'yu tüm gücüyle karşıdaki köşeye atıyor! Kagetsu acı içinde sırtını tutarak, ringi ortalıyor o ivmeyle ve Andrade'den Backbreaker! Tuş deniyor şimdi Andrade! ....1! .....

Atıyor Kagetsu! Şimdi Kagetsu toparlanmaya çalışıyor, o sırada Andrade'de Escobar'a tag veriyor. Şimdi Escobar, Hazuki'ye tag vermek isteyen Kagetsu'yu kendine çeviriyor ama bir tekm-.. HAYIR! Tuttu Escobar tekmeyi, yüzünde yine aynı gülümseme var! Ama Kagetsu'dan bir enzuigiri! Şimdi tag veriyor Hazuki'ye! Hazuki giriyor içeriye ve koşarak Escobar'ın üstüne gidiyor bir clothesline! Escobar kalkıyor ve bir Clothesline daha! Şimdi köşeye çıkıyor Hazuki ve Escobar kalktığında Crossbody! Tuşa gidiyor Hazuki-... HAYIR! Escobar o pozisyonda tutuyor Hazuki'yi ve ayağa kalkıyor şimdi! Şimdi bir Backbreaker geliyor! Şimdi arkasına fırlatıp atıyor Hazuki'yi Santos Escobar! Escobar güç gösterisi yapıyor resmen bugün! İplere yaslanıp, onu yuhalamakta olan seyircileri izliyor bir süre.. Devamında tuşa gidiyor, .....1! ....2! ...

Atıyor Hazuki! Şimdi Escobar Hazuki'yi saçından kaldırıyor ve seyircileri izliyor bir süre ama Hazuki onu roll-up'a alıyor bir anda! ......1! .........2! .........

HAYIR! Escobar attı son anda! Şimdi iplerden geliyor Hazuki, Escobar önüne yatıyor hemen Hazuki'nin devamında Escobar'dan bir Lariat! Çok sert bir Lariat geliyor Escobar'dan! Şimdi Escobar kaldırıyor Hazuki'yi ve... VE PHANTOM DRIVER! Bitiyor bu iş! Tuşa gidiyor Santos Escobar, ......1! ......2!

......3!

Kazananlar ve hala Takımlar Şampiyonları: El Eleganté

Eleganté başarıyor! Kemerlerini başarıyla koruyorlar! Andrade ve Escobar tebrik ediyorlar birbirlerini, sarıyorlar birbirlerine bir süre. Ardından ikili birbirlerinin kolunu kaldırarak kutluyorlar bu zaferi! Devamında yüzlerindeki aynı gülümsemeyle beraber arka alanın yolunu tutuyor. Oedo Tai ekibi ise büyük bir hayal kırıklığıyla ayrı ayrı iki köşeye çökmüş durumda. Şimdi Hazuki ile Kagetsu kalkıyor ayağa ve birbirlerini teselli ediyorlar bir sür-..

Birbirlerini teselli edemiyorlar, bunun sebebi... GECEKONDU! Ciclope, Miedo ve Violento Jack arkadan saldırıyor Oedo Tai ekibine! Ciclope Hazuki'yi, Miedo ise Kagetsu'yu deli gibi yumrukluyor! Violento Jack ise köşeye yaslanmış şekilde olup bitenleri izliyor yüzünde bir gülümseme ile. Miedo ile Ciclope bir hışımla ayağa kalkıp, spiker masasının yanına gidiyorlar ve bulabildikleri tüm sandalyeleri alıp ringe fırlatıyorlar. Violento Jack ise ringe yollanan bu sandalyeleri büyük bir özenle bir araya topluyor. Miedo ile Ciclope ringe giriyor şimdi. Violento Jack, biriken sandalyelerin üstüne çıkıyor ve kollarını açıp bekliyor.. Miedo ile Ciclope önce Hazuki'yi yolluyorlar Violento Jack'e! Ve Violento Jack'ten Package Piledriver geliyor! Sandalyelerin tam üstünde! Jack'in suratındaki gülümseme biraz daha pekişiyor. Hazuki'yi bir cesetmişçesine kenara atan Jack şimdi de Kagetsu'yu bekliyor. Ciclope ile Miedo Hazuki'yi yolluyorlar Jack'e ve Jack'ten bir Package Piledriver daha sandalyelerin üzerine!

Violento Jack sandalyelerin üstüne oturup kahkaha atmaya başlıyor, Miedo ve Ciclope ise bağırıp çağırıyor. Devamında üçlü bir araya gelip, birbirlerinin kollarını kaldırıyor ve maça bu görüntülerle son veriyoruz.

Şirketin ilk PURE Şampiyonu Cameron Grimes’ı yürürken görüyoruz. Kısık bir ses tonuyla kendi kendine bir şeyler söylüyor.

“Sana gitme demeyeceğim.
Üşüyorsun ceketimi al.
Günün en güzel saatleri bunlar.
Yanımda kal.

Sana gitme demeyeceğim.
Gene de sen bilirsin.
Yalanlar istiyorsan yalanlar söyleyeyim,
İncinirsin.

Sana gitme demeyeceğim,
Ama gitme, Lavinia.
Adını gizleyeceğim
Sen de bilme, Lavinia…”

Bir binanın kapısının önünde durur durmaz susuyor, içten bir gülümseme ile kapıdan içeri giriyor. İçeri girer girmez yüzü düşüyor çünkü beklediği manzara ile karşılaşmıyor.

Cameron Grimes: Burası… Burası da neresi? Buraya neler olmuş…

Şaşkınlığını üzerinden atamayan Grimes kendi kendine konuşmaya devam ediyor.

Cameron Grimes: Burası PURE’un müzesi, yani öyle olması gerekiyordu. Burada benim ismimin, kemerimin olması gerekiyordu. Fakat yerle bir olmuş, küle dönmüş.

Cameron Grimes olduğu yere çöküyor ve ağlamaya başlıyor.

Cameron Grimes: Christian… Sen gideli bir sene oldu ve sana armağan ettiğim şeyler de seninle birlikte gitti...

Grimes, duyduğu bir ses ile irkilip ayağa kalkıyor ve gözlerindeki yaşları silerek, burnunu çekerek o sese doğru yöneliyor. Sesin müze kapısının dışından geldiğini tahmin ederek müzeden çıkıyor.

Cameron Grimes: Christian… Yoksa sen misin?

Fakat Cameron Grimes’in karşısına Hanımefendi tarafında olan tüm güreşçiler dikiliyor. Grimes bir kelime dahi edemeden saldırıya uğruyor. Hanımefendi’nin tarafındaki güreşçiler onu yerde ölümüne tekmeliyor, Grimes acı içerisinde ve çaresiz bir biçimde “Christian”, “Trevor”, “Bruce” diye bağırıyor. Güreşçiler tekmelemeyi bırakır bırakmaz, Sgt. Slaughter’ın düdük sesiyle Bobby Fish ve Kyle O’Reilly hareketlenip Cameron Grimes’i kaldırıyorlar ve müzenin cam kapısına fırlatıyorlar. Grimes acı içerisinde ve adeta bir ölü gibi yerde kan revan yatarken, Hanımefendi’nin tarafında olan diğer güreşçiler oradan kayboluyorlar, bizler de tüm bu yaşananların ardından ringe dönüyoruz.

Sandow! Aristokrat bakışıyla girişte gözüküyor ve rampada tauntunu yapıyor. Ardından ağır adımlarla ringe geliyor, ringe girmeden bornozunu çıkartıyor ve ringe giriyor. Köşede beklemeye koyuluyor.

Royal Hammer! Wade Barrett da girişte gözüküyor. Şarkının ritmine uyarak tauntunu yapıyor ve pelerinini çıkartıyor. Ardından hızlı adımlarla ringe doğru ilerliyor ve çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor.

My Time! Triple H girişte gözüküyor. Rampada ağzındaki suyu püskürtüyor ve hızlı adımlarla ringe geliyor. Çelik merdivenlerden çıkıp diğer köşeye geçiyor.

Oney Lorcan! Pat McAfee ile geliyorlar ve Triple H ile bir süre bakıştıktan sonra onun yanında yerlerini alıyorlar. Bu maçın ikisi için de çok önemli olduğu konusunda hemfikirler!

Don Callis: Siyah ve beyaz birbirlerine sırtını dayar mı?

Excalibur: Neden diğer renklerden örnek vermiyorsun?

Don Callis: ?

Excalibur: ANTI-LGBT plus SENİ!

Bound for Glory Series
Damien Sandow & Wade Barrett vs Oney Lorcan(w/Pat McAfee) & Triple H

Wade ve Oney başlıyor. İkili lock up giriyor. Barrett’dan bir side headlock. Oney iplere atmak istiyor ama Wade kilidi sıktığı için başaramadı. Şimdi kaldırdı Oney ve inverted atomic drop. Oney akıllıca davrandı. Oney iplerden geriliyor. Wade fark etti ve duck’a yattı. Oney şimdi dönüşte hamleye geliyor lakin leapfrog Barrett’dan. Geri dönüşte bir back elbow ile Oney’i durduruyor Wade. Şimdi bir wristlock ve Sandow’a tag geldi. Sandow şimdi bir hip toss yaptı ve double axe handle enseye. 1..2..

Oney kurtuldu. Sandow şimdi bir hammerlock yapıyor. Kendini ayarladı ve side russian leg sweep. Şimdi tag veriyor. Wade içeride gene. Triple H, biraz dalga geçercesine bakıyor Oney’nin hırpalanmasına. Wade şimdi iplere gönderdi rakibini ve clothesline. Köşeye attı. Knife edge chop. Bir tane daha. Fakat Oney sinirli bir şekilde bakıyor rakibine. Wade şaşırıyor. Bir yumruk deniyor ama Oney bloke etti ve bir right hand. Bir tane daha. Wade şimdi bir tekme deniyor ama Oney tuttu ve dragon screw leg whip! Tuttu, front suplex. Şimdi snapmare. İplerden gerildi v- Triple H? Tag alıyor Oney’nin haberi olmadan ve gülerek ringe giriyor. Hakem, Oney’i ring dışına davet ediyor.

Don Callis: Oney’nin sakin kalması lazım.

Excalibur: O neydi HHH dememesi lazım yani?

Don Callis: Sus lan.

Triple H şimdi Barrett’i kaldırıyor ve snap suplex. 1..2.. Olmadı. Kaldırıyor rakibini. İplere gönderdi ve flapjack. HHH, şimdi indian death lock bağlamak istiyor fakat Sandow giriyor ve tekme atıyor. Hakem dışarı alıyor onu. Wade şimdi bundan istifade etti ve kendisini kaldıran Triple H’e bir tekme. İplere attı ve body slam.

Excalibur: Takım arkadaşından yardım gerek sanki.

Wade şimdi sırtlamak istiyor ama Triple H arkaya düşüp iplere gönderiyor. Arkasına high knee. Şimdi vertical suplex deniyor fakat Barrett izin vermeyip Hunter’ı itiyor ve arkasına big boot. Şimdi tag için Sandow’un yanına geliyor ve tag veriyor.

HAYIR! Pat, Sandow’u indirdi tag gelmesi. Triple H, Wade’i çekti kendine ve PEDIGREE! 1..2..

AYAK İPLERDE!

Don Callis: Çok aniydi.

Triple H şimdi tag veriyor Oney’e. Abdominal stretch’e aldı ve tekme attı Wade’e. Şimdi sırtlıyor ve death valley driver. Kaldırdı rakibini. İplerden geldi ve Cl- Sandow ipleri çekti ve dışarı düştü Oney. Şimdi Sandow dışarıda powerbomb yapıyor. Tag istiyor Wade’den ve tag geldi. Sandow, Oney’i içeri sokuyor ve You’re Welcome!

AMA HHH İÇERİ GİRDİ VE SPINEBUSTER! Hem Sandow hem de Oney yerde. İlk kalkan Oney. Sandow da kalkıyor ve Clothesline From Hell! Oney şimdi running blockbuster’a koşuyor ama reverse knee strike Sandow’dan. Arkasına da straight jacked neckbreaker. 1..2.. OOOOOOlmadı. Sandow şimdi tag verdi. Barrett, Royal Hammer için bekliyor Ro- drop toe hold. Arkasına ankle lock. Oney çok güzel çevirdi. Barrett ipe ulaşmaya çalışıyor. Fakat sonra vazgeçiyor ve ayağı ile karşı ipe atıyor. AMA BU BİR HATA OLABİLİR ÇÜNKÜ ONEY’DEN RUNNING BLOCKBUSTER!!!

BARRETT HAVADA QUEEN’S JUSTICE YAPTI! 1..2.. Şimdi Sandow’a tag verdi. Sandow’dan bir running knee lift. Arkasına powerbomb denemek istiyor ve powe- Oney’den hurricanrana ve Sandow, HHH’in köşesine gidiyor hareketin etkisiyle ve HHH’den de bir forearm smash Sandow’a. Oney de arkasına RUNNING BLOCK BUSTER! BİTTİ! 1..2..

Wade Barrett yetişti son anda! Hakem onu çıkarıyor ringden. HHH'e tag veriyor şimdi Oney. Triple H girdi ringe. Hemen Pedigree'ye yelteniyor. Pedi- back body drop. Sandow tag vermek için yürüyor. Triple H, koşuyor ve tag’i kes- CHOPBLOCK! ONEY’DEN CHOPBLOCK GELDİ TAKIM ARKADAŞINA!

Excalibur: Siyah ve beyaz durmamış sanırım.

Sandow şimdi tag’i verdi. Barrett ayağına gelen fırsatı değerlendiriyor ve Royal Hammer! 1..2..

3!

Kazanan: Damien Sandow & Wade Barrett

Oney ve Pat ikilisi, HHH’i kendi “oyun”larıyla vuruyor ve Barrett, HHH’i yine tuş ediyor. Oney ve Pat, gülümserken girişte bu maç burada kapanıyor.

Dolph Ziggler girişte beliriyor. Kendisi tam bir sene önceki ilk PURE şovunda olduğu yerde, aynı saatte burada... Dolph Ziggler tekrardan MSG'de! Ancak birbirine karışmaya başlayan uzamış sakalları ve kan çanağından hallice gözleri bu sallanarak zar zor yürüyen adamın bizim tanıdığımız Dolph Ziggler olduğundan emin olamamamızı sağlıyor. Ziggler hiçbir tepki vermeden ringe ilerlerken biz de yan ekrandan bir sene önce Dolph Ziggler'ın ilk PURE şovundaki görünüşünü izliyoruz.
PURE #1

HERE THE SHOW THE WORLD! Dolph Ziggler tüm coşkusuyla girişte, bir kaç adım attıktan sonra arkasından Drew McIntyre ve AJ Lee geliyorlar.

AJ, sevgilisine şans busesini kondurduktan sonra hep birlikte ringe ilerliyorlar....​

Görüntü sona erdikten sonra Dolph Ziggler çoktan mikrofonunu almış vaziyette.

Dolph Ziggler: Ne kadar tuhaf öyle değil mi? 1 sene... Değişen isimler, değişen arenalar, değişen patronlar ve değişen bir şirkete karşılık değişmeyen tek şey; Dolph Ziggler.

Ziggler sözlerini resmen acı çekerek tamamlıyor. Seyircilerden onun bu umutsuzluğuna rağmen yoğun destek geliyor.

Dolph Ziggler: Elbette ben de değiştim. Bu değişim yaşanırken belki diğerleri gibi sönüp gitmedim, belki yalnızca kendimden uzaklaştım. Hayallerimden uzaklaştım belki de... Bu şirkete adım attığım gün ağzımdan çıkan ilk cümle hepimizin bir hayalleri olduğuydu. Benim hayallerim vardı. Bu şirketin en uzun süreli şampiyonu olmak vardı, kız arkadaşımla birlikte Cleveland'daki evimde günümü gün etmek ve kardeşimden öte olan o adamla bu şirketin zirvesine oturmak vardı. Ben- ben hayallerimi öldürdüm. Bu şirket benim hayallerimi öldürmemi sağladı.

Ziggler'ın boğazı düğümleniyor. O sırada daha hararetli bir şekilde devam ediyor.

Dolph Ziggler: Ne hala geldiğime bakın! S*keyim bir kere beni inceleyin. Uyuşuk bir beyin ve ağrılı bir vücuttan başka hiçbir şeyim ben. Halen burada durabiliyor olmamı bu şirkete mi borçluyum? Hayır, s*ktiğimin alkolüne borçluyum. 1. yıl şerefine teşekkürümü bu şirkete mi yapmalıyım, HAYIR BU S*KTİĞİMİN ALKOLÜNE YAPMALIYIM ÇÜNKÜ BU S*KTİĞİMİN ALKOLÜ BU ŞİRKETİN ÖLDÜRDÜĞÜ KARŞINIZDAKİ ADAMI HALEN AYAKTA TUTAN TEK ŞEY. NE BAŞARILAR, NE AŞK HAYATI, NE DOSTLUKLAR, HİÇBİRİ!

Elleri geçen şovdaki gibi titremeye başlıyor.

Dolph Ziggler: Bu şirket için savaşmamı istiyorsunuz, o fahişe kadına karşı savaşıp PURE'u koruyanların tarafında durmamı istiyorsunuz. Ama bilmediğiniz bir şey var... BEN BU A*INA KOYDUĞUMUN ŞİRKETİ İÇİN ELİMDEN GELENİN FAZLASINI YAPTIM. BEN EMEKLİLİKTEN DÖNDÜM A*INA KOYAYIM. Bİ' GÜREŞÇİ NEDEN RAHATINI BOZUP BURAYA GELSİN HA? ÇÜNKÜ BAZI ŞEYLER KÖTÜYE GİDİYORDU, PURE BİNASI KUVVETLE MUHTEMEL BİR FUTBOL SAHASINA EVRİLECEKTİ. BUNUN İÇİN DÖNDÜM, BU ŞİRKET BUNU HAK ETMEDİĞİ İÇİN DÖNDÜM. O O**SPU KADINA BU YÜZDEN GÜVENDİM. KARİYERİMİ, UNVANLARIMI, REKORLARIMI, SEVDİĞİM İNSANLARI... HEPSİNİ BU S*KİK ŞİRKET İÇİN FEDA ETTİM VE BU ŞİRKET... BU ŞİRKET BUNA KARŞILIK OLARAK NE VERDİ HA? BU ŞİRKET SADECE BENDEN ALDI! HER NEYE SAHİPSEM ALDI! Unvanlarımı aldı, sevdiğim kadını aldı, dostlarımı aldı, kontratımı aldı, güven duygumu aldı, RUHUMU ALDI, İNANCIMI ALDI, BEDENİMİ ALDI VE EN SONUNDA AKIL SAĞLIMI ALDI. BU ŞİRKET DOLPH ZIGGLER'I BAŞTAN YARATTI VE SONRASINDA YAŞAMASINI SAĞLAYAN HER ŞEYİ ONDAN SÖKÜP ALDI!

Ziggler'ın resmen bağırmaktan sesi kısılıyor. Yoksunluk çekercesine elini cebine atıyor ama son anda vazgeçiyor.

Dolph Ziggler: Bu yüzden hayır. Artık savaşacak gücüm yok, artık devam etmek için bir gücüm yok. Bu gece Dolph Ziggler'ı PURE ringlerinde son görüşünüz olacak. Her şeyin başladığı günde bu acılı işkenceyi bitireceğim. Seneler sonra dönüp baktığınızda bu şaşalı hikayenin sonunun onca uzatmalara rağmen bu kadar kötü bittiğine, yine Madison Square'de tamamlandığına bakıp iç geçireceksiniz. Dolph Ziggler'ın 1 senede nasıl yok olduğunu inceleyeceksiniz ve ben değil siz bana teşekkür edeceksiniz. Bugünün gecesinde ise yatmadan önce kafamı yastığa koyduğumda daha önce hiçbir zaman olmadığı kadar huzurlu uyuyacağım. İlk defa bu şirketi düşünmeden uykuya dalacağım. Bu şirketin bana yaşattığı onca travmadan sonra ben... ben bunu hak ediyorum.

Gözleri doluyor ama belli etmemeye çalışıyor. Mikrofonu tekrar yaklaştırıyor.

Dolph Ziggler: Benim savaşım sona erdi.

Ziggler mikrofonu indiriyor ve seyircilere son bir defa baktıktan sonra ringi terk etmek üzere hareket ediyor...

Excalibur: ŞAKA MI BU?

NOT YOUR KIND OF PEOPLE! DAVID STARR GİRİŞTE! Seyirciler avazları çıktıkları kadar bağırıyor. Dolph Ziggler'ın PURE ringlerindeki ilk ve en büyük rakiplerinden birisi neredeyse 1 senelik inzivanın ardından tekrar PURE arenasında. Ziggler tepkisiz bir şekilde ona bakarken Starr ringe giriyor ve o da oldukça ciddi bir şekilde ona bakıyor. Şimdi görevliden mikrofon alıyor ve konuşmasına başlıyor.

David Starr: Buraya çıkma gibi bir düşüncem yoktu. Arka alanda birkaç eski dostla daha hasret giderip evime dönecektim. Ama sen Dolph, her zaman yaptığın gibi işleri değiştirdin. En iyi yaptığın şey hep de bu değil mi zaten? Şovu çalan adam.. Bugün buna müsade etmeyeceğim.

Starr, Ziggler'ın karşısına geçiyor.

David Starr: Belki buradan ayrılalı 10 aydan fazla oluyor, ancak bu olanları izlemediğim anlamına gelmiyor. Dolph, hepimiz yaşanan saçmalıkları izliyoruz. Yaşadıklarını, yapılan zulümleri... Sence bizim gibi bu şirketin veteranları haline gelmiş adamların hoşuna gidiyor mu bunlar? Hayır, hiç de gitmiyor Dolph. Ama sen o ringe çıkıp bir güreşçi ordusu ve diktatör bir kadın rejimine karşı direndiğinde, doğruyu söylemeliyim ki ilk defa seninle aynı fikirde oldum ve bu şirketin halen bir şansı daha olduğunu senin sayende anladım. 1 sene önce dediğin şeyin arkasındayım. Tamamen farklı insanlarız, ben profesyonel güreşin Bernie Sanders'ıysam sen bu işin Donald Trump'ısın. Ama bu farklılıklara karşı bizim gibi iki uç noktayı bile birleştiren tek şey burayı ne kadar sevdiğimiz Dolph, bu şirketi ne kadar seviyor olmamız.. O diktatöre karşı direndin ve bu hareketinle en çok benim güvenimi kazandın. Yediğin dayaktan sonra savaşını bırakıp çekip gideceksen bu şirket seni de bizim gibi tarihinden silecek. Ve bizim aksimize seni savaşını yarıda bırakmış bir korkak olarak anacak.

Son sözünden sonra Dolph Ziggler öfkeli bir şekilde sözü alıyor.

Dolph Ziggler: Korkak mı? Kıskançlık gözünü karartmış Dave, ben bu şirkette korkak olarak adlandırılacak son adamım. Ben her zaman burada savaştım. Yeri geldi seninle, yeri geldi Cody ile, yeri geldi Drew ile. Ve tecrübe ettiğin gibi savaşımı asla kazanmadan bırakmadım. Şuan yaşananlar... artık benim savaşım değil. O ringde bir kadro dolusu güreşçiden dayak yedikten sonra, kimsenin yanımda durmamasından sonra bu iş benim savaşım olmaktan çıktı Dave... Keşke beni anlayabilseydin ama bunu senden beklemiyorum. PURE'daki güreş kariyerini 3 kişi olarak geçirmiş bir adamın benim halini anlamaya gücü yetemez. Bu yüzden bu hikayede bir korkak varsa o da David Starr'dan başkası değil.. Korkak olanlar, en kolay günlerinde bu şirketi terk edip şuan tüm sorumluluğu bana atmaya çalışan sizlersiniz.

Ziggler'ın gözleri dolmaya başlıyor.

Dolph Ziggler: SAHİ NEREDEYDİN HA? O RİNGDE TEK BAŞIMA KALMIŞKEN, TANIYAMADIĞIM YÜZLER BURASININ KENDİLERİNİN YERİ OLDUKLARINI SÖYLEYİP HAYATIMDA YEMEDİĞİM DAYAKLARI BANA ATARKEN NEREDEYDİN DAVID? ZACK NEREDEYDİ? DREW NEREDEYDİ? DEAN NEREDEYDİ? S*KTİĞİMİN PURE ORİJİNALİ CODY NEREDEYDİ? ORADA DEĞİLDİNİZ, BENİM YANIMDA DEĞİLDİNİZ! HEPİNİZ S*KİK TELEVİZYONLARINIZDA BENİM O RİNGDE ÇIRPINIŞIMI, ACI ÇEKİŞİMİ İZLİYORDUNUZ. HİÇBİR ŞEY YAPMADINIZ! BU ŞİRKETİN GEÇMİŞİNİ TERK ETTİNİZ, BENİ YALNIZ BIRAKTINIZ. İŞTE BU YÜZDEN EĞER BİR KORKAK VARSA O BEN DEĞİLİM P*Ç KURUSU, SİZSİNİZ.

Ziggler gözündeki yaşı titreyen elleriyle siliyor ve sonunda cebindeki metal matarayı çıkarıp haftalardır susuz kalmışcasına kafasına dikiyor. Ona acır gözlerle bakan David Starr daha fazla sessiz kalmıyor.

David Starr: Ne var biliyor musun? Benim hatam... Halen içinde o adamın olduğunu düşünmüştüm ama yanılmışım. Sen her maçın ağır favorisi olan beni iki defa mağlup etmiş o adam değilsin, sen 5 ay boyunca bir kere bile tuş olmayan o adam değilsin, kemerini kaybetmemek için Cody Rhodes'a işkenceler yapan o manyak adam değilsin, sen bu şirketin en başarılı adamı Dolph Ziggler değilsin, sen artık o adam değilsin.

Starr soğukkanlılıkla iyice Ziggler'a yaklaşıyor.

David Starr: Sen ayakta zor duran, güreş kıyafetlerini giymeye bile korkan ayyaş bir güreşçi eskisisin.

Arena buz keserken Ziggler kafasını öne eğip boş bakışlarla sadece ring zeminine bakıyor. Şimdi önündeki Starr'a aldırmayıp ringden inmek için ilerliyor. İplerden geçecekken bir anda duraksıyor ve arkası Starr'a dönük bir şekilde mikrofonu ağzına yaklaştırıyor...

Dolph Ziggler: Yanılıyorsun David, ben halen o adamım.

Starr sesin geldiğini duyar duymaz arkasını dönüyor AMA ZIGGLER'DAN SUPERKICK! Starr yerde yüzünü tutarken Ziggler onun üstüne çıkıp kafasına sert darbeler vurmak istiyor fakat Starr direniyor! Şimdi başındaki Ziggler'ı üstünden fırlatıyor! Ziggler kalkıp onun üstüne koşmak istiyor Ama Starr onu tutup seri bir hamleyle çeviriyor, Product Placement! Ziggler hareketin sertliğiyle takla atıyor! Şimdi kendisini ringin dışına yuvarlıyor ama Starr ondan hıncını alabilmiş değil. Şimdi o da ringden inip Ziggler'ın yanına gidiyor. Ringin altına doğru elini atmış Ziggler'ı görüp onu bacağından çekmek istiyor AMA ZIGGLER'DAN LOW BLOW KICK! Starr dizlerinin üstüne düşüyor. O sırada Ziggler ringin altından aldığı şeyle Starr'a yaklaşıyor...

KELEPÇE! RESMEN GEÇMİŞ TEMMUZ AYINA GİDİYORUZ! ZIGGLER DÜŞE KALKA YERDEN KALKIYOR VE KELEPÇEYİ STARR'A TAKIYOR.

Don Callis: Bu s*ktiğimin güvenlik görevlileri ve hakemleri nerede?

Excalibur: Yeni PURE'da eski PURE'dan kalma bir güreşçinin ölümüne dayak yemesi alkışlarla izlenir Callis. Hanımefendi ve onun köpeği olmuş güvenlik görevlileri şuan olanları kahkahalarla izliyordur.

Şimdi aprona çıkıyor ve kelepçeyi köşelere geçiriyor. Money in the Bank 2020'de Cody Rhodes'a yaptıklarının aynısını Starr'a yaşatmak üzere aprondan inip cebine bakıyor. Fakat cebinden çıkan şey bu sefer bir muşta değil, birkaç dakika önce yudumladığı demir matara! Ziggler bununla da tatmin olmuşcasına Starr'a bakıyor ve onun boğazına yapışıyor.

Dolph Ziggler: Kim olduğumu hatırlattığın için teşekkür ederim David.

Şimdi elini Starr'ın omuzuna koyuyor ve geri geri gidiyor...

VE GERİLEREK ELİNDEKİ MATARAYI STARR'IN YÜZÜNE GEÇİRİYOR! ARENADAN AYLAR SONRA ÇIT SESİ ÇIKMIYOR! STARR'IN ALNINDAN KANLAR AKMAYA BAŞLIYOR VE KENDİNDEN GEÇİYOR!

Ziggler hiçbir şey olmamış gibi kan bulaşmış matarasını kafasına dikiyor. PURE hakemlerini olaylar bittikten sonra anca gelip yavaş yavaş Starr'ın yanına giderken görüyoruz şimdi. Ziggler yaşama amacını tekrardan bulmuşcasına arka alana doğru ilerlerken reklamlara gidiyoruz.

Bobby Gunns girişte gözüküyor! Gunns odaklanmış bir şekilde ringe doğru ilerliyor. Çelik basamaklardan geçiyor ve ringin kenarına çıkıp poz verdikten sonra köşesine geçip rakiplerini beklemeye başlıyor.

Alberto El Patron girişte gözüküyor! Bir süre seyirci reaksiyonunu ölçtükten sonra ringde bulunan Gunns'a baka baka ringe doğru ilerliyor. İkili Alberto daha ringe girmeden laf dalaşına girmeye başlıyor. Alberto ringe girdiği gibi hakem aralarına giriyor.

Şampiyon girişte! Evil Kana ağır adımlarla ve ringde bulunan rakiplerini süze süze ringe doğru ilerliyor. Bir süre ringin önünde duruyor ardından aprona çıkıp ringe giriyor. Kana kemerini hakeme teslim ediyor. Üç isim de birbirine kenetlenmiş durumda! Hakem son hazırlıkları tamamlıyor ve maçı başlatıyor!

Bound for Glory Series
Shotgun Championship
Bobby Gunns vs. Alberto El Patron vs. Evil Kana (c)

Zil çaldığı gibi Gunns Patron'a saldırmaya başlıyor. Patron kendisini garda alıp darbelerden korunmaya çalışıyor fakat Gunns yumruk darbeleriyle kenara doğru götürüyor. Bunlar yaşanırken kenarda olanları izleyen Kana olaya dahil oluyor ve çekilen Gunns'ın ardından dropkick ile kenarda duran Patron'un üstüne uçuyor! Patron kenara yığılıyor. Kana arkasını daha dönmeden Gunns tutup german pozisyonuna alıyor fakat Kana altından sıyrılıyor ve bu sefer o aynı pozisyona alıyor. Fakat Gunns dönüyor ve sıyrılıp biraz geriliyor. Kana ona doğru geliyor fakat çok sert bir high knee! Kana düşüyor. Gunns'a bu yeterli gelmiyor ve iplerden sekip bir high knee daha yapacakken koşan Gunns'a El Patron'dan çok ani bir enzuigiri geliyor! Üç isim de yerde!

Alberto üçlü arasında ilk doğrulan oluyor ve Gunns'ı boynundan tutup kaldırmaya çalışıyor. Gunns kalkmamak için direniyor fakat Patron onu kaldırıyor ve suplex pozisyonuna almaya çalışıyor fakat Gunns kurtuluyor ve hareketi tersine çeviriyor o sırada Kana'da Albero'nun diğer tarafından tutuyor ve ikili Alberto'yu suplex ile yıkıyor! El Patron kendisini ringin dışına bırakıyor. Kana yanındaki rakibine bir chop geçiriyor. Gunns geriliyor Kana bir chop daha geçiriyor ardından art arda chop darbeleriyle Gunns'ı yıkmaya çalışıyor. Kana son olarak bir chop daha deniyor fakat bir anda Gunns onun elini sıkıca tutuyor ve sırıtarak Kana'ya bakıyor. Kana elini kurtarmaya çalışıyor fakat Gunns Kana'nın kolunu döndürüyor ve kilide almaya çalışıyor fakat Kana bir anda sıyrılıyor ve roll up! 1......2......

Gunns atıyor ve şaşkın bir şekilde kalkıp Kana'ya doğru geliyor fakat Kana'dan çok sert bir roundhouse kick! Gunns dizlerinin üstüne çöküyor ve Kana iplerden sekip üstüne bide shining wizard geçiriyor! Kana hemen tuşa gidiyor, 1....2.... Fakat Gunns atıyor! Kana sinirli bir şekilde rakibine bakıyor ve kalkmasını bekliyor. Kalktığı gibi arkadan boynuna sarılıyor ve sleeper hold pozisyonuna almaya çalışıyor fakat Gunns hızlıca sıyrılıyor ve ve o da Patron gibi kendisini dışarıya bırakıyor. Kana ayağa kalkıyor çok hızlı bir şekilde iplerden sekiyor ve dışarıda daha yeni yeni kalkmaya çalışan Gunns'ın üstüne doğru suicide dive!

Fakat Patron'dan superkick! Kana çamaşır ipliğine serilmiş çamaşır gibi iplere seriliyor. Patron hemen zaman kaybetmeden asılı kalan Kana'yı tutuyor ve Rope Hung DDT! Kana kafasını çok sert bir şekilde zemine vuruyor! Patron önce yerdeki iki isme ardından seyircilere bakarak kükrüyor!

Patron ayağa kalkıyor ve Kana'nın yanında yatan Gunns'ı ringe sokuyor. Gunns sürünerek ringin kenarına tutunmaya çalışıyor o sırada Patron ringe giriyor. Gunns tutunarak kalkmaya çalışıyor fakat El Patron'dan superkick! Gunns dizleri üstüne çöküyor Patron'dan bir superkick daha ardından geriliyor ve enzugiri! Fakat Gunns sıyrılıyor ve bir anda Alberto'nun bacağını kavrıyor. Ankle lock! Gunns ankle lock bağlıyor. Alberto acı içinde bağırıyor ve iplere uzanmaya çalışıyor fakat Gunns rakibinin bacağını daha çok kendisine doğru çekiyor ve çok daha sıkı bağlıyor kilidi! Alberto iplere gitmeye çalışıyor fakat iplerden oldukça uzakta! Yeni şampiyon mu geliyor?

FAKAT HAYIR KANA ELBOW DROP İLE İKİLİNİN ÜSTÜNE ATLIYOR! Üç isim de yerde yatıyor. Seyirciler üçlünün maçın başından beri gösterdiği performansı alkışlamaya başlıyor. Kana enerjik bir şekilde doğruluyor ve kalkmaya çalışan Gunns'ın gövdesine shoot kick geçirmeye başlıyor. Ardından diğer taraftan kalkmaya çalışan Alberto'ya yöneliyor ve ona da geçirmeye başlıyor! Kana bağırarak anlayamadığımız Japonca birkaç kelime söylüyor ve ardından çok sert bir şekilde Alberto'nun suratına knee strike geçiriyor! Çıkan ses tüm arenada yankılanıyor. Ardından arkasını dönmeden dizleri üstündeki Gunns'a superkick doğrultuyor fakat Gunns çok ani bir şekilde çekiliyor ardından daha Kana arkasını dönmeden hızlıca kalkıyor ve PNEUMOTHORAX!

Hayır Kana izin vermiyor! Gunns'ın ayağını çekiyor ve hareketi boşa çıkarıyor. Gunns dengesini kaybedip düşüyor. Kana şimdi geriliyor ve tekrardan Gunns'a doğru koşuyor fakat Alberto'dan clothesline! Gunns ona doğru geliyor fakat ona da bir clothesline! Alberto arkasını dönüyor fakat Kana ayağa kalkmış bile. Çok sert chop darbeleri geçirmeye başlıyor. Alberto blok koymaya çalışıyor fakat Kana darbelerine devam ediyor. O sırada Gunns olaya dahil oluyor ve Kana'ya bir european uppercut geçiriyor. Üçlü ringin ortasında birbirlerine gelişine dalıyor! Gunns bir uppercut da Alberto'ya geçiriyor. Alberto iplere doğru geriliyor Kana Gunns'a bir chop geçirecekken Alberto'dan Gunns'a running big boot! Gunns ringin öbür tarafına yapışıyor resmen! O sırada Alberto daha arkasını dönmeden Kana iplerden kuvvetini alarak sekiyor ve BILLIKEN!

Kana tuşa gidiyor! 1.......2.......

ROPE BREAK! Yine tuş gelmiyor! Kana bıkmış bir şekilde kalkıyor ve diğer tarafta ayaklanmaya çalışan Gunns'a bakarak savaş çığlığı atıyor resmen! Gunns tamamen doğrulunca iplerden sekiyor ve ona da bir BILLIKEN!

Hayır! Gunns sıyrılıyor ve HEADBUTT! Çok sert bir headbutt! Kana resmen bilincini kaybeder vaziyette yere doğru yığılıyor fakat Gunns daha buna izin vermeden tutuyor ve EMERALD FLOWSION! EMERALD FLOWSION! GUNNS TUŞA GİDİYOR! 1.......2.......

HAKEM ÜÇÜ VURMAK ÜZEREYKEN ALBERTO'DAN GUNNS'IN KAFASINA PUNT KICK GELİYOR! Gunns titreyerek Kana'nın üstüne yığılıyor fakat Alberto onu hemen kenara ittiriyor ve boşta bulunan Kana'nın üstünden tuşa gidiyor! 1......2.......

3!

Kazanan ve Yeni Shotgun Şampiyonu: Alberto El Patron

Alberto El Patron son anda Gunns'ın galibiyetini elinden alıyor ve yeni Shotgun şampiyonu oluyor! Kamera yerde hareketsiz yatan Kana ve Gunns'ı gösteriyor. Patron iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Hakem yanına gelip elini kaldırıyor ve ardından El Patron hakemden yeni kemerini teslim alıyor. Seyircilerin karışık tepkileri arasında Alberto kemerini havaya doğru kaldırıp galibiyetini kutlamaya devam ederken reklamlara gidiyoruz.

Bir arabayı takip ediyoruz. New York tabelalarının olduğu bir yolda ilerliyor araç. Yolda normal bir şekilde seyrederken bir anda patika bir yola sapıyor, garip bir yol ayrımından içeri giriyor araba. Ormanlık bir yere doğru yol alıyor. Kimsenin olmadığı bir yer burası. Tek bir ışık kaynağı var, bu da orada duran bir başka araba.

Arabanın yanında sigarasını tüttüren bir kadın duruyor. Takip ettiğimiz araba ise bu diğer aracın yanına yanaşıyor ve şoför kontağı kapatıp iniyor araçtan.

Şoför Zack Sabre Jr.!

Zack Sabre Jr.: Hanımefendi dedikleri sen oluyorsun herhalde.

Karşısında Hanımefendi var Sabre'ın!

,

Hanımefendi: Doğru. İşi uzatmayacağım Zack. Dürüst olacağım. İlk tercihim değildin. Teoman'a gözüme kestirdiğim eski bir PURE güreşçisini bağlamasını ve takımıma katmasını istediğimi söyledim. Teoman işi uzatıyor, savsaklıyor. Ben de diğer opsiyonları değerlendiriyorum. Sen önemli birisin. Belki aradığım diğer adamdan bile değerlisin. Böyle bir şeye ilgin olup olmadığını merak ediyorum. Takımıma katılman hem sana hem bana çok şey kazandıracak. Para, şan, şöhret, güreş sektöründe yeni bir yer... Hepsi Zack. Hepsi bu işin içinde.

Zack Sabre Jr. çenesini sıvazlıyor. Sonrasında konuşmaya başlıyor.

Zack Sabre Jr.: PURE'a geldiğimde tek bir düşüncem vardı. Herkesin sahip olduğu hakları savunmak, onlara daha güzel bir dünya vermek için güreşmek... Sonrasında bu yol başka yerlere saptı. Ancak içimdeki adam hiç değişmedi. Her zaman mazlumu, hakkı yenileni savundum. United Front denen şeyi bunun için kurdum. Şimdi bana gelmiş bir uyuşturucu tacirinin takımında yer almayı isteyip istemediğimi soruyorsun. Belki de düşündüğün kadar iyi bir iş kadını değilsindir. PURE eskiden gerçekten saf bir yerdi, adına uygundu. Sen geldiğinden beri cadılardan duyduğu kehanetin büyüsüne kapılıp bir zalime dönüşen Macbeth'in yönettiği Cawdor'a, Glamis'e, İskoçya'ya benziyor burası. Hükümdarın zulmünden korktuğu için ona itaat eden çaresiz insanlarla dolu bir yere benziyor. Yoluna çıkan herkesi katleden, kendini rahatsız eden en ufak şeyi ortadan kaldırmaya çalışan bir zalimsin sen de. Ben böyle bir insanın yanında olmaya ilgi duymuyorum. United Front ben insanların haklarını savunmayı bıraktığım için değil, daha büyük şeylerin büyüsüne kapıldığım için dağıldı. Sen daha büyük bir şey değilsin. Ben de bu kadar küçük bir adam değilim. Bu görüşme burada bitmiştir.

Hanımefendi gülüyor sigarasından bir duman daha çekerek.

Hanımefendi: Senden bir manifesto okumanı isteyen yoktu, bay Sabre. Macbeth arzularını kontrol edemeyen bir adamdı. Ben ise çevrende gördüğün her şeyin kontrolüne sahibim. Yanlış bir karar veriyorsun ama seni zorlayacak değilim. Adios.

Zack Sabre Jr.: Macbeth de her şeye hakim olduğunu sanıyordu. Değildi. Günün sonunda kellesi Macduff'ın ellerinde yükselirken Malcolm kral ilan ediliyordu. Kendine dikkat et, "hanımefendi."

Sabre Jr. arabasına biniyor ve arabayı çalıştırıp gaza yüklenerek orayı terk ediyor. Hanımefendi ise arkasından manidar bir gülümseme ile bakıyor.

O sırada karşı istikametten bir araba geliyor. Sabre Jr.'ın arabasının yanından geçiyor ve Hanımefendi'nin yanına yaklaşıyor.

Bu Teoman! İniyor arabadan tespihiyle. Hanımefendi ona dikkatli bir şekilde bakıyor.

Hanımefendi: Bağlayabildin mi diğerini?

Teoman: Hayır. Kendine hayrı kalmamış onun. Uyuşturucuya bulaşmış. Parası pulu kalmamış bu yüzden. İşi yok gücü yok. Yürüyecek hali yok. Krize girip duruyor. Kendinde değil. Gecikmemin sebebi de bu zaten.

Hanımefendi: Yani muhtaç durumda... Teoman, bu bizim işimize gelir. Parası yok, işi yok, hayata tutunacak bir dalı yok. Bu tam da ihtiyacımız olan şey Teoman. İmkanları zorla. Kaynaklar açık. Sonuca vardır bu işi.

Teoman kafasını sallıyor onaylar şekilde. Sonrasında arabasına biniyor ve orayı terk ediyor. Hanımefendi ise bu ıssız yerde sigarasını tüttürmeye devam ediyor.

Celtic Invasion! Seyircilerin çığlıklarıyla birlikte Becky Lynch girişte gözüküyor. Rampa ucunda durup tauntunu atıyor ve arkasından dumanlar patlıyor. Dumanların içinden çıkıyor Becky ve ağır adımlarla seyircilerin hareketlerine karşılık vererek ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenlerden çıkıyor ve üstündeki pelerini atıyor. Ardından iplerden ringe giriyor ve köşeye çıkıp bir kez daha tauntunu atıyor. Köşeden indikten sonra girişe bakan iplere yaslanıyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

Kameralarımız arka alanda açılıyor. İlk defa duyduğumuz şarkının arenada yankılanmasıyla birlikte Bea Priestley'nin odasından çıktığını görüyoruz. Ağır adımlarla arena kapısına doğru ilerliyor. Kapıya geldikten sonra kameraya iyice yaklaşıp Becky'e geçtiğimiz şov yaptığı hareketi yapıyor.

BIG BAD WOLF! Bea Priestley girişte gözüküyor, seyircilerin karışık tepkileri bir elindeki kılıcı ve diğer elindeki hançeri havaya kaldırmasıyla birlikte iyice artıyor. Belindeki kemeri hançeriyle gösterdikten sonra kılıcını da Becky'e doğru tutuyor. Ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor şimdi kılıçla Becky'i göstererek ve çelik merdivenlerin önüne geliyor. Çelik merdivene çıkıp kameraya sert bir bakış atıyor ve ardından gökyüzüne bakıyor.

Ardından ringe gidiyor ve kılıcını Becky'e doğru tutarak Becky'nin önüne ilerliyor. Ardından mimiksiz bir şekilde seyircilere dönüyor, hançer ve kılıcıyla birlikte bir taunt atıyor. Ardından ikisini de hakeme uzatıyor ve kemerini havaya kaldırıyor. Seyircilerden muhteşem bir tepki geliyor Bea kemerini havaya kaldırırken. Kemeri de teslim ediyor Bea hakeme ve maskesini ring dışına atıyor. İki isim de maç için son hazırlıklarını yapıyor.

Bound for Glory Series
Intercontinental Championship Match
Bea Priestley (c) vs. Becky Lynch

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Seyircilerin yoğun gürültüsü eşliğinde iki isim ringin ortasında lock-up alıyor. Bir süre lock-up'ta kaldıktan sonra birbirlerini bırakıyorlar. Bea Priestley sırıtarak Becky'e bakarken Becky yumruklarla ona girişiyor. Bea Priestley, Bea'yı itiyor ve bir Superkick geçiriyor. Düşmeden yakalıyor ve Dragon Suplex! Şampiyon maça hızlı başlıyor, şampiyon tuşa gidiyor, 1...... 2.... Becky atıyor! Bea tutup yavaş yavaş kaldırıyor Becky'i ve bir forearm geçiriyor. Becky karşılık veriyor, Becky hemen ardından bir tane de chop vuruyor. Tutuyor kafasından ve Snap Suplex! Priestley hemen kalkıyor ve Becky'nin üstüne koşuyor, Becky rakibinin kolunun altından geçiyor. Şimdi kolundan yakalıyor ve kendisine çeviriyor, Becky Lynch'den MUHTEŞEM BİR LASS RIDE! Becky tuşta, 1...... 2.....

Bea Priestley atıyor. Bea yerdeyken kalkamadan Becky'e arka arkaya tekmeler atıyor ve onu da düşürüyor. Şimdi kendisi iplerden destek ayağa kalkıyor ve Becky'i saçından çekerek ayağa kaldırıyor. Becky acı içinde çırpınıyor. Bea dizine bir tekme atıyor ve şimdi kollarından tutuyor, Butterfly Suplex! Bea tuşa gidiyor, 1....... 2... Becky atıyor. Bea hemen ayaklanıyor bir kere daha tutuyor ve kaldırıyor derken Becky'den bir forearm geliyor. Ardından bir de back kick vuruyor. Bea sinirle üstüne koşuyor Becky'nin ancak Becky ipleri açarak çekiliyor ve Bea ringin dışına düşüyor. Becky hiç vakit kaybetmeden iplerden sekiyor ve Suicide Dive! Becky ayağa kalkıp saçını düzeltiyor ve Bea'yı tutuyor. SEYİRCİ BARİKATLARINA BEXPLODER SUPLEX! Bea acı içinde sırtını tutuyor, Becky onu bir kere daha kaldırıyor ve PUMPHANDLE GERMAN SUPLEX! BECKY ŞOV YAPIYOR. Kaldırıp ringe atıyor şimdi Bea'yı ve kendisi de yuvarlanarak ringe giriyor. Becky Lynch tuşa gidiyor, 1....... 2.....

Şampiyon bunu da atmayı başarıyor! Kamera bu sırada seyirci barikatlarını çekiyor ve ne kadar yamulduğunu görüyoruz o kısmın. Becky iterek ringin dışında atıyor şimdi şampiyonu. Ardından kendisi de diğer taraftan ringden iniyor. Koşarak rakibinin üstüne gidiyor ancak Bea sıyrılmayı başarıyor. Becky Lynch çelik merdivenlere çarparak yere yığılıyor, çelik merdivenler de dağılıyor! Becky Lynch çelik merdivenin üstünde yatarken Bea aprona çıkıyor ve DOUBLE FOOT STOMP! HAYIR! Becky Lynch son anda yuvarlanarak ÇEKİLİYOR ve çelik merdivenlere vuruyor Bea. Acı içinde ayağını tutarak kendini ringe atıyor. Becky de ringe giriyor. Bea ayaklanıyor, Becky üstüne koşuyor derken Bea çekiliyor ve köşeye geçiyor.. Becky döner dönmez Bea'ya gidiyor ancak Bea'dan gelişine çok sert bir tekme! Bea yere yığılmadan Becky'i çeviriyor ringin ortasına doğru, Tombstone Piledriver pozisyonu! Hayır, bacaklarını da alıyor şimdi ve KUSURSUZ BİR BASTARD DRIVER! BASTARD DRIVER! BECKY HAREKETSİZ BİR ŞEKİLDE YERDE YATIYOR. BEA PRIESTLEY TUŞA GİDİYOR, 1........ 2.....

SON ANDA! BECKY LYNCH SON ANDA ATIYOR! BIRAKMIYOR MAÇI. BEA PRIESTLEY İSE KENDİNİ RİNG ZEMİNİNE BIRAKIYOR. Bea ayaklandıktan sonra Becky'i de kolundan çekerek ayağa kalkıyor. Ardından iplere gönderiyor, Becky yorgunluktan aprona kadar çıkıyor. Bea koşuyor derken kayarak ringin altında iniyor Bea beklenmedik bir hamleyle! Becky ne olduğunu anlayamadan karnına bir yumruk yiyor, ardından Bea tutuyor Becky'i ve kaldırıyor, POWERBOMB POZİSYONUNA ALIYOR. BECKY KURTULMAYA ÇALIŞIYOR ANCAK BEA UMARSIZCA SPİKER MASASININ ÖNÜNE GİDİYOR. POWERBOMB TO THE ANNOUNCER TABLE! POWERBOMB! BECKY KIPIRDAMIYOR! ŞAMPİYON İŞİ BİTİRDİ Mİ? Görevliler, Becky'nin durumuna bakarken Bea yorgun argın bir şekilde kendini ringe atıyor. Hakem bu sırada sayıyor, 4...... 5...... 6..... 7.....

Becky Lynch kıpırdanıyor ve seyirci barikatlarına tutunarak ayağa kalkıyor. 8...... Becky ringe doğru atıyor kendini, 9...... Becky Lynch ringde! Bea ringe girer girmez Becky'i tutuyor ve QUEEN'S LANDING! VURDU! BEA PRIESTLEY ACIMIYOR RAKİBİNE, TUŞTA, 1....... 2......

BECKY LYNCH'İN AYAĞI İPLERDE! Hakem, Bea'ya ipleri gösteriyor. Bea sinirle bağırıyor ve Becky'i saçından çekerek ayağa kaldırıyor. İplerden sekiyor derken Becky sıyrılıyor ve ROLL-UP, 1....... 2...... Bea Priestley atıyor son anda! Bea kalkamadan Becky bacağını yakalıyor ve FOUR-LEG CLOVER BAĞLAMAYA ÇALIŞIYOR, BAĞLADI. FOUR-LEG CLOVER! Bea Priestley acı içinde çırpınıyor. Elini iplere atıyor derken Becky çekiyor biraz daha rakibini ve kilidi iyice sıkıyor! Bea Priestley elini kaldırıyor!

ANCAK İPLERE ATIYOR. BEA PRIESTLEY UZANMAYI BAŞARIYOR İPLERE! Bea iplere tutunarak ayağa kalkıyor, Becky de ayakta. Becky şimdi iplerden sekiyor ancak Bea gelişine back kick geçiriyor. Ardından bir de Roundhouse Kick vuruyor. Düşmeden tutuyor Becky'i VE FALCON ARROW! ŞAMPİYON KENDİNDE. Becky dizleri üstünde duruyor, Bea tauntunu atıyor. Şimdi iplerden sekiyor ve ITAI YOROKOBI! ITAI YOROKOBI, NAM-I DİĞER CURB STOMP!

BECKY KAÇTI. BECKY KAÇTI. BEA KALKIP BECKY'NİN ÜSTÜNE KOŞUYOR ANCAK BECKY TUTUYOR VE KÖŞEYE BEXPLODER SUPLEX! BEA HAREKETİN SERTLİĞİYLE KÖŞEDEN SEKEREK RİNGİN ORTASINA KADAR GELİYOR. BECKY ŞİMDİ VAKİT KAYBETMEDEN YAKALIYOR VE DEATH BY RODERICK? WHAT THE F? DEATH BY RODERICK! BECKY LYNCH AĞIR HAREKETLERLE TUŞA GİDİYOR, 1........ 2......

3! MAÇ BİTİYOR, MAÇ BİTİYOR! YENİ ŞAMPİYONUMUZ VAR!

Kazanan ve Yeni Kıtalararası Şampiyonu: Becky Lynch

Becky Lynch kazanıyor! Becky Lynch sonunda başarıyor! BUNU RODERICK STRONG'UN BİTİRİCİ HAREKETİYLE YAPIYOR. Becky Lynch artık bir şampiyon! Bea Priestley'in asla bitmeyecek gibi gözüken saltanatına Becky Lynch sona veriyor. Becky Lynch şaşkınlık ve mutluluk içinde ayağa kalkıyor. Hakem kemeri ona teslim ediyor, Becky kemere sarılarak, tüm duygularını ortaya dökerek kutluyor galibiyetini. Bea Priestley ise dizleri üstünde duruyor.

Bea Priestley ayağa kalkıyor ve Becky Lynch'e bakıyor. Bir süre ona ve unvanına bakıyor. O sırada bir mikrofon geliyor dışarıdan ve konuşmaya başlıyor.

Bea Priestley: Bu mücadele için, seni kutlarım. Doğrusu bu kadarını yapabileceğini bilmiyordum. Fakat benim de burada biraz söyleyeceklerim var. Hayır, dahası seninle alakalı değil. Dahası Bea Priestley ve PURE'u ilgilendiriyor. Bu yüzden, kutlamana gölge düşürmek istemem ama bu gece... Benim son gecemdi. Bunu sadece siz bilmiyordunuz.

Seyirciler şaşkınlıkla bakarken devam ediyor.

Bea Priestley: Aylar önce kazandığım bu unvanı en iyi şekilde korudum. Sayısız adam devirdim. Nasıl kazandıysam, öyle sahiplendim. Ama PURE'u değil. Bu bağ sadece Kıtalararası ve canavarın arasındaydı. Üzgünüm, eski ya da yeni PURE bana hitap etmiyor. Daha doğrusu burası bana hiçbir şekilde hitap etmiyor. Hanımefendi'den önce veya sonra, bu önemli değil diyemem. Çünkü Hanımefendi'den önce, burası çok daha iyiydi. En azından bu ring ve arka alan güreş kokuyordu. Şimdi... Burada güreşirken acaba üstüme ne bahsi oynandı? Hakem tuşu sayarken bir anda kesecek mi? 3'ü haksız şekilde vuracak mı? Arka alanda ise Hanımefendi'nin hangi adamı bana gelip saldıracak diye sürekli tetikte olmak zorundayım.

Bea Priestley: Bir şampiyon, tetikte olmalıdır. Oldum da. Ama şirketin yöneticisinin adamlarına, arka alandaki görevlilerine karşı... Hayır. Bunu istemiyorum. Daha doğrusu tüm bunları istemiyorum. Buradan gittiğimde, arenası güreş kokan bir şirkette olacağım. Ve ben, PURE'a asla geri dönmeyeceğim. Bu iki tarafın kavgasında hiçbir zaman eski PURE ve yeni PURE safhalarında yer almamam da tüm bunlar yüzündendi. Burası büyük bir bok çukuru ve hepinizi yutuyor. Ben hariç. Çünkü ben, buradan gidiyorum. Tebrikler Becky, onun hakkını en az benim kadar iyi vereceğinden eminim.

Bea Priestley: PURE'da artık bir canavar yok.

Bea Priestley maskesini çıkarıp ringin ortasına bırakıyor ve "Thank you Bea" eşliğinde gözleri dolu şekilde ringden iniyor. Arkasına bile bakmadan arka alana ilerlediğini görüyoruz. Kamera onun önüne geçtiğinde ise gözyaşlarını sildiği göze çarpıyor. Bea Priestley, PURE'dan ayrılıyor.

Jay Lethal! Becky Lynch sevinçle girişe bakıyor. Lethal ringe ilerliyor ve mikrofon geldikten sonra ona gururla bakıp konuşuyor.

Jay Lethal: Becky. Şu an gördüğüm şeyin, beni ne kadar mutlu ettiğini bilmen zor. Çok zor. Kutlarım, sevgilim. Kutlarım. Aslında biliyordum. İşin sonunun bu olduğunu. Çünkü sen istemediğinde yapamadığın hiçbir şey yok, hiçbir şey.

Becky Lynch'in gözlerinin içi parlıyor ve Jay Lethal'e sarılıp öpüyor onu. Lethal devam ediyor.

Jay Lethal: Becky ben, PURE'da uzun süredir varım. Çok uzun süredir. Burada yaptıklarım da azımsanacak şeyler değil. Bu yüzden bugün senin karşında, erkek arkadaşın olarak değil, PURE'un en uzun süre saltanat süren bir şampiyonu olarak varım. Adım PURE tarihinde böyle kalır mı bilmiyorum. Ben Dolph Ziggler'dan aldım, bir başkası da benden alır. İşler çoğu zaman böyle işler.

Jay Lethal: Ama yine de, hasta bir adam olarak buraya bu ringe baktığımda çok şey görüyorum. Geldiğim yere, girişe baktığımda oradan Punk ve Luke'u aşağı fırlattığımızı gördüğüm gibi. Bu yüzden konuşmak zor oluyor. Çoğu zaman olduğu gibi.

Becky şaşkınlıkla Jay Lethal'e bakıyor.

Jay Lethal: Benim buradan gitme vaktim geldi, Becky. Zaten fark ettiysen, eskisi gibi değilim. Uzun süredir. Kendimi son bir şeye adamıştım. Senin o omzundaki şeyi elde etmene. O da oldu. Bunu kendin yaptın. Kendin başardın. Sen, çok büyük bir güreşçisin Becky. Beni gölgede bırakacak kadar iyisin.

Jay Lethal: Herkes gibi, ben burada şunu başardım, bunu başardım diye lafı uzatmak istemem. Bunu hiçbir zaman yapmadım. Benim adım Jay Lethal. Bu isim PURE için ne ifade ediyor bilmiyorum. Burada başardığım şeyler, neyi kanıtlıyor bilmiyorum. Her neyse. Becky, ben artık burada olmayacağım. Bu doğru, PURE bana bile kalmadı. Ama her şey bittiğinde, PURE'un da kalmayacağını biliyorum. Yani ben güreşmemi engelleyecek bir hastalığa sahip olup buradan gitmesem de, PURE işin sonunda hepimizi yutacak. Buna çok da kalmadı.

Jay Lethal: Bu yüzden, biliyorum. Bunu yaparak senin omuzlarına unvanının yanında bir yük bırakıyorum ama...

Cebinden bir küçük kırmızı kutu çıkarıyor. Ringin ortasında Becky'nin önünde diz çöküyor. Kutuyu açıyor...

Jay Lethal: Benimle ev-... Benimle buradan gider-... Benimle-evlenir misin?

Tüm arena şaşkınlıkla Becky'e bakıyor! Becky şaşkınlıklar içerisinde Lethal'e bakıyor!

Lethal öylece Becky'e bakarken, Becky şoku atlatıp bir süre öylece yüzüğe bakıyor. Jay Lethal buradan ayrılıyor ve onunla gitmek istiyor! Becky'nin cevabı ne olacak?

Becky öylece unvanına gözünü devirip bakıyor. Lethal'ın yüzünün düştüğünü görüyoruz... O sırada girişte bir isim görünüyor ve tüm arena ona odaklanıyor!

Roderick Strong! Öylece ringin ortasında olan olaya bakıyor. Becky de gözünü girişe dikiyor ve Roderick'i görüyor. Ardından Lethal yüzük kutusunu kapatıp ayağa kalkıyor. Becky Lynch, "anladığın gibi değil" deyip unvanını gösteriyor. Lethal ise hiçbir şey demeden girişteki Roderick Strong'a ardından Becky Lynch'e bakıyor.

Jay Lethal, yüzük kutusunu öylece yere atıyor ve Becky Lynch'e hiç bakmadan öylece kendini ringden dışarı atıyor. Becky Lynch onun arkasından "unvanım içindi" diyerek bağırsa da umrunda olmuyor. O sırada girişten Truth Martini ve Joey Janela çıkıyor.

Truth Martini ve Joey Janela, öylece Jay Lethal'e bakarken Janela'nın elinde bir tablo görüyoruz. Üstünde Jay Lethal'in fotoğrafı var ve "EN UZUN PURE ŞAMPİYONU" yazıyor. Ardından arka alandaki her bir güreşçinin girişte ip gibi dizildiğini görüyoruz. PURE Side, Gentlewoman Side yine bir aradalar! Hepsi Jay Lethal'i alkışlıyor! Roderick Strong bunu gördükten sonra gözleri dolu şekilde etrafa bakıyor ve oradan gidiyor.

Jay Lethal ve Joey Janela sarılıyorlar! Ardından ringin ortasına tepeden büyük iki fotoğraf iniyor... Tıpkı Endgame posteri gibi! Jay Lethal ve Truth Martini bu sürprize gözleri dolu şekilde bakıyorlar.

PURE, onlara bile kalmadı. Elveda büyük şampiyonlar. Janela her şeyi yakmış olsa da, iziniz burada hala var. Hep olacak...

Kameralar açıldığında fabrika konteynerini andıran bir alan gösteriliyor alana doğru giriş yaptıkça içeriden acı çığlığı atan bir adam ve kırbaç sesleri duyuluyor. Çığlık atan adamın sesinden başka bir ses daha duyuluyor ve "neden bana karşı geldin" diye bağırıyor diğer ses. Bir süre ortam sessizleştikten sonra bir kırbaç sesi daha duyuluyor ve kameralar çığlık atan adamın yüzüne doğru kayıyor.

Bağlanmış ve sırtında izler bulunan Gallows'u görüyoruz. Acı içinde bağırıyor fakat bir süre sonra tepkisiz bir ifade ile boş boş karşısına bakmaya başlıyor. Kamera Gallows'un baktığı yöne dönüyor.

CM Punk: Bana istemediğim şeyleri yaptırma Luke. Neden bana karşı geliyorsun?

Fakat Gallows'tan herhangi bir ses çıkmıyor. Punk kenardaki masaya dayanıyor ve ümitsiz bir şekilde Gallows'a bakıyor. Ardından elindeki kemer ile tekrardan Gallows'un arkasına doğru geçip bir kez daha vuruyor. Gallows acı içinde bağırıyor fakat çıkardığı acı çığlığı dışında yine ağzından herhangi bir kelime çıkmıyor.

CM Punk: Konuşsana be adam! Kendine gel!

Punk bir kere daha vuruyor! Ardından bir kere daha. Punk art arda vurmaya başlıyor fakat Gallows'tan hala herhangi bir tepki çıkmıyor. Punk en sonunda pes ediyor ve sinirle elinde bulunan kemeri fırlatıyor.

Gallows dirençsiz bir şekilde bomboş karşısındaki boşluğa bakarken Punk onun iplerini çözmeye başlıyor. Tamamen çözünce Gallows ayakta duramıyor ve yere yıkılır gibi oluyor fakat Punk onu son anda tutuyor ve yavaşça kenara oturtuyor. O sırada Gallows boş boş ona bakmaya devam ederken Punk sinirli ve üzgün bir ifade ile kafasını Gallows'un kafasına dayıyor.

CM Punk: Bunun intikamını alacağım Luke. Bunun intikamını alacağım.

Word Life! John Cena seyircilerin desteğiyle birlikte girişte gözüküyor. Rampada tauntunu atıyor ve ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Ringe girip tauntunu bir kere daha yapıyor ve ringde beklemeye koyuluyor.

Kingdom! Cody Rhodes girişte gözüküyor. Geçtiğimiz şov geri dönüşünü gerçekleştirmişti. Cody Rhodes da ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor ve aprona çıkıyor. Apronda arenayı bir süzdükten sonra ringe giriyor ve tauntunu atıyor. Ardından John Cena'nın yanındaki yerini alıyor.

I AM PURE! Seyircilerin muhteşem desteğiyle birlikte Roderick Strong girişte gözüküyor. Hiçbir taunt yapmadan yalpalayarak, kafasını yerden kaldırmadan ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor. Hiçbir şey yapmadan Cody Rhodes ile John Cena'nın ortasına geçiyor ve kafası öne eğik bir şekilde rakipleri beklemeye başlıyor.

TE EE 01! Şarkının duyulmasıyla birlikte Teoman ciddi ifadesiyle girişte gözüküyor. Ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Çok sert bir şekilde Strong'a bakarak çelik merdivenlerden çıkıyor ve ringe giriyor. Strong'un önüne kadar gidiyor ancak Strong'un umurunda değil. Daha sonra köşesine dönüyor ve beklemeye koyuluyor.

#SUSAMAM. OMOS girişte gözüküyor ve sırıtan yüz ifadesiyle ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor ve üstündeki ceketi ringin dışına atıyor. Ardından herkes son isimi beklemeye koyuluyor.

I AM A BAD, BAD BOY. Joey Janela tüm enerjisiyle girişte gözüküyor, seyircilerin yuhalamasıyla birlikte tauntunu atıyor rampada. Hızlı bir şekilde ringe doğru ilerliyor ve direkt iplerden ringe giriyor. Ringde birkaç tur attıktan sonra ringin ortasında taunt atıyor. Ardından gidip Roderick Strong'u itiyor ve "kendine gel it" diye bağırıyor. Cena ve Rhodes onu uzaklaştırırken anons yapılıyor, maça geçiyoruz!

Bound for Glory Series
Six-Man Elimination Tag Team Match

Joey Janela & Omos & Teoman vs. Cody Rhodes & John Cena & Roderick Strong

Maça Roderick Strong ve Joey Janela başlıyor. İki isim birçok kez karşı karşıya geldik ancak ilk defa bir maçta karşı karşıya! Roderick Strong umarsızca maçın başlamasını beklerken Janela dilini çıkararak ona bakıyor ve ZİL ÇALIYOR! BÜYÜK MAÇ BAŞLIYOR! Janela saldırıyor direkt Strong'a arka arkaya yumruklar atıyor, Strong yere düşüyor. Janela üstüne çıkıyor ve suratını yumrukluyor çok seri şekilde. Hakemin uyarılarıyla bırakmak zorunda kalıyor. Strong'a eğilip "dövüş benimle korkak" diye bağırıyor. Strong ayağa kalkıyor, Janela'dan ASBURY KISS!

Strong sıyrılıyor, Janela'yı yakalıyor ve Half Nelson Backbreaker! Janela acı içinde sırtını tutuyor. Roderick Strong ona bakıyor şimdi, Janela sinirle ayaklanıyor ancak dizi geçiriyor Strong. Ardından tutuyor ve Pendulum Backbreaker! Janela neye uğradığını şaşırıyor, Strong kafasından tutarak Janela'yı kaldırıyor ve çok sert bir European Uppercut geçiriyor. Şimdi tutuyor, DEATH BY RODERICK! ÇOK ERKEN! DEATH BY RODERICK'I VURDU RODERICK STRONG! SEYİRCİLER ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA!

ANCAK STRONG TUŞA GİTMİYOR? Roderick Strong'un seyircilere baktığını görüyoruz. Tam Roderick Strong'un baktığı yeri kamera çektiğinde turuncu saçlı bir kadın olduğunu görüyoruz. Roderick Strong kitlenmiş bir şekilde turuncu saçlı izleyiciye bakıyor. Janela sürüne sürüne Teoman'a tag veriyor ve kendisini ringin dışına atıyor. Cena ve Cody, Strong'a bağırıyorlar! Teoman sırıtarak ringe giriyor. Strong kafasını kendine gelmişcesine bir şekilde sallayıp onlara dönüyor derken Teoman tutuyor onu arkasından ve CROSSFACE! CROSSFACE BAĞLIYOR BİR ANDA! STRONG ÇIRPINIYOR ANCAK NAFİLE. TEOMAN KİLİDİ SIKTIKÇA SIKIYOR!

RODERICK STRONG BAYILIYOR! HAKEM, TEOMAN'A BIRAKMASINI SÖYLÜYOR VE TEOMAN BIRAKIYOR. TEOMAN, RODERICK STRONG'U ELİYOR! RODERICK STRONG'UN NEYİ VAR?

Elenen: Roderick Strong

Zayıf adam bir kere daha zayıf adamlığını ortaya koyuyor! Roderick Strong kafasını başka yerlere vererek takımını yalnız bırakıyor. Strong anlık giden bilinci yerine geldikten sonra mutsuz bir şekilde ringden iniyor ve aynı ringe gelirken yere baktığı şekilde yere bakarak arka alana doğru ilerliyor. Durup arkasını dönüyor ve turuncu saçlı kadına biraz daha bakıyor. Ardından dolu gözlerle arka alana devam ediyor. Teoman ise karşı köşedeki iki isme "gel, gel" işareti yapıyor. John Cena ringe giriyor. Teoman onun üstüne atılıyor derken John Cena onu sırtılıyor, F-U? Hayır, Teoman arka arkaya dirsekler atıp kurtuluyor ve atlıyor. Rakibini Crossface'e almak istiyor ancak Cena izin vermiyor ve rakibinin suratına knee vuruyor. Teoman şimdi bir yumruk sallıyor ancak John Cena sıyrılıyor ve rakibini yakalıyor, JOHN CENA'DAN ÇOK ANİ BİR PROTOBOMB GELİYOR! PROTO-BOMB! JOHN CENA HİÇ VAKİT KAYBETMEDEN TUŞA GİDİYOR, 1....... 2.....

TEOMAN SON ANDA ATIYOR! John Cena hakeme bakıyor ancak hakem eliyle iki işareti yapıyor. Cena ayağa kalkıp köşeye gidiyor ve Cody'e tag veriyor. Cody ringe girer girmez sürünen Teoman'ı bacağından yakalayıp kendine doğru çekiyor derken Teoman kollarından da destek alarak bacaklarıyla itiyor Cody'i ve köşeye kadar uçuyor Cody. Teoman fırsattan istifade tag veriyor, OMOS ringe giriyor! Cody bir ona bir Cena'ya bakıyor, OMOS avcunu yumruklayarak boynunu kütletiyor. CODY BİR ANDA ÜSTÜNE ATILIYOR OMOS'UN DERKEN BOĞAZINDAN YAKALIYOR OMOS VE CHOKESLAM!

HAYIR, CODY KURTULUYOR VE İPLERDEN ZIPLIYOR, DISASTER KICK! OMOS YIKILIYOR, İNANILMAZ! CODY'DEN BİR DE KNEE DROP! İPLERDEN SEKİYOR VE RİNGE GİRMEK ÜZERE OLAN JOEY JANELA'YA DROPKICK! Joey Janela aprondan düşüyor. OMOS bu sırada ayaklanıyor, Cody ona çelme takma istiyor ancak OMOS yıkılmıyor. Cody bir yumruk geçiriyor, OMOS da! Cody yere düşüyor yumruğun etkisiyle. Şimdi OMOS kafasından tutarak kaldırıyor ayağa ve POWERSLAM! Cody iplere tutunarak kalkıyor, OMOS şimdi tutuyor derken Cody çevik bir hamleyle kurtulup arkasından Dropkick vuruyor ve köşeye kadar yolluyor OMOS'u. Ardından koşuyor üstüne ve Corner Dropkick! OMOS ringin ortasına geliyor sendeleyerek, Cody iplerden zıplıyor ve CODY CUTTER!

HAYIR! OMOS BOĞAZINDAN YAKALIYOR CODY RHODES'U. CODY ÇIRPINIYOR ANCAK OMOS KIZGIN GÖZLERLE ONA BAKIYOR. CHOKESLAM!

YAPAMADAN RİNGE GİREN BİRİSİ VAR. DOLPH ZIGGLER! DOLPH ZIGGLER MAÇI BASIYOR! SAĞ ELİNDE BİR MUŞTA VAR! İPLERDEN ZIPLIYOR VE OMOS'UN SURATINA MUŞTAYI GEÇİRİYOR. OMOS DİZLERİ ÜSTÜNE DÜŞÜYOR. DOLPH ZIGGLER MUŞTAYI BİR KERE DAHA GEÇİRİYOR, OMOS YIKILACAKKEN BİR KERE DAHA GEÇİRİYOR VE OMOS YERDE! CODY RHODES HEM MUTLU HEM DÜŞÜNCELİ GÖZLERLE DOLPH ZIGGLER'A BAKIYOR.

DOLPH ZIGGLER YAPACAĞINI YAPIYOR, CODY RHODES'A DA MUŞTAYI İNDİRİYOR. CODY RHODES'UN SURATI KANIYOR. CENA "YİNE Mİ" DERCESİNE RİNGE BAKIYOR. DOLPH ZIGGLER, CODY RHODES'U OMOS'UN ÜSTÜNE BIRAKIYOR. Dolph Ziggler başını tutuyor bir süre ve titreye titreye ringden çıkıyor. Yamuk yamuk yüreyerek, kendisinde değilmişcesine arka alana dönüyor. Hakem sayıyor, 1........ 2......

3! OMOS DA ELENİYOR!

Elenen: OMOS

Joey Janela direkt ringe dalıyor ve OMOS'u ringin dışına atıyor. Cody Rhodes'u çekiyor ve hızlıca tuşa gidiyor Janela, 1....... 2......

3! CODY RHODES DA ELENDİ. JOEY JANELA FIRSATI KAÇIRMIYOR. DOLPH ZIGGLER BİR PURE TARAFINDAN BİR HANIMEFENDİ TARAFINDAN İSMİN ELENMESİNE YOL AÇIYOR. JOHN CENA TEK BAŞINA KALDI.

Elenen: Cody Rhodes

Görevliler, Cody Rhodes'un alnındaki yarıkla ilgilenirken OMOS arka alana dönüyor sinirle. Görevlilerin desteğiyle Cody Rhodes da arka alana taşınıyor. John Cena tek başına iki isme karşı mücadele edecek. Joey Janela sırıtarak John Cena'ya bakıyor ve ringe girmesini bekliyor. John Cena ringe girer girmez üstüne atılıyor ancak Cena üstünden atıyor rakibini kolayca. Cena şimdi üstüne geliyor rakibinin derken Janela'dan Roundhouse Kick! Ardından tutuyor Cena'yı ve BLUE THUNDER BOMB! YAPTI, JANELA'DAN BLUE THUNDER BOMB! Neye uğradığını şaşırıyor Cena. Joey Janela maça son vermeye gidiyor, 1........ 2......

John Cena atıyor! Joey Janela iplere tutunuyor ve ayağıyla ring zeminine vuruyor. Cena'nın kalkmasını bekliyor, John Cena kakıyor. Janela'dan ASBURY KICK?? HAYIR, CENA SIYRILIYOR VE LIGHTNING FIST! Janela yere yığılır yığılmaz köşeye dönüyor ve uzanıyor, Teoman da elini uzatıyor. John Cena bacağından yakalıyor Janela'yı ve ayağa kaldırıyor derken Janela'dan bir diz. Janela tekrar uzanıyor ve tag veriyor!

Teoman bir anda elini çekip ringe giriyor, hakem ona çıkmasını söylüyor. Teoman tag aldığını söylüyor, Janela'nın elini ve kendi elini gösteriyor ancak hakem olumsuz bir şekilde kafasını sallıyor. Teoman itirazlara her ne kadar devam etse de sonuç vermiyor, hakem tagin verilmediğini söylüyor. Janela "ne yaptın sen dercesine" Teoman' bakarken Teoman aprona geri geçmek zorunda kalıyor. John Cena ona doğru dönen Joey Janela'nın suratına şimdi çok sert bir tekme geçiriyor, tutuyor şimdi ve Underhook Suplex! BIRAKMIYOR, KALDIRIYOR VE SIRTINA ALIYOR RAKİBİNİ, F-U! HİÇ BEKLETMEDEN, MUHTEŞEM BİR HIZDA YAPIYOR BUNLARI JOHN CENA! HİÇ BEKLEMEDEN! F-U! JOHN CENA TUŞTA, 1....... 2......

3! JOEY JANELA ELENİYOR! TEOMAN'IN TAGI ALDIĞINI SANMASINDAN DOLAYI JOEY JANELA ELENİYORİ

Elenen: Joey Janela

John Cena birebir kalmayı başarıyor Teoman ile. Teoman hatasını telafi etmek için ringe giriyor, ayağa kalkan Janela onun üstüne gidip bir süre sövüyor. Şımarık hareketler yaparak ringden iniyor ancak arka alana gitmiyor. Çelik merdivenlere yaslanarak Teoman'a destek olmaya devam ediyor ring dışından. Teoman ringe dalıyor, John Cena yumruklarla onu sıkıştırıyor ancak Teoman sıyrılıyor ve TIGER SUPLEX? EVET, TIGER SUPLEX! JOHN CENA YERDE! TEOMAN KALIN GİRİYOR RİNGE. JOHN CENA'YI KALDIRIYOR VE BİR DE DRAGON SUPLEX! JOHN CENA YERDE. TEOMAN İŞİ BİTİRMEK İÇİN RAKİBİNİ YAKALIYOR VE CROSSFACE'E ALIYOR.

DERKEN CROSSFACE'İ BAĞLAYAMADAN BİR ANDA TITANTRON AÇILIYOR VE BİR RESİM EKRANA GELİYOR. TEOMAN AYAĞA KALKIYOR TITANTRON'A BAKAKALIYOR. GENÇ ADAMIN RESMİ DIŞINDA HİÇBİR ŞEY GEÇMİYOR TITANTRONDA. TEOMAN RİNGİN UCUNA KADAR İLERİYOR, İPLERE YASLANARAK DİZLERİ ÜSTÜNE ÇÖKÜYOR VE BAŞINI ÖNE EĞİYOR. TEKRAR KALDIRIYOR VE RESME BAKMAYA DEVAM EDİYOR.

Ekrandaki görüntü kapandıktan sonra Teoman kendinden geçmiş bir şekilde, Strong'a dönmüş bir şekilde ringe dönüyor ancak John Cena onun için hazırda bekliyor, SIRTINA ALIYOR DÖNER DÖNMEZ TEOMAN'I CENA VE F-U! F-U! JOHN CEN YAPIYOR. JOHN CENA BAŞARACAK MI, JOHN CENA TUŞTA, 1....... 2......

3! TEOMAN ELENİYOR! JOHN CENA BAŞARIYOR!

Elenen: Teoman

Kazanan: Cody Rhodes & John Cena & Roderick Strong

John Cena maçı PURE tarafına kazandırıyor! John Cena imkansızı başarıyor ve ikiye bir kaldığı mücadeleden ayakta ayrılıyor. Cena, Strong, Rhodes maçı galibi. Alphonso kim? Teoman'a ne oldu? Hiçbirinin cevabını bilmiyoruz ancak maçı John Cena'nın PURE tarafına kazandırdığını biliyoruz. Hakem, John Cena'nın elini havaya kaldırıyor ve Cena taunt attıktan sonra ağır adımlarla arka alana dönüyor. Teoman ise sinirli ve düşünceli bir ifadeyle saçlarını düzeltiyor ringin ortasında.

ŞARKININ DUYULMASIYLA BİRLİKTE TEOMAN KAFASINI GİRİŞE ÇEVİRİYOR. ANCAK SEYİRCİLERİN ARASINDAN GELENLER VAR! ALBERTO EL PATRON, SANTOS ESCOBAR VE ANDRADE ALMAS SEYİRCİLERİN ARASINDAN YAVAŞ YAVAŞ RİNGDE DOĞRU İNİYORLAR. Teoman burnundan soluyarak onlara bakıyor. Önde El Patron seyirci barikatlarından atlıyor, ardından Escobar atlıyor ve El Patron'un olduğu kenarın karşısındaki kenara geçiyor. Son olarak Almas atlıyor ve iki ismin ortasında kenarda yerini alıyor.

Üç isim birlikte aprona çıkıyorlar ve ardından ringe giriyorlar. Teoman olacakları sezip kendisini savunmaya çalışıyor ve El Patron'un üstüne atılıp onu yumruklamaya başlıyor ancak bu pek uzun sürmüyor. Almas ve Escobar onu El Patron'un üstünden alıyorlar ve köşeye fırlatıp arka arkaya yumruklar, tekmeler atıyorlar. Teoman köşede yığılıp kalıyor. El Patron ayaklanıp koşuyor ve köşedeki Teoman'ın suratına çok sert bir tekme geçiriyor. Teoman'ın burnunun kanadığını görüyoruz.

Andrade şimdi kolundan çekerek ayağa kaldırıyor ve suratına çok sert dizler geçiriyor. Teoman'ın ağzının da açıldığını ve kanamaya başladığını görüyoruz. Teoman'ın suratından akan kanlar ringe damlıyor. Saçlarının uçlarının kan olduğunu fark edebiliyoruz. Şimdi Andrade ve El Patron kaldırıyorlar Teoman'ı. Santos Escobar da sırtına alıyor Teoman'ı, hiç bekletmeden PHANTOM DRIVER! PHANTOM DRIVER! TEOMAN HAREKETSİZ, YÜZÜ KANA BULANMIŞ BİR ŞEKİLDE YERDE YATIYOR.

Alberto El Patron: Yerde kal! Köpek! Bundan bir tane daha yemek istemezsin! Kalkmaya çabalama bile! Bu gece hançer senin sırtında olacak ve herkese, her şeyi açıklayacağım. 10 yıl önce olanları açıklayacağım. Alphonso'yu açıklayacağım ve senin ne denli bir oro*** evladı olduğunu herkes bilecek.

Teoman yerde "hayır" diye bağırırken Alberto El Patron, Santos ve Cien'den vücut diliyle onay aldıktan sonra devam ediyor.

Alberto El Patron: Biz El Elegantéyiz. Bu doğru. Fakat bundan önce, birbirimizi bulmadan önce hepimizin ayrı ayrı yaşantıları vardı. O yaşantılardan biri de, bu yerde yatan adama aitti. Belki bizimle aynı yerde doğmamıştı, aynı kültürü görmemişti. Ama seni severdim ese. Seni severdik. Uzun süre önce, işleri sen idare ederdin. Hanımefendi sadece seninle konuşurdu. Çünkü ona göre, biz bu vasıfa sahip olanlar değildik. "EE 01" i de sana verme sebebi de bu değil mi? Cabron, sen hayata benden de önde başlamışsın.

Alberto El Patron: Bu yüzden seni kıskanmıyorum. Zaten bilirsin, ben her zaman zor olanı severim. Kolay elde edilen şeyler benim için değere sahip değildir. Söylediğim her şeyi Teo, bu yanımdaki iki adam kadar iyi bilirsin oğlum çünkü uzun yıllar öncesine kadar aynı yere sıçıyorduk. Ama sen her şeyin içine sıçmakla bitirdin. Kendini de, bizi de.

Alberto El Patron: El Eleganté, en başta 5 kişiydi. Ben, Cien ve Santos'un dışında sizin "Babo" dediğiniz bu adam ve Alphonso vardı.

Alphonso ismini duyunca Teoman ve diğerlerinin gözleri doluyor.

Alberto El Patron: BU P*Ç TESLİMAT İÇİN ONU HARCADI! ONU PATLAMAK ÜZERE OLAN BİR TIRIN İÇİNDE ÖYLECE BIRAKTI! ONU KURTARMAK YERİNE, ARKADAKİ TOZLARI, HAPLARI TERCİH ETTİ! SENDEN, NEFRET EDIYORUM OROS** ÇOCUĞU! BİLMEM KAÇ KİLO MAL UĞRUNA ALPHONSO'YU HARCADIĞIN İÇİN SENDEN NEFRET EDİYORUM, EDİYORUZ! VE SEN, ASLA AFFEDİLMEYECEKSİN!

Teoman: Ben... Ne gerekiyorsa... Onu yaptım. Hanımefendi, hiçbirimizi, yaşatmazdı...

Patron bir süre acınası bir şekilde ona bakıyor.

Alberto El Patron: Senin de, Hanımefendi'nin de,

Alberto El Patron: Amına koyayım.

Oraya doğru bağırarak yaklaşan Joey Janela'yı görüyorlar... SANTOS VE CIEN ONUN ÜSTÜNE ATLIYOR VE YERDE YUMRUKLAMAYA BAŞLIYORLAR! ÇOK SERT YUMRUKLAR! JOEY JANELA ELLERİNİ YÜZÜNE KOYUP GARD ALIRKEN ŞİMDİ ONU TEKMELEMEYE BAŞLIYORLAR! ALBERTO DIŞARIDAN İKİ SANDALYE ALIYOR, BİRİNİ ARKADAŞLARINA ATARKEN DİĞERİYLE YERDE YATAN TEOMAN'IN ÜSTÜNE VURUYOR ÇOK SERT ŞEKİLDE!

SANTOS ŞİMDİ JOEY JANELA'YI KALDIRIYOR VE PHANTOM DRIVER! PHANTOM DRIVER! NELER OLDU? EL ELEGANTE, JOEY JANELA VE TEOMAN'IN BAŞINDA BİRBİRLERİNİN ELLERİNİ KALDIRIYORLAR! SHOTGUN ŞAMPİYONU PATRON VE TAG TEAM ŞAMPİYONLARI ANDRADE CIEN ALMAS & SANTOS ESCOBAR, ARTIK PURE'UN TARAFINDALAR! GEÇMİŞ, GELECEĞİ DEĞİŞTİRDİ BİR NEVİ!

Onlar artık PURE Side'da! Alphonso için! PURE: 1. Yıl Dönümü şovu, bu olayla sonlanıyor...

PURE: 1. Yıl Dönümü Şovu
PURE WRESTLING
TM & © 2021
All Rights Reserved for "The Gentlewoman"

Son düzenleme:

Netuno

Sunrise
Premium++
Çalışkan Üye
Konu
729
Toplam Beğeni
1,499
Kredi
3975
Kemer maçı :(

placebo

gbb
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
27
Toplam Beğeni
536
Favori Güreşçisi
Daniel Bryan
RPG Karakteri
OMOS
Kredi
50
Takipteyiz ama adaletin yerine getirileceğini temenni ediyorum.

pontiac bandit

DAYI
Emekli
Konu
667
Toplam Beğeni
1,058
Favori Güreşçisi
CM Punk
RPG Karakteri
Roderick Strong
Kredi
1260
UMARIM EVAN BOURNE VE DOLPH ZIGGLER OLAYI ÇÖZÜLÜR. #BEKLENTİMİZVAR

Atiba

british master
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
173
Toplam Beğeni
2,103
RPG Karakteri
CM Punk
Kredi
70
Adalet eyleminde en önlerdeyiz yine!

The Unpredictable

R A H
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
233
Toplam Beğeni
1,666
RPG Karakteri
Samoa Joe
Kredi
875
Samoa Joe'nun PURE, Becky Lynch'in Kıtalararası şampiyonu olarak çıkacağı şov. Bekliyoruz merakla.

Kill Em With Kindness

Televape
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
154
Toplam Beğeni
666
Favori Güreşçisi
Hana Kimura - Alicia Fox - Tam Nakano - Kairi Sane
RPG Karakteri
Tam Nakano
Kredi