Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Etkinlik Haftası WrestleMania 37 Be A Booker Yarışması

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
3,229
Toplam Beğeni
2,786
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675

PG.com WrestleMania 37 ve 1. Yıldönüm Etkinlik Haftası kapsamında gerçekleşecek Be A Booker yarışmamız ile karşınızdayım. Olay gayet basit, bu yarışmada yapmanız gereken tek şey: WrestleMania'yı eğer siz booklasaydınız nasıl booklardınız sorusunun cevabı niteliğinde olacak bir şov sunmanız. Tabii bunu birtakım kuralların çerçevesinden çıkmadan yapacaksınız. O zaman kurallardan bahsedelim:

Kurallar:

1-
Şov yazılırken kat'i surette, duyurulan maç karta bağlı kalınacaktır. Yani şova kafanıza göre ayriyeten maç eklemeniz, şovdan bir maçı çıkarmanız, maçlardaki katılımcıları değiştirmeniz kesinlikle yasaktır. Ama siz şovunuzu yazdıktan sonra başka bir maç daha duyuruldu diyelim, o konuda bir sıkıntı yok. Maç sizin şovu yazmanızdan sonra eklenmiş sonuçta. İsteğinize bağlı sonradan duyurulan maçı da şovunuza ekleyebilirsiniz, fakat böyle bir zorunluluğumuz yok. Size bırakıyoruz bunu.

2- Şovda sürpriz debut/returnlere imza atabilirsiniz pek tabii ki. Sonuçta bu yarışma, bu şova dair sizin yorumlarınızı ve hayal gücünüzü ne ölçüde kullanabildiğinizi görebilmek için yapılan bir yarışma. Fakat bunu günümüzdeki konuma göre gerçekçi olacak şekilde yapmak zorundasınız. Mesela şu an AEW ile anlaşma altında olan Jon Moxley'i tutup da Reigns vs. Edge. Bryan maçına karıştırırsanız bu günümüzdeki evrendeki gerçekçiliğin dışına çıkmak olur.

3- Yarışmaya katılmak için özellikle "Katılıyorum." diye beyanda bulunmanıza gerek yok, bu konunun altına bahsedilen kuralların dışına çıkmamak suretiyle şovunu yazan herkes yarışmaya katılmış olarak kabul edilecektir.

4- Bu bir soru işareti olur mu bilmiyorum ama 2 gece de yazılacak. Ayrı ayrı mesajlarda atılmasındansa 2 gecenin de tek mesajda olması çok daha iyi olur. Anket eklemesi yaparken zorluk olmasın.

5- Yarışmamızın galibini anket usulü ile belirleyeceğiz. Anket bitiminde en çok oyu alan ilk 3 isim aşağıda belirtilen ödülleri kazanacak.

Ödüller:

Birinci:
Be A Booker Yarışması Kazananı Rozeti +500 kredi
İkinci: Tek Seferlik 2+2 İmza Kullanma Hakkı +400 kredi
Üçüncü: +300 kredi
Katılım Ödülü: +75 kredi

Son Katılım Tarihi
9 Nisan 2021, Cuma - 23:59

Yarışma ile ilgili aklınıza takılan başka şeyler olursa bu konu altından ya da herhangi bir yerden bana ulaşarak sorularınızı yöneltebilirsiniz. Yarışmaya katılacak dostlara başarılar dilerim, kaleminiz keskin olsun. ✍️ ✍️

Ganbarimasu

Kayıtsız Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
813
Toplam Beğeni
2,399
Kredi
1850
Şovdaki maçların maç türünü değiştirebilir miyiz?

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
3,229
Toplam Beğeni
2,786
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
Kredi
14675

Peder

Infestation
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
146
Toplam Beğeni
395
Favori Güreşçisi
Roman Reigns
RPG Karakteri
Rey Fenix
Kredi
85
Ulaaaaaaan ben farklı maçlar ile yaparız diye düşünmüştüm nedense. Ki farklı yapsak da katılamazdım yüksek ihtimalle.

Mr. Hardcore

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
2
Toplam Beğeni
85
Favori Güreşçisi
Jeff Hardy
Kredi
200
Vaktim olursa katılırım. Night 1 ve Night 2 şovlarından birini yazabiliyor muyuz yoksa ikisini de mi yazmamız gerekiyor?

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
3,229
Toplam Beğeni
2,786
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
Kredi
14675
Vaktim olursa katılırım. Night 1 ve Night 2 şovlarından birini yazabiliyor muyuz yoksa ikisini de mi yazmamız gerekiyor?
Aslında o konuda özgür bırakacaktım ama daha adil olsun diye ikisinin de yazılması daha mantıklı olur diye düşündüm. 2 gece de yazılacak yani.

Mr. Hardcore

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
2
Toplam Beğeni
85
Favori Güreşçisi
Jeff Hardy
Kredi
200