Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Türkiye Vaka Sayısında Avrupa'da Birinci!

ReQuem

the game
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
1,641
Toplam Beğeni
887
Favori Güreşçisi
Triple H
RPG Karakteri
Andrade Cien Almas de El Eleganté
Kredi
5650

Bulletproof Blonde

céline.
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
28
Toplam Beğeni
354
Favori Güreşçisi
HBK
Şu vakalarla, futbolcuların öncelik sırasına alınıp öğretmenlerin alınmaması. :D Gün içerisinde birçok çocukla ne kadar önlem alırsak alalım temas içindeyiz, sağlık çalışanlarından sonra belki de en sıkıntılı durum bizimki, inanılmaz gerçekten.

DIO

Bisexual God
Premium++
Konu
77
Toplam Beğeni
1,040
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Nigel McGuinness w/Steve Corino
Kredi
40
Koyduk mu Avrupa?

The Goat

el capitano
Emekli
Premium++
Konu
545
Toplam Beğeni
2,819
Favori Güreşçisi
Daniel Bryan
RPG Karakteri
Wade Barrett
Kredi
3500
Ben bu rakamlardan sonra Sinovac aşısının koruyucu falan olduğuna inanmıyorum. Her yerden, ama her yerden 2 doz bile olup üstünden zaman geçen insanlardan COVID olan insanların haberini alıyoruz. Nasıl aşı bu kardeşim? Bu kadar etkisizse bunu niye yaptınız insanlara?

Dünyada aşılama yapıp pandemiyi bitirmeye başlayan ülkelerin kullandığı aşılar Pfizer/Biontech ve AstraZeneca. Bu aşıları bulan olmakta tereddüt etmesin. İsrail'de pandemi 1 aya sona erecek, İngiltere tam gaz bitiriyor işi, Amerika'da halamdan aldığım bilgiye göre alışveriş merkezleri, otoparklar her yer aşılama merkezine dönüştürülmüş durumda. Tamamen açılan eyaletlerde bile vaka sayıları düşüyor. Amerika'daki tüm ailemin aşısı da tamam Pfizer çift doz olarak, bir kişi de Moderna çift doz.

Sinovac ile geniş aşılama yapan Şili, Brezilya ve Türkiye'de ise vakalar artıyor.

Bu rakamlar işin hurması, 2 hafta sonra tırmığı gelecek. Maalesef 1000 civarı ölüm bekliyorum. Herkes kendini korusun. Bunların aldıkları kararlara göre bilimi eğip büken bilim kurulundan falan hayır gelmez. Biontech'i bulduğunuz gibi hastaneye 5 saat önceden gidin açık havada sıraya girin.

RiseGen

HZ
Yönetici
Üst Moderatör
Premium++
Konu
186
Toplam Beğeni
1,097
Kredi
1140
Özellikle köylerde eğitim normal seyrinde ve hemen hemen her sınıfta vaka veya temaslı var. Mutasyon geçirmiş virüs çocuklarla beraber taşınıyor ve vaka sayıları gün geçtikçe artıyor. 2 ay önce lafı edilen aşı halen çok az öğretmene yapılmış durumda, öğretmen döviz vs. de getirmediği için turizmci kadar değeri yok tabii. Bari yaşı gelse de babamla beraber annem de aşı olsalar modundayım artık.

Root

If-Then-Else
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
101
Toplam Beğeni
557
Favori Güreşçisi
Will Ospreay
Ben bu rakamlardan sonra Sinovac aşısının koruyucu falan olduğuna inanmıyorum. Her yerden, ama her yerden 2 doz bile olup üstünden zaman geçen insanlardan COVID olan insanların haberini alıyoruz. Nasıl aşı bu kardeşim? Bu kadar etkisizse bunu niye yaptınız insanlara?

Dünyada aşılama yapıp pandemiyi bitirmeye başlayan ülkelerin kullandığı aşılar Pfizer/Biontech ve AstraZeneca. Bu aşıları bulan olmakta tereddüt etmesin. İsrail'de pandemi 1 aya sona erecek, İngiltere tam gaz bitiriyor işi, Amerika'da halamdan aldığım bilgiye göre alışveriş merkezleri, otoparklar her yer aşılama merkezine dönüştürülmüş durumda. Tamamen açılan eyaletlerde bile vaka sayıları düşüyor. Amerika'daki tüm ailemin aşısı da tamam Pfizer çift doz olarak, bir kişi de Moderna çift doz.

Sinovac ile geniş aşılama yapan Şili, Brezilya ve Türkiye'de ise vakalar artıyor.

Bu rakamlar işin hurması, 2 hafta sonra tırmığı gelecek. Maalesef 1000 civarı ölüm bekliyorum. Herkes kendini korusun. Bunların aldıkları kararlara göre bilimi eğip büken bilim kurulundan falan hayır gelmez. Biontech'i bulduğunuz gibi hastaneye 5 saat önceden gidin açık havada sıraya girin.
Ölümlerin yanında uzun vadede çok büyük sıkıntılar göreceğiz. 1 yıldır okula gitmiyor çocuklar. Lise-üniversite seviyesi bir şekilde idare eder belki ama 7-8 yaşındaki çocukların kendi yaşıtlarıyla vakit geçirmeleri ailelerinden ayrı kalmaları gerekiyordu. Eve tıkıldılar. Uzaktan eğitime erişen öğrenciler var. İşssiz kalan insanlar batan esnaf. Bunları toparlamak çok zor olacak. Türkiye ekonomisi zaten pandemi öncesi de kötüydü. Şimdi daha da kötü. Bu durum suç oranlarını arttıracaktır. Ailede sokakta her yerde şiddet olaylarının arttığını göreceğiz.