Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

"Dave Meltzer'i Dinlemeyi Bırakın"

Dante

Ayın Üyesi
Çalışkan Üye
Konu
508
Toplam Beğeni
373
Kredi
2450

Twitter'da güreş gazetecisi Dave Meltzer hakkında bir video yayınlayan Peter Rosenberg, Meltzer'in düşüncelerinin berbat olduğunu söylemiş ve hayranların Meltzer'i dinlemeyi bırakması için teşvikte bulunmuş.

"İş hakkında gerçekten yenilikçi, anlayışlı fikirleri olan insanları dinleyin. Bu herifin sadece adı var çünkü 30 yıl önce güreşçilerden yanlış bilgiler alıyordu. Şöhret için büyük gazetecilik iddiası nedir? Büyük kitap nerede? Büyük an nerede? Onun düşünceleri berbat. Salakça, asılsızca ve yanlışlar."

Kaynak

Ganbarimasu

Kayıtsız Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
813
Toplam Beğeni
2,399
Kredi
1850
Adam haklı beyler dağılın.

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
3,230
Toplam Beğeni
2,786
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Doğruları tükürmüş ADAM✍️✍️

Netuno

Sunrise
Premium++
Çalışkan Üye
Konu
729
Toplam Beğeni
1,499
Kredi
3975
Tmm.

DIO

Bisexual God
Premium++
Konu
77
Toplam Beğeni
1,041
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Nigel McGuinness w/Steve Corino
Kredi
40
Haklı bence, Meltzer'ın sözünü kutsal kitap olarak gören bir kitle var, o kitle Meltzer ne kadar saçma sapan yorum yapsa da kabulleniyor. O kitlenin kendilerine bir çekidüzen vermeli ya.

Strange Man

Mysterious Stranger
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
180
Toplam Beğeni
338
Favori Güreşçisi
The Rock
Kredi
150
Peter Rosenberg, Sam Roberts veya daha büyük bir yerde iş bulup şirketten ayrılana kadar yıllarca WWE'nin kıçını çaresizce yalayan isimleri de ben dinlemiyorum ve düşüncelerini berbat buluyorum. Kaldı ki haber takip eden, haber paylaşmayı seven insanlar istese de istemese de Dave Meltzer'i dinlemek veya takip etmek zorunda. Sektörde dirt sheet, insider sıkıntısı var. Yoksa ortaya Brad Shepard gibi amatör haberciler türüyor.

DoctorMK

padrone
Yönetici
Admin
Konu
219
Toplam Beğeni
1,138
Favori Güreşçisi
Matt Riddle
RPG Karakteri
Jay Briscoe
Kredi
220
Kurt kocamamasına rağmen itin köpeğin maskarası oluyor. Bir de kocasa hakikaten işimiz var...

Mister Pacman

Baba Yorgun
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
4
Toplam Beğeni
97
Favori Güreşçisi
Johnny Gargano / John Morrison
Haklı bence, Meltzer'ın sözünü kutsal kitap olarak gören bir kitle var, o kitle Meltzer ne kadar saçma sapan yorum yapsa da kabulleniyor. O kitlenin kendilerine bir çekidüzen vermeli ya.
Hocam, beni tanırsın o yüzden anlayacağını düşünüyorum, Meltzer'in her sözünü desteklemem ama %75 destekleyen bir insanım. Nedeni ise Türkiye'deki güreş forumlarında nedenini hiçbir şekilde anlamadığım bir Anti-Meltzer grubu vardır. Bu grup 1 Meltzer 2 Tony Khan olmak üzere bu insanların her dediğine karşıdır. Ben bu insanlara karşı olduğumdan genelde hak veriyorum.