Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


AEW Spoiler: Dynamite Main Eventinde Olanlar

DoctorMK

padrone
Yönetici
Admin
Katılım
31 Mart 2020
Konu
219
Mesaj
3,362
Toplam Beğeni
1,138
Konum
Antalya
Favori Güreşçisi
Matt Riddle
RPG Karakteri
Jay Briscoe
Kredi
220

Şovun main eventinde gerçekleşen 3 vs 3 maçta Matt Jackson maçın başından sonuna kadar Kenny Omega'ya zarar vermek konusunda kararsız gözüktü. Maçın sonlarında buna daha fazla dayanamayan Jon Moxley sert bir şekilde tag alarak Moxley'ye iki Paradigm Shift yapıp ardından Sleeper bağladı. Ama Young Bucks ani bir şekilde Moxley'ye double super kick vurdu ve takım arkadaşlarına sırtlarını döndüler.

Maçtan sonra Moxley'nin yardımına Eddie Kingston geldi ama Good Brothers'tan dayak yedi o da. Daha sonra Good Brothers Moxley'yi ayağa kaldırıp Bucks'ın double superkick vurmasını istedi, Bucks da bunu gerçekleştirdi.

Şov Kenny Omega, Young Bucks, Good Brothers ve Don Callis arasındaki toplu sarılma ile sona erdi. Böylece eski dostlar bir araya gelmiş oldu.​
 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Üst Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
3,225
Mesaj
12,680
Toplam Beğeni
2,786
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
BULLET CLUB 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 LIFE!
 

Peder

Infestation
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Ekim 2020
Konu
146
Mesaj
3,205
Toplam Beğeni
395
Konum
Kocaeli
Favori Güreşçisi
Roman Reigns
RPG Karakteri
Rey Fenix
Kredi
85
OOO çok iyi olaymış.
 

Üst