Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


AEW Spoiler: Açılış

The Rainmaker

the end
Yönetici
Üst Yönetici
Katılım
1 Nisan 2020
Konu
3,448
Mesaj
10,913
Toplam Beğeni
1,872
Konum
Hatay
Favori Güreşçisi
Tomohiro Ishii
Kredi
680
Şovun başında Inner Circle araçla arenaya giriyor ve şova başlıyoruz.Şovu Hangman Page vs. Max Caster şovuyla açıyoruz. Page sıralamada 1. sıradaymış ve Caster 3. olarak onu takip ediyormuş. Caster ünlü rapiyle ringe geliyor ve maça geçiyoruz.

Maç yaklaşık 10 dakika sürüyor ve maç sırasında boombax attack'a kickout atıyor Hangman. Önceki haftaların açılışlarına göre biraz sönük kalsada fena geçmiyor maç. Page buckshot lariat ile kazanıyor maçı. Bakalım kemer maçına ne zaman çıkacak?Maçtan sonra yine ringteyiz ve Tony Death Triangle ile röportaj yapacakmış. Triangle geliyor ve haftaya kemer maçına çıkacaklarını söylüyor Tony. Onları konuşmadan Best Friends bölüyor ve Cassidy konuşmaya başlıyor! Cassidy onları görmekten mutlu olduğunu söylüyor ve ekrana 2020'den PAC ile olan maçları geliyor. Taylor hala onları hatırladıklarını söylüyor. Pentagon lafa girişecekken PAC mikrofonu alıyor ve ilk koruma fırsatını vereceklerini söylüyor. Rent herkesden daha çok galibiyetleri olduğunu söylüyor ve Death Triangle'ı tehdit ediyor. Daha sonra aralarına Statlander'ın katıldığını söylüyor.

Sırada Inner Circle'ın dönüşü var. Ama ondan önce kendisinin Jaguars'ın koçuyla ettiği muabbet ekrana geliyor.
 

Peder

Infestation
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Ekim 2020
Konu
146
Mesaj
3,205
Toplam Beğeni
395
Konum
Kocaeli
Favori Güreşçisi
Roman Reigns
RPG Karakteri
Rey Fenix
Kredi
85
Page alacak ya kemeri.
 

Itsuzai

widerstand
Yönetici
Admin
Katılım
1 Nisan 2020
Konu
1,831
Mesaj
8,853
Toplam Beğeni
2,840
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Hiroshi Tanahashi
Kredi
2,540
Açılışa bu maçın koyulmasını anlamadım pek. İyiydi hoştu ama ötesi de yoktu. Salgın yüzünden yarım kalan Best Friends vs. Death Triangle'a yeniden dönmeleri de bence iyi bir hamle. Özellikle biraz daha ortada kalıp kendine yer bulamayan Death Triangle'ı böyle net bir hikayeye sokmak onlara iyi gelecektir. Best Friends ise artık OLMUŞ durumda AEW özelinde.
 

Deathmatch Classic

Long. Live. GCW.
Yönetici
Moderatör
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
336
Mesaj
6,350
Toplam Beğeni
1,146
Konum
Asbury Park
Favori Güreşçisi
Rickey Shane Page
RPG Karakteri
Joey Janela
Kredi
190
Best Friends'i senaryosuz bırakmıyorlar kati suretle Miro-Sabian olayı biter bitmez Death Triangle'ın karşısına çıktılar, nerden baksan güzel booking kendileri adına.
 

Üst