Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


BAB #WeAreNXT

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,057
Mesaj
17,074
Toplam Beğeni
3,397
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Stand and Deliver sonrası ilk NXT şovuyla başlıyoruz. Kadro, şampiyonlar cart curt her şey güncel.

Şampiyonlar

NXT Şampiyonu:
Karrion Kross
NXT Kuzey Amerika Şampiyonu: Johnny Gargano
NXT Kadınlar Şampiyonu: Raquel Gonzalez
NXT Hafifsiklet Şampiyonu: Santos Escobar
NXT Tag Team Şampiyonları: MSK
NXT Kadınlar Tag Team Şampiyonları: Ember Moon & Shotzi Blackheart

Şovlar
nxt #450 - 13.04.2021
nxt #451 - 20.04.2021
nxt #452 - 27.04.2021
nxt #453 - 04.05.2021
 
Son düzenleme:

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,057
Mesaj
17,074
Toplam Beğeni
3,397
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675


april 13, 2021
nxt #450
capitol wrestling center // orlando, florida


***

Triple H ile açıyoruz şovu. Hunter coşkusunu belli etse de istifini bozmuyor tabii. Stand and Deliver'ın NXT tarihinin en çok izlenen TakeOver şovu olduğundan bahsediyor. Daha nice rekorlara imza atacaklarından kuşkusunun olmadığından bahsediyor. Yeni bir karara imza atmışlar ve bundan sonra 2 ayda 1 kere olmak üzere senede 6 tane TakeOver şovu izleyecekmişiz! Seyirci bu haberden sonra resmen coşuyor. Sıradaki TakeOver şovu ise 13 Haziran'da gerçekleşecekmiş ve ismi NXT TakeOver: Warfare olacakmış! Bu duyuruların ardından sözü fazla uzatmıyor Hunter ve Stand and Deliver'ın muzaffer isimlerinden Raquel Gonzalez'i ringe çağırıyor. Yeni NXT Kadınlar Şampiyonu Raquel Gonzalez ringe geliyor ve Hunter ile el sıkışıyorlar. Ardından Hunter sahneyi yeni şampiyona bırakıyor. Raquel tam söze girecekken KAY LEE RAY BURADA! NXT UK KADINLAR ŞAMPİYONU ALANDA! KLR ringe geliyor ve söze ilk giren isim oluyor. 2 senedir şampiyon olduğunu söylüyor, NXT'nin 1 numaralı kadını kendisiymiş, Raquel Gonzalez'in yaptıklarıyla ilgilenmiyormuş. Raquel giriyor söze şimdi de. Hem KLR'e bazı şeyleri kanıtlamak için, hem de az önce yaptığı saygısızlığın bedelini legal olarak ödetebilmek için bu gecenin ana maçı için teklifte bulunuyor! KLR kabul ediyor! Şampiyon vs. Şampiyon izleyeceğiz bu gece!

nxt tag team championship
msk (c) def. killian dain & drake maverick

MSK ekibi Stand and Deliver'da kaldığı yerden devam ediyor. Dain & Maverick de güzel bir uyum sağlıyor. 12 dakikanın sonunda MSK kemerlerini korumayı başarıyor beklendiği üzere. Maçtan sonra iki ekip el sıkışıyor.

Grizzled Young Veterans ekibinin promosunu görüyoruz arka alanda kestikleri. Hiçbir şeyin bitmediğini söylüyorlar, MSK için geleceklermiş yine. Gibson klasik giydirmelerini yapıyor MSK'e.

singles match
isaiah "swerve" scott def. leon ruff

7-8 dakika süren ama her saniyesi tempolu olan bir maç izliyoruz. Scott, rakibinin fişini Swerve Stomp ile çekiyor.

Raquel Gonzalez'i arka alanda görüyoruz. Dakota Kai geliyor yanına. Az önce yaşananları gördüklerinden bahsediyor. KLR'i çekiştiriyorlar ufak tefek. Dakota, Raquel'e bu gece kenarında olmasını isteyip istemediğini soruyor. Raquel tek başıma halledebilirim teşekkür ederim diyor Dakota'ya. Dakota başarılar dileyip gidiyor oradan.

singles match
velveteen dream def. roderick strong

Strong geliyor ringe ve rakibini bekliyor. VELVETEEN DREAM! Aralıktan beri ortalıkta yoktu, yaklaşık 4 ay sonra geri dönüşünü yapıyor. Fena bir maç izlemiyoruz. Dream dönüş maçında fire vermiyor ve Purple Rainmaker ile maçı almasını biliyor.

Gelecek hafta Timothy Thatcher'ın geri döneceği duyuruluyor. Ardından arka alandayız. Tommaso Ciampa oldukça agresif bir şekilde promo kesiyor. İşler istediği gibi gitmemiş geçen hafta, bu durumu ilk defa yaşamamış. Bu işten nasıl sıyrılabileceğini iyi bilen bir adammış, fakat hiçbir şey geçen hafta Stand and Deliver'da bitmemiş. Ciampa gelecek hafta Tim'in de dönmesiyle her şeyin güzelleşeceğinden emin olduğunu söylüyor. Bu işin üstesinden beraber geleceklermiş.

nxt cruiserweight championship
santos escobar (c) def. jake atlas

Escobar meydan okuma için bekliyor ve gelen isim Jake Atlas. Escobar squash atıyor, 2 dakika ya sürmüş ya sürmemiştir maç.

Shotzi ve Ember Moon ile arka alanda bir röportaj veriliyor. Escobar'ın az önce yaptığını çok sevdiklerini söylüyorlar ve gelecek hafta kendilerinin de bir meydan okuma gerçekleştireceklerini açıklıyorlar.

Pete Dunne'ı görüyoruz yine arka alanda. Yanında Lorcan ve Burch de var tabii. Dunne, Kross'a sesleniyor. Balor'a karşı başaramamış ama Kross'a karşı başaracakmış. Kross'un Balor'u yenmiş olması hiçbir şey ifade etmiyormuş, güreşte basit matematiklerin hükmü yokmuş. İş sadece tekniğe bakıyormuş ve Pete Dunne'da o tekniğin tillahı varmış. Kross'un parmaklarını birbirinden ayırırken zevk alacakmış Dunne. Bu ofansif promonun ardından kameralar kapanıyor.

singles match
la knight def. arturo ruas

Doldur boşalt maçı. Knight rahat kazanıyor. O galibiyetini kutlarken Lumis'in kuytu bir köşeden maçı izlediğini görüyoruz, Knight onu fark etmiyor tabii.

Kameralar ikiye bölünüyor. Bir tarafta Raquel, diğer tarafta KLR! Reklamlardan sonra main eventteyiz.

non-title champion vs. champion match
raquel gonzalez def. kay lee ray via DQ

Muhteşem bir maç izliyoruz. Aşırı sert güreşiyor iki isim de. Galibiyete çok yaklaştıkları olsa da bir türlü başaramıyorlar. KLR, Gory Bomb deniyor ama Raquel sıyrılıp One Arm Powerbomb'ı koyuyor! Tam rakibini bir daha kaldıracakken sırtına sert bir chair shot geliyor. DAKOTA KAI! WHAT? DAKOTA KAI SANDALYEYLE DALIYOR RAQUEL'E VE İHANET EDİYOR! DQ ile bitiyor maç! Dakota, Raquel'e sandalyeyle girişiyor güm pat çat. Ardından sandalyeyi turnbuckle'daki aralığa koyuyor. Raquel'i kaldırıp o sandalyeye doğru fırlatıyor şimdi! Raquel sandalyeye kafa atıp ringin dışına düşüyor. Dakota ringden inip görevliden kemeri alıyor ve Raquel'e doğru eğilip kemeri gösteriyor. "Bu benim hakkım" diyor Dakota ve ardından kemeri yerdeki Raquel'in üzerine fırlatıp alanı terk ediyor. Doktorlar Raquel ile ilgileniyor, Dakota ise girişte donuk bir bakış ile Raquel'i izliyor. Şov bu görüntülerle sona eriyor.
 

Bulletproof

emeklilikte yaşa takılanlar
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
27 Mayıs 2020
Konu
145
Mesaj
2,616
Toplam Beğeni
531
Konum
Antalya/İstanbul
Favori Güreşçisi
Karrion Kross
RPG Karakteri
Santos Escobar de El Eleganté
Kredi
1865
NEEEHH DAKOTAM MI DALDI?? Güzel bölüm olmuş, Kross abimden de duymayı beklerdim ama Dunne'ın tek başına konuşması da yetmiş.
 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,057
Mesaj
17,074
Toplam Beğeni
3,397
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Bu Hafta NXT'ye Duyurulanlar! | 20.04.2021
*NXT Kadın Tag Team Şampiyonları Ember Moon & Shotzi Blackheart kemerlerini ortaya koyacakları bir meydan okuma açacak.​
*Timothy Thatcher geri dönüyor ve aksiyonda olacak.​
*Kyle O'Reilly, Stand and Deliver'dan sonra ilk kez NXT'de olacak.​
 

Üst