Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Galatasaray Spor Kulübü | Tartışma Konusu

Itsuzai

widerstand
Yönetici
Admin
Konu
1,710
Toplam Beğeni
2,557
Favori Güreşçisi
Hiroshi Tanahashi
Kredi
2,540

115 senelik muhteşem bir tarihe sahip olan, var olduğundan beri Türk olmayan takımları en çok yenen Türk takımı, UEFA ve Süper Kupa sahibi, 1481'den beri kültürün simgesi ve 1905'ten beri sporun beşiği olan Galatasaray ile ilgili her türlü görüş ve haberi bu konu altından paylaşabiliriz. %1905 GS...​

Son düzenleme:

Eta

switchblade
Yönetici
Admin
Konu
96
Toplam Beğeni
1,071
Moderatör ekibimizi değiştirmeye karar verdiğimizi buradan duyuruyorum an itibariyle........

Danke

solo
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
113
Toplam Beğeni
1,093
Kredi
250
Türkiye'de amatör branşlar ilgi görmüyor. Ne izleniyor ne de kazandırıyor. Kapatılmasını doğru buluyorum.

Bulletproof Blonde

céline.
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
28
Toplam Beğeni
347
Favori Güreşçisi
HBK
Ali Sami Yen'i, Sinan Erdem ve Ahmet Cömert akşamlarını, Burhan Felek'i, donarak eve döndüğümüz metrobüs gecelerini özledim...