Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


AEW Spoiler | Cassidy vs. Penta, Dr. Britt Baker D.M.D.

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
3,254
Mesaj
15,358
Toplam Beğeni
2,334
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Orange Cassidy ve Penta El Zero Miedo karşı karşıya geliyor. OC'nin yanında Trent, Penta'nın yanında Alex Abrahantes var.

Maç Cassidy'nin alıştığımız şakaları ve komiklikleri ile başlıyor. Penta da eşlik ediyor bu mevzuya. Trent'i de kullanmayı eksik etmiyorlar gözlüklerin fırlatılacağı kişi olarak.
Maçın sonlarında Penta'dan Canadian Destroyer geliyor ve Package Piledriver denemesi görüyoruz ama Orange Cassidy Beach Break'e çeviriyor hareketi. Penta tuş olmuyor. Penta yine üstünlüğü alıp finisher deniyor ama bu sefer de Stundog Millionaire yiyor. Cassidy'den bir de DDT serisi geliyor ama yine tuş bulamıyor. O sırada Alex Abrahantes mikrofonu alıyor ve Trent'in annesine sövmeye başlıyor. Cassidy Abrahantes'i ringe çekiyor ancak Penta arkadan dalıyor. Package Piledriver deniyor ama başaramıyor. Trent'ten gelen bir müdahalenin ardından gelen Orange Punch ise tuşu getiriyor ve Orange Cassidy alıyor maçı.

Arka alandayız, Tony Schiavone var orada. Britt Baker ile birlikte ve Baker bayağı mutlu. Sıralamada yükseleceğini söylemiş ve bunu yapmış. Ürün satışlarında, demolarda ve sıralamada tepedeymiş. Şimdiki şampiyona geldiğimizde ise artık kendisinin neden şirketin yüzü olduğunu herkese hatırlatma vakti gelmiş.​
 

Itsuzai

widerstand
Emekli
Katılım
1 Nisan 2020
Konu
1,876
Mesaj
9,324
Toplam Beğeni
3,096
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Hiroshi Tanahashi
Kredi
2,540
Baya eğlenceli bir maçtı. Seyirciyle çok daha iyi hale gelebilirdi. Baker'ın ise Shida'yla aksiyona girmesini biraz erteliyorlar gibi. Büyük ihtimalle Blood & Guts'tan sonrasına kalır. Keşke daha uzun soluklu bir hikaye izleme şansımız olsaydı.
 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,057
Mesaj
17,074
Toplam Beğeni
3,397
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Orange Cassidy maçı hileyle çözmese tatlar kaçardı, ki zaten olması gereken de buydu.

Baker'ın şu gelişimini gördükçe çok mutlu oluyorum, o şampiyon kıvamına geldiğini görebilmek müthiş. DoN'de güzel bir an yaşayacaktır.
 

Johnkorey

Slice of Life
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Mayıs 2020
Konu
593
Mesaj
8,096
Toplam Beğeni
1,525
Konum
İzmir
Favori Güreşçisi
-
Kredi
450
Cassidy bambaşka bir mevzu be.
 

Üst