Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


RPG 4 Mayıs 2021 PURE #77

Chairman

#puredaizbırak
Chairman
Katılım
31 Mart 2020
Konu
402
Mesaj
1,979
Toplam Beğeni
1,579
ŞOV BİLGİLERİ​
PURE #77​
04.05.2021 - 21.00​
Ankara Arena​
Ankara, Türkiye​

ŞOVU TAKİP ETMEK İÇİN BEŞ NEDEN:
1-
Babo: Perdenin Ardındakiler değilim ama "Ankarayla Bozuşuruz"
2- Bullet Club varsa güreş var
3- PURE Side ve Gentlewoman Side savaşı tam gaz devam
4- Oney Lorcan & HHH w/ Pat McAfee (c) vs. Daniel Caine Dragon & Raven for Tag Team Championship
5- "Yanan şey ne, neden sönmüyor?"
PURE #77
BAŞLIYOR!

Babo evindeki şovun açılışını yine kimselere bırakmıyor! Elinde tesbihi, kolunda sevgilisi ile girişte görünüyor. Seyircilerden birinin "AT AVRAT SİLAH BE ABİİİİ" diye bağırdığını duyuyoruz. Teoman ona tip tip bakıyor, sonra dikleniyor "hayırdır oğlum" diye. Charlotte onu sakinleştiriyor ve Teoman bırakıyor adamı. Ringe doğru yürüyorlar. Teoman ringe giriyor ve bir mikrofon alıp söze giriyor.

Derken hayır, eliyle girişi gösteriyor ve "gel" yapıyor. Yine bir yığın güvenlik geliyor ringe doğru ve ringin önüne diziliyorlar. Seyirciler pek hoşnut değiller tabii ama memleketin evladına da kıyamıyorlar pek.Teoman: Ankar...

TEOMAN! TEOMAN! TEOMAN! TEOMAN!

Teoman: Lütfen bana bunu bir daha yaptırmayın VE SUSUN. Sinirliyim. Ankara falan umurumda değil. Geçen hafta yaşanan rezalete sinirliyim. Adamları zora sokmak için maç falan ayarlıyoruz, bir s*kime yaramıyor. Anca Bound for Glory puanı kasıyorlar. Ancak bunun burada bittiğini sanıyorsanız yaşanacaklara hiç ama hiç hazır değilsiniz demektir. O yüzden nefeslerinizi tutun. Özellikle de sen, Samoa Joe. A*ına koyduğumun varili seni.Teoman: Burada yönetimin kim olduğunu bileceksiniz. Ankara bana ismimle tezahürat yapmak yerine bana "bey" demek zorunda olduğunu bilecek. Ben s*ktiriboktan oyun havalarınız çalarken kalkıp birlikte göbek atacağınız enişteniz değilim a*ına koyayım. Samoa Joe burada kimin sözünün geçtiğini öğrenecek. Cody Rhodes burada kimin sözünün geçtiğini öğrenecek. Bana karşı olan herkes burada kimin sözünün geçtiğini öğrenecek. Yönetimin kim olduğunu iyi bileceksiniz ya da size zorla öğreteceğim.

Teoman: Bana saldırmanın, Hanımefendi'ye bunları yapmanın bir cezasının olacağını söylemiştim. Geçen haftayı ucuz atlattınız. Şimdi dediğim gibi, iyi dinleyin. Ben Dolph Ziggler'ı kovan adamım. Buradan yolcu eden adamım. Cody Rhodes, sen o adamı buradan yollamak için aylarını verirken ben ağzımdan çıkan tek cümle ile yolladım onu. Bu sana bir şey ifade ediyor değil mi p*ç?

Teoman: Şimdi gelelim asıl mevzuya. Size ucuz kurtulamayacağınızı söyledim. Samoa Joe, dinle bak hacıyatmaz kılıklı or*spu çocuğu. Bu gece de kemerini ortaya koyacaksın. Neden mi? Canım öyle istiyor çünkü. Hem de birden fazla rakibin olacak çünkü bir gauntlet maçına çıkacaksın!

Teoman: Rakiplerinin kim olduğunu gecenin sonunda öğrenirsin, yine canım böyle istediği için böyle yapıyorum bunu da. Ağla zırla şimdi, salak herif.

O sırada girişte bir hareketlilik var, birisi koştura koştura geliyor!Bu Samoa Joe! Ringe doğru koşuyor! Teoman'ın kafasını koparacak gibi geliyor! Kafayı yemiş durumda!Ancak güvenlikler onun önüne geçiyor ve onu engelliyorlar! Joe iyice köpürüyor ancak güvenliklerin sayısı çok fazla olduğu için Teoman'a ulaşamıyor. Teoman ringde pis pis sırıtırken Joe bağırmaya başlıyor ona.

"HER ŞOV BUNU MU YAPACAKSIN? HER ŞOV BENİ BÖYLE SAÇMA SAPAN MAÇLARA MI ÇIKARACAKSIN? KAYBETMEM İÇİN DAHA NE YAPACAKSIN OR*SPU ÇOCUĞU? HE? NE YAPACAKSIN?"

Teoman zerre ilgilenmiyor Joe'nun dedikleriyle. Sadece gülüyor. O sırada güvenlikler Joe'yu bir şekilde arka alana doğru götürmeye çalışıyorlar. Derken mikrofondan bir ses duyuyoruz, başka biri bu:

"Sen nasıl bir adamsın lan?"Bu Becky Lynch! Mikrofonla birlikte ringe doğru yürüyor. Güvenlikler hangisine atlayacağını şaşırırken Becky ellerini havaya kaldırıyor ve dövüşmeye gelmediğini söylüyor. Joe'yu bırakamıyorlar zaten. Teoman da "bırakın konuşsun" dercesine bir hareket yapıyor güvenliklere doğru.

Becky Lynch: Sen nasıl bir adamsın? Kontratlı güreşçilerini şova almaya korkuyorsun. Ortamın patronuna bak. Çalışanından korkuyor. İyi bir patron olmadığının sen de farkındasın. Hatta patron bile olmadığının farkındasın. Buraya manevi annenin uyuşturucu ticaretine aracılık etmeye gelmiş şerefsizin tekisin sen. İnsanları hayatlarından soğutan, bezdiren şerefsizin tekisin. Bahis şikesiyle şirketi döndürmeye çalışan, güreşin doğasına hakaret eden değer bilmezin tekisin. Şampiyonlarına değer vermeyen, güreşçilerini birer çöp gibi gören bir yöneticisin. Tıpkı manevi annen gibi... O or*spu da buraya gelip bize birer çöp muamelesi yapıp bizim de ona saygı duymamızı çünkü maaşların yattığını söylüyor. Maaşlar hiçbirimizin umurunda değil. Para hiçbirimizin umurunda değil çünkü biz onurumuzu sizin gibi para için satacak insanlar değiliz. İşte tam da o yüzden PURE'da kemerlerin çoğu bizlerin elinde. Burada gerçek güreşçiler, gerçek şampiyonlar biziz.Becky iyice yükseliyor ve kemerini belinden çözüp havaya kaldırıyor.

Becky Lynch: Bak, burada da bir şampiyon var. Ben de bir şampiyonum. Bana da ayarlasana o "canının istediği" maçlardan! Bana da ayarlasana! Beni de soksana öyle maçlara! Sonra gör gerçek güreş şölenini! İnsanlara buraya izlemeye geldikleri güreş şölenini izleteyim! Koysana!Teoman "ne diyo la bu" diyip gülmeye başlıyor tip tip baktıktan sonra. Sonra Becky'ye hiçbir cevap vermeden seyircilere dönüyor.

Teoman: Evet, güreş güreş diye ağlıyordunuz. Şampiyonlarımız da öyle düşünüyor belli ki. Birazdan görürsünüz güreş şölenini. Hehe.

Teoman ringden çıkıp gidiyor Becky'yi zerre umursamadan. Charlotte da yanında giderken "bay bay" yapıyor Becky'ye. Becky sinirden kudururken güreş şölenimiz başlıyor olsa gerek.Girişte Shinsuke Nakamura gözüküyor. Teoman ringden çıkarken Becky de "bu ne lan" dercesine bakıyor ona. Ringe doğru ilerlerken abuk subuk hareketlerini sürdüren Shinsuke Nakamura ringe girdikten sonra görevliden mikrofon istiyor, sanıyoruz ki söyleyecekleri var.

Shinsuke Nakamura: ANAKARAAAA!

Seyirciden yüksek reaksiyonu kapıyor bu anlarda ve konuşmasına devam ediyor.

Shinsuke Nakamura: Emin Cahit! O bir musluman sizler onu biliyor mu? Evet sizler de musluman ben bunları bilmekte, hem siz hem Emin Cahit için bu gece burada dovusecek! Dostluk icin, Ramadan için, Allah icin!

Shinsuke Nakamura lafını bitirip birden yere doğru bir hamlede bulunuyor. Nakamura secdeye gidiyor, fakat birden kalkıp işaret parmağı ile sağı solu gösteriyor. Galiba kıbleyi arıyor olsa gerek, nihayet doğru yeri bulmuş olmalı ki tekrardan secdeye yatıyor.
O BURADA! KOFI KINGSTON BURADA! KOFI PURE BÜNYESİNE ADIMINI ATIYOR! PURE’a Türkiye’de, Ankara’da merhaba diyor Kofi Kingston. Seyircilerden kendisine bir hayli destek var, tauntunu atıp seyircilere selam verdikten sonra ringe giriyor fakat hala secdeye duran bir Nakamura var. Kingston hakemden zili çalmasını istiyor, hakem de Nakamura’yı dürtüyor fakat hiçbir tepki yok. Hakem Kofi’ye ve etrafına şaşkın gözlerle bakıp mecbur zili çaldırıyor.

Bound for Glory Series
Shinsuke Nakamura vs. Kofi Kingston


Hala secdeden kalkmayan Nakamura karşısında Kofi Kingston köşeye geçiyor ve Trouble in Paradise için pususuna yatıyor. Nihayet Nakamura yavaş yavaş secdeden kalkarken Kofi Kingston üzerine doğru, Trouble in Paradise’ı vuruyor!

Fakat hayır! Nakamura birden Sleeper Hold’u bağlıyor Kofi’ye, kendisine doğru gelen Kofi’yi kavrayıp hızlıca bunu yapıyor. Kofi’yi sımsıkı ve bağrışları ile sıkıyor Shinsuke Nakamura. Kofi kurtulmaya çalışıyor, Nakamura’yı iplere doğru itmeyi başarıyor ve en sonunda da yüzüne doğru atmaya çalıştığı yumruk darbeleri başarılı olunca Nakamura bırakıyor Kingston’ı, hemen akabinde de Kofi toparlayıp Nakamura’ya S.O.S’i yapıyor, 1…2…

3!

Kazanan: Kofi Kingston

Kofi Kingston, Ankara’da PURE’a galibiyet ile başlıyor. Hakem onun elini kaldırırken, Kofi'de kenardan mikrofon istiyor Kofi Kingston ve konuşmasına güler yüzlü tavrıyla başlıyor.Kofi Kingston: Merhaba Ankara! Hoş buldum!

Seyircilerden epey bir destek alıyor.

Kofi Kingston: Bu akşam buradaki galibiyetimi, Nakamura’nın aksine sadece havada kalan sözlerle değil büsbütün bedenim ve karakterim ile her zaman yanında olduğum sevgili kardeşim Emin Cahit’e armağan ediyorum. Onu ne kadar özlediğimi bilemezsiniz. Bir gün yeniden, tıpkı eski günlerde olduğu gibi bir arada olacağız buna inanıyorum. Sizlerden de bir isteğim var, Emin de benim yerimde olsa aynısını isterdi, buraya gelirken öğrendim ki ülkenizin nüfusu 82 milyonmuş. Emin… Kardeşim, beni eğer duyuyorsan adın gibi emin ol ki ben kardeşin Kofi Kingston ve bütün #82milyonseninle…

Kofi Kingston güler yüzlü tavrını sürdürerek, ringden aşağı iniyor ve seyircilere selam vererek arka alana yöneliyor. O sırada...
BULLET CLUB
FO-FO-FO-FO LIFE!

Kazuchika Okada, Gedo, Jay White, Dick Togo, Tama Tonga, Tanga Loa ve KENTA girişteler! Bullet Club geliyor! Geçen hafta zaten kalabalık olan kadrolarını çok daha güçlendirdiler ve Ankara da bundan biraz tırsmış gibi görünüyor. Kofi onlardan korkarak rampanın kenarından arka alana giderken Okada önderliğinde ringe giriyor ekip ve Okada öne çıkarak söze giriyor.Kazuchika Okada: Gördünüz! Güreş şöleni diye size sundukları şeyi gördünüz! Sizinle dalga geçiyorlar resmen. Sizin yaptığınız şey profesyonel güreş değil!

Kazuchika Okada: Emin Cahit maçıymış, Becky ve Roderick'in aşkıymış, Samoa Joe'ya varil diyip gülmekmiş... Bu mu güreş? İşte tam da bu yüzden kimsenin tarafını tutmuyoruz. Hiçbiri bunu hak etmiyor. Hiçbiri Bullet Club'ın dengeleri değiştirecek desteğini hak etmiyor. Geçen hafta yaptığımız şey Gentlewoman tarafına yardım etmek için yaptığımız bir şey değildi. Hayallerinizi süslemeye devam edebilir bu saçmalık. Biz buraya gerçekten güreş izletmeye geldik ve bunun için hiçbir muhatap bulamamak bizleri çok ama çok sinirlendiriyor.

Kazuchika Okada: İşte tam da bu yüzden bir şey yapacağız. Madem güreş konusunda vadettikleri hiçbir şeyi gerçekleştiremeyecek haldeler, o zaman biz de en iyisini kendi aramızda yaparız bu güreş işinin.

Kazuchika Okada: Endgame'de tam anlamıyla bir gösteri yapacağız. Bullet Club'ın tüm üyeleri, evet tam olarak yedi kişi, bir maça çıkacağız. Bu elemeli bir maç olacak ve sona kalan kazanacak. Yedimiz de birbirimizle dostane bir şekilde güreşeceğiz ve gerçek profesyonel güreşin ne olduğunu kafalarınıza kazıyacağız. Tıpkı mermilerimiz gibi. Sökülemeyecek, silinemeyecek bir iz bırakacağız.

Kazuchika Okada: Tıpkı Bullet Club gibi. FOR LIFE!Okada mikrofonu yere atıyor ve ekip ringde kendinden gurur duyar bir halde poz vermeye başlıyor. Hep beraber too sweet yaparlarken...
Devil's Sky! Kenny Omega, pek de yabancı olmadığı bu ekibe bir şeyler söylemeye geliyor belli ki, ya da bir şeyler yapmaya! Omega ringe giriyor, mikrofon var elinde. Söze giriyor hemen.Kenny Omega: Lafı fazla uzatmaya gerek yok. Siz beni biliyorsunuz, ben de sizi biliyorum. Hepimiz Japonya'da neyin nasıl yapıldığını biliyoruz. Her şeyin nerede çözüldüğünü biliyoruz. Ringde çözülür. Benim de sizinle bir sorunum var. Güreş şöleni dediğiniz şeyi izletebilecek kadar yetenekli olduğunuzu sanmıyorum. Hele şu ihtiyarlar... Onlar yalnızca ringin kenarında şaklabanlık yapmaya yeterliler şu an. O yüzden aranızdan birini seçin, kim olduğu fark etmez. Güreş şöleni nedir göstereyim size.

Bullet Club'ın tüm üyeleri gülerek karşılık veriyor bu sözlere. Okada ekibi topluyor sonra etrafına ve konuşmaya başlıyorlar. İçlerinden birinden "hem hamlamışsındır, biraz kendini toplarsın" diye bir ses geliyor. Sonrasında içlerinden biri öne çıkıyor.

Bu Dick Togo! Omega gülümsüyor ve üzerindekileri çıkartıp güreş kıyafetleriyle kalıyor ve maç başlıyor hakemin de gelmesiyle!

Kenny Omega vs. Dick Togo (w/Bullet Club)

Maç başlar başlamaz Omega'dan çok sert bir V-Trigger denemesi geliyor ama Togo ondan aniden sıyrılıyor ve onu yakalayıp reverse STO deniyor! Ancak Omega dirsekler vurarak ondan sıyrılıyor ve iplerden gelerek çok sert bir lariat savuruyor. Togo bundan da sıyrılıyor ve rakibinin ensesine çok sert bir dirsek vuruyor! Omega sendeliyor, Togo daha sonra biraz ağır kalıyor ve back suplex için hazırlanacakken Omega bir takla atarak arkasına geçip bacağına low kick vuruyor. Ardından iplerden geliyor ve çok sert bir running single leg dropkick! Ardından da tekrar iplerden geliyor ve Kotaro Krusher!Omega hemen ayağa kalkıyor ve V-Trigger için beklemeye koyuluyor. Togo ağır ağır doğrulurken hızla koşuyor ama Togo iplerden tutup kendini ring dışına çekiyor ve Omega hareketi deneyemeden kaçmayı başarıyor. Omega hemen ringden çıkıp Togo'yu kovalıyor ancak Bullet Club ile karşılaşıyor, Omega onlarla oyalanmaya başlıyor. Togo bu sırada arkadan dolanıyor ve Omega'ya arkadan girişiyor! Sonrasında onu hemen ringe atıyor. O sırada Omega kalkıyor ama Togo ringe girene kadar yine hantal kalıyor. Omega da bundan yararlanıyor ve Togo ringe girerken V-Trigger!

V-Trigger'ın ardından rakibini hemen kaldırıyor Omega, kafasını bacaklarının arasına sokup sırtında yükseltiyor ve One Winged Angel! Tuşa gidiyor! 1... 2...3! Omega kazanıyor maçı!

Kazanan: Kenny Omega

Omega kalkıyor şimdi ve ellerini kaldırıyor derken SURATININ TAM ORTASINA ÇOK SERT BİR RUNNING KNEE GELİYOR! KENTA HAYVAN GİBİ GİRİŞİYOR OMEGA'YA!KENTA gülerek Omega'ya bakarken tüm Bullet Club üyeleri ringe giriyor ve Omega'yı kaldırıyorlar, derken Tama Tonga'dan Gun Stun geliyor!Guerillas of Destiny üyeleri yerde gülümserken Jay White tekmelemeye başlıyor Omega'yı, geldiğine pişman ediyorlar adeta! Gedo da kahkahalarla gülüyor!En sonunda Okada hepsini durduruyor ve "kaldırın ayağa şunu" diyor. Omega'yı kolundan tutuyor daha sonra arkasına geçip. İtiyor, derken kendisine çekiyor ve RAINMAKER!Omega yerde gebermiş gibi yatarken Okada onun üzerine ayağını basıyor ve ellerini iki yana açıp "for life" diyor. Tüm üyeler too sweet yaparken reklamlara gidiyoruz.Arka alanda PURE üyelerinin hızlı adımlarla ve sinirli bir biçimde yürüdüğünü görüyoruz fakat aralarında liderleri Roderick Strong yok. Birden duraksayıp, bir yöne doğru bakıyorlar. Kameralar baktıkları yöne doğru çevrildiğinde gördüğümüz şey Hanımefendi’nin ekibi oluyor, onların da yanlarında lider Joey Janela yok. İki takım liderlerinden şimdilik yoksun vazıyette karşı karşıya!

Cody Rhodes: PURE’u bu şekilde mi zayıflatmak istiyorsun? Bu adamın kemerini kaybetmesine ihtimal sağlayarak mı?PURE tarafından karışık sesler geliyor bu sorunun ardından. Hanımefendi tarafı da PURE tarafının üzerine doğru yürüyor ve sekiz güreşçi de karşı karşıya geliyorlar. Aynı anda saldırıya geçiyor iki tarafta! PURE Şampiyonu Samoa Joe, Pat McAfee’yi duvara fırlatırken Teoman ise Cody Rhodes ile yumruk yumruğa kavga halinde. Gunns ise ağzındaki sigarayı kenara fırlatarak Evil Kana’ya saldırıyor, Evil Kana ise kontrolü ele alarak Gunns’ı televizyon ekranlarının bulunduğu kısma doğru fırlatıyor. Cena ve Punk ikilisi de yerde kavga halinde. Teoman’da bu sırada Cody Rhodes’a karşı üstünlüğünü ele alıyor. Ve olay yerine gelen güvenlik görevlilerine emrini veriyor.

Teoman: İcaplarına bakın!Teoman olay yerinden ayrılırken güvenlik görevlileri PURE takımına karşı saldırıya geçiyor. Bir yığın olarak gelen güvenlik ekipleri kısa sürede kişi avantajıyla PURE güreşçilerini etkisiz hale getiriyorlar. Fakat John Cena tüm kuvvetiyle güvenlik görevlilerinin bir kısmını yere indirmesini biliyor.

Fakat CM Punk’dan Roundhouse Kick! Cena’nın arkasından gelen Punk bu tekmesiyle onu yere yıkmasını biliyor. PURE ve Hanımefendi güreşçilerinin hepsi yerde, tek ayakta olan nefes nefese kalmış Dünya Ağırsiklet Şampiyonu CM Punk oluyor. Yerdeki unvanını alıp, omzuna atıyor tebessüm ederek ama arkasını döndüğünde...

Joey Janela! Hanımefendi saflarının lideri olay yerine geliyor.CM Punk: Hoş geldin! Manzarayı görüyor musun, beğendin mi Joey? Bu ayın ortasında hepsine yaşatacağımız şeye bak. Sana önceki hafta da dediğim gibi, bütün bu gördüklerinde dediklerimin göstergesi. İşte ben buyum Janela!O sırada olay yerine PURE ekibinin lideri konumundaki Roderick Strong da geliyor. CM Punk ona gözünü kestirip, omzundaki kemerini düzelttikten sonra oradan ayrılıyor. İki lider baş başa kalıyorlar, Roderick, Joey Janela’yı kolundan tutup bir şeyler söylemek için köşeye çekiyor.Joey Janela: (yerde yatan güreşçileri gösteriyor) Eserine bir bak. Sen mi gönderdin bunları? Kendi kendinize triplere giriyorsunuz. Bana bak Roderick, sürekli sorun çıkarmaktan vazgeç. Kabul et, PURE'da her şey iyi. Hanımefendi ve Teoman gayet iyi idare ediyorlar. Peki senin derdin ne? Senin derdini sana söyleyeyim, Becky ile-

Roderick Strong: Joey, sen bari başlama. Zaten herkes bunu söylüyor. Amına koyayım... En başından beri tüm derdim bu evet. Becky Lynch ile sevişmek. O yüzden Hanımefendi'nin ne bok olduğunu, buradaki maçlarda bahis için kendi lehine sonuçlar aldığını, arka alanda üç perro ile uyuşturucu taşıdığını ispatlamak için yırtındım. O yüzden o ringde ve bu arka alanda ağzım burnum kırılana kadar dövüldüm. O yüzden yeri geldi onun iş yaptığı baronlarla masaya oturarak işine taş koydum. O yüzden iş yaptığı adamları bir şovun başında tek tek ekarte edip teslimatlarını engelledim. Ama haklısın, hepsi Becky ile sevişmem içindir.

Joey Janela şaşkınlıkla bakıyor.

Roderick Strong: Erina Aldonzo'ya niye "Hanımefendi" diyorlar Joey bunu biliyor musun? Ben biliyorum. Ona evinde çocuğunu bakıp çorbasını kaynatan bir kadın olduğu için böyle hitap etmiyorlar. Saygılarından da... Ondan korktukları için, boyun eğdikleri için bu şekilde sesleniyorlar.

Joey Janela: O-

Roderick Strong: Senin annen, bir uyuşturucu baronu. Değirmen bugüne kadar böyle dönüyordu. Sen belki görmedin ama o seni hep izledi. Bu çark doğduğundan beri senin etrafında da döndü ama sen hiç fark etmedin Joey, hiç. Ama Hunico öyle değildi. O hep en zorunu yaşadı. Şimdi de öyle. Ondan haberin var mı? Annenin "hastalıklı" diye tabir ettiği o ağabeyinden?

Joey Janela: Senin hiçbir şey bildiğin yok, eğer bir daha onun hakkında tek kelime eders-

Roderick Strong: Tek kelime edersem ne? Doğruları duymak bu kadar mı zoruna gidiyor? Demek ki annenden sana geçen bir şeyler varmış. Ne de olsa kan kanı çeker ha? O oros*u, sen de or*ospu çoc-...

Joey Janela: Sen böyle üç yaşındaki çocuklar gibi benim karşımda eğlenmeye devam et. Bak, daha şovlara giremiyorsunuz bile. İstediğiniz oldu. Savaş istiyordunuz çıktı. Cena, Gunns ,Cody... Teoman onları şovlara bile almıyor. Senin geçen hafta ne halde olduğunu da gördük. Club nasıl dövmüşse fena bir kafa yaşamışsın ve hala etkisindesin.

Roderick Strong: Ne bekliyordum ki? Bu zamana kadar neyi gördün? Hangi doğruyu gördün de bunu görebilesin? O adam Joey, bana defalarca ulaşmaya çalışmış. Artık "eski PURE" diye tabir ettiğiniz güreşçileri burada barındırmayıp gördüğünüz gibi yaka paça buradan kovduğunuz için güçleriyle böyle bir yol izledi. Bak, söylediği her şey doğru BT Gunn'ın. Bu adam görüyor Joey. Görüyor. Bu savaşta kazanan olmayacak. Ne sen, ne ben.

Joey Janela: Bu savaşta kazanan biz olacağız.

Roderick Strong: Bu savaşta kazanan ne PURE, ne de Gentlewoman olacak. BU SAVAŞIN BAŞKA BİR KAZANANI VAR VE BİZ ONU BİLMİYORUZ! Anla artık! Bak Joey, Endgame bizim felaketimiz. Şirketi bir uçurumdan sürüklüyoruz farkında değilsin. Ben de değildim ama o adam gördü. Benim gözümü açtı, şimdi de ben senin gözünü açacağım. Ben seninle bir şey konuşmaya geldim.

Joey Janela: Bilinçaltının saçmalıkları sonucunda kendini böyle paralaman gülünç. Bak beni iyi dinle. Sen benim gözümü açacak adam değilsin. Sen zayıf bir orosp*u çocuğusun. BT Gunn ne dedi? "Endgame senin sonun Roderick". Hatırladın mı? O yüzden, sesini kes ve sana yazılan kaderi-

Roderick Strong: Endgame sadece benim sonum değil, şirketin sonu! Bunu o söyledi! Bir unvanın son şampiyonunu bile söyledi bana! Kanlı tişört, mera, oduncu fabrikası... Bataklıkta yatanlar. Bea, Lethal ve dahası! Hepsi gerçek olacak anlamıyorsun! Anlamıyorsun senin amına koyayım bu beni delirtecek! ENDGAME HEPİMİZİN SONU!

Joey Janela: Ne yapayım? Ne yapayım hepimizin sonuysa? Bunu ne zaman düşünecektin biliyor musun sen? En başında! Asi olmadan! Kurulu düzene boyun eğip, adam akıllı işini yapacaktın. Şimdi böyle zırla. Hoşuma da gidiyor merak etme. Ben, durmayacağım Roderick. İstediğin kadar konuş! Çünkü eğer durursam, bundan cesaret alıp tekrar ayaklanacağınıza eminim.

Öylece bakışıyorlar.

Joey Janela: Bana sunacağın şeyi de biliyorum. Hanımefendi burada kalsın ama şirketin içinde işlerini döndermesin. Evet, en başında kabul edilebilirdi. Ama şimdi, hayır oğlum. Sen şimdi usulca bir köşeye çekil ve yok oluşunu izle. PURE'un yaktığım müzesini tekrar inşa ettiğimde orada senin de bir yerin olacak merak etme.

Roderick Strong bıkkın bir ifadeyle bir hışımla oradan ayrılan Joey Janela'ya bakarken kameralar kapanıyor.Kameralar yumruk sesleri ile malum yerde açılıyor!Simon Petrus: Fuzzy Wuzzy bir ayıydı. Fuzzy Wuzzy’nin saçı yoktu. Fuzzy Wuzzy bulanık değildi, değil mi?

Petrus, karşısında duran Emin Cahit'e yumruk vurmaya devam ediyor. Kayıt tahmin edildiği gibi Emin Cahit'in hapishanedeki hücresinde. Şimdi Petrus gözleri kapanmaya başlayan Emin'in yüzüne yanında getirdiği buzlu suyu döküyor. Emin acı içinde bağırıyor.

Simon Petrus: Çığlık atıyorum, çığlık atıyorsun, hepimiz kurtuluşumuz için çığlık atıyoruz.

Şimdi sırıtıyor Petrus ve üst üste yumruklar vurmaya başlıyor Emin'e. En son kendini durduruyor. Bir ölü gibi duvara dayanmış Emin Cahit'in yanına oturuyor hiçbir şey olmamışcasına.

Simon Petrus: Bugün için çok heyecanlı ve bir o kadar da korku doluydum Matthew. Bu s*ktiğimin hapishanesine 5 yıldır üstlerden kimse gelmiyordu ve o*ospu çocukları denetleye denetleye bugünü seçmişlerdi. Bunun haberini haftalar önce almam gerekiyordu. Ama her şey ters tepti. Bu seni bir süreliğine gizlice Iowa dışına nakil etmek demek. Yani seninle uzun bir süre görüşememek, şuan yaptığımız sohbetleri gerçekleştirememek demek...

Petrus üzülmüşcesine tavana bakıyor. Ardından nefes almakta zorlanan Emin'e bakıyor.

Simon Petrus: AMA GÜZEL HABERİM VAR, EYALET HAPİSHANESİNİN MÜDÜRÜ KOCA G*TÜNÜ KALDIRMAYA ÜŞENİP DENETİM RANDEVUSUNU İPTAL ETTİ. Bu ne demek biliyor musun oğlum? Bu sohbetimizin saatler boyu devam edecek olması demek!Petrus gülmemek için kendini zor tutarken Emin Cahit hayatında hiç olmadığı kadar hayal kırıklığına uğruyor ve içinden ''plan...plan gitti'' diye acı içinde sayıklıyor. Petrus şimdi ona arkasını dönüyor ve içeri girerken Emin'in yemek masasının yanına koyduğu özel yapım sopayı eline alıyor. Deminki esprili halinden eser yok.

Simon Petrus: Bugün senin vücudunda kırılmamış kemik bırakmayacağım oğlum. Bu Mesih'in sana vermemi istediği en önemli hasar olacak. Çünkü Seth işinin hemen bitmesini istemiy-

Petrus cümlesini tamamlamıyor çünkü gözü masaya kitleniyor. Emin'in her zamanki tabağının üstündeki birkaç tavuk parçası Petrus'un surat ifadesini değiştiriyor!Simon Petrus: Seni o***** çocuğu... Bunu sana kim... Buraya kim girdi?

Petrus öfkeyle arkasını dönüyor AMA EMİN DİMDİK AYAKTA. Petrus şaşkınlıktan dilini yutuyor. Emin Cahit yumruklarını sıkarak Petrus'a bakıyor!Şimdi Petrus elindeki sopayla birlikte koşuyor Emin'in üstüne! Emin sopayı tutuyor ve Petrus'un karnına dizini geçiriyor. Petrus acı içinde sopadaki hakimiyetini kaybedince Emin sopayı onun elinden alıyor ve Petrus'un sırtına vurmaya başlıyor sopayla!

Emin Cahit: Bugün buradan senin cesedin çıkacak.

En son Petrus yere yığılıyor. Emin sopayı yatağın üzerine bırakıyor ve Petrus'u saçından tutup kafasını kendisine doğru çekiyor.

Emin Cahit: Mesihine selamını söylerim.

Emin kendi kafasını uzaklaştırmadan Petrus ona yattığı yerden kafa vuruyor! Emin'in burnu dağılıyor, şarıl şarıl kan akıyor. Olayın şokuyla ayakta kalan Emin'e çelme takıp yere düşürüyor şimdi Petrus. Emin'in üstüne çıkıyor ve yumruk üstüne yumruk vuruyor. Şimdi iki elini birden Emin'in boğazına geçiriyor. Emin'in boğazını sıkıyor delirmişcesine.Emin kıpkırmızı oluyor! Eliyle Petrus'un yüzüne dokunup onu durdurmaya çalışıyor ama Petrus onu boğazlamaya devam ediyor. En sonunda Emin'in gözleri kapanıyor!

HAYIR, SON GÜCÜYLE YATAĞIN ORADAKİ SOPAYI KAVRIYOR VE SOPANIN TERSİYLE PETRUS'UN KAFASINA VURUYOR. Petrus yere yapışırken Emin'in öksürükleri hücrenin dışında duyulabilecek yükseklikte. Emin öksüre öksüre yerde bayılmış halde yatan Petrus'a bakıyor. FAKAT İÇERİ GİREN BİRİSİ VAR!Bu Kenji! Şaşkın bakışlarla bir Emin'e bir de yerde baygın yatan Petrus'a bakıyor. Koşarak Emin'i kaldırıyor ve onun koluna giriyor.

Kenji Raito: Gidelim... Hemen!

Hücrenin kapısını açıyor ve ikili çıkıyor oradan...Ringe döndüğümüzde Andrade'yi köşelerde rakibini beklerken görüyoruz. Santos Escobar ise ring kenarında ona tavsiyelerde bulunuyor.
Hallelujah! Damien Sandow girişte beliriyor. Seyircilerden kendisine karışık tepkiler gelirken kendisi vakit kaybetmeden ringe giriyor. Karşısındaki Andrade'yi süzüyor ve o sırada hakem son kontrollerini yapıyor.

Andrade ''Cien'' Almas vs. Damien Sandow

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isim de karşı köşelerden birbirlerini süzüyorlar. Şimdi ringin etrafında dönmeye başlıyorlar. Birbirlerine biraz yaklaştıkları anda lock-up geliyor. Sandow büyük uğraşlar verip kontrolü eline almaya çalışıyor derken Andrade üstünlüğü almak için gelişine tekme vurmaya başlıyor. 1,2, 3,4! En sonunda Sandow kontrolü kaybediyor ve Andrade onu headlock’a alıyor. Sandow’un kafasını sıktıkça sıkarken Escobar alaycı bir gülümsemeyle seyircilere bakıyor. Fakat Sandow nasıl olduğunu anlamadığımız bir güçle kafasını oradan kurtarıp Andrade’yi iplere yolluyor- Ama Andrade geri gelmiyor! İplerere tutunup gülerek Sandow'a bakıyor. Sandow da ringin ortasında tepkisizce ona bakarken Andrade meşhur pozunu veriyor.Sandow pek hoşuna gitmeyen bu olaydan sonra ringin dışındaki Escobar’a laf söylemeye başlıyor. Escobar ‘’beni ilgilendirmez’’ minvalinde bir şeyler derken Andrade iplerden kalkıp koşarak Sandow’un üstüne geliyor- AMA SANDOW ZATEN BUNUN YAŞANMASINI İSTİYORDU, BIG BOOT’U İNDİRİYOR! Andrade ne olduğunu anlamamış bir şekilde yere yapışmışken şimdi kahkahaları Sandow atıyor. Hemen kaldırıyor onu, YOU'RE WELCOME? EVET BAŞARILI! İnanılır gibi değil. Sandow yüzünde büyük bir gülümseme ile bildiğimiz şekilde tuşa gitmeye bile zahmet etmiyor, poz vererek Andrade'nin üstüne bırakıyor kendisini. Hakem sayıyor 1............2........3!

Kazanan: Damien SandowDamien Sandow kazanıyor! Gülümser bir vaziyette Andrade’nin üstünde poz vermeye devam ederek Escobar’a bakıyor ve ''poz dediğin böyle olur, sıradaki sensin homo erectus'' diyor. Andrade kendisini acı içinde ringin dışına yuvarlıyor. Sandow ringde taunt'unu yaparken olanların şaşkınlığını atlatamamış Escobar yerdeki arkadaşına bakakalıyor. Bu görüntüyle reklamlara gidiyoruz.Kameralarımız tekrardan Scott County hapishanesinde. Emin ve Kenji'yi hapishane koridorunda görüyoruz. Emin'in ayakta duracağı gücü olmadığından Kenji onu zar zor götürüyor.

Emin Cahit: İnanamıyorum, kafayı sıyıracağım! Tüm plan suya düştü.

Kenji Raito: Suya düşen bir şey yok Emin (soluklanıyor) Ben dediğimi yapacağım, bugün seni buradan çıkaracağım. Ne olursa olsun.

Emin Cahit: Ne olursa olsun...

Ama karşılarında onlara doğru yaklaşan iki gardiyan beliriyor.Kenji Raito: DÖN DÖN DÖN DÖN!

Kenji, Emin'i yaka paça kendine doğru çekip geriye doğru koşuyor. Şimdi sağa sapıyorlar ve kilitli bir kapı var karşılarında. Kenji hemen anahtarla kapıyı açmaya çalışıyor. Ama hapishanenin acil durum alarmı çalışıyor! Her yer kırmızıya dönerken siren sesi yankılanıyor tüm binada. Kenji onca anahtar içinden kapının anahtarını bulmayı denerken iki gardiyan da şok cihazlarını hazırlayıp yanlarına gelmek üzereler!

AMA GARDİYANIN BİRİSİ KENDİNİ YERDE BULUYOR! DİĞER GARDİYAN BUNUN FARKINA VARAMADAN JOP DARBESİYLE O DA KENDİNİ YERDE BULUYOR. İKİSİNİ DE ETKİSİZ HALE GETİREN ADAM YERDEN ALDIĞI GARDİYAN JOPUNU BIRAKIP EMİN'E BAKIYOR! Emin de şaşkın bir şekilde bu adama bakıyor.BU DONALD NEMETH! DOLPH ZIGGLER'IN UZUN YILLARDAN BERİ HAPİSHANEDE OLAN KARDEŞİ! EMİN'E YARDIM EDİYOR?? Emin şaşkın ve müteşekkir bakışlarla Donald'a bakarken cevapsız sorularımızın yanıtını alamıyoruz, Donald'ın arkasında birden fazla gardiyan beliriyor. Donald Nemeth, Emin'e gülümsüyor sadece ve arkasını dönüp gardiyanlarla Emin için kavga etmeye devam ediyor. Gardiyanlar Donald'ı bayıltana kadar döverken Kenji kapıyı zorluyor.Kenji sonunda açıyor ve Emin ile birlikte kapıdan geçip kitliyor orayı! Diğer gardiyanlar onları saniye farkla kaçırırken siren seslerinin arasında koşuyor ikili! Uzun bir maratonun sonunda binanın çıkış kapısının önüne geliyorlar.Kenji mutlu gözlerle Emin'e bakıyor.

Kenji Raito: Özgürlüğünü kazanmaya hazır mısın?

Emin ona bakıp gülümsüyor.

Emin Cahit: Hiçbir zaman kendimi bu kadar emin hissetmemiştim.

ŞİMDİ KAPIYI AÇIYORLAR! Hapishanenin bahçesindeler ve onlar dışında hiç kimse yok burada. Kapıya doğru yaklaştıklarından sonra ikisi de birbirinden destek almayı bırakıyor.Emin Cahit: Bitti... Sonunda bitti. Gidiyoruz buradan.

Emin cevap bekliyor ama cevap gelmiyor.

Emin Cahit: Ha Kenji?

Emin yanında Kenji'nin olmadığını fark ediyor. Aniden duraksıyor ve arkasına bakıyor.Kenji Raito: Yağmur yağacak gibi. Sen kendini kurtar, git buradan Emin. Ben buraya aitim. Ne olursa olsun.

Kenji arkada put gibi durur vaziyette Emin'e bakıyor. Emin şok olmuş bir biçimde durumu anlamaya çalışıyor.

Emin Cahit: Ne yağmuru? Kenji gel buraya! Plan değişti... Artık burada kalırsan ölürsün bunu ikimiz de biliyoruz.

Kenji bunun üstüne acı bir tebessüm ediyor Emin'e.

Kenji Raito: Bak yağmaya başladı bile.Emin bu söz üstüne havaya bakmayı kesip Kenji'ye bakıyor sadece. Kenji'nin gözlerinden iki damla yaş süzülüyor. Emin durumu anlar anlamaz ayakta duracak gücü kalmıyor resmen. Acı içinde bağırarak giriş kapısına doğru ilerliyor. Haftalarının geçtiği, hayatındaki en büyük travmayı yaşadığı bu hapishanenin çıkış kapısına kadar geliyor ve son bir defa arkadaşına bakmak için arkasını dönüyor.AMA ORTADA KENJI FALAN YOK! Onu kahkahalarla izleyen Simon Petrus var! Petrus ona el sallıyor.

Simon Petrus: Görüşürüz Matthew. Elbet bir gün yeniden görüşürüz.

Petrus el sallamaya devam ederken Emin Cahit kendini kapıdan dışarı atıyor ve Kenji'nin çağırdığı taksiye atlıyor.Taksici: Nereye gidiyoruz?

Emin bir süre soluklanıyor.

Emin Cahit: PURE'a...

Taksici arabayı çalıştırıyor. Araç yavaştan ilerlerken Emin arkasına dönüyor ve arka camdan hapishaneye bakıyor yine. Simon Petrus'u halen ona bakarken ancak bu sefer yüzünde hiçbir mimik belirtisi olmadan görüyor! Bu korkunç görüntüyle oradan uzaklaşırken Scott County hapishanesine ve Simon Petrus'a veda ediyoruz.And Forgive Me! Daniel Caine Dragon karışık tepkiler eşliğinde girişte gözüküyor. Ringe doğru ilerliyor o sırada kenarda "Dragon is GOD" pankartlı bir çocuğu görüyoruz.

Don Callis: Tövbe! Tövbe de aslanım burası Türkiye burada seni yaşatmazlar. Tek bir tanrı vardır. Onun adı Allah.

Dragon çocuğun pankartına bakıyor fakat herhangi bir tepki vermeden ringe ilerlemeye devam ediyor. Ringe giriyor ve kenardan bir mikrofon istiyor. Mikrofonu aldıktan konuşmaya başlıyor.

Daniel Caine Dragon: Bir karga haftalardır kulak zarımı eşeliyor. Kendini duyurabilmek için dibine kadar yaklaşıyor. Gak, gak, gak... Fakat ne kadar gürültülü olurlarsa olsunlar kargalar ufak canlılardır. Özellikle de ölmeye yüz tutmuş hayata iki eliyle tutunmaya çalışan leş kargaları. Son demlerini oynayan bu leş kargası adeta hayata meydan okurcasına ondan daha büyük bir canlıya meydan okuyor. Bu ölüm kalım savaşında yer edinebilmek iç-
Come out and play! Raven girişte gözüküyor, seyircilerden iyi bir destek alıyor. Girişte ellerini iki yana açıyor ve bir süre reaksiyonu dinliyor ardından hızlı adımlarla ringe ilerliyor. Ringe giriyor ve Dragon ile bakışıyor bir süre ardından konuşmaya başlıyor.

Raven: Ne anlatıyorsun sen am*nakoyayım?

Dragon herhangi bir tepki vermiyor.

Raven: İnan ne anlatıyorsun, ne konuşuyorsun bilmiyorum ve eminim ki burada seni dinleyen insanlar da bir s*k anlamıyor. Fakat kaç şovdur artık bıktım. Sen ve ben Endgame şovunda? Bunu sonuna kadar bitirmenin zamanı geldi.

Daniel Caine Dragon: Ne konuştuğumu inan herkes çok iyi anlıyor özellikle de sen leş kargası. Emekliliğine kalan son çeyrekte rezil geçmiş kariyerini bir nebze de toparlayabilmek için bir leş kargası gibi karşına çıkan bütün leşleri eşeliyorsun. Fakat yanlış adama çattın ben senin gibi bir ceset değilim. Kabul ediyorum, üzgünüm babalık emekliliğe daha erken ayrılmak zorunda kalacaksın.

Raven sinirleniyor ve Dragon'a doğru sinirle adım atıyor fakat bir müzik duyuluyor.


Takımlar şampiyonu Oney Lorcan girişte gözüküyor! Şovun başında çıktığı kavgadan dolayı Pat McAfee yanında gözükmüyor. Lorcan bir süre reaksiyonu ölçüyor ardından ringde bulan ikiliye sırıtarak bakıyor.

Oney Lorcan: 2005 yılında falan değiliz farkındasınız değil mi? Kimse bu ringde fosilleşmiş bu adamları görmek istemiyor. Merak etme kanca burunlu dostum seni ayrı tutuyorum. Savunmamız gereken bir kemer var ve bunun için buraya geldik fakat karşımda bir kemer maçından daha çok huzurevine yatması gereken bir dede ve 40 yaşında andropoza girmiş bir manyağın tartışmasını görüyorum. Hareketlenin baylar maçımız başlıyor!Lorcan'ın giriş müziği yeniden duyuluyor. Lorcan hızlı adımlarla ringe doğru ilerlerken bir müzik daha duyuluyor.
My Time! Takımlar şampiyonlarının diğer yarısı girişte gözüküyor. Triple H ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Ringin önünde Lorcan onu bekliyor. İkili birbirine bakıyor ardından birlikte giriyorlar.

Don Callis: Lorcan ve Triple H yanlarında onları birleştiren Pat McAfee olmadan neler yapabileceklerini çok merak ediyorum.

Excalibur: Gerçekten ilginç bir maç izleyeceğiz. Ben bu iki takımı birbirine benzetiyorum. Bakalım Raven ve Dragon ikilisi Lorcan ve Triple H'in başarabildiğini bu gece başarabilecekler mi?

Hakem kemerleri teslim alıyor son hazırlıklar yapılıyor ve maç başlıyor!

PURE Tag Team Championship
Daniel Caine Dragon & Raven vs. Oney Lorcan & Triple H
Maça Raven ve Triple H ikilisi başlıyor. İkili bir süre birbirlerinin etrafında dönüyorlar ardından Triple H adım atıyor ve lock up'a alıyor rakibini. Fakat Raven sıyrılıyor ve o bu sefer üstünlük kuruyor. Raven iplere doğru atıyor Hunter'ı ardından üstüne gelen HHH'i clothesline ile yıkmaya çalışıyor ama Triple H çekiliyor ve Facebreaker Knee Smash! Raven geriye sekiyor! Triple H şimdi kalkmaya çalışan Raven'ı tutuyor ve ringin kenarına doğru atıyor. Kenarda soluklanan Raven'ın üstüne doğru clothesline ile atlıyor fakat Raven çekiliyor. Triple H yüzünü ringin kenarına vuruyor o sırada daha arkasını dönmeden Raven'dan roll up! 1.....2.....

Fakat Triple H atıyor. Raven hemen kalkıp yine Triple H'i indirmeye çalışıyor fakat Hunter çekiliyor ve çok sert bir clothesline! Triple H hemen köşeye giderek Lorcan'a tag veriyor. Lorcan ringe giriyor ve Dragon'a doğru ilerleyen Raven'ın kafasına double foot stomp! Raven yamuluyor resmen. Şimdi Raven'ı bacaklarından çekiyor ve Boston Crab pozisyonuna almaya çalışıyor ama Raven bacaklarını kurtarıyor ve ayakları ile Lorcan'ı ittiriyor. Lorcan ringin kenarına yapışır gibi oluyor fakat son anda tutunuyor ve çarpmaktan kurtuluyor. Raven yavaşça kalkmaya çalışıyor o sırada Lorcan toparlanıyor ve superkick ile Raven'ı yıkmaya çalışıyor fakat Raven eğiliyor ve Lorcan'ın bacağını tutuyor. Lorcan kurtulmaya çalışıyor fakat Raven çok sert bir şekilde Lorcan'ın bacağını döndürüyor ve Lorcan yere kapaklanıyor. Raven şimdi Lorcan'ın kaldırıyor ve ringin kenarına fırlatıyor! Ardından clothesline ile üstüne atlıyor. Lorcan arada eziliyor resmen. Raven şimdi ringin kenarına çıkıyor ve Lorcan'ın kafasına doğru Diving Knee Drop Bulldog! Raven tuşa gitmeye hazırlanacakken Dragon ondan tag alıyor!

Raven sinirli bir şekilde ona bakıyor fakat uzatmadan köşesine geçiyor. Dragon ringe giriyor ve kalkmaya çalışan Lorcan'ın kafasına bir tekme geçiriyor. Lorcan direniyor ve yine kalkmaya çalışıyor fakat Dragon bir tekme daha geçiriyor ve ringin kenarına Lorcan'ın kafasını art arda tekmeliyor. Ardından biraz geriliyor ve Cannonball! Dragon kenarda yatan Lorcan'ı Cannonball ile eziyor. Lorcan hareketsiz bir şekilde yatıyor. Dragon hemen tuşa gidiyor, 1......2..... Fakat Lorcan atıyor. Dragon hızlıca ayağa kalkıp kalkmaya çalışan Lorcan'ın arkasına geçiyor. Lorcan kalkınca german suplex pozisyonuna almaya çalışıyor fakat Lorcan bacaklarının arasından sıyrılıyor ve Dragon daha arkasını dönemeden Half and Half Supl- Hayır Dragon dönüyor fakat Lorcan aniden takla atarak yine arkasına geçiyor ve backstabber! Lorcan tuşa gidiyor! 1.......2........Dragon atıyor. Lorcan sinirle ayağa kalkıyor ve birkaç adım geriliyerek Dragon'ın kalkmasını bekliyor. Dragon yavaş yavaş ayaklanıyor ve Lorcan üstüne doğru koşuyor! RUNNING BLOCKBUSTER!

HAYIR! Dragon son anda running knee ile Lorcan'ı yıkıyor! Ardından tamamen yıkılmamış Lorcan'ı arkasından tutuyor. German Suplex! Bırakmıyor! DRAGON SUPLEX! Yine bırakmıyor ve TIGER SUPLEX! COMBO! Dragon pozisyonu bozmadan tuşa gidiyor! 1........2........Ama Triple H'in yüzüne geçirdiği diz darbesi ile tuş bozulmuş oluyor!Hakem Triple H'i uyarmak için yanına gidiyor fakat daha gidemeden Raven ringe fırlayarak üstüne zıplıyor! İkili yumruklaşarak ringin dışına çıkıyorlar. O sırada Dragon ve Lorcan ikilisi yavaş yavaş ayağa kalkmaya çalışıyorlar. Lorcan Dragon'a yaklaşıyor ve bir chop geçiriyor. Bunun üstüne Dragon ona headbutt geçiriyor. Lorcan dengesini kaybediyor derken sonra anda toparlanıyor ve Dragon'ın yüzüne çok sert bir tokat yapıştırıyor. Ardından yüzünü tutuyor ve art arda tokatlar geçirmeye başlıyor ardından geriliyor ve big boot ile Dragon'ı yıkmaya çalışıyor fakat running elbow smash! Dragon elbow smash ile Lorcan'ı yıkıyor. İkisi de ayrı köşelerde ölü gibi yatıyorlar. O sırada Raven dışarıda Triple H'i indirip köşesine geçiyor. Pert halde olmuş Dragon'ı görüyor ve ondan tag alıyor. Ringe giriyor ve kenardaki Lorcan'a girişiyor hemen ve daha Lorcan toparlanamadan Raven Effect DDT! Raven tula gidiyor! 1.......2......Olmuyor! Olmuyor! Rope break! Lorcan son ana kadar direnmeye yemin etmiş gibi. Raven sinirle ayağa kalkıyor ve Lorcan'ı kaldırıp ikinci Raven Effect için hazırlanıyor fakat Lorcan sıyrılıyor son gücüyle uppercut! Ardından geriliyor ve RUNNING BLOCKBUSTER! İkisi de yıkılıyor ve kenardaki partnerlerine doğru sürünüyorlar.Lorcan sürüne sürüne yetişiyor ve Triple H'e tag veriyor. Raven da son anda yetişiyor ve Dragon'a elini uzatıyor ve Dragon bir anda elini çekiyor önce Raven'a bakıyor ve ardından hiçbir şey olmamış gibi arka alanın yolunu tutmaya başlıyor.Raven tahmin eder ve sinirli bir ifade ile Dragon'ın arkasından bakıyor o sırada arkasını dönünce karşısında Lorcan ve Triple H ikilisini buluyor. Raven Triple H'e doğru koşuyor fakat Triple H'den çok sert bir high knee geliyor suratına! Ardından Triple H Raven'ı spinebuster pozisyonuna alıyor ve Lorcan ondan tag alıyor. Şimdi Lorcan iplerden sekiyor ve Triple H spinebuster yaparken o da clothesline ile Raven'ın boşta kalan üst vücuduna zıplıyor! Spinebuster + Running Clothesline! Raven pert! Lorcan tuşa gidiyor, 1........2..........

Kazanan ve hala PURE Tag Team Şampiyonları: Oney Lorcan & Triple H

Şampiyonlar kemerlerini koruyorlar! Triple H ve Oney Lorcan ikilisi belki de ilk defa bu kadar uyumlu bir maç çıkarıyorlar. İkili birbirlerine sırıtarak bir süre bakıyorlar ardından kemerlerini alıp ringden çıkarak arka alanın yolunu tutuyorlar. O sırada kamera ringde dizlerinin üstünde ayağa kalkmaya çalışan Raven'ı görüntülüyor.FAKAT CURB STOMP! BU ADAM NERDEN ÇIKTI?Seth Rollins Curb Stomp ile maçtan daha yeni çıkmış Raven'ı ringin zeminine gömüyor resmen! Rollins Raven kafasını daha kaldıramadan art arda stomplar ile Raven'ın kafasını tekmelemeye devam ediyor. Seyircilerden oldukça fazla yuhalama geliyor. Raven hareket edemeyecek duruma geldiğinde Rollins onu tekmelemeyi bırakıyor. Şimdi Seth Rollins giriş kısmına doğru bakıyor ve girişte bir hareketlenme oluyor.Bu Seth Rollins'in havarisi Buddy Murphy! Murphy elinde birkaç dal parçası ile girişte gözüküyor. Hızlı adımlarla ringe giriyor ve elinde bulunan uzun dallardan birisini Seth Rollins'e sunuyor. Seth Rollins dalı alıyor ve bir süre elinde döndürüyor ardından Murphy'e komut veriyor. Murphy'den zaten neredeyse bilinci kapanmış olan Raven'ın suratına knee strike! Geçirdiği diz darbesinin sesi tüm arenada yankılanıyor. Ardından Raven'ı kaldırarak ringin iplerine yatırıyor ve kenara bıraktığı sopalar ve cebinden çıkardığı ipler ile sopaları artı pozisyonuna getirerek ringin ortasında bir şeyler ile uğraşıyor. Rollins Raven'e doğru yaklaşıyor ve saçından tutarak kafasını kafasına dayayarak ''ben deli değilim ihtiyar adam ben sadece kurtarıcınım'' diyor. Birkaç adım geriliyor ve ELİNDEKİ UZUN DİKENLİ DALI RAVEN'IN TAM ALNININ ORTASINA GEÇİRİYOR!Rollins art arda 5-6 defa Raven'ın kafasına geçiriyor ve Raven'ın kafasından oluk oluk kan akmaya başlıyor! O sırada Rollins Murphy'e bir işaret daha yapıyor ve Murphy yere yığılmış ve titreyen Raven'ı az önce yaptığı odun haçın üstüne yerleştiriyor. Ardından kollarını ve ayaklarını en sonunda da gövdesinin ortasını teker teker haç şeklindeki odunun kenarlarına bağlıyor. Rollins elinde mikrofon ile tekrardan Raven'a doğru yaklaşıyor.Seth Rollins: Merak etme ihtiyar ruhun kurtulacak ve arınacaksın.

Rollins Raven'ın kanayan kafasına elini sürüyor ve vücuduna bir haç motifi çiziyor. Ardından başını onaylar bir şekilde Murphy'e dönüyor. Murphy emri aldığı gibi odundan yapılmış haç ve Raven'ı kaldırıp ringin ortasına dikiyor. Raven çarmıha gerilmiş bir insanı andırırcasına kafası öne eğik, bilinci kapalı ve bağlı bir şekilde ringin ortasından tepeye doğru yükseliyor. Seyirciler bu olanlar karşısında dehşete düşmüş bir şekilde sadece olanları izliyorlar.Rollins sakin bir şekilde etrafına bakıyor ardından Murphy ile ön çıkıştan arenayı terk ediyor.Kameralar alnından damla damla ringin zeminine kan akan bağlı Raven'ı çekerken girişten sağlık görevlileri ve arkasından sedye taşıyan görevliler ringe akın ediyorlar. Görevliler Raven'ı bağlı olduğu yerden çıkarırken biz de bu vahşetin ardından reklamlara gidiyoruz.


DESTROYER! PURE Şampiyonu Samoa Joe girişte gözüküyor. Kemerini havaya kaldırıyor ve ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor ve kemerini hakeme teslim ediyor. Ardından kendinden emin bir şekilde rakibini beklemeye koyuluyor.
RED SEX! Evil Kana ilk raundda Joe'nun karşısına gelen isim oluyor. Joe ısınırken Kana rampada tauntunu atıyor ve hızlı adımlarla ringe geliyor. Çelik merdivenlerden ringe girip maç için hazırlıklarını yapıyor.

PURE Championship
Gauntlet Match First Round
Samoa Joe (c) vs. Evil Kana


Zil çalıyor ve Joe için çok zor bir serüvenin ilk maçı başlıyor. Evil Kana direkt atak ediyor rakibinin üstüne, arka arkaya tekmeler geçiriyor. Joe köşeye kadar geriliyor. Kana tekmelerine devam ediyor, Joe'yu iyice düşürüyor. Karşı köşeye geçip hiç beklemeden koşuyor ancak Joe sıyrılıp arkasına geçiyor. Kana ona döner dönmez Step-up Enzuigiri'yi geçiriyor. Joe şimdi iplerden sekiyor derken Asuka da koşuyor ve Running Back Elbow! Asuka şimdi açılıp ona doğru tekrar koşuyor ancak Joe gelişine yakalayıp havaya kaldırıyor, Gourdbuster! Samoa Joe tuşa gidiyor, 1....... 2... Kana atıyor. Joe kafasından çekiştirerek onu tekrar ayağa kaldırıyor ve European Uppercut geçiriyor! Arkasına geçip Sleeper bağlıyor, bir süre öyle tuttuktan sonra Sleeper Suplex! Samoa Joe hareketli başlayan Kana'ya karşı üstünlüğü alıyor, bir kere daha tuşta, 1....... 2......

Kana atıyor. Samoa Joe sürünen rakibini bacağından kaldırıp yere vuruyor. Şimdi kolundan çekerek ayağa kaldırıyor ancak Kana sıyrılıyor, Back Thrust Kick! Üstüne bir de Step Over Wheel Kick geçiriyor! Joe sendeleyerek yere düşüyor, Evil Kana'dan SHINING WIZARD! Evil Kana hemen tuşa gidiyor, 1...... 2.... Joe atıyor. Evil Kana şimdi iplerden sekiyor derken Joe yuvarlanarak kaçıyor. İplere tutunarak ayağa kalkıyor, Kana şimdi üstüne koşuyor derken Joe yakalıyor, Uranage! Joe tuşta, 1...... 2.... Kana atıyor. Joe hızla rakibini ayağa kaldırıyor derken Kana sıyrılıp sırtına bir tekme atıyor. Joe ona döner dönmez, SPIN KICK! JOE KEMERİNİ İLK MAÇTAN KAYBEDİYOR MU? EVIL KANA TUŞTA, 1....... 2.....

JOE'NUN AYAĞI İPLERDE! Evil Kana şaşkın ve üzgün bir şekilde başını tutarak yerdeki Joe'ya bakıyor, kemere çok yaklaşmıştı. Kana bir süre durduktan sonra köşeye doğru sürünen Joe'yu kolundan çekerek zar zor ayağa kaldırıyor. Ardından iplerden sekiyor ve BILL- Hayır! Joe sıyrılıyor. Karşı iplerden kendisine doğru gelen Kana'yı omzuna alıyor ve Air Raid Crash! Muhteşem bir sekans. Joe tuşa gitmiyor. Kana'yı kolundan çekerek ayağa kaldırıyor, Kana çevik bir hareketle sıyrılıyor. Bir Spin Kick daha? Hayır, Joe bu sefer sıyrılıyor. Rakibinin arkasına geçiyor, COQUINA CLUTCH! JOE BAĞLADI. COQUINA CLUTCH! Kana yavaş yavaş yere yığılıyor, Joe kilidi sıktıkça sıkıyor...

Kana pes ediyor! Kana elini Joe'nun vücuduna vuruyor arka arkaya!

Kazanan: Samoa Joe

Joe bir süre daha sıkıyor kilidi acımasızca. Hakemin uyarılarıyla bırakıyor sonunda. Görevliler, Kana'yı ring dışına alırken Joe ayağa kalkıp sıradaki rakibini beklemeye başlıyor.
Land of Five Rivers! Samoa Joe derin bir of çekerken The Great Khali tüm ihtişamıyla girişte gözüküyor. Hiç beklemeden ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Ardından iplerin en üstünden ringe giriyor ve Joe'nun karşısına dikiliyor.

Gauntlet Match Second Round
Samoa Joe (c) vs. The Great Khali


Zil tekrardan çalıyor ve Gauntlet maçının ikinci raundu başlıyor. Samoa Joe birkaç yumruk vuruyor Khali'ye ancak Khali onu itiyor iplere kadar gönderiyor. Samoa Joe iplerden koşarak üstüne geliyor rakibinin ancak Khali'den big boot! Joe yerde. Şimdi ayağıyla üstüne basıyor Khali. Joe acı içinde bağırırken hakem uyarmak için sayıyor, Khali bırakıyor rakibini. Joe nefes nefese ayaklanmaya çalışıyor Joe, Khali onu tutup çekerek kaldırıyor ayağa. Joe tam hareketlenecekken Khali Chop! Çok sert! Joe sersemliyor, Khali tutuyor rakibini ve Scoop Slam! Great Khali hüküm sürüyor maça! Şimdi de tuşa gidiyor, 1....... 2.....

Samoa Joe omzunu kaldırıyor. Great Khali kafasından tutarak kaldırıyor Joe'yu şimdi, Joe kurtulup rakibinin karnına bir aparkat geçiriyor. Ardından bir tane de tekme vuruyor. Great Khali'den headbutt! Samoa Joe köşeye kadar gitti. Joe köşeye çıkıyor yavaş yavaş ikinci iplere kadar çıkıyor, Khali üstüne doğru geliyor, Joe'dan Diving Leg Lariat! Great Khali'yi yere yıkmayı başarıyor Şampiyon! Şimdi üstüne bir de Senton vuruyor! Samoa Joe kendine geliyor. Samoa Joe, Khali'nin üstünde, 1....... 2...

Khali atıyor. Joe yavaş yavaş ayağa kalkıyor, Great Khali de bu sırada ayaklanmaya çalışıyor. Dizleri üstüne geldiğinde Joe suratına bir tekme geçiriyor. Khali sendelese de düşmüyor, ayağa kalkıyor. Üstüne doğru gelen Joe'yu yakalıyor şimdi, kaldırıyor derken Joe arkasına atlamayı başarıyor son anda. COQUINA CLUTCH! BAĞLAMAYA ÇALIŞIYOR JOE, KHALI DİRENİYOR ANCAK YETMİYOR. JOE BAĞLADI KİLİDİ VE YERE DÜŞÜRÜYOR KHALI'YI. SIKTIKÇA SIKIYOR ŞİMDİ KİLİDİ JOE!

Khali pes ediyor! Khali de pes ediyor. Samoa Joe inanılmaza imza atıyor.

Kazanan: Samoa Joe

İkinci raunttan da galibiyetle ayrılıyor Joe! Çok az yolu kaldı kemerini korumak için ancak bitmiş durumda. Samoa Joe zar zor ayağa kalkıyor. Great Khali ringin dışına çıkıp arka alana dönüyor. Joe'ya büyük efor sarf ettirdi ve belki de kemerden edecek yolu açtı. Joe nefes nefese iplere yaslanarak yorgun bir şekilde sıradaki rakibini beklemeye başlıyor.
Garipler! Teoman'ın adamları Ciclope ve Miedo girişte gözüküyorlar. Seyirciler ne olduğunu anlamamış bir şekilde girişe bakarken anons duyuluyor. Samoa Joe'nun Gauntlet maçındaki sıradaki mücadelesi handikap maçı olacak! Samoa Joe hakeme itiraz ederken Ciclope ve Miedo sırıtarak ringe doğru ilerliyorlar. İkisi de farklı çelik merdivenlerden çıkarak ringe giriyorlar.

Two-on-One Handicap
Gauntlet Match Third Round
Samoa Joe (c) vs. Ciclope&Miedo


Samoa Joe itirazlara devam etse de zili çaldırıyor hakem ve maçı başlatıyor. Samoa Joe iki isme karşı da gard almaya çalışıyor ancak bir yanda Ciclope bir yanda Miedo etrafını sarıyor şampiyonun. Joe bir anda Miedo'ya saldırıyor ancak Ciclope de hemen onun üstüne atılıyor ve köşeye kadar götürüyor. Ciclope ve Miedo yumrukluyorlar köşede Samoa Joe'yu. Elleri ve ayakları hiç durmadan Joe'ya darbe indiriyor. Hakem zor da olsa ayırıyor. Joe köşede hareketsiz bir şekilde oturuyor. Miedo kolundan çekerek Joe'yu ayağa kaldırıyor, Ciclope'ye yolluyor, Ciclope tutuyor ve MARTINETE ESPECIAL! ÇOĞU ŞİRKETTE YASAKLI OLAN BİR HAREKET İLE JOE'NUN NEREDEYSE BİLİNCİNİ KAPATIYOR CICLOPE! İki isim acımasızca pataklıyorlar Joe'yu geldiklerinden beri! YAKARSA DÜNYAYI GARİPLER YAKAR.Şimdi Ciclope kolundan çekerek hareket edecek hali kalmamış Joe'yu kaldırıyor, Miedo'dan çok sert bir Bicycle Kick! Joe yere yığılırken Miedo üstüne çullanıyor ve yumrukluyor seri bir şekilde Joe'yu. Hakem ayırıp durumunu kontrol ediyor Joe'nun. Hareket edemiyor Joe ancak maça devam ediyor! Ciclope, Miedo'ya bir hareket yapıyor ve Miedo yere yatıyor. Ciclope, Joe'yu kaldırıyor...

MIEDO'NUN ÜSTÜNE ATIYOR! SAMOA JOE TUŞTA, 1....... 2.....

3! MIEDO VE CICLOPE MAÇI HEDİYE EDİYORLAR JOE'YA?

Kazanan: Samoa Joe

Samoa Joe üçüncü raundu da kazanıyor! Ciclope, Miedo'yu ayağa kaldırıyor. Joe hareketsiz bir şekilde yerde yatıyor, kimse ne olduğuna anlam verebilmiş değil. Joe yerde yatarken sıradaki rakibinin müziği duyuluyor..
Teoman girişte gözüküyor! Samoa Joe'nun son rakibi Teoman! Takım elbisesiyle birlikte rampaya kadar geliyor. Yavaş yavaş üstündeki takım elbiseyi çıkartarak ringin önüne kadar geliyor. Ringin önünde durup tesbihine bakıyor ve kenara fırlatıyor. Çelik merdivenlerden çıkıp ringe giriyor ve hakeme zili çaldırmasını söylüyor.

Gauntlet Match Final Round
Samoa Joe (c) vs. Teoman


Zil çalıyor ve maç başlıyor! Gauntlet maçının son raundu başlıyor. Joe'nun bundan haberi bile olduğundan emin değiliz. Teoman bir süre Joe'nun etrafında tur attıktan sonra tutuyor rakibini VE NAZAR! NAZAR'I BAĞLIYOR JOE'YA TEOMAN!JOE KURTULMAYA ÇALIŞIYOR, TEOMAN DİŞLERİNİ SIKIP KİLİDİ SIKILAŞTIRIYOR. SAMOA JOE DİRENİYOR VE İPLERE UZANIYOR.... SAMOA JOE İPLERİ TUTUYOR!

HAYIR, TEOMAN SON ANDA ÇEKİYOR RİNGİN ORTASINDA DOĞRU VE NAZAR'I BİR KERE DAHA BAĞLIYOR! JOE ACI İÇİNDE ÇIRPINIYOR...TEOMAN ŞİMDİ NAZAR'I BIRAKIYOR VE JOE'YA BAKIYOR! "HADİ GİT" DERCESİNE İPLERİ GÖSTERİYOR, JOE SÜRÜNÜYOR!GÜLÜYOR VE TEKRAR TUTUP RİNGİN ORTASINA ÇEKİYOR ONU VE NAZAR'A ALIYOR! ÇOK SERT SIKIYOR BU SEFER! JOE ÇIRPINMAYI BIRAKIYOR, JOE BİLİNCİNİ KAYBEDİYOR. HAKEM, TEOMAN'A BIRAKMASINI SÖYLEYİP JOE'YU KONTROL EDİYOR....

ZİLİ ÇALDIRIYOR, YENİ PURE ŞAMPİYONUMUZ VAR!

Kazanan ve Yeni PURE Şampiyonu: TeomanTeoman yeni PURE şampiyonu oluyor! Joe öylece yerde yatıyor çünkü pek mecali kalmamış halde! O sırada girişte Team Gentlewoman'ın kalan üyeleri görünüyor! Hepsi alkışlaya alkışlaya ringe doğru yürüyorlar. Teoman ise hala kutlamasını gerçekleştirmekte!Joey Janela, Evil Kana, Tag Team şampiyonlarından Pat McAfee ve Dünya Ağırsiklet şampiyonu CM Punk! Team Gentlewoman üç adet unvanla ringin ortasına poz vermekteler! O sırada Joey Janela, Pat McAfee'ye bir işaret veriyor ve Pat ringin dışına inip ringin altından bir şeyler arıyor. Teoman'ın bir mikrofon istediğini görüyoruz.Teoman: (bağırarak) Arka alandaki güvenliklere sesleniyorum, bu ringe şu anda kimse gelmeyecek. Eğer işsiz kalmak istemiyorsanız.Samoa Joe'ya bakıyor.

Teoman: Şimdi beni iyi dinle obez. Yeni PURE şampiyonun konuşuyor. Sana söylemiştim değil mi? İyi mi oldu böyle? Ama merak etme, seninle başladı ama bedel ödeyecek tek sen değilsin.Arka alandan kargaşa sesleri geliyor! Güvenlikler ve Team PURE kavgaya tutuşmuş vaziyetteler!

Teoman: (girişe doğru sesleniyor) Direnmeyin! Birazdan burada olacakları kimse engelleyemeyecek. Sana bakıyorum da, senin pek engelleyecek halin de yok gibi ha Joe?

JOE BİR ANDA KALKIP TEOMAN'IN ÜSTÜNE KOŞUYOR FAKAT PAT MCAFEE GİRİYOR VE ONUN KAFASINA BİR BENZİN BİDONUYLA VURUYOR! RİNGİN ALTINDAN BİR BENZİN BİDONUYLA GELİYOR PAT!

Teoman: Seni dövmeyeceğiz. Bunlar sıktı artık kaç şovdur. Ben her zaman en beterini yaparım oğlum. Bana yapılanın yüz mislini. Şimdi olacakları iyi izle.

Pat McAfee elindeki benzin bidonunu tamamen unvanın üzerine döküyor!

Samoa Joe dehşetle onların ne yaptığına bakıyor ve karşı koymak istiyor fakat Kana bir Superkick ile yere seriyor onu! Ardından da onu turnbuckle'a yaslayıp ringin dışına çıkıyor ve arkadan kollarını tutuyor!

JOEY JANELA CEBİNDEN BİR ÇAKMAK ÇIKARIYOR! TEOMAN, PURE KEMERİNİ BENZİNİN DÖKÜLDÜĞÜ YERE ATIYOR!

Teoman: İşte bunun adı, "Büyük Ankara Yangını."JOEY JANELA ÇAKMAĞI YERE FIRLATIYOR VE PURE KEMERİ RİNGİN ORTASINDA CAYIR CAYIR YANMAYA BAŞLIYOR! TEOMAN VE JOEY JANELA GÜLEREK BUNU İZLİYORLAR! CM PUNK'IN İSE OMZUNDAKİ UNVANINI ÇOK DAHA SIKI ŞEKİLDE TUTTUĞUNU GÖRÜYORUZ!SAMOA JOE, EVIL KANA'DAN KURTULUYOR VE YANAN PURE UNVANINA DOĞRU SÜRÜNMEYE BAŞLIYOR! AMA PAT MCAFEE'DEN PUNT KICK! JOE ÖYLECE KENDİNİ YERE BIRAKIRKEN PAT MCAFEE ONUN BAŞINDA TAUNT ATIYOR!
O SIRADA ARKA ALANDAKİ GÜVENLİKLERİ AŞMIŞ TEAM PURE ÜYELERİNİN RİNGE DOĞRU KOŞTUĞUNU GÖRÜYORUZ FAKAT YANGINI GÖRÜNCE ŞAŞKINLIKLA BAKAKALIYORLAR!Kameralarımız ringin ortasında öylece yanan PURE unvanına ve yanında yatan Joe'yu gösteriyor!
Dışarıda bulunan Roderick Strong, Cody Rhodes, John Cena ve Bobby Gunns çaresizce ringin içine bakarken oradaki Team Gentlewoman üyeleri de onlara odaklanmış vaziyette. PURE #77, PURE Championship'in tarih olmasıyla sona eriyor.

PURE #77​
PURE WRESTLING
TM & © 2021
All Rights Reserved for "The Gentlewoman"
 
Son düzenleme:

The Queenslayer

always & forever
Yönetici
Dmod
Premium++
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
31
Mesaj
5,200
Toplam Beğeni
704
Favori Güreşçisi
Becky Lynch
Kredi
2060
Gümbür gümbür.
 

Mind So Many

''Just scream.''
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
10 Nisan 2021
Konu
11
Mesaj
513
Toplam Beğeni
77
RPG Karakteri
Daniel Caine Dragon
Belki bu sefer bir kemer maçından başarıyla ayrılabiliriz. Takip edeceğim umarım.
 

Lionheart

O R I G I N A L
Premium Üye
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
107
Mesaj
4,266
Toplam Beğeni
1,442
Konum
Antalya
RPG Karakteri
Dolph Ziggler
Kredi
105
Bizim çar çok feci patladı ya bu saatten sonra sadece Emin Cahit için takipteyiz.
 

DIO

Bisexual God
Premium++
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
91
Mesaj
5,417
Toplam Beğeni
1,292
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Tama Tonga & Tanga Loa
Kredi
40

Centria

Dragon
Premium Üye
Katılım
8 Kasım 2020
Konu
35
Mesaj
449
Toplam Beğeni
119
Favori Güreşçisi
Shingo Takagi
Kredi
400
Son şovdan sonra heyecanla takipteyiz.
 

Black Sea Wolf

Emin Cahit Affetmez
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
6 Temmuz 2020
Konu
415
Mesaj
7,026
Toplam Beğeni
1,304
Konum
Bafra Samsun
Favori Güreşçisi
John Cena/Mickie James
RPG Karakteri
Emin '' Son Hrıstıyan Bükücü '' Cahit/Matt Sydal/Evan Bourne
Kredi
495
Emin Cahit'in Hapisten Kaçacağı Şov Bu Olsa Gerek.
 

Üst