Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

DUYURU Yönetimden Ufak Duyurular Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Konu
3,397
Toplam Beğeni
2,544
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Forumda hala bazı görsellerin (avatar, imza vb.) görünmemesine dair bir sorun yaşıyorsanız sorun muhtemelen hizliresim.com üzerinden upload edilen fotoğraflardan kaynaklanıyor.

Bunu çözmek için hizliresim.com adresine bir kez giriş yapıp forumda bulunduğunuz sayfayı yenilerseniz bu size çözüm sağlayacaktır. Bu sorun hakkında ilgili upload sitesinin düzelmesini beklemekten ve bu bekleyiş sırasında bahsettiğim işlemi tekrarlamaktan başka yapabileceğimiz pek bir şey yok. Duyurmuş olalım haberi olmayan varsa.

Money

xyz
Dev
Emekli
Konu
752
Toplam Beğeni
2,260
Mesaj panelinin altında çıkan emoji sisteminde optimizasyonlar yapılmıştır. Ayrıca yeni bir özellik olarak emoji büyütme seçeneği gelmiştir. Mesaj panelinin sağ alt kısmında yer alan büyüteçe tıkladıktan sonra emojileri seçerseniz aşağıdaki gibi kocaman emojiler gönderebilirsiniz.

👽 🔥 😍

Money

xyz
Dev
Emekli
Konu
752
Toplam Beğeni
2,260
Premium üyeler için profillerine YouTube videosu ekleme özelliği açılmıştır. Buraya tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Konu
3,397
Toplam Beğeni
2,544
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Premium üyeliklerimiz için verdiğimiz rozetlerde yeni bir sisteme geçmiştik. Premium, Premium+ veya Premium++ ranklarını taşıdığınız süreye (3, 6 veya 12 ay) göre verecektik o rozetleri. Boş bulunmuşken sisteme girdim ve hem bitmiş hem de devam eden Premium üyelikleri bir yere toplayıp sistemde yazan sürelerden yola çıkarak site kurulduğundan beri rozet almaya hak kazanmış arkadaşlara rozetlerini verdim.

Eksik gedik varsa, "lan ben şu kadardır şu üyelikteyim, bana rank vermemişsiniz/eksik vermişsiniz/fazla vermişsiniz" diyen olursa bana mesaj atabilir üyelik satın aldığı tarihleri ve satın aldığı üyelik opsiyonunu da belirterek. Sistemde biraz karmaşık bir durum var, eksik gedik şeyler görünüyor. Onları toparlayabildiğim kadar toparladım ama yine hata olduysa bana ulaşın lütfen.

İyi akşamlar, seviliyorsunuz.

Money

xyz
Dev
Emekli
Konu
752
Toplam Beğeni
2,260
Merhaba, forumun başından bu yana düzenli olarak isteği yapılan diğer kullanıcıların imzasını gizleyebilme opsiyonu an itibariyle tüm üyeler için mevcuttur.

Kullanıcı Paneli > Bildirim Ayarları sekmesine girip fotoğrafta görmüş olduğunuz ayarı açarsanız forumdaki diğer üyelerin imzaları gizlenir.

Ekrana gelen imzayı sonradan mı gizliyor yoksa en başta hiç imza verisi gelmiyor mu diyecek olursanız; imza verisi en başta hiç gelmiyor. Haliyle mobil veriden bağlanan arkadaşlar için güzel bir seçenek olacaktır.

1623084550702.png

İyi forumlar. 🍭

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...