Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Podcast Danışıklı Dövüş #4: Daniel Bryan, Kenny Omega, Andrade ve Haftalık Şovlar

Itsuzai

widerstand
Emekli
Konu
1,876
Toplam Beğeni
3,096
Favori Güreşçisi
Hiroshi Tanahashi
Kredi
2,540

Danışıklı Dövüş'ün yeni ve dördüncü bölümü yayında! Bu hafta hem vizelerin sebep olduğu yoğunluktan hem de aklımızın bir köşesinde bulunmasından ötürü daha farklı ve daha kısa bir format denedik. Bu bölümde Daniel Bryan'ı SmackDown'a veda etmek zorunda bırakan ağır mağlubiyeti, Kenny Omega'nın kemerlerle dolu yolculuğunu, Andrade'yi ve onun üzerinde Meksika'da yaşanan sıcak gelişmeleri ve son olarak da her zaman yaptığımız gibi haftalık güreş şovlarını konuştuk. Daha kullanışlı bir dinleme tecrübesi için süre ayraçlarından faydalanabilirsiniz. Bu kısa formatla ilgili görüşlerinize ve eleştirilerinize de her zamanki gibi açığız. İyi dinlemeler!

The Unpredictable

🍑
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
253
Toplam Beğeni
1,973
Kredi
875
Selçuk şakamatik yine. Bryan çıkışında gümledik ister istemez. Ben, Bryan'ın sözleşmesi biter bitmez ayrılması gerektiğini düşünüyorum ya çıkan haberlerin aksine. WWE'de mevcut kariyerinin üstüne daha fazla koyabileceğini düşünmüyorum çünkü. AEW, NJPW gibi şirketlerde görmeyi isterim açıkçası. Andrade'nin de Meksika'da, ABD'de olduğundan daha başarılı olacağını, kendi performansını tam olarak sergileyebileceğini düşünüyorum. Kenny Omega gibi top bir isme iddialı bir rakip olabilecek potansiyeli var diyebilirim. Ağzınıza sağlık, hem keyifli hem de süresi gayet yerinde bir yayın olmuş.

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Konu
4,057
Toplam Beğeni
3,395
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Jey Uso-Hamit Altıntop metaforuna gümlemeli gittik ya ilk olarak. Yani yine genel olarak yorumlarınıza katılıyorum, özellikle NXT'deki eksikliğe çok güzel parmak basmış Selçuk. Main carddan kimsenin şovda olmaması şovu ilgisiz kılmıştı maalesef, ha bence yine kaliteli bir şovdu ama main carddan bir ismini şovda kullanmamak kesinlikle büyük bir hata. AEW'daki Omega-Kingston&Moxley segmentindeki analizleri de çok beğendim, o ciddiyet yansıtılamamış gibiydi gerçekten de. Darby Allin'ın karakteri konusunda da, evet klişe de olsa güzel bir karakter ama bana hiç hitap etmiyor ya. Sizin gibi olumlu bakamıyorum ben o yüzden pek, umarım hikaye bu şekilde ilerler de DoN'de Allin kaybeder kemeri.

Bu bölümde uyguladığınız formatı çok beğendim kesinlikle, benim naçizane fikrimi soracak olursanız bu formattan devam edin. Hani en basitinden hem RAW şovunun tamamını irdelemek size zaman kaybı olur, hem de bunu dinlemek isteyen bizlere zaman kaybı olur. O yüzden haftalık ana gündem maddeleri ve şovların önemli olaylarından bahsetme formatı akla daha yatkın gibi geliyor bana. Hem süre konusunda da istediğiniz düzeye ulaşmışsınız bu formatı denemenizle birlikte, kesinlikle daha sağlıklı olacağını düşünüyorum bu yüzden. Ağzınıza sağlık beyler, diğer bölümleri bekliyorum merakla.