Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Marketlerden Yalnızca Zorunlu Temel İhtiyaçlar Alınabilecek

The Millennial Cowboy

sling blade
Yönetici
Dmod
Ayın Üyesi
Çalışkan Üye
Konu
2,067
Toplam Beğeni
1,048
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420

Kobe's

#jobfinished
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
34
Toplam Beğeni
266
Favori Güreşçisi
-
Ağzım açık bakıyorum ekrana ya. Bunlar harbiden delirdiler tamamen.

Johnkorey

Slice of Life
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
593
Toplam Beğeni
1,525
Favori Güreşçisi
-
Kredi
450
Zincir marketler için demişler sosyal medyada bir kaç yorumda da ne kadar doğru bilemedim.

Deathmatch Classic

Long. Live. GCW.
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
422
Toplam Beğeni
1,349
Favori Güreşçisi
Rickey Shane Page
RPG Karakteri
Joey Janela
Kredi
190
Bunun virüse olan etkisi nedir tam olarak biri mantıklı şekilde açıklayabilir mi yoksa bi şakanın ortasında mıyız?

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Konu
3,257
Toplam Beğeni
2,334
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Alkol yasağını meşrulaştırmanın yanında bir de "ya biz her şeyi yapıyoruz halk boş boş şeyler için marketlere yığılıyor" mesajı vermece... Herkesi geri zekalı sanmasalar iyi strateji. Ha tabii bunun ülkenin yarısında geçerliliği olduğu için yine başarıya ulaşacaklar. Bıktım cidden.

Root

If-Then-Else
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
104
Toplam Beğeni
602
Favori Güreşçisi
Will Ospreay
Abartmıyorum. Dünya tarihi bu kadar basiretsiz, beceriksiz bir yönetim görmemiştir. Yanlış kararları daha da yanlış kararla kapatmaya çalışıyorlar. Yıllarca muhalefete 3 koyun versek kaybedersiniz diyenler her gün bir öncekinden daha kötü kararlar alıyorlar. İşin garibi hala anketlerde +%40 çıkıyorlar. Bu kadar kötü yönetilip hala bu kadar oya sahip olmak Türk toplumunun ne olduğunu açıkça gösteriyor. Bakın bu muhalefetin beceriksizliğiyle falan açıklanamaz. Muhalefet diye bir şey olmasa dahi iktidarın bu kadar oy alamaması lazım normal şartlarda.