Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


RAW Spoiler | Sheamus Sinirli, Morrison vs. Priest, Yeni Bir İsim

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
3,257
Mesaj
15,361
Toplam Beğeni
2,334
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Humberto Carrillo arka alanda röportaj verecek. Sheamus ile arasında geçenleri hatırlıyoruz. Humberto, Sheamus'ın herkese sırf yapabildiği için zorbalık yaptığını söylüyor. Zorbalığa uğramanın ne demek olduğunu biliyormuş ve Sheamus'ın ona saygısızlık etmesine izin vermeyecekmiş. Sheamus'ın tüm meydan okumalarına cevap vermesinden bahsediyor ama o sırada Sheamus arkadan gelip dalıyor ona ve mahvediyor onu adeta attığı dayakla. Humberto'yu yatırıyor ve bu gece meydan okumasına cevap veremeyeceğini söylüyor, yine de her zaman bir sonraki hafta olacakmış. Gülüyor ve gidiyor.Ringdeyiz. John Morrison ve Damian Priest karşı karşıya gelecek.


Reklamlara gidiyoruz maç başlamadan. Dönüşte Adam Pearce, Sonya Deville'i durduruyor arka alanda ve mutsuz halde. Gücünü kötüye kullanmakla suçluyor, "şikayet etmem gerekiyor mu seni üst yetkililere" diyor. Deville de "adım çıkmış dokuza, inmez sekize" diyor. Mesaj atmaya çalışmış Pearce'a çünkü. "Ulan aynı ofiste çalışıyoruz ne mesajı" diyor Pearce. Deville de acil bir karar vermesi gerektiğini ve bekleyemediğini söylüyor. Pearce haklıymış ve kararları birlikte vermelilermiş. Yüz yüze bakarlarken kapatıyoruz burayı.

Miz ve Morrison konuşacak ringde. Domates mevzularından mutsuzlar. Damian Priest onlara bir seçenek bırakmamış. Morrison da ne kadar hoş göründüğünden falan bahsedecekken Damian Priest geliyor. Priest'in önceden kaydedilmiş bir promosuyla karşılaşıyoruz. New York City'li olmasından bahsediyor Priest. Miz orada barınamazmış. Miz'in çenesini kıracakmış. Maç başlıyor.

Maçın sonlarında Miz'in dikkat dağıtma denemeleri ters tepiyor, Morrison'ın tuşunu engelliyor Miz yanlışlıkla. Priest gelip Bell Clap ve Hit The Lights yapıp maçı kazanıyor.


Arka alandayız. Mansoor debut yapıyor, Adam Pearce yanında. Kontrat imzalıyor ve RAW'a katılıyor. Sheamus geliyor o sırada. Humberto'ya yaptıklarından bahsediyor. Mansoor'a sallıyor. Mansoor da RAW'a geldiğini söylüyor. Sheamus da "gel bana meydan oku da Brogue Kick'i ye suratına hehe" yapıyor. Mansoor "hale bak yaw" tadında konuşurken Pearce da ona alışmasını söylüyor.MVP arka alanda ve yine röportaj veriyor................ ALLAH YA RABBİ YA BEŞ FALAN OLDU GALİBA. Bobby Lashley dağıtacakmış bütün rakiplerini falan filan. Reklamlar.​
 

Bloody Sunday

01.30.1972
Premium Üye
Katılım
30 Nisan 2020
Konu
62
Mesaj
1,918
Toplam Beğeni
384
Konum
İzmit
Favori Güreşçisi
Finn Bálor
RPG Karakteri
Kenny Omega
Kredi
200
Shemus'u eski shemus yapalım dediler. Saaçını sakalını eskisi gibi yaptı push'ta verdiler ama sanki ben o 2017 Shemus'unu geri görüyorum. Bu adam niye böyle işlerle uğraşıyor.
 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,057
Mesaj
17,074
Toplam Beğeni
3,397
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Priest ana kadroda Miz veya Morrison dışında başkasıyla ne zaman karşılaşacak ya? İyice baydırdılar.
 

Üst