Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


RAW Spoiler | Sheamus'tan Open Challenge, Alexa ve Lilly

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
3,252
Mesaj
15,356
Toplam Beğeni
2,334
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Ringe geliyoruz ve Sheamus'ın meydan okumasına geçiyoruz. Open challenge, Mansoor'dan bulacak cevabını bu gece.Sheamus ve Mansoor'un maçı, Mansoor'un kendini gösterme çabalarına karşılık Sheamus'ın tecrübesiyle onu püskürtmesi şeklinde geçiyor. Sheamus üstün görünüyor genel olarak, Mansoor'un heyecanlandırıcı hareketlerini birinci saniyede falan atıyor.

Maçın sonlarında Humberto Carrillo gelip dalıyor Sheamus'a ve maç diskalifiye ile bitiyor. Hayvan gibi saldırıyor Carrillo ve ring dışına falan uçacak kadar dövüyor rakibini. Sonra Sheamus ringe kaçıyor, Humberto ringe girince de Brogue Kick'i vuruyor. Mansoor ayaklanıyor, Sheamus ona da Brogue Kick vuruyor ve kemerini kaldırıp ayakta kapatıyor burayı.Alexa Bliss ve Lilly'yi görüp reklamlara gidiyoruz. Dönüşte Alexa'nın bahçesindeyiz. Lilly saklambaç oynamaya bayılırmış. Ellerini kirletmiş Lilly birkaç kez. En sevdiği renk kırmızıymış. Her gittiği yerde problem onu takip edermiş. Birini kestirmiş gözüne Lilly ama bu onların küçük sırrıymış. Artık yaşanacaklardan Alexa sorumlu değilmiş daha önce de dediği üzere. Ninni söylemeye başlıyor Alexa yine. Ninninin sonunda da suratı asılıyor, "Lilly sen bana ne ettin yav" diyor ve korkutucu bir şekidle bitiyor burası da.

 

Bloody Sunday

01.30.1972
Premium Üye
Katılım
30 Nisan 2020
Konu
62
Mesaj
1,918
Toplam Beğeni
384
Konum
İzmit
Favori Güreşçisi
Finn Bálor
RPG Karakteri
Kenny Omega
Kredi
200

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,057
Mesaj
17,074
Toplam Beğeni
3,397
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Mansoor'un yenilmezlik serisi DQ ile mi bitti gerçekten? SDAŞFJKSAFDJŞKASLFDFSADLKJSAŞKLJDFDAFSŞKLJDFASŞKLJASDSDKŞFL yemin ederim inanılmaz bir şirket ya.
 

DIO

Bisexual God
Premium++
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
91
Mesaj
5,417
Toplam Beğeni
1,292
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Tama Tonga & Tanga Loa
Kredi
40
Profesonel güreş tarihinin en büyük streak'i bugün son buldu. Üzüldük.
 

Üst