Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


RAW Spoiler | Bobby Lashley vs. Braun Strowman

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
3,253
Mesaj
15,357
Toplam Beğeni
2,334
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Allah'a bin şükür sonu geliyor şu şovun. Lashley ve Strowman karşı karşıya geliyor. Kemer ortada değil.


Strowman maçta üstünlük sağlamışken Drew McIntyre geliyor müziğiyle. Strowman'ın dikkati dağılıyor ve Lashley üstünlüğü alıyor. Lashley daha sonra Drew'a yumruğunu uzatıyor dostluk manasında ama Drew pek oralı değil. Reklamlar.


Reklamlardan dönüşte Drew donuyla spiker masasında maç yorumluyor.


Maç dışarı taşıyor sonlarda. Lashley, Drew'un yakınlarına gidiyor. Braun da klasik tren hareketiyle ona girişecekken Lashley bir anda kaçıyor ve Drew'a giriyor Strowman. Drew da "napıyon lan" dercesine ittiriyor onu. İkisi itişip kakışırken Braun ringe dönmeye gidiyor. Drew arkasından aprona çıkıyor. Strowman ile ikisi birbirlerine diklenirken arkadan gelen Lashley spear yapıyor ve maçı kazanıyor.

Maçtan sonra iyice dellenen Drew ringe giriyor ve ikisine de Claymore vuruyor sırayla ve şovu ayakta kapatıyor.


Gelecek hafta Drew ve Lashley karşı karşıya gelecek kemerin ortada olmadığı bir maçta, şov bitmeden bu duyuruluyor ve şov sona eriyor.

 

Bloody Sunday

01.30.1972
Premium Üye
Katılım
30 Nisan 2020
Konu
62
Mesaj
1,918
Toplam Beğeni
384
Konum
İzmit
Favori Güreşçisi
Finn Bálor
RPG Karakteri
Kenny Omega
Kredi
200
Sonuç şaşırtıcı değilde maçın bitişini izlemek keyifliydi.
 

Itsuzai

widerstand
Emekli
Katılım
1 Nisan 2020
Konu
1,876
Mesaj
9,324
Toplam Beğeni
3,096
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Hiroshi Tanahashi
Kredi
2,540
Hayatımda gördüğüm en kötü 2-3 RAW şovundan biri. Bu şirket işin profesyonel güreş kısmını yeni bırakmıyor da kendi alanlarında dahi bu kadar kötü olmaları acayip bir iş hakikaten. Biri birinin bir tarafına gül sokuyor, resmi hesap Aghahowa muhteşem taklalar videosunu Twitter'dan güzel spot diye paylaşıyor, 30 kişi kovup Eva Marie geri döndürülüyor, Asuka her hafta gelip bir şeyler bağırıp gidiyor, Rhea Ripley 5 yaşındaki çocukla konuşur gibi gibi konuşuyor, 2 tane hırbo millete her hafta çürük domates fırlatıyor, Cedric & Shelton 3. defa ayrılıyor, bir tanesi kendini oyuncak bebek sanıyor, diğeri sırf Suudi diye 50 maç arka arkaya kazanıyor, öbürü WM'den beri kıçının üstüne düşüyor, boşta kalmasın diye millet ana kemer maçına giriyor falan HARBİ CIVIDINIZ HA.
 

Johnkorey

Slice of Life
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Mayıs 2020
Konu
593
Mesaj
8,096
Toplam Beğeni
1,525
Konum
İzmir
Favori Güreşçisi
-
Kredi
450
Koskoca RAW'un düştüğü hale bak.
 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,057
Mesaj
17,074
Toplam Beğeni
3,397
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Yani... Haftalardır yaptığım eleştirilerin aynısı, hatta daha da kötüsü... Pek bir şey söylemek gelmiyor elimden, bir tek inşallah Dynamite'ın sizi solladığı günleri görürüz de belki bi farkındalık yaşayıp akıllanırsınız diyebiliyorum.
 

Üst