Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

İçişleri İmamoğlu Hakkında Soruşturma Başlattı

Whirling Dervish

Glasgow's Twisted Sister!!
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
22
Toplam Beğeni
306
Favori Güreşçisi
Curtis Axel
Siz önce camiide içki içenlerin görüntülerini yayınlayın. Kaç cumadır bekliyoruz.

Too Sweet

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
12
Toplam Beğeni
94
Favori Güreşçisi
Emba Mun
Hayatımda gördüğüm en lol soruşturma sebebi olabilir şu gerçekten de. Fatih Sultan Mehmet'i mezarından kaldırıp böyle bir şey yaptığınızı söyleseniz Saray'a karadan gemi yürütür resmen, böyle bir saçmalık yok ya.

Altından bir şey çıkacağını asla sanmıyorum çünkü o kadar abuk subuk bir şey ki savcının, hakimin önüne gelse beyni buhar olup uçar diye tahmin ediyorum.

Düşünün elinizi oynatıyorsunuz ve size dava açılıyor. O kadar saçma bir olay ki diyecek söz bulamıyorum şuna. Allah kerim Fatih Terim diyeyim de gideyim bari bulamadım nasıl bir tepki vereceğimi.

Atiba

british master
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
189
Toplam Beğeni
2,320
RPG Karakteri
CM Punk
Kredi
70
Şehidin tabutuna elini koyup promo keser gibi miting yapanlara da başlatın.

Johnkorey

Slice of Life
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
593
Toplam Beğeni
1,525
Favori Güreşçisi
-
Kredi
450
İmamoğlu'nun eline öyle bir mağduriyet kozu veriliyor ki... Kendisi bile istese bu kadarı olamazdı.

Strange Man

Mysterious Stranger
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
222
Toplam Beğeni
404
Favori Güreşçisi
The Rock
Kredi
150

The Millennial Cowboy

sling blade
Yönetici
Dmod
Ayın Üyesi
Çalışkan Üye
Konu
2,067
Toplam Beğeni
1,048
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420
Soruşturma ne kadar saçmaysa İmamoğlu için aşırı olumlu gelişme. Farkında olmadan kendi kuyularını kazıyorlar. Böyle devam.