Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

Star Wars: The Bad Batch Tartışma Konusu

Danke

🍓
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
126
Toplam Beğeni
1,248
Kredi
400
Star Wars: The Bad Batch, Star Wars serisinin bir parçası ve Star Wars: The Clone Wars serisinin devamı niteliğinde. Dizi, “Bad Batch” ya da “Clone Force 99” adıyla anılan özel yeteneklere sahip klonlardan oluşan bir grubu konu ediniyor. Dizi, Klon Savaşları’nın bitmesinin ardından gelen İmparatorluk zamanında geçiyor. Dizinin ilk bölümü bugün yayınlandı.

Too Sweet

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
12
Toplam Beğeni
94
Favori Güreşçisi
Emba Mun
Sabırsızlıkla bekliyordum, Clone Wars'daki animasyon tarzını çok seviyordum zaten, keyifle izlerim artık. Star Wars Günü'nde yayınlanmış olması da ayrı bir hoş. Bölümü henüz izlemedim. Dizinin ilerleyen sezonlarında Ahsoka'nın, Rex'in ve Vader'ın gözükmesini bekliyorum.

The Disturbed One

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
1
Toplam Beğeni
20
İlk bölümü izledim dostlar clone wars'ın sequel'i olmuş. Benlik bir sıkıntı yok oldum olası Jedileri izlemek yerine clonelari izlemeyi sevmişimdir. Güzel ve sürükleyici bir ilk bölüm izledik ama daha animasyon hakkında konuşmak için erken bu yüzden cuma gününü iple çekiyorum.İyi mi olup kötü mü olacağı baştan belli olur bu tür animasyonların.
Ayrıca fragmanda C. Rex'i görmüştük ekibe katılacak mı yoksa konuk olarak mi olacak bilmiyorum ama onu da çok görmek istiyorum.

Vicious

Kızılcıklı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
83
Toplam Beğeni
428
Favori Güreşçisi
Edge
Kredi
2450
İlk bölümü baya beğendim açıkçası, hem uzun da olması iyi olmuş.
Yeni karekter Omega ekibe çok şeyler katacak diye düşünüyorum. Eskilerden Saw Gerrera'yı görmemiz güzel oldu. ancak direnişin imparatorluğun hemen ardından kurulması ilginç olmuş açıkçası. Ayrıca Caleb Dume yani Kanan Jarrus ve ustası Master Billapa'yı da görmemiz ve Jarrus'ın kaçması hoş oldu bence, böylece Rebels dizisinin eksik bir kısmı da giderilmiş oldu.

Seriden beklentim güzel olacağı yönünde ancak mümkünse Jedi'lar dışında farklı hikayeler anlatsalar daha hoş olur açıkçası. Star Wars evreni çok geniş bir evren çünkü, sonsuz sayıda hikaye çıkartılabilir bu evrenden. Ve son olarak bu ekibin Captain Rex ile buluşmasını 4 gözle bekliyorum.

Too Sweet

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
12
Toplam Beğeni
94
Favori Güreşçisi
Emba Mun
Kaliteli bölümdü harbi. Teşekkür ederiz Dave Filoni abi, evreni büyüttükçe büyütüyorsun 👌.

Twelve

poor boy
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
259
Toplam Beğeni
440
Favori Güreşçisi
Joey Janela
Kredi
550
Star Wars'un animasyon kısmı beni acayip bayıyor ya.

The Disturbed One

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
1
Toplam Beğeni
20
Ana karakterin yanına çocuk karakter vermek Disney'in yeni politikası galiba.Bölümü izlerken Mandollarian'a ne kadar benzediğini fark ettim bu yönden. Kaçak klonun ve ailesini bu bölümde tekrar göreceğimizi biliyordum ama C.Rex'ide orda göreceğimizi düşünüyordum.Ama Rex uğrayıp gitmiş. İzlerken dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Rex'in kaçak klona ''The Storm is coming'' demesi StormTrooperlara bir işaret çakması çok güzel, SW'i bu yönden çok seviyorum. Hikaye buradan nereye gider bilmiyorum ama Order 66'i uygulayan amirlere suikast düzenlene bilirler nedense aklıma bu geliyor her seferinde C.Cody'in C.Rex ile yüzleşeceğini düşünüyorum. CW'de Ahsoka-Rex-Anakin-Obi-Cody beşgeni vardı anlatılanlar hep bunların etrafında döndü. Keşke bir iki bölüm fırlatsalar haftada bir 25dk bölümle yetinmek çok zor olacak.

Vicious

Kızılcıklı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
83
Toplam Beğeni
428
Favori Güreşçisi
Edge
Kredi
2450
2.bölüm klasik Clone Wars bölümü gibi olmuş ama gene de fena değildi, yeni hikayeler işlenmesini seviyorum çünkü.
Kaçak klon askerinin ailesine Clone Wars'ta değinilmişti ama burada da görmek güzel oldu. Ayrıca sanki Klonun eşi daha farklı gibiydi diye hatırlıyorum, sanki bir değişiklik hissettim. Chain Code olayınının nasıl geldiğini de bu bölümde anlamış olduk. Ayrıca "eskiden klonlar isim isterdi şimdi diğerleri numara alıyor" demeleri de baya ironik ve imparatorluğun nasıl bir yapı ile geldiğini sezdiriyor. Rex ile yolları ne zaman kesişecek acaba?

Too Sweet

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
12
Toplam Beğeni
94
Favori Güreşçisi
Emba Mun
Omega acaba ilk force wielder klon mu olacak? Öyle olursa işler gerçekten ilginçleşebilir, merak uyandırır. Birkaç iştir de bu yapılıyor aslında. Baby Yoda-Mandalorian, Ezra-Kanan, Ahsoka-Anakin, şimdi de Omega-Bad Batch... Kullandıkları bu denklem hala beni içine çekmeyi ve etkilemeyi başarıyor. Şu anlık seviyorum bunu, böyle devam. Bakalım ileride değişecek mi bu yapı veya bunun hoşuma gidiyor oluşu.