Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

RPG Yalancılar Grubu

Bloody Sunday

01.30.1972
Premium Üye
Konu
62
Toplam Beğeni
384
Favori Güreşçisi
Finn Bálor
RPG Karakteri
Kenny Omega
Kredi
200

Kenny Omega sinirli bir şekilde ringe doğru ilerliyor.

Kenny Omega eline mikrofonu alıyor ve konuşmaya başlıyor;

Geçen gün Dostum Emin Cahiti ziyarete gittim. Onu özledim ama asıl ziyaret amacım onu özlemem değildi. O da sebebini biliyor ama benim sizden sakladığım veya size karşı herhangi bir gizlim yok. Biliyorsunuz geçen hafta İstanbul'da Kendini Mesih zanneden birisi bana bir afiş verdi. Afişi gözden bile geçirmedim. Ne yazdığını 5 yaşındaki çocuk bile tahmin edebilir. Benim kötü olduğumu kendisinin beni parlatacağını söylemiş.
Kenny kahkaha atmaya başlar.
Önce bi kendini parlatsaydın keşke. Ben Kenny Omega, Emin kardeşimi ziyarete gittim. Ona yapılanlarının bedelsiz kalmayacağını söylemiştim. Evet sahte mesih sana sesleniyorum Seth Rollins insanlara boş boş kelam yapıp onları olmadığın rütbeyle beyinlerini okumayı bırak. Sen bir hiçsin. Yanındaki Murphy'de zaten insanların senle neden dost olmayacağını açıklayacak biçimde Sen yalancısın ve insanlara boş vaadler veriyorsun O Murphy denilen aptalda senin yanında duruyor. Eğer gerçekten doğru yolu gösterdiğine inanıyorsan bu akşam benim ile ringe çıkarsın ! Ve bu akşam sana haddini bildiririm. Seni yendiğim zaman işte o zaman Cahit'in intikamını almaya başlayacağım. Senin yaptığının cezası o hapishanenin içine girdiğinde bitecek. Kendinizi çok zeki zannediyorsun ama piyon oynarken şahının önünü açtın yavaş yavaş mat olacaksın. Mat olduğun zaman senin kollarından tutup başına bir çuval geçireceğim ve O cezaevinin içine atacağım. Ama bu iş buradada bitmeyecek. Gerçek tecavüzcü Buddy Murphy'de yaptıklarının cezasını çekecek. Emin Cahit hapisten çıktığı an işte o zaman korkak bir tavuk gibi bir oraya bir buraya kaçacaksınız. Kümesten kaçayım derken ahıra gireceksiniz orada kapana kısıldığınız an gözlerini kapayıp açtığın zaman aralığında One Winged Angle'ın tadına bakacaksın. Murphy içinde gerekeni yapılacak siz hepiniz gerçekten cezaevini hak edenlersiniz. Palavra atmak var,iftira atmak var,tecavüz var. Ama burada adaleti sağlayacağım. Sana inanan diğer beyini yıkanmış mankafaları normale döndüreceğiz. Ama senin sonun yaklaştı. Senin sonun demek insanların kurtulması demek. Seniin sonun demek adaletin sağlanması demek. Senin sonun demek tüm insanlığın selameti demek. Senin sonunu getirmek bana bir onur verir ama senin sonunu getirmek için değil bunca kişinin ölü düşüncelerini tekrar canlandırdığım için. Gerçekten kendinin necat'ı getireceğine inanıyorsan. Gerçek bir adam gibi benle bu akşam Ringe çıkarsın seni korkak. Benle ringe çıktığın zaman yerle bir olacaksın BANG ! Kendini mesih zannediyorsunya. Benle ringe çıktığın zaman anlayacaksın gerçek kim olduğunu. Senin çenene V-Trigger atmayı o kadar çok istiyorumki korkak.
Kenny Omega Dejavu olur.
İşte o anı hissedebiliyorum. Çenenden çıkacak o ses kulaklarımı çınlatıyor. Yanında duran Murphy korkudan kıpırdayamayacağı zaman sana yardıma gelemeyecek. Sen ona yardım et diye bakacaksın ama o, o zaman altına etmekle meşgul olacak. BANG !!!

Ben Kenny Omega, size gerçeklerin neler olduğunu teker teker söyledim söyleyeceğimde. Akşama görüşürüz

GOOD BYE AND GOOG NİGHT BANG!!!