Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


New Japan, COVID Kapsamında Şov Kartını Değiştirmek Zorunda Kaldı

Angel Eyes

revolution is televised
Premium+
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
810
Mesaj
3,786
Toplam Beğeni
543
Konum
Paris, Texas
Favori Güreşçisi
Brodie Lee
RPG Karakteri
Rhea Ripley
Kredi
680
Sugabayashi, bugünkü şovda maça çıkması planlanan bazı isimleri ateşleri çıktığını ve eve karantinaya gönderildiklerini ve bu anlamda maç kartlarında bazı değişikliklerin olduğunu açıkladı. Böylelikle El Desperado vs YOH arasındaki maç iptal oldu.

Ek olarak Kazuchika Okada & SHO vs Minoru Suzuki & Yoshinobu Kanemaru ve
Master Wato, Ryusuke Taguchi, Hiroyoshi Tenzan, Toru Yano & Hiroshi Tanahashi vs Dick Togo, Taiji Ishimori, Yujiro Takahashi, EVIL & Jay White maçları;

Master Wato & Hiroyoshi Tenzan vs Taiji Ishimori & Yujiro Takahashi ve Ryusuke Taguchi, Toru Yano & Hiroshi Tanahashi vs Dick Togo, EVIL & Jay White maçları ile değiştirildi.

https://411mania.com/wrestling/wres...ans-wrestling-dontaku-due-to-covid-protocols/
 

Üst