Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


DUYURU Mayıs 2021 | Yönetim Kararları ve Duyuruları

The Gold Standard

polis🍓
Yönetici
Co-Admin
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
3,397
Mesaj
16,453
Toplam Beğeni
2,544
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
Cody Rhodes
RPG Karakteri
Cody Rhodes
Kredi
1375
Herkese tekrardan merhaba. Birinci yılımızı kutladığımız, WrestleMania'yı geride bıraktığımız bu güzel süreçte sayıları çok fazla olmasa da istek, öneri ve şikayetlerinizi de değerlendirdik. Aldığımız kararları da her zamanki gibi bu konudan paylaşıyoruz. İstek, öneri ve şikayetlerinizi bildirdiğiniz için çok teşekkür ediyor ve kararlara geçiyorum.
 • En çok gelen öneri, daha fazla etkinlik düzenlememiz yönünde olmuş. Nedir, nedendir bilmiyoruz ama bu öneriyi hayata geçirip çokça etkinlik düzenlediğimiz WrestleMania ve 1. Yıl Etkinlikleri döneminde yönetim ve yönetimin çok yakın arkadaşları dışında katılımcı bulamadık. "Neden istediniz, neden katılmadınız be dostlar" diyerekten etkinliklerle ilgili yaklaşımımızı biraz gözden geçireceğiz.
 • Ayrıca etkinlik düzenleme konusunda üyelerin özgür olduğunu, bize gelip "beyler ben bu etkinliği düzenliyorum haberiniz olsun, kredi mredi bir şey ayarlayıverin yav" deseler yeterli olacağını hatırlatmak istiyoruz. Her ay aynı öneriyle karşılaşıyoruz ve sonucu da her seferinde düzenlediğimiz etkinliklere kimsenin katılmaması oluyor. Meydan sizin bu konuda, ödül konusunda elimiz bol. İlginizi çeken etkinlikleri düzenleyebilirsiniz.
 • Ayın üyesi olan kişinin çalışkan üye olması durumunda, bu çalışkan üye ödülünün bir alt sıradaki üyeye devredilmesinin mantıklı olacağını düşündük. Çalışkan üye rankı bir alttaki üyeye kayarsa, ayın üyesi olan üyemiz yine çalışkan üye olmanın avantajlarından faydalanabilecek. Bu durumda ekstradan çalışkan üye rankı kazanan arkadaşımız da yararlanabilecek bu ayrıcalıklardan, bu konuda bir eksiltmemiz olmayacak. Mayıs ayının ödüllerinden itibaren bu sisteme geçeceğiz.
 • Spoiler butonuna bastığınızda gelen gri alanın kaldırılmasına gerek görmedik şimdilik. O butonun içinde yer alan kısmın özel olarak belirtilmesinin kullanışlı olduğunu düşünüyoruz. İleride bu yönde bir değişiklik yapmamız tekrar istenirse yine gözden geçirebiliriz ama. Fazla talep olmaması da bu kararda bir etken.
 • Cevap butonunun dönem dönem görünmemesi BBCode butonuna basmanızdan kaynaklanıyor. "[ ]" şeklinde gördüğünüz buton mesaj panelinde. Bunu inaktif hale getirip sayfayı yenilediğinizde muhtemelen sorununuz çözülecektir. En kötü çerezleri temizlersiniz, o şekilde de hallolur. BBCode kimimiz için yararlı ve kullanışlı bir özellik, yanında getirdiği bu sayfa yenileme mevzusu da büyük bir eksi değil diye düşünüyoruz.
 • Yönetim ekibinde bulunan kişileri engellemeniz, forumdaki önemli durumlardan haberdar olmanızı, uyarıları ve bunun gibi pek çok şeyi görmenizi engelleme potansiyeline sahip. Bu yüzden böyle bir opsiyon sunmamız mümkün değil. Katlanacaksınız Gold Standard'ın çenesine arkadaşlar.
 • Kendi mesajlarınızda içeriği kaldırma opsiyonunuzun forumun her yerinde geçerli olması pek yapmak istediğimiz bir şey değil. Yine de raporla bize bildirdiğinizde pat diye çözüyoruz zaten. Mesajınızı silmek isterseniz bir rapor atmanız yeterli.
 • Bahis rozetleri düzenlendi, orayı biraz savsaklamıştık ama olması gerektiği işleyişe koyduk. Her PPV şovunun ardından el değiştiriyor rozet.
 • Sosyal medya hesapları kısmına Tumblr eklendi.
 • Geçtiğimiz ayda forumun içindeki çoğu görsel görünmez hale geldi, bunun bizden kaynaklanmadığını ve upload sitelerinin sorunu olduğunu tekrar hatırlatalım. Kendimizce sorunları çözdük, söz konusu upload siteleri de düzeldi bu süreçte. Şimdilik bir sorun yok gibi görünüyor.
 • Haftalardır aramızda dalgasını döndürdüğümüz "mental boom" ve "hüküm" kelimelerini "beğen" kısmındaki reaksiyonlara ekledik. Bir yargıç, bir de kafası patlayan adam şeklinde görebilirsiniz orada.
Tekrardan istek, öneri ve şikayetlerinizi bildirdiğiniz için ve sitemizin her geçen gün büyümesine büyük destek olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz. Kırgınlıklar, kavgalar, dövüşler olur ama günün sonunda sizlere en iyi forum tecrübesini sağlamak için saatlerimizi, harcayabildiğimiz en yüksek eforu harcadığımızı bilmenizi istiyoruz. Layık olabiliyoruzdur umarız. Sizlerin buraya verdiği emekler de bizleri kamçılıyor elbette. Tekrardan hepinize çok teşekkür ediyor ve şunu da söylüyoruz: ProfesyonelGüreş.com yönetimi hepinizi çok seviyor.
 

Miseria Cantare

second city warrior
Premium+
Ayın Üyesi
Katılım
4 Nisan 2020
Konu
1,140
Mesaj
6,208
Toplam Beğeni
931
Konum
İstanbul
Favori Güreşçisi
CM Punk
RPG Karakteri
Raven
Kredi
520
Yeni kararlardan birinin ilk denemesi benim üstümde oldu sanırım. Kararlar çok yerinde.
 

Women's Revolution

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
9 Nisan 2020
Konu
125
Mesaj
5,607
Toplam Beğeni
1,736
Favori Güreşçisi
SASHA BANKS
Kredi
185
Reaksiyonlar icin asigim sizeee
 

Johnkorey

Slice of Life
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Mayıs 2020
Konu
605
Mesaj
8,314
Toplam Beğeni
1,584
Konum
İzmir
Favori Güreşçisi
-
Kredi
450
Reaksiyonlar efsane olmuş. Elinize sağlık.
 

Üst