Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

NXT Spoiler | Uçkur Başa Bela, Thatcher & Ciampa vs. GYV

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Konu
4,753
Toplam Beğeni
3,779
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Arka alanda Gargano ve Theory, Regal'ın ofisine giriyorlar. Ama bu sırada Regal, Scarlett ile toplantıda. Gargano biz daha sonra gelelim ayağı yaparken Theory, Scarlett'ın göğüslerine focus koymuş durumda. Bunlar çok büyük, halis mi bunlar ya falan yapıyor kjşslfkjlafsdfşjkldsşafsjlkddaşsfjkl aga yavaş. Sonra tırnakların diye düzeltiyor ama ne fayda... Gargano, Theory'i alıp götürüyor ofisten.

Ringdeyiz şimdi. Cameron Grimes, Asher Hale ile karşılaşıyor. Rahat bir galibiyet çözüyor kripto reis.

Arka alanda Kayden Carter ve Kacy Catanzaro ile bir röportaj veriliyor. Xia Li hikayesinden falan bahsediyorlar, ama artık önlerine bakacaklarmış. Tag Team Kemerlerine göz dikmişler. Bu sırada Franky Monet geliyor alana. Bayağı dalgaya alıyor ikiliyi. Konuşup konuşup gidiyor. Carter onun üzerine yürüyecekken Kacy onu durdurup sakinleştiriyor.

Ringdeyiz yeniden. Grizzled Young Veterans alanda, üfff krallarım. Klasiklerini gerçekleştirip Thatcher ile Ciampa'ya giydiriyorlar biraz. Ardından Ciampa ve Thatcher geliyor ve maç başlıyor. Bu kısım sahura denk geldiği için pek not alamıyorum ama uzun soluklu ve hoş bir tag team aksiyonu oluyor izlediğim kadarıyla. Sonda ortalık biraz karışıyor. Hakem, Ciampa ile münakaşa halindeyken Thatcher, Gibson'ın suratına Wade Barrett'ın ayakkabısı ile vuruyor??? Ardından tuşa gidip maçı sonuçlandırıyor Thatcher ve takımına galibiyeti getiriyor.

Gargano ve Theory yine arka alanda Regal'ı buluyorlar. Gargano, Reed ile olan maçını iptal ettirmek için uğraşıyor ama Regal oralı değil pek. Ayrıca Regal, Scarlett'ın az önce yaşananlardan dolayı Theory'i gelecek hafta Kross'un karşısına koyduğunu açıklıyor. Eyvahlar olsun eyvah... Reklamlara gidiyoruz bu segmentin ardından.​

Coup de Grâce

🍓
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
1,772
Toplam Beğeni
1,389
Kredi
2600
Thatcher - Ciampa ikilisinin artık kendilerine şöyle bir tag team kemeri çözmesi yok mu ya? Vallahi bir süre alsınlar izletsinler. Takeover şovlarında on numara maç çıkartırlar.

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Konu
4,753
Toplam Beğeni
3,779
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Theory'nin Scarlett'a sulanması feci osurttu ya, ama çok pis ödeyecek bedelini...

Thatcher ile Ciampa'nın maçı koparışı... Bu feuddan da inanılmaz keyif alıyorum, Thatcher ile Ciampa'nın galip ayrılıp MSK'e doğru ilerlemesini bekliyorum artık.

The Millennial Cowboy

for the brand
Yönetici
Dmod
Konu
2,890
Toplam Beğeni
1,264
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420
Theory GÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜM. Bu hafta sefasını sürdü ama haftaya cefasını fena çekecek.

Thatcher & Ciampa uyumuna bayılıyorum ya. Şu maçta da galibiyet çözmeleri çok iyi oldu her ne kadar bir yandan da GYV tribünü olsak da. Takımlar Şampiyonluğuna adım adım gidiyor abilerim.

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Konu
32
Toplam Beğeni
615
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Theory'nin haftaya cenaze töreni düzenlenir herhalde maçtan sonra. Konuyu tırnaklara getirerek kıvırmaya çalışması da muhteşemdi. lkşdfılaskdgiasljkghladslgıiashklgşlıaidsgşhkdasş

diamondcutter

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
5
Toplam Beğeni
36
Favori Güreşçisi
Randy Orton
RPG Karakteri
Randy Orton
Scarlett'i gördüğümde bende aynı Theory gibi oluyorum.

DIO

Matane
Premium++
Konu
93
Toplam Beğeni
1,421
Favori Güreşçisi
Kenta Kobashi
RPG Karakteri
Tama Tonga & Tanga Loa / "Ticking Time Bomb" Hiromu Takahashi
Kredi
40
Thatcher çok değişik adam ya. "Intensity" kelimesinin vücut bulmuş hali herif, yaptığı her şey değişik.

Women's Revolution

Kayıtlı Kullanıcı
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
125
Toplam Beğeni
1,736
Favori Güreşçisi
SASHA BANKS
Kredi
185
Theory'yi gorunce ben de Theory gibi oluyorum.