Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.


NXT Spoiler | İşler Karışıyor

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,760
Mesaj
20,235
Toplam Beğeni
3,779
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Scott ve ekibini görüyoruz arka alanda. Ruff'ı bu gece yeneceğimi söylemiştim falan yapıyor Scott. Ardından takılmacaya devam ediyor dörtlü.

Ringdeyiz şimdi. NXT Şampiyonu Karrion Kross ve Scarlett alanda! Allahım bu Scarlett denen kadın halis mi ya? Vallahi alıyor aklımı başımdan... Neyse, sakinim... Kross da bayağı elegant olmuş bu arada parantez açalım. Kross, ondan korkmadığını söyleyenleri duyduğundan bahsediyor. Kross da onlardan korkmuyormuş. Alayınız gelin lan yapıyor kısaca. Ardından Theory'e yöneltiyor sözü. Onu gelecek hafta bayıltacakmış. Bu sırada Kyle O'Reilly alanda! Ringe geliyor ve şapkasını çıkarıp Scarlett'a selam veriyor. Centilmen erkek dediğin... Söze geçiyor ardından. İstediği kemer maçı Kross ileymiş. İnsanlar bu maçı görmek istiyormuş. Bu sırada Pete Dunne'ın müziği duyuluyor. Dunne, bu maçı kimin görmek istediğini umursamadığını söylüyor. Yeni Kyle O'Reilly'i de umursamıyormuş. Kross'a yöneltiyor sözü derken FINN BALOR! Geri dönüşünü yapıyor sonunda. Balor geliyor ve Dunne'ın bunu daha önce zaten yaptığını söylüyor, O'Reilly de 2 defa yapmış hatta. Konuşmasına devam ediyor derken direkt Kross'a girişiyor Balor! O girişmeden sonra bayağı ortalık karışıyor. Ama Kross sağlam bir temizlik çekiyor, araya güvenlikler giriyor bu sırada derken arkadan iki isim geliyor! Gargano ve Theory! Kross ilk başta ikisini ekarte edebilse de kişi azınlığından kaybediyor. Kross iki dizinin üzerindeyken Gargano ile Theory ona Double Superkick'i oturtuyor! Ardından kemerle geçiriyor Kross'un suratına! Bu potada işler iyice karışıyor. Gargano ile Theory alanı terk ediyor şimdi, Scarlett ringe girip Kross ile ilgileniyor bu sırada.

Şimdi PC'nin önündeyiz. Mitchell, Gargano ve Theory ile röportaj vermek istiyor. Gargano ile Theory alelacele cevaplar verip arabalarına biniyorlar ve terk ediyorlar arenayı.​
 

Bloody Sunday

01.30.1972
Premium Üye
Katılım
30 Nisan 2020
Konu
72
Mesaj
2,691
Toplam Beğeni
515
Konum
İzmit
Favori Güreşçisi
Finn Bálor
RPG Karakteri
Kenny Omega
Kredi
200
Finn Balor NXT'nin sefiridir.Yaptığıda Karrion Kross'ı yok etmek için yapılan bir seferdir.
 

Coup de Grâce

🍓
Yönetici
Üst Moderatör
Katılım
20 Nisan 2020
Konu
1,772
Mesaj
7,501
Toplam Beğeni
1,389
Konum
İzmit
Kredi
2600
Fatal 4 Way bir NXT şampiyonluk maçına mı gidiyor acaba yol? Ringde ki isimlerin kalitesi ile akıl almaz bir şey izleriz öyle bir şey yaşanırsa. Dunne'ın NXT kemerini çözdüğü bir senaryo da zaten... 🔥 🔥
 

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
4,760
Mesaj
20,235
Toplam Beğeni
3,779
Konum
İzmir/Kırklareli
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Muhteşem bir segmentti ya bence. Balor'un geldiği gibi bam güm girişmesi çok hoşuma gitti. Ana kadroda bir gram haz etmediğim adam NXT'de bana kendini izletiyor. Gargano'nun dandik paketten bu mevzulara girmesi çok güzel oldu. Kross dışında kalan şu 4 isim contenderlık için maça çıksa keşke, muhteşem bir maç izleriz.
 

The Millennial Cowboy

for the brand
Yönetici
Dmod
Katılım
5 Ekim 2020
Konu
2,891
Mesaj
11,126
Toplam Beğeni
1,264
Konum
İzmir/Manisa
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420
Enfes bir segment oldu kesinlikle ya. Ringdeki dört isme de bakınca bir F4W vibe'ı aldım ancak üçlü bir contendership maçı da duyurulabilir bilmiyorum. Böyle bir maç da çok büyük keyif verir zira gerek Dunne gerek Kyle gerekse Balor'ın birlikte ortaya neler koyabildiğini az çok deneyimlemiştik. Aslında Gargano'nun da feuda dahil olmasını isterdim ancak şu anda uğraşması gereken bir Bronson Reed problemi var.
 

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Nisan 2020
Konu
32
Mesaj
4,558
Toplam Beğeni
615
Konum
Bursa
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Bu iş Kross vs. Dunne vs. O'Reilly vs. Balor maçına bağlanacak gibi duruyor. Dehşet kaliteli bir maç olur eğer gerçekleşirse. Yakında geri dönecek olan Cole ve NXT North American Championship'i Reed'e kaybetme potansiyeli bulunan Gargano da bu rekabete katılırsa NXT Championship potası akıl kaybettiren cinsten bir hal alır. Göreceğiz ilerideki şovlarda ne olacağını.
 

Üst