Profesyonel Güreş - Türkiye'nin En Kaliteli Güreş Platformu

Forumumuza ücretsiz bir şekilde kayıt olarak güreş gündeminden anında haberdar olabilir, sadece üyelere özel olan forumları ve son konular/mesajlar sistemini görebilir, duvar mesaj sisteminden diğer güreş severler ile sohbet edebilir, grafik, video ve benzeri medya içeriklerini görebilir, şovlar hakkında internette hiçbir yerde olmayan bilgilere erken erişim şansı yakalayabilir, RPG'e katılabilir ve en önemlisi ödüllü çekilişlerimizden güreşçi t-shirtleri, bilgisayar oyunları, VIP üyelikler ve daha fazlasını kazanabilirsin.

NXT Spoiler | Ufak Tefek Maçlar

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Konu
4,753
Toplam Beğeni
3,779
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675

Sıradaki maç için ringe geçiyoruz. Sarray ve Zayda Ramier kapışıyor. Zayda Ramier, geçen hafta Toni Storm'u yenmişti diyerekten notumuzu da düşelim. Maç beklediğimden uzun sürüyor ama Sarray maçı bırakmıyor tabii ki. Ramier fena bir direniş göstermese de Sarray'in estetik German Suplex'ine karşı gelemiyor. Sarray galibiyeti koparıyor.

Arka alanda Imperium'u görüyoruz. Üçlü, WALTER ile görüntülü konuşuyor. Ama Almanca konuştukları için bir şey çeviremiyorum maalesef. Bu konuşmanın ardından reklamlara gidiyoruz.

Şimdi kameralarımız yine arka alanda. Sarray, maçtan sonra toparlanmaya çalışan Zayda Ramier'in yanında ve onunla ilgileniyor. Bu sırada Toni Storm oraya geliyor bir hışımla ama onun yoluna direkt Zoey Stark çıkıyor! İkilinin arasında bir arbede çıkacak gibi olsa da ayırıyor görevliler, Toni alanı terk ediyor; Stark da Sarray ve Ramier'in yanına gidiyor.

Ringdeyiz yeniden. Jake Atlas rakibini bekliyor. Rakibi ise LA Knight. Knight her zamanki gibi rakibine giydirerekten geliyor ringe. Ardından maça geçiyoruz. Maç çok sürmüyor, Knight kolay bir galibiyet ile ayrılıyor maçtan.​

Coup de Grâce

🍓
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
1,772
Toplam Beğeni
1,389
Kredi
2600
Escobar eğer ki kemeri geri almayacak ise o feud bittiği takdirde KUSHIDA isimli kişinin karşısına LA KNIGHT çıkıp kemeri almalı diye düşünüyorum.

Beast Incarnate

all mighty
Yönetici
Süper Moderatör
Konu
4,753
Toplam Beğeni
3,779
Favori Güreşçisi
WALTER
RPG Karakteri
"Doctor of Thuganomics" John Cena
Kredi
14675
Sarray vallahi sardı bizi ya, ama o şarkının tatsızlığı...

The Millennial Cowboy

for the brand
Yönetici
Dmod
Konu
2,890
Toplam Beğeni
1,264
Favori Güreşçisi
Adam Cole / Page
RPG Karakteri
Pat McAfee
Kredi
3420
Sarray şu brand'de beni kendisine çekebilen tek Japon isim desem yeridir. KUSHIDA'dan nefret ediyorum. Io'ya karşı ise nötrüm. Yalnız Toni'yi artık Stark'a falan yem etmeseniz mi artık diyeceğim de çıkan haberler aksini söylüyor. WWE'nin Stark hakkında planları olduğunu düşününce Toni'nin yine şamarı yiyebileceği ihtimali geliyor aklıma ve kahroluyorum.

LA Knight abim yine dandik paketten galibiyet çözdü kendisine. Şovdan birkaç gün önce Mckenzie Mitchell ile olan röportajını izlemiştim. Bayağı iddialıydı. Artık iyi bir feuda girmeli bence.

Controlled Chaos

Kayıtlı Kullanıcı
Konu
32
Toplam Beğeni
615
Favori Güreşçisi
Adam Cole
RPG Karakteri
Sami Callihan
Kredi
610
Knight önce NXT'nin sonra da WWE'nin tepesinde bulunması gereken biri gerçekten. Yaklaşık 3 aydır NXT'ye farklı bir hava kattı. Ben Lumis vs. Knight feudu devam eder diye düşünüyordum ama daha fazla uzatmayacaklar galiba.
Escobar eğer ki kemeri geri almayacak ise o feud bittiği takdirde KUSHIDA isimli kişinin karşısına LA KNIGHT çıkıp kemeri almalı diye düşünüyorum.
Knight o kemere oynamak için biraz fazla KALIN ve UZUN değil mi kankkk?

Coup de Grâce

🍓
Yönetici
Üst Moderatör
Konu
1,772
Toplam Beğeni
1,389
Kredi
2600
Knight önce NXT'nin sonra da WWE'nin tepesinde bulunması gereken biri gerçekten. Yaklaşık 3 aydır NXT'ye farklı bir hava kattı. Ben Lumis vs. Knight feudu devam eder diye düşünüyordum ama daha fazla uzatmayacaklar galiba.

Knight o kemere oynamak için biraz fazla KALIN ve UZUN değil mi kankkk?
Olsunnnnnn kankkkkk......

Mr Perfection

the standard
Kayıtlı Kullanıcı
Konu
517
Toplam Beğeni
1,322
Favori Güreşçisi
Sasha Banks
Kredi
1035
Sarray zaten Japonya'da kendisini kanıtlamış bir isim, yetenekli olduğunu biliyordum ama şu Zayda Ramier iki haftadır felaket şekilde ilgimi çekiyor. Geçen haftaki Toni Storm galibiyetinin ardından bu hafta da çok güzel bir ring performansı sunması falan bayağı yükseltti beni.